Listopad 2007

2. kapitola- Ředitelna

25. listopadu 2007 v 10:35 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Tak a tentokrát tu jsem s druhou kapčou k "Když ty jsi mnou." Moc všem děkuju za komentáře, ale jejich počet mě zklamal. Doufala jsem, že se z limitů poučíte, ale vy nic. Chápu, že některým z vás nejde komentovat... blog už mě taky štve, ale i tak si myslím, že by jste se mohli aspoň pokusit. Tak teď vám dávám ještě jednu šanci, jinak se vracíme k limitům. Doufám, že se vám bude kapča líbit. :) Kapču k I hate... už mám taky dopsanou, tak záleží jen na vás, kolik komentářů se objeví u této kapči, potom přidám I hate...

Spřátelení s Ewilan :o)

24. listopadu 2007 v 9:42 | Adrianne |  °Spřátelené stránky°
Ahoooj lásky moje :)
Tentokrát tu mám článek o spřátelení s naprosto skvělou autorkou povídek, a to Ewilan.

1. kapitola- Začátek všech trablí

22. listopadu 2007 v 14:50 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Tak konečně jsem tu s kapčou... Ale zase to není kapča k I hate... Nějak se prostě nemůžu dokopat k tomu, abych tu kapču dopsala. Ale jako náhradu tu mám pro vás první kapitolu nové povídky "Když ty jsi mnou." Doufám, že mi kapču okomentujete, a napíšete, jestli mám v této povídce pokračovat. Tentokrát vás nebudu s komentama vydírat, ale budu fakt moc ráda, jestli mi něco napíšete. Jestli nebudete komentovat, tak vás nějak potrestám :D

Spřátelení s Pantherkou :o)

22. listopadu 2007 v 13:54 | Adrianne |  °Spřátelené stránky°
Tááák, a mám tu další spřátelení. Tentokrát s pantherkou, která píše naprosto skvělé povídky z dob Pobertů. Rozhodně doporučuji navštívit její blog....

Nová povídka!

20. listopadu 2007 v 15:18 | Adrianne |  °About me°
Ano, dámy a pánové, je to tu. Nová povídka je na světě a jmenuje se Když ty jsi mnou. Sice jsem zvědavá, jak to budu stíhat když i k I hate... přidávám tak pomalu, ale uvidíme :) Povídka je jak jinak než o Lily a Jamesovi. Snad se vám bude tento nápad líbit. O čem povídka je, si můžete přečíst TADY, ale já vám i tak info hodím i do tohohle článku. Upozorňuju, že tato povídka bude daleko kratší než I hate... a i kapitoly nebudou asi tak dlouhé... Tak a už si přečtěte to info. Moc prosím, napište mi koment jak se vám tenhle nápad líbí.

Řetězák od Abbiny

19. listopadu 2007 v 7:49 °About me°
Čáááááu,
tak jsem tady zas. Ještě tady ale nemám tu slibovanou kapitolku, nemám ji ještě dopsanou. Asi konečně dopíšu tu jednorázovku o Sevovi. Ale chci vám všem poděkovat, limit 30 komentů jste splnili naprosto perfektně. A proto s další kapču hejbnu. Jinak, chtěla bych se zeptat, jestli by jste si přáli, abych psala další povídku (samože z dob Pobertů), nebo jestli mám nejdřív dokončit I hate... a pak až začít něco novýho. Proto bude pod tímto článkem anketa, tak prosím hlasujte. Jinak mi klidně napište i váš názor v komentářích :)
A tady už je řetězák....

6. kapitola- Trapné ráno

11. listopadu 2007 v 17:52 I hate marauders! Or not?
No, tak jelikož jste napsali 25 komentářů, tak tu máte další kapču... Někteří z vás se mě v komentářích ptali, jestli mi to není blbý takhle vás vydírat. Ne, není. Spíš vám by to mělo být blbý. Povídku si přečtete, ale komentář nenapíšete. Samozřejmě, že mi je blbý vydírat ty, kteří komentáře píšou pravidelně... Ale je to fakt zajímavý. Ještě včera ráno jsem měla u kapitoly 11 komentářů, a jakmile jsem napsala, že jich musí být 25, tak jste psali jak diví. Fakt vás prosím, napište vždy klidně i jedno slovo, je to jedno. Jen napište to, jak se vám kapitola líbila.
Tak, a teď ke kapitole. Není moc dlouhá, má jen jednu část. Je to spíš taková trošičku veselejší vsuvka. Snad se vám bude líbit. A jelikož jste podmínku 25 komentů zvládli perfektně, další kapitolu nepřidám dřív, než tu bude 30 komentů!

5. kapitola 2/2- Vítej zpátky

11. listopadu 2007 v 9:07 | Adrianne |  I hate marauders! Or not?
Tak, a tady máte pokračování...

5. kapitola 1/2- Vítej zpátky

11. listopadu 2007 v 9:05 | Adrianne |  I hate marauders! Or not?
Tak a konečně je tady další kapča! Já vím, i když jsem slibovala, že nebudete dlouho čekat, tak jste dlouho čekali. Ale mě to alespoň naučilo, že nemám nic slibovat :o)
A teď ke kapitolce. Moc se mi nelíbí, je prostě divná. Nic moc se v ní nestane, je to vlastně jen náběh na další děj. V kapitolce bude určitě plno chyb, ale já už nemám absolutně žádnou energii na to, abych to opravila :o) Ale kapitolku věnuji Jenny, a to za to, že mi sem píše skoro furt nějaké komentáře, také za to, že je to výborná autorka povídek, a poslední důvod je ten, že jsem jí stále ještě nevytvořila ten lay, tak to ber Jenny jako omluvu :)
A teď už se pusťte do čtení. A moc prosím o komenty. Fakt moc potěší. Dokud jich tu nebude dost, další kapitolku nečekejte.

H pro Hayddé :)

10. listopadu 2007 v 19:29 °Alphabet°
Tak, po strašně dlouhatánské době jsem tu zas a se mnou je tu i písmenko "h", které mi zadala Hayddé. Moc se omlouvám, že nepřibyla kapitola ani jednorázovka, a i když bych vymyslela spoustu výmluv, tak pravda je taková, že jsem šíleně líná abych něco vůbec napsala. Ale nebojte, ještě dneska si sednu k notebooku a snad s kapčou nějak pohnu. Říkám si, že bych napsala nějaké kapitoly dopředu, abych vždy měla rezervu alespoň tří kapitol... no, ale to bych se já lenoch musela dokopat k tomu, abych ty kapči napsala, že?No, uvidíme...
A strašně moc se chci všem omluvit, že neodpovídám na komentáře a ani nepíšu komentáře k vám na blog. Strašně mi blogy blbnou. Jsem šťastná i za to, když se mi vaše bločky zobrazí.... ale jakmile chci napsat komentář, jde to k šípku. Už mockrát jsem k někomu z vás něco napsala, ale skoro nikdy se mi to neodeslalo... Je to fakt k vzteku. Ale i tak, ráda bych, aby jste komentovali alespoň vy, kterým to jde :)
A Jenny, tobě se chci taky strašně moc omluvit s tím layem. Vím, že jsem ti už dávno slíbila, že už bude, ale fakt většinou není čas, a když je, tak není ani chuť. Nestíhám si kolikrát přečíst ani kapči, které uveřejňujete. Měli by školu zrušit! :o)
No, a tady už je to h...