6. kapitola- Trapné ráno

11. listopadu 2007 v 17:52 |  I hate marauders! Or not?
No, tak jelikož jste napsali 25 komentářů, tak tu máte další kapču... Někteří z vás se mě v komentářích ptali, jestli mi to není blbý takhle vás vydírat. Ne, není. Spíš vám by to mělo být blbý. Povídku si přečtete, ale komentář nenapíšete. Samozřejmě, že mi je blbý vydírat ty, kteří komentáře píšou pravidelně... Ale je to fakt zajímavý. Ještě včera ráno jsem měla u kapitoly 11 komentářů, a jakmile jsem napsala, že jich musí být 25, tak jste psali jak diví. Fakt vás prosím, napište vždy klidně i jedno slovo, je to jedno. Jen napište to, jak se vám kapitola líbila.
Tak, a teď ke kapitole. Není moc dlouhá, má jen jednu část. Je to spíš taková trošičku veselejší vsuvka. Snad se vám bude líbit. A jelikož jste podmínku 25 komentů zvládli perfektně, další kapitolu nepřidám dřív, než tu bude 30 komentů!

Jamesovi se zdál zvláštní sen. No, spíš než sen to byla noční můra. Ale konec toho snu stál za to. Podle všeho by teď vedle něj měla ležet Lily. Ale bylo mu jasné, že to by se nikdy nestalo. Ale i tak sáhl na druhou stranu postele, aby zjistil, že je obsazená.
James okamžitě otevřel oči a otočil se. Ano, byla to ona. Lily Evansová. Vlasy měla rozhozené přes polštář jako svatozář, lehce oddychovala, smaragdové oči měla ukryty za víčky a ústa lehce pootevřená. Pro Jamese byla jako anděl.
Opatrně kolem ní obtočil ruku a přitiskl si ji k sobě. Asi hodinu pozoroval její tvář, každé zachvění jejích řas, i každý nepatrný úsměv co jí přeběhl přes rty. I když těch úsměvů nebylo mnoho, spíš se mračila. Potom ale přišlo to, co přijít muselo.
Lily se protáhla, a když zjistila, že ji někdo drží v náručí, tak prudce otevřela oči. Smaragdově zelené oči se setkaly s těmi oříškově hnědými. Potom se Lily vzpamatovala.
" Áááá!!! Pottere! Ty prasáku! Jak já tě nenávidím! Co tady sakra děláš? Jak ses dostal do naší ložnice? Okamžitě mě pusť!" Vztekala se Lily.
Její křik vzbudil ostatní obyvatelstvo chlapecké ložnice. Peter s výkřikem spadl z postele, Sirius vyskočil rovnou na nohy, a Remus se prudce posadil a koukal jako vyoraná myš.
Ale Lily otevřela pusu údivem.
" Sakra, co dělám tady? Vy" Ukázala na Siriho, Rema a Petera. " nejste holky, že ne?" Zeptala se zmateně.
Sirius, který se už vzpamatoval, se začal smát. " Ne, to opravdu nejsme, Evansová. Ale jestli chceš, můžeš se přesvědčit." Zvedl vyzývavě obočí, načež Lily zrudla jako ředkvička.
" Ne, to je dobrý. Já se radši přesvědčovat nebudu." Řekla stále zmateně. Potom si ale uvědomila jeden problém a se vztekem se otočila na jeho původce.
" Pottere, můžeš na mě laskavě přestat sahat?" Zeptala se rozčileně, ale James se stále jen usmíval. A tak do něj Lily strčila, až se hned po ránu pozdravil se studenou podlahou.
" Au, to bylo za co, Evansová?" Zeptal se ublíženě a mnul si bolavou ruku.
" Za to, žes na mě hrabal, Pottere! Ty asi nejsi jenom slepý, ale i blbý, co?" Řekla zákeřně. " A může mi už někdo konečně vysvětlit, co tady vlastně dělám?" Přejela všechny kluky výhružným pohledem. Když si ale uvědomila, že jsou všichni chlapci jen v trenkách, tak zrudla, za což si vysloužila Siriusovo pochechtávání a pobavené pohledy Jamese a Remuse.
" A víte co, já to nechci vědět. Teď odsud hezky vypadnu, a na tohle zapomenu, přesně tak. Žádný Potterovi nechutný pracky po ránu… žádný Poberti v trenkách…." Mlela si pro sebe Lily nesouvisle. Potom prudce odhrnula přikrývku a vstala.
Najednou se jí však zamotala hlava a skolila ji náhlá slabost. Dosedla tvrdě na postel. Všechno se s ní točilo a tak si prsty mnula spánky a pomalu si lehla.
" Jo, hned půjdu, jenom až se se mnou přestane všechno točit. To jsem včera pila nebo co?" Zeptala se Pobertů. Ti si jen vyměnili starostlivé pohledy a neodpověděli. Ona si to nepamatuje?
Jak rychle bolest hlavy přišla, tak tak rychle i odešla.
" Fajn, už je mi dobře, tak já teda jdu. Někomu o tomhle ceknete, a jste mrtví, jasný?" Přejela výhružným pohledem Poberty, kterým cukaly koutky.
" Čemu se sakra smějete?" Vyjela po nich.
" Evansová, to chceš jít do společensky vážně oblečená takhle?" Zatvářil se James skepticky.
Aniž by se Lily podívala, co má na sobě, tak vyštěkla:
" Jo, chci, Pottere! Jestli se ti můj styl oblíkání nelíbí, tak se na mě nedívej!" To už se Sirius s Remem neudrželi a začali se smát. Po chvíli se přidal i vykulený Peter, který se usilovně vyškrábal zpět na postel a hypnotizoval Lily pohledem.
" Ale o to nejde, drahá Evansová." Protáhl James. " Mně se naopak tvůj styl oblékání líbí až moc. Ale problém je v tom, že bych musel zaklít každého tak, aby oslepl, aby mi tě nevykoukal."
Lily to stále nedošlo, a tak pokračovala v hádce.
" To jsi celý ty, Pottere! Furt bys někoho zaklínal! Jsi arogantní, tupý a idiotský náfuka, který touží jen po pozornosti!" Pěnila Lily. Strašně ji rozčilovalo, jak se jí všichni čtyři smějí.
" A řeknete mi konečně, co je tady tak vtipného?" Zeptala se značně podrážděně.
" Podívej se na sebe, Lil. Vážně by ses měla převléct." Přemohl záchvat smíchu Remus.
" Tak už aji ty, Reme? Mě nezajímá, že se vám můj styl oblíkání nelíbí! A nevím, co tady ještě vůbec dělám." Otevřela dveře a vyšla na chodbu.
Po schodech právě scházel žák sedmého ročníku, Timothy Been.
" Ahoj, Time." Pozdravila ho mile Lily.
" Ty vole, Lily." Řekl a začal na ni zírat. Lily to bylo hodně nepříjemné, a tak chtěla co nejrychleji zmizet. Rychle se vydala ke schodům, ale to už potkala další bandu kluků z Nebelvíru, kteří právě mířili na snídani.
Lily ty kluky neznala, byli z pátého ročníku. Jediné, co věděla, bylo to, že na ni začali zírat stejně jako Tim. Pak se jeden z nich ozval:
" Ahoj, krásko. Závidím těm, kteří s tebou dneska v noci slavili začátek roku. Nechceš někdy zaskočit i k nám??" Lily se na něho zmateně podívala.
" Já absolutně nevím o čem to mluvíš." Řekla.
" Tak ona neví…¨" Začali se všichni kluci smát. Už jich asi měla tolik, že si to ani nepamatuje." Smáli se dál.
Lil se na ně dívala ještě zmateněji než předtím. Potom se ale kolem ní prohnal James, a chytl toho kluka co to řekl pod krkem.
" Ještě jednou na ni promluvíš, tak dopadneš špatně, je ti to jasný?" Zašeptal výhružně. " A teď zmizte pryč, všichni!" Všichni se jako na povel rozešli pryč. Stále se však ohlíželi po Lily.
" A ty půjdeš se mnou." Oznámil Lily nekompromisně a za paži ji táhl zpět k jejich pokoji. " Takhle tě do společenky jít nenechám."
Lily jen tupě zírala na jeho záda a nechala se za ním vláčet. Potom ji vtáhl zpět do pokoje, kde se stále smál Sirius a Peter, a Remus ji provrtával úsměvným a soucitným pohledem.
" Můžete mi už někdo vysvětlit, co to má znamenat?" Zeptala se odevzdaně. Tím si vysloužila další vlnu smíchu od Siriuse a Petera, a široký úsměv od Rema. James ji mezitím propaloval vyčítavým pohledem.
" Lily, udělej pro mě něco, prosím. Podívej se, co máš na sobě oblečené." Požádal ji Remus.
Lily se už zase nadechovala k protestu, ale nestihla nic říct.
" Udělej to." Přikázal…přikázal?? jí James.
A tak si Lil jen povzdechla a podívala se co za hrůzu to teda má na sobě. Když to uviděla, myslela, že omdlí. Co dělám v ložnici kluků jen v podprsence a kalhotkách??? Sakra! Tentokrát Lily zrudla snad nejvíc za svůj život.
" A doprdele." Zaklela. Rychle se rozhlédla a rozběhla se k Jamesově posteli. Okamžitě do ní skočila a přikryla se tak, že jí nebyla vidět ani hlava.
Celá ložnice se otřásala smíchem. Kluci z ní měli druhé Vánoce, a Lily si přála, aby ji pohltila zem. Ježiš, to byl trapas. Teď si o ní bude celá škola vykládat, že je… že je.. že je děvka. To jí ještě tak chybělo.
Smích stále neustával, ale Lily sebrala veškerou odvahu a vykoukla z pod peřiny. Ani jeden z Pobertů to nezaregistroval.
" Ehm… Pottere?" Zeptala se vysokým hláskem Lily. Ani jeden z kluků ji neslyšel.
" Pottere!" Zvýšila hlas. Všichni kluci se jako na povel přestali smát, ale stále se pochechtávali. Počkala, až si byla jistá, že má Jamesovu plnou pozornost.
" No…já… my dva..no…to..my spolu…jako to?" Vymáčkla ze sebe Lily stydlivě.
James se zatvářil nechápavě. "É… co?"
Lily hodila oči v sloup.
" No…my… jsme…my se spolu vyspali?" Zašeptala, jakoby se bála, že ji poslouchá celý hrad. A i když to řekla úplně potichu, tak se to od kamenných stěn pokoje neslo jako ozvěna.
Sirius, Peter a Remus se zase začali smát, a i Jamesovi cukaly koutky. Nakonec se ale ovládl, nahodil udivený a trošku zklamaný výraz, a odpověděl:
" Ty si to nepamatuješ?" Zeptal se naoko zklamaně. " Ale bylas fakt dobrá." Řekl uznale.
Kluci se přestali smát, a sledovali, jak se tenhle rozhovor vlastně vyvine.
" To…to… to.. jako fakt?" Zeptala se Lily, a vypadalo to, že se každou chvíli rozpláče. " Ale já bych přece nikdy…a s tebou už vůbec ne…" Mumlala zoufale.
To už kluci zase vyprskli smíchy. Lily dávala jejich bránicím po ránu fakt zabrat. Když ale Lily stekla po tváři slza, Jamesovi se jí zželelo.
" Jasně, že ne, Evansová. Dělal jsem si srandu!"
Lily chvíli jen tak koukala a zpracovávala informaci. Potom vyskočila z postele, a s rukou napřaženou šla k Jamesovi.
" Takovou ránu jsi ještě nedostal, věř tomu, Pottere!" Vykřikla. Když ale zahlédla Jamesovo zdvihnuté obočí a jeho oči klouzající po jejím těle, tak si uvědomila, co zase udělala, a rychle hupsla zpět do postele.
" Jo, jasně. Tak facku dostaneš jindy." Řekla odevzdaně. Kluci už se ani nemohli smát. Bylo toho na ně po ránu moc. A ještě k tomu po té noci…
" Ty, Lily…" Ozval se najednou vážně Remus. " A ty si nepamatuješ včerejší večer a noc?" Zeptal se zamračeně.
Lily se zarazila. " Ne, já myslela, že jsme třeba slavili nebo tak, a já se opila a pak, že jsem s ….ehm… Potterem… no …to." Vymáčkla ze sebe.
Kluci se na sebe udiveně a vystrašeně podívali. Tatam byla jejich veselost.
Lily si jejich pohledů nevšímala.
" A co tady teda vlastně dělám? No, to je vlastně jedno. Hlavně, že jsem s nikým z vás nespala. Půjčíte mi někdo prosím hábit? Takhle jít přes společenku nemůžu." James jí automaticky podal svůj hábit, aniž by odtrhl oči od Siriuse a Remuse, kteří se tvářili stejně zamračeně jako on.
" No, tak já už půjdu, jo?" Zahalasila vesele Lily a namířila si to ke dveřím. Když ale vzala za kliku, tak bolestivě vykřikla, chytla se za hlavu a sesunula se k zemi….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 C.ind.ere.lla C.ind.ere.lla | Web | 15. listopadu 2007 v 19:34 | Reagovat

Teda to nemá chybu, jsem vygebená jak blázen, vážně super kapitolka, už se těším na další.

2 Arcona Arcona | 15. listopadu 2007 v 19:56 | Reagovat

nádherná kapitolka, stejně jako předchozí (komentář k ní jsem se snažila poslat, ale po pátém neúspěšném pokusu jsem to vzdala)

3 ježiši ježiši | 15. listopadu 2007 v 20:05 | Reagovat

si ty normální??  30 komentářů??

4 Alix Alix | 15. listopadu 2007 v 20:19 | Reagovat

hezka kapca...moc se ti povedla...ale nechtela bych bejt v Lilyine situaci :D

5 moni moni | E-mail | 15. listopadu 2007 v 21:02 | Reagovat

nadherna kapca . . . jsem zvedava , jak se to bude vyvijet dal

6 Kathleen Kathleen | 15. listopadu 2007 v 21:59 | Reagovat

Super kapitola...a vůbec celá povídka!!! Doufám,že tady bude rychle těch 30 příspěvků!!:))

7 Jenny Jenny | Web | 16. listopadu 2007 v 12:32 | Reagovat

Adrianne to bylo bombovní!!! Jsem se řehtala jak pominutá=D=D=D To se ti fakt povedlo, Lilyina reakce byla skvělá!!!=D=D Mooooc se těším na další.........jo jinak jsem se přihlásila do soutěže o nej blog http://whide.blog.cz/0711/1-kolo-sonb za případný hlas od tebe moooooc děkuju=)

8 Jenny Jenny | Web | 16. listopadu 2007 v 12:33 | Reagovat

To ježíši: Myslim že je normální, 30 komentů si rozhodně zaslouží

9 Enervate Enervate | Web | 16. listopadu 2007 v 14:37 | Reagovat

hej to néééé, sem se klatila smichy:o)))) to bylo uzasne:o))) jak mi v minule tekly slzy z toho, že lily umrela, tak ted mi tekly smichy :o)))))tohle nema obdyby, vyborna kapca, moci se tesim na dalsi

10 jedno jedno | 16. listopadu 2007 v 15:01 | Reagovat

slovo

11 Phee Phee | 16. listopadu 2007 v 16:40 | Reagovat

jeeeeeeeej  to bola fakt dobra kapca, ale preco mi to robiiiiiiiiiiis?!!!teraz aby som cakala kym sa tolkym ludom uraci tu zanechat komentar, sak ja som nedockava, ja cem uz citat novu kapcu.......ale vazne tato kapca nemala chybu, jezis, neviem si predstavit , ze by som bola Lilyinom mieste a behala po spolocenskej miestnosti v spodnom pradle......pls , daj rychlo dalsiu kapcu:DDD

12 Verush;) Verush;) | Web | 16. listopadu 2007 v 16:51 | Reagovat

heej skvělý,ale chudák Lily

13 Starryshine Starryshine | Web | 16. listopadu 2007 v 16:52 | Reagovat

moc super kapča

14 *Dori* *Dori* | 16. listopadu 2007 v 16:53 | Reagovat

tak to se ti povedlo řezala jsem se smíchy:D

15 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 16. listopadu 2007 v 18:59 | Reagovat

je to perfektní kapitola, jsem ráda, že jsi Lily nenechala jít dál než šla, protože kdyby takhle vešla do Velký síně, asi bych vyletěla z kůže :D Nicméně jsem hrooooooooooozně moc ráda, že jsi přidala další kapitolku tak rychle, protože tahle tvoje povídka je moc pěkná! Jen mě štve ten limit, doufám že příště zase nebude větší ;) No, těším se na pokráčko, jen mě snad trochu mrzí, že si Lily nic nepamatuje, i když ono možná radši lp, ale stejně by alespoň něco mohla vědět :-)

16 Lenis Lenis | 16. listopadu 2007 v 19:18 | Reagovat

je pravda, že komentáře nikdy nepíšu, ale tahleta povídka je prostě úžasná...fakt...už se těšim na dalši kapču:-)

17 Will Will | Web | 16. listopadu 2007 v 19:21 | Reagovat

Moc hezká kapča. Vážně dobrý. Rychle napiš další

18 EILEENhp EILEENhp | 16. listopadu 2007 v 21:36 | Reagovat

super

19 Ivy Ivy | 16. listopadu 2007 v 22:13 | Reagovat

Skvělá kapitola, tekly mi slzy smíchu=o) Prostě a jednoduše...užasný

20 werik werik | E-mail | 17. listopadu 2007 v 10:13 | Reagovat

wooow.......super kapitolaaa......super som sa nasmiala:D:D

21 Sherina Sherina | 17. listopadu 2007 v 13:06 | Reagovat

opravdu skvělá kapitola :)

22 Hayddé Hayddé | Web | 17. listopadu 2007 v 13:11 | Reagovat

tak jaokože krásný,já bych se studem propadla...ale já chcumaby byla Lily jakože zase normílní a nebyla na Jamese tak hnusná a aby se Malfoyovi stalo něco hnsunýho..krásný

23 nikdo nikdo | 17. listopadu 2007 v 14:30 | Reagovat

jůů, konečně další kapča

24 Nikky Nikky | Web | 17. listopadu 2007 v 14:50 | Reagovat

Perfektní:D:D Moc s emi to líbilo;)

25 niiiiii niiiiii | 17. listopadu 2007 v 14:51 | Reagovat

hezka kapitola

26 Ella Ella | 17. listopadu 2007 v 16:26 | Reagovat

Moc, moc, moc, ale fakt strašne moc hezký.

27 anulienka anulienka | 17. listopadu 2007 v 18:48 | Reagovat

krásne :) no prosim rpidaj skoro dalšiu kapitolku

28 Quistynka Quistynka | 17. listopadu 2007 v 20:03 | Reagovat

skvělá kapitola, fakt jsme se smála, hlavně jak se schovala pod tu peřinu!!=o) opravdu skvělá, těším se na další!!

29 ha hháá ha hháá | 17. listopadu 2007 v 20:25 | Reagovat

už jenom dva komenty... teď teda vlastně jenom jeden XD

30 ha hháá ha hháá | 17. listopadu 2007 v 20:25 | Reagovat

jo a kapča pěkná ;-)

31 monika monika | 17. listopadu 2007 v 20:29 | Reagovat

good povidka , hodne jsem se nasmala

32 haňula haňula | 17. listopadu 2007 v 22:13 | Reagovat

super kapitola moc mě to pabavila

33 Jamesshe Jamesshe | E-mail | Web | 17. listopadu 2007 v 22:19 | Reagovat

aaaa uz sem myslela ze zesilim bez tvych povidek!!!mas to the best!!ne malo sem byla vytlemena!!!!

34 ¨.Jacqeline. ¨.Jacqeline. | 18. listopadu 2007 v 11:43 | Reagovat

Wow! Dobrý :D

35 .Jacqeline. .Jacqeline. | 18. listopadu 2007 v 11:44 | Reagovat

Wow! Dobrý :D

36 Danula Danula | Web | 18. listopadu 2007 v 15:07 | Reagovat

páni, skvělá kapitolka...sem zvedava jak to s Lily bude:)

37 tabby tabby | Web | 18. listopadu 2007 v 15:22 | Reagovat

Ha ha ze ji nebyla zimecka:0)Hezka kapitolka moc se mi líbi hlavne to jak furt nechápala proc James tak slinta :0)

38 Stania Stania | Web | 18. listopadu 2007 v 18:47 | Reagovat

Víš, naprosto tě chápu, protže vím, jaké to je, když jenom čtou, ale nepíšou komenty...no ale zpět k tomu ději...jedním slovem: Chudák! Mě bylo Lily tak líto, hej, nevím, ja kbych se cítila, kdybych se probudila v chlapecké ložnici a ještě k tomu v posteli s člověkem, kterého 2x nemusím. No fakt mi jí bylo líto...Doufám, že bude brzo další kapča..:o)

39 Abigail Abigail | 19. listopadu 2007 v 22:00 | Reagovat

Tak 30 komentářů koukám nebylo roblém, no někdo holt má luxus no :-) ne, kapitolka se ti povedla... zjišťuji, že ti nejde jen napětí a smotnu, ale i humor :-) moc jsem se pobavila a ten konec mě navíc ještě dost našponoval... takže komentářky tu jsou... Kdy bude to pokračování? :-)

40 pantherka pantherka | Web | 23. listopadu 2007 v 13:36 | Reagovat

tohle bylo suprový, chechtám se ještě teď a už se moooc těším na další kapitolu, ani nevíš jak :D Doufám, že bude co nejdřív :)

41 Duana Duana | 27. listopadu 2007 v 18:05 | Reagovat

juhůůůů máš tu dokonce už 40 komentů tak sem tlač další kapču...

42 Ella016 Ella016 | Web | 28. listopadu 2007 v 19:02 | Reagovat

skvělý!!! u toho jak nevěděla jak vypadá když šla dolů jsem skoro praskla smíchy a ještě tak Jamesovo nevinné a zklamané: Ty si to nepanatuješ? ty jo fakt dobrá kapitolka, ale copak? vždyť jsi říkala 30 komentů a už je tu 42?=( no pokud ti to nevychází neva, já si počkám=D jj taky to znám...

43 isska isska | 28. listopadu 2007 v 20:18 | Reagovat

42. koment. super, uz sa tesim na dalsu kapcu

44 isska isska | 28. listopadu 2007 v 20:22 | Reagovat

42. koment. super, uz sa tesim na dalsu kapcu

45 Naiad Naiad | Web | 29. listopadu 2007 v 17:11 | Reagovat

Tak to jsem nečekala, že by si to nepamatovala, ale určitě zajímavá zápaletka :-) Bylo to super a moc se těším na další :-)

46 Kess Kess | 30. listopadu 2007 v 16:41 | Reagovat

Super povídka už se těším na další kapču.

:-) :-) :-)

47 Arwen Arwen | 30. listopadu 2007 v 17:17 | Reagovat

no tak kde je ta další kapitola? už aby tu byla je to fakt suprový sem jak na trní:-D

48 Maysie Maysie | Web | 30. listopadu 2007 v 22:43 | Reagovat

Tak..48 koment..a kapitolka nikde no toto?Jinak moc pěkná povídka.. =)

49 wisty wisty | E-mail | Web | 1. prosince 2007 v 14:34 | Reagovat

no téda, fakt úžasný!!!! fakt mě tahle povídka pořád něčím překvapuje a to je dobře :) fakt se ti moc povedla :)

mno a doufám, že ti nebude moc vadit, když tě poprosím, jestli by ses napodívala na náš blog a popřípadwš nenechala nějakej komentář, moc by nás to potěšilo:) díky

50 Lilacia Lilacia | 2. prosince 2007 v 22:51 | Reagovat

Huhúúúú, padesátej koment! Jestli to takhle půjde dál, tak se to dotáhne na dvojnásobek požadované částky =c))))))))))))))

51 barunka barunka | Web | 3. prosince 2007 v 21:29 | Reagovat

Skvělá kapitolka:o) Ale už bys mohla přidat další:o) těch komentářů je tu už spousta:o))

52 Peggy Peggy | Web | 3. prosince 2007 v 23:09 | Reagovat

je to vážně úžasný, u týhle kapitoly jsem se musela pořád hrozně chechtat... :D:D:D a naplánuješ náhodou na někdy další kapirtolku? O:-)

53 Mongara Mongara | 8. prosince 2007 v 15:15 | Reagovat

Supr, moc se mi to líbí :) Je teda fakt, že je Lily chvílema hotová Mary Sue, ale jinak je to moc povedený. Těším se na další kapču.

54 zuzka:) zuzka:) | E-mail | 10. prosince 2007 v 23:38 | Reagovat

teda super poviedka....a tato kapitola, no proste uzasne....:) sa tesim co bude dalej...len pokracuj. ahoj:)

55 Fall Out Girl Fall Out Girl | E-mail | 12. prosince 2007 v 23:09 | Reagovat

jeeeej,som to dnes zacala citat a vazne sa mi to luuubi:o)))take smutne a  nasilne v jednom,to sa len tak nevidi:o))

56 kikikio kikikio | E-mail | Web | 15. prosince 2007 v 8:12 | Reagovat

To asi slyšíš od každého ale budu ju muset opakovat je to super dost jsem se u toho zasmála což umně tet není časté jsem ráda že jsem tento super bloček našla je to fakt super ale někdy je to smutný ale pořád super XD no jsem taky spisovatelka ale né taková jako ty asi na blogu mám jen takovou podivnou povídku no jinak píšu knihu ale pšššššš to je tajné

57 dina119 dina119 | 15. prosince 2007 v 15:55 | Reagovat

Je to fakt úžasná poviedka. Straaaaaaaašne sa mi ľúbi. Som zvedavá ako to bude pokračovať.

58 weruškaaa xD weruškaaa xD | 17. prosince 2007 v 21:31 | Reagovat

tohle je fakt moc moc moc supeeer povídka....sem zvědavá na pokráčko...;)

59 silvinka silvinka | 19. prosince 2007 v 10:30 | Reagovat

nádherná kapitolka.U Lily asi zasáhl pud sebezáchovy a radši všechno zapomněla,aby se netrápila

60 bára bára | 19. prosince 2007 v 19:36 | Reagovat

fakt skvělá kapitola, rychle sem s další

61 a.n.d.r.e.a a.n.d.r.e.a | 20. prosince 2007 v 15:45 | Reagovat

kdy bude další kapitolka

62 Bejushka Bejushka | 21. prosince 2007 v 13:05 | Reagovat

Mno tak komentů je tu mnohem více než 30 a další kapitolku nevidím:PTakže ji tu PLSKY dej co nejdřív...

63 abbina abbina | Web | 23. prosince 2007 v 16:37 | Reagovat

:DDDD ježiš to bylo skvělí! jak si to vykračovala jen ve spodnim prádle po hradě:DDD

64 maggdinka maggdinka | Web | 10. března 2008 v 16:21 | Reagovat

páááni tak to sem fakt chcípala....ale lituju Lilly:DxDchuádk,já bych se z toho aso podělala:Di když s Jamesem...mno...dala bych si říct....super kapča,jdu na další

65 martnka martnka | Web | 21. června 2008 v 20:16 | Reagovat

ty si fakt sqelá víš to???? hele jen lituju lily:-P ve s podním prádle, to je podle mě jen pohled pro jamese a nikoho jiného :-D

66 míša míša | 22. června 2008 v 21:17 | Reagovat

zase další co mi vyrazila dech!!!!hele moc sem se nasmála!!!!:Dpokračuj dál

67 Aňulka Aňulka | Web | 15. ledna 2009 v 18:51 | Reagovat

Co dodat...zřejmě nic!Bylo to srandovní, úžasné, prostě skvělé...a od teď začínám ke všemu přečtenému psát komentáře!!!Byla to úžasná kapitola...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama