Spřátelení s Jenny, Polgarou a Tess

13. října 2007 v 19:03 | Adrianne |  °Spřátelené stránky°
Další tři spřátelené stránky přicházejí na scénu, a mně už pomalu dochází inspirace co psát... Ehm ehm... dámy a pánové, přivítejte Jenny, Polgaru a Tess! Tímto dnes končí várka spřátelených blogů.... ufffff!

No, takže Jenny... je začínající autorka povídek... Píše vážně moc hezky, ale na můj vkus má moc krátký kapitolky... rozhodně se mrkněte na povídku Oheň a Voda, je vážně skvělá. Akorát upozorňuji příznivce Siriho, že v této povídce je tak trochu hajzlík. Ale to je mi celkem fuk, jelikož já radši Jamesíka :) Takže rozhodně se mrkněte na stránky této perfektní autorky...
No, a Polgara je samozřejmě velmi známou autorkou... prostě píše naprosto skvěle, a pro ty, co to náhodou nevědí, přesídlila na blog.cz. Její povídku Harry Potter a Bílý vlk zaručeně znáte... je to vážně povedené dílko, takže kdo by náhodou neznal, aspoň má co číst :) Jen tak dál :)
No, a Tess :) Také autorka povídek a hlavně z její Šáhlý povídky nemůžu :) Je to vážně originál a já se při jejím čtení vždycky chlámu jako totální pako :) No prostě skvělý... A právě začala s novou soutěží... vždy se zadá nějaká HP postava, a vy si vyrobíte dollsku té postavy a potom se uvidí jestli vyhrajete... No jo, Tess má zkrátka good nápady :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama