4. kapitola- James Potter je sexy!

13. ledna 2008 v 13:24 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Takže asi po týdnu (na mě celkem krátká doba) je tu další kapitolka k "Když ty jsi mnou." Doufám, že se vám bude líbit a objeví se u ní víc komentářů než u kapitolky k "I hate..."
Už nevím, co bych dál napsala, snad jen, aby jste si kapitolku užili...
Jo, chtěla bych ji věnovat Mongaře a to především jako díky za její komentáře a také proto, že má tuhle povídku ráda :) Nebo alespoň radši než "I hate.." :D

"Tak tohle si nechám líbit." Řekl spokojeně James a rozvalil Lilyino "Teď vlastně svoje!" Okřikl se v duchu. tělo na pohodlnou pohovku. Lily si po chvíli rozpačitě přisedla k němu a s očekáváním se na něj zadívala.
Lily se na Jamese stále dívala. Bylo strašně zvláštní dívat se sama na sebe. Prohlížela si své tělo od hlavy až k patě. Vždy si myslela, že je spíše průměrná, možná trošičku ošklivější. Teď zjistila, že zrcadlu a fotkám se vůbec nedá věřit. Nejlepší je se vidět očima někoho jiného.
Pohledem sjížděla dlouhé rovné ohnivé vlasy, jejichž konce se maličko vlnily, velké smaragdově zelené oči, malý nos, pěkně krojené rty, opálenou pokožku a nakonec štíhlou postavu, která se zaoblila na těch správných místech. Černý bradavický hábit její křivky pěkně podtrhoval, takže Lily změnila své rozhodnutí, že jsou hábity jen na obtíž.
James se stále k ničemu neměl, místo toho se rozhlížel po místnosti. Lily už bylo trapné na něj a vlastně i na sebe stále koukat, a tak se po místnosti rozhlédla taky.
Společenská místnost byla kruhová a celkem dost prostorná. Strop a koberec byly laděny do světle zelena, zatímco stěny do světle žluta. Tato kombinace byla velice příjemnou změnou po zlaté a červené, která vládla v Nebelvíru.
V jednom rohu stála obrovská police s knihami, což Lily potěšilo. Podél jedné zdi byly samé malé skříňky a nad nimi police, na kterých byly seřazeny různé základní lektvary. Lily se rozhodla, že potom ty skříňky prozkoumá.
Napravo od vchodu se nacházely světlé dveře a přímo naproti nim, na stejné straně jako knihovna, byly navlas stejné. Lily si domyslela, že to asi budou ložnice. Hned vedle vchodu, po pravé straně, byly dveře jen o něco maličko tmavší než dveře pokojů, s krásným, zdobeným rámem.
Společenské místnosti kralovala zelená pohovka, jen o maličko tmavší než strop a koberec. Na ní se právě teď rozvaloval James a prohlížel si Lilyinu francouzskou manikúru. Lily hodila oči v sloup a raději pokračovala v obhlížení místnosti. Kolem pohovky byla rozmístěna čtyři pohodlná zelená křesílka, a přímo před pohovkou malý stolek, a nakonec útulný krb. Místnost byla fakt nádherná.
Lily už nevydržela jen tak nečinně sedět, a tak vstala, aby zjistila, co je za těmi dveřmi. Když otevřela dveře, na chvíli oněměla. Za dveřmi se skrývala nádherná koupelna laděná do zelena. Byla o něco málo větší než koupelna prefektská, a ještě mnohem hezčí. Nad vanou, tedy spíše bazénkem, se tyčilo několik kohoutků, po pravé straně bazénku se nacházela dvě umyvadla a dvě sprchy. Nad každým umyvadlem bylo zrcadlo s poličkou. A sprchu a umyvadla oddělovalo zrcadlo sahající od země až ke stropu.
"Super." Vydechla Lily obdivně a rychle pustila několik kohoutků s vodou. Ta začala s hlasitým šploucháním téct do bazénku. Lily už úplně zapomněla na rozhovor s Jamesem, vyběhla z koupelny a vřítila se do ložnice, která byla vlevo od průlezu do společenky.
" Ups, to asi nebude zrovna můj pokoj." Řekla, když uviděla u nádherné postele se světle zelenými nebesy stát Jamesův kufr. Potom se plácla do čela. "Asi bude." A najednou zhrozeně vytřeštila oči.
Okamžitě se opět přehnala přes společenku do koupelny a vypnula kohoutky. Voda přestala téct a Lily se teď už opět pomalým krokem vydala do společenky za Jamesem, který ji sledoval se zasněným úsměvem. Lily se usmála. Tenhle výraz na její tváři vypadal fakt zajímavě. Potom ale zatřepala hlavou a usmívat se přestala. Potter by si snad ještě myslel, že se usmívá na něho.
"Pottere?" Oslovila ho opatrně, jakoby se bála, že se jí lekne. Bát se však nemusela, jelikož James, i když na ni upíral její vlastní smaragdové oči, snad o její přítomnosti vůbec nevěděl.
"Pottere." Zopakovala netrpělivě a zatřásla mu pravým ramenem.
Její vlastní tvář se na ni bolestivě ušklíbla.
"Trošku šetrně, jo, Evansová? Asi si to neuvědomuješ, ale máš teď celkem dost silnej stisk." Oznámil jí nadřazeně a mnul si bolavé rameno.
" No jo, jasně." Mávla Lily netrpělivě rukou a jinak to nekomentovala.
"Já…no…jak to teda uděláme?" Zeptala se a klesla na pohovku přímo vedle Jamese. Když si ale uvědomila jak jsou si blízko, tak se raději maličko odsunula.
"A co máš přesně na mysli, drahá Evansová?" Zeptal se James nonšalantně a propíchl ji pohledem smaragdových očí. Měl však smůlu, že Lily byla vůči svým očím imunní.
" Nehraj si na blba, Pottere!" Vyštěkla podrážděně. "No jo, ty si ale na něj vlastně hrát ani nemusíš, že?" Řekla nakonec jízlivě.
"Nevylívej si svoji špatnou náladu na mě, jasný, Evansová?" James taky nevypadal zrovna nejpřátelštěji. Mračil se jako sto čertů.
" Já s tím nezačala, Pottere!" Pokračovala Lily, a když viděla, že se i James nadechuje, tak zvedla ruku a on pusu zase zavřel.
"Ne, necháme toho. Musíme vyřešit jak to teď všechno bude." Řekla poměrně klidně.
" Ty se nejdeš koupat?" Podíval se na ni nechápavě James. Lily už poněkolikáté za tento den zrudla.
" No…víš…ehm…to je ten problém. Jak se mám koupat?" Vykoktala se značnými obtížemi.
" Jak jako jak?" Nechápal James. "Vlezeš do vody, vezmeš žínku a mýdlo, namydlíš žínku…" Ještě ani neskončil a Lily v sobě dusila smích. Rychle ho raději přerušila.
"Sakra, Pottere!" Nevydržela to už Lily a musela se začít smát. "To si tak zatraceně nechápavej?" Zeptala se stále se smíchem. "Věř nebo ne, ale žiju už sedmnáct let, za tu dobu jsem se vážně stihla naučit jak se umýt."
"Tak proč se…?" Zeptal se stále zmateně, ale potom jeho (nebo vlastně její?) tvář rozjasnil úsměv. "Tebe vzrušuje, když o tom mluvím, že jo, Evansová?" Namířil na ni obviňujícně prstem.
Lily, která se stále ještě smála, zmrzl úsměv na rtech a šokovaně se podívala na Jamese, který se stále usmíval. "Cože?" Vypadlo z ní nakonec.
"Ale no tak, Evansová…" Oslovil ji James důvěrně. "Nestyď se přece. Co dva lidi může sblížit víc než záměna těl?" Mrkl na ni.
Lil zatřepala hlavou.
"Pottere, okamžitě si vyžeň takový stupidní myšlenky z té tvé tupé hlavy! Slovo vzrušovat a sblížit ve spojitosti s tebou je naprosto nemožný!" Kroutila Lily pobaveně a nevěřícně hlavou. Na co ten frajírek nepřijde.
"Ale no tak, lásko." Blýskl se James Lilyiným oslnivým chrupem. "Mám ti snad připomínat, že ta tupá hlava teď vlastně patří tobě?"
" Za a, Pottere, neříkej mi lásko. A za b, můžeš toho už laskavě nechat?" Snažila se Lily znít naštvaně.
"A čeho, paní mého srdce?" Vyskočil James z pohovky a hluboce se poklonil. Lilyiny vlasy mu přitom přepadly přes hlavu, takže když se opět postavil, měl je jako vrabčí hnízdo.
"Pottere, žádná paní tvého srdce nejsem." Lily se raději zhluboka nadechla. "A jestli bych byla, tak bych tvoje srdce proměnila v prach." Dodala škodolibě. "Jo, a Pottere?" Zavrčela nakonec. " Moje vlasy."
James si rukou automaticky zajel do vlasů, ale když zjistil, co to zase dělá, spustil ruku dolů. Potom ji znovu zvedl a snažil se ty ohnivě rudé prameny uhladit. Lily se kriticky zadívala na jeho dílo, a když nenašla ani jednu chybičku, přikývla.
"Fajn. Takže, co bude s tím sprchováním?" Zeptala se.
"Drahá Evansová, stále jsi mi neobjasnila svoji otázku." Prohodil James nonšalantně. Lily zaskřípala zuby.
"Pottere! Přestaneš být laskavě tak arogantní a mohl by jsi mě začít brát vážně?" Lilyina, no, vlastně Jamesova tvář nějak zbrunátněla, takže James usoudil, že už bylo dost legrácek.
"Ale já vážně nevím, jak to myslíš." Řekl teď již zcela vážně.
"No, přece když se budeme koupat, tak uvidíme vlastně tělo toho druhého, ne?" Řekla Lily již zcela bez rozpaků.
James se zatvářil samolibě.
"A jaký v tom vidíš problém, Evansová? Aspoň se pokocháš."
"Já se nechci kochat!" Vřískla Lil. "A stejně bych neměla čím." Dodala.
"Ale no tak, Evansová, nic si nenalhávej, jo? Aspoň konečně uvidíš, jak má vypadat správném chlap."
"A jak víš, že už jsem správnýho chlapa neviděla, Pottere?" Pozvedla Lily obočí.
James překvapeně zamrkal.
"Evansová ty chceš říct, že jsi…no… to…dělala?" Zeptal se naštvaně a zároveň sklesle James.
"A kdyby, Pottere?" Vyštěkla Lily, otočila se na podpatku a zapadla do ložnice s Jamesovým kufrem, kde sebou hodila na postel.
Jak ji ten idiot Potter rozčiloval! V jeho přítomnosti nikdy nedokázala být v klidu. Vytáčel ji těmi svými rádoby vtipnými poznámkami. Co se furt stará? Fakt je to magor. Lily tiše zuřila.
A navíc to on za všechno může! Nejdřív jí nadává a ponižuje ji, potom se jen a jen díky němu dostane do maléru, a potom ji dokonce políbí!
"On políbil tebe? Jsi si jistá?" Ozvalo se škodolibě její svědomí.
No, vlastně ho opravdu políbila ona. Ale proč?
"Ty nevíš?" Ozvalo se opět její svědomí.
Lily se zase zamyslela. Ne, asi neví. Prostě v tu chvíli…chtěla. Chtěla cítit jeho rty na těch svých. Chtěla, aby ji objal. Ale proč? Vždyť je to ten James Potter který jí znepříjemňoval celých těch šest let v Bradavicích a ani poslední ročník nezahálí. Ten James Potter, který ji zve na rande snad už od prvního ročníku. Ten James Potter, který je neuvěřitelně sexy.
Lily vyvalila oči. Vážně použila slovíčko sexy ve spojitosti s Jamesem Rozcuchaným Magorem Potterem? To se jí muselo něco zdát. Ještě chvíli ležela na prostorné posteli, ale potom jí to nedalo, vstala, a přešla k velkému zrcadlu , které stálo na pravé straně pokoje.
Pohlédla na svůj odraz. Stál tam vysoký chlapec s vypracovaným tělem. Lily otevřela šokem pusu. Věděla, že je Potter hezký, to musela uznat i ona, ale až tak moc? Jasně, vidí ho téměř každý den, ale nikdy si ho neprohlídla důkladně.
Černé vlasy jako uhel a trčící do všech stran. Vlastně ta rozcuchanost dodávala vlasům na rozvernosti. Lily je prohrábla rukou a zjistila, že jsou hebké na dotek, ale zároveň strašně tvrdé, jakoby si je geloval. Ale nagelované opravdu nebyly.
Pohledem sjela na čelo, na kterém se utvořila vráska jak se mračila. A oči…na ty zůstala Lily fascinovaně zírat. Byly nádherně oříškově hnědé, a ona by se v nich mohla klidně utopit. Do těch očí by snad mohla koukat celý život. Nakonec si ale uvědomila, že přece nemůže chtít se utopit v očích Jamese Pottera a přesunula se dál.
Nos byl tak akorát, a ústa, která byla většinou roztáhlá do širokého úsměvu a odhalovala tak bílé zuby. Lily se teď ale nesmála. Zjištění, že je James Potter velice sexy, s ní otřáslo.
Pokračovala přes štíhlý krk až na široká svalnatá ramena. Paže byly rovněž jako zbytek těla svalnaté a opálené. Lily se přistihla, že by chtěla zjistit, jaké by to bylo, kdyby ji objímaly. Rychle zatřepala hlavou a zaplašila ty neodbytné myšlenky. Potom pozorovala Jamesovy obrovské dlaně s dlouhými prsty a pomyslela si, že ty dlaně jsou na chytání zlatonky jako stvořené.
Sledovala dlouhé a štíhlé nohy v černých džínách. Vždyť Potter musel měřit alespoň sto osmdesát centimetrů! Nikdy si to neuvědomovala, ale když ještě byla ve svém těle, musela být o hodně nižší. Prohlížela si své vlastně na nějakou dobu nové tělo od hlavy až k patě a zjistila, že by Potter za to, jak vypadá, dostal alespoň devadesát devět bodů.
Vrhla na sebe ještě jeden pohled do zrcadla, vynadala si za takové myšlenky, zakroutila naštvaně hlavou, a opět sebou hodila na postel a zírala do stropu. Ještě chvíli přemýšlela, ale nevydrželo jí to dlouho, a tak zase vstala a začala přecházet sem a tam po pokoji.
Naštvalo ji, že za ní Potter nepřišel. Jasně mu dala najevo, že ji urazil a ten arogantní pošuk se ani nepřijde omluvit! Ptá se jí na osobní otázky jen tak! No jo, kluci…
Při přecházení jí padl pohled na Jamesův kufr. Zastavila se. Mohla by zjistit co všechno Potter má. Odhalit nějaká jeho tajemství.
"A myslíš, že si to zaslouží? Že je to správné? A že by on to samé udělal tobě?" Ozvalo se dnes již po několikáté její svědomí.
Lily se ale nedala a ten hlásek neposlouchala. Touha odhalit co Potter skrývá byla víc než lákavá. Proto si klekla před kufr, otevřela ho, a nahlédla dovnitř. Kufr měl kouzlem zvětšený prostor, takže se tam vešlo o mnoho více věcí než do normálního.
Vše uvnitř bylo důkladně poskládané, asi domácí skřítci. Chvíli se přehrabovala oblečením a potom zalapala po dechu.
"Vždyť…vždyť… to je neviditelný plášť!" Zašeptala ohromeně. Nechala si látku protékat mezi prsty, potom přestoupila k zrcadlu a navlékla si ho po ramena. Její tělo okamžitě zmizelo a tak to vypadalo, jakoby se její hlava vznášela jen tak v prostoru.
Nakonec si neviditelný plášť sundala a vrátila ho zpět do kufru. Upoutalo ji něco jiného. Velké fotoalbum. Zvědavě ho vytáhla a otevřela na první stránce.
Spatřila usměvavou rodinku, která na ni mávala. Lily si vždycky myslela, že je James podobný svému otci, ale mýlila se. Jamesův otec měl světle hnědé, krátké a rovné vlasy a modré oči, zatímco paní Potterová měla vlasy zastřižené na krátko a trčely jí do všech stran stejně jako Jamesovi. I barvu vlasů James zdědil očividně po mámě. Jamesovi mohlo být na fotce asi tak pět let, a Lily musela uznat, že je roztomilý.
Otočila na další stranu a tam uviděla zase tu stejnou rodinku, akorát o několik let později a byl tam s nimi i Sirius. Všichni se šťastně usmívali.
Na několika dalších stránkách byly fotky Jamesovi rodiny. Tety, strýčkové, prarodiče…
Potom narazila na několik fotek rozesmátých Pobertů. Na jedné fotce jim dokonce byly vidět jen hlavy, asi se schovali pod neviditelný plášť.
Otočila na další stránku a zůstala na ni zaraženě zírat. Byla tam ona! Seděla v lavici na nějaké hodině a soustředěně poslouchala profesorův nebo profesorčin výraz. Fotka mohla být asi tak dva roky stará. Hned vedle byla její další fotka, která musel být focená někdy v prvním ročníku. Seděla ve Velké síni a právě pila dýňovou šťávu. A na poslední fotce ležela na pohovce ve společenské místnosti a spala. Věděla, kdy tuto fotku musel vyfotit. Stalo se jen jednou, že by ve společenské místnosti usnula. Ráno se probudila a měla přes sebe přehozenou deku.
Byla strašně překvapená, že si ji James vyfotil. Vůbec o tom nevěděla. Vždy si myslela, že si z ní jen dělá legraci a že ji využije stejně jako Sirius. To ale asi nebude tak úplně pravda. Kdyby ji chtěl jen využít, tak by neměl její fotky ve svém albu.
"Co tady sakra děláš, Evansová?" Ozvalo se ode dveří a ona pohlédla do naštvaných zelených očí. Svých očí, které momentálně patřily Potterovi.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 charlot charlot | Web | 13. ledna 2008 v 13:35 | Reagovat

NÁÍÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁdhera hjenb  tak dál můžeš hned pokračovat =o)

2 Will Will | Web | 13. ledna 2008 v 13:39 | Reagovat

Bylo to moc hezký, tahle povíedk se mi teda taky líbí víc než I hate, ale jen o malinko. Už se moc těším na pokráčko

3 Jenny Jenny | Web | 13. ledna 2008 v 15:13 | Reagovat

Teeeda!! Tahle kapitola byla upa skvělá a bezvadná!! Tuhle povídku přímo miluju! Strašně se mi líbil ten Lilyin problém=D=D prostě to je výborně a vtipně napsaný...strašně moc se těším na další, netrap dlouho jo!=)

4 Mongara Mongara | 13. ledna 2008 v 15:57 | Reagovat

Za 1) Díky za to věnování, opravdu mě to potěšilo :))

Za 2) Je to fakt báječný! Děsně se mi to líbí - neotřelý, originální, zajímavý, napínavý, skvělý! Jsem zvědavá, jak to vyřešíš s tou koupelí (respektive jestli v popisu zajdeš i do detailů :D) Moc se těšim na pokračování, Adrianne, je to úžasná povídka!

5 Tániiička Tániiička | 13. ledna 2008 v 15:59 | Reagovat

hééééééééééééééééééééééj!!! to se dlěá, takhle to utnout?? No??  já ci pokračováníííííííííííííííí!!! pls, pls, pls, dej kapitolku co nejdřív.... je to totiž úplně nádherný....... ááá, a ten konec.... uplně super a ještě lepší to bude, když dáš co nejdřív další kapču.... byla bych strááášně ráda, kdy byla dřív než k I hate.....

6 Ella016 Ella016 | Web | 13. ledna 2008 v 16:13 | Reagovat

proboha já se snad nervově zhroutíííííím=D takhle ošlivě to utnout, to fakt nejde! =) doufám, že další kapitolka bude hooooodně brzo=)

7 Peggy Peggy | Web | 13. ledna 2008 v 16:19 | Reagovat

to je vážně skvělý!!! už jsem zvědavá, jak bude James reagovat a vůbec, jak to bude pokračovat... protože tahle povídka je prostě super!

8 Jess Jess | 13. ledna 2008 v 16:29 | Reagovat

superrr skvely bezvadna kapitolka honem pokrackooooo honem kapitolku k tomuhle i k ty 1 povidce

9 Phee Phee | 13. ledna 2008 v 17:04 | Reagovat

cipana, tak toto bola fakt bomba kapitolka, tato poviedka sa mi zacina cim dalej tym viac pacit, no vazne ,to kupanie asi bude problem, teda pre Lily,Jamesovi to ocividne nevadi;).................pls rychlo pokracko:D:D:D:D

10 lucyš lucyš | E-mail | 13. ledna 2008 v 17:54 | Reagovat

Jejda je to pěkný, ale teď se budou hádat co? No to zas bude.:-) ALe jinak to bylo super,hlavně s tím koupáním a s tou Jamesovou otázkou(ale to by mohl poznat sám že? když má tělo lily:-D) radši mlčim. A jak budou řešit menzes? :-)  No každopádně se těšim až vylezou s té místnosti a pujdou mezi lidi, to bude sranda. Tak prosím rychle další kapitolu je to skvělý.Opravdu se ti ta povídkamoc povedla.

11 Minoka Minoka | Web | 13. ledna 2008 v 18:19 | Reagovat

supeeeeer

12 Cariba Cariba | 13. ledna 2008 v 18:40 | Reagovat

Užas!!!! Rychle další prosím, je to totiž VÁŽNĚ BOMBA! Moc se mi to líbí

13 Alisea Alisea | Web | 13. ledna 2008 v 19:02 | Reagovat

Bylo to pěkný jen škoda, že to bylo jen z pohledu Lily. Ale i tak tahle povídka je super super super! Takže doufám, že pokračování bude brzo

14 C.ind.ere.lla C.ind.ere.lla | Web | 13. ledna 2008 v 19:08 | Reagovat

To bylo naprosto úžasný, honem sem dej pokračování, nebo tě vlastnoručně zaškrtím!

15 Padfoot Padfoot | E-mail | Web | 13. ledna 2008 v 20:53 | Reagovat

chachachá to chci vidět co James teď udělá, je to fakt strašně super, tak napiš honem další!!!!!!!!!!!!

16 LUCKILY LUCKILY | E-mail | Web | 13. ledna 2008 v 21:02 | Reagovat

To je absolutně perfektní povídka=) Chválím tě=)

17 Ka900 Ka900 | Web | 13. ledna 2008 v 22:14 | Reagovat

Tý brďo!!! To je naprosto úžasný!!! Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál!

18 Duana Duana | 13. ledna 2008 v 22:30 | Reagovat

dalšíííííííííííí...

19 Nelien Nelien | Web | 14. ledna 2008 v 0:08 | Reagovat

JEŽIŠIIIII KRISTEEEEE!!! pokračování!!! pokračování a to hneeeeed!!! Adrianko, Adriančičko moje drahá, prosím, smiluj se! to je taaak strašně nádherný! Já jsem se do téhle povídka upe zamilovala! Zbláznila, zcvokla! prostě je to úchvatné! a nejlepší bylo, jak se lily prohlížela :DDD jak zjistila, že je jimmy sexy! ale to my přece už dávno víme, že? :D ale to bylo fakt něco.... uch, to je kusan :D ale škoda, že se nešla vykoupat a neskoumala svoje těla ve vaně :DDDD tak jo, radši už se krotím :D ale jsem zvědavá, až james bude zkomat "Svoje" tělo! Vždyt pro něho to přeci musí být mnohem větší požitek! vidět lily nahou :DD ale ten konec... to bylo dojemný a sladký :) on ji fakt miluje... a ona je upe blbá! Ale jsem zvědavá, jestli se na ni bude hodně zlobit... prosím, pokráčko! Je to krása! :)

20 ada ada | 14. ledna 2008 v 6:00 | Reagovat

Začíná se to rozjíždět zajímavě.To jsem zvědavá jak to vyřeší.Jinak skvělá povídka!

21 Sherina Sherina | 14. ledna 2008 v 11:07 | Reagovat

zas a znova musím tuhle povídku chválit :) opravdu skvěle napsané :) vážně se mi moc líbí :)

22 MarryT MarryT | Web | 14. ledna 2008 v 11:35 | Reagovat

No tak to je super- mocinky se těším na pokráčko, vypadá to úžasně zajímavě.

23 wisty wisty | E-mail | Web | 14. ledna 2008 v 13:39 | Reagovat

no teda, James naštvanej na Lily? ždyť to snad ani nejde... :) a ten popis Jamese, teda, takovýho kluka bych taky brala:)

24 Jersey Jersey | 14. ledna 2008 v 14:10 | Reagovat

Jůůůůů, paráda! Holka super, škoda jen, že asi nejsi kyber psací stroj, aby jsi co nejrychleji pokračovala ;-))) Je to parádní, zvedlo mi to náladu, máš pěkný styl psaní, lehký, vtipný a nápad téhle povídky je super, moc se těším na další kapitolky ;-)

25 EILEENhp EILEENhp | 14. ledna 2008 v 15:23 | Reagovat

bezva!!!.............absolútne SUPER!!!!!!!!!!!!!!..................už sa neviem dočkať pokračovania..........

26 moja moja | 14. ledna 2008 v 16:10 | Reagovat

Suprrrr fakt bezva! strašná krááááááása! HONEM DALŠÍ!!!!

27 Kimberly Kimberly | 14. ledna 2008 v 16:21 | Reagovat

Nádhera, taky se mi líbí víc než I hate.. Prosím, prosím, smutně koukám, další kapitolu!! Zase nebudu moct spát :)

Píšeš hrozně hezky, řekla bych, že nejlíp ze všech povídek, které jsem kdy četla (a že jich nebylo zrovna málo:)) Je to přehledné a těžko se od toho člověk odtrhne, stejně jako od J.K.R.

JEN TAK DÁL

28 kikikio kikikio | E-mail | Web | 14. ledna 2008 v 19:55 | Reagovat

to bylo fakt SUPER opravdová nádhera senza chválím moc se ti to povedlo

29 Enervate Enervate | Web | 15. ledna 2008 v 18:47 | Reagovat

Tahle kapitolka je božííííííííííííí, fantastická, luxusní. :o))) Hih, sem po minulé kapitole taky začla uvažovat, jak se vlastně budou sprchovat. Nebo jak třeba bude Lily hrát famfrpál. :o))) Prostě skvělý! Chválím. :o)

30 vocasek22 vocasek22 | Web | 16. ledna 2008 v 19:33 | Reagovat

pěkná kapča.....seš prostě  ŠIKULKA....!!!!už se těším na další

31 Anduel Anduel | Web | 18. ledna 2008 v 2:19 | Reagovat

toooooooooooooohle je mučení:-))))))) musím být potichu, jinak by mě táta zašktil, že jsem ještě vzhjůtu a přitom mám chuť se chlámat jako idiot:-))))))) to j úplná boooooooooooooomba! já tuhle povídku miluju!!! je úplně úžasná! a jak si tam popisovala lily a...jamese:-))) ehm, tlemím se do teď takový ten blažený výraz blázna...aaaaaaaaa, to bylo úplně skvělý no a ten konec...jáááááá chci další, prosííííííííííííííí!!!!!!!!!!!! co nejdřív, posííííííííím!!!!! je to úplně nejlepší! moooooooooc se ti to povedlo!

32 Areneis Areneis | E-mail | Web | 19. ledna 2008 v 10:28 | Reagovat

wow, taky moc pěkná povídka. :-) Doufám, že i zde uvidím novou kapitolku brzy.

33 haňula haňula | 19. ledna 2008 v 12:45 | Reagovat

krásná super kapitola moc se mi líbila  a to jak si Lily prohlížela svoje nové tělo bylo fakt super a roztomilý nemůžu se už dočkat další kapitoly :-)

34 jjjjj jjjjj | 19. ledna 2008 v 13:30 | Reagovat

to bylo úžasný přidej další pls

35 Maysie Maysie | Web | 19. ledna 2008 v 16:19 | Reagovat

Teda, hrozně se těším na další kapču, snad nebude James moc naštvanej, jak se mu hrabala ve věcech.. =D

A hrozně mě zajímá jak vymyslíš to koupání.. =)

36 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | 19. ledna 2008 v 18:52 | Reagovat

No konečně si Lily uvědomila o co vlastně celý ty roky přicházela...:) Miluju Jimmyho, miluju Siriho, miluju Rema a miluju tuhle povídku! Co já bych dala být na chvíli v Lilyině "nebo Jamesově?" kůži...:))

37 mynamesm mynamesm | Web | 19. ledna 2008 v 21:47 | Reagovat

woooow tuto poviedku hrozne zboznujem...dufam ze ti nebudem vadit ak si ta pridam medzi obluebene odkazdy na mojom blogu...kazdopadne sa zastav:) krasna kapitolka:)

38 panthy panthy | Web | 23. ledna 2008 v 17:58 | Reagovat

to je bombaaaaaa :DDDDD Skvělý!!! Mě došly slova pochvaly :D Super nápad, opravdu, já se furt opakuju, promiň mi to....další :)

39 Naiad Naiad | Web | 5. února 2008 v 19:19 | Reagovat

Úžasný! Tahle povídka se mi líbí víc a víc! Je vážně úžasná! :-) Ale teď Lily docela lituju, protože kdyby se někdo hrabal v mém kufru, tak ho asi zabiju... super :-)

40 Merisa Merisa | Web | 15. února 2008 v 18:58 | Reagovat

Pecka ;D Tahle povídka mě prostě baví :)))

41 Paige Paige | Web | 16. února 2008 v 17:18 | Reagovat

páni, páni, páni, pěkně se to rozjíždí, hltám to jedním dechem, jsem zvědavá, co James udělá, jak ji tam načapal....uch...jdu to zjistit:D

42 Biba Biba | Web | 25. února 2008 v 13:01 | Reagovat

užásnéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ja z toho nemôžem xDDDD

43 Ewilan Ewilan | Web | 8. března 2008 v 23:28 | Reagovat

je to zvlastni, jak popisujes tu jejich vymenu, kazdy se musi ucit neco noveho a anvic se navzajem poznavaji. strasne se mi libilo, jak si lily prohlizela ty fotky a to telo:-D u toho jsem se nejvic tlemila:-D a ta hadka s tou psrchou: pry jak se mam umyt?:-D

konecne ji dochazi, ze je do ni james blazen. doslo ji, ze ji nechce vyuzit. a ze to taky trvalo:-D

44 maggdinka maggdinka | Web | 11. března 2008 v 10:37 | Reagovat

páááni super kapča,to s tim koupáním bylo super,jsem zvědavá vo budou dělat až se budou muset vykoupat...hlavně co bude dělat James:D

45 Miky Miky | 24. března 2008 v 11:39 | Reagovat

WOW! Válíš!:D ne vážně píšeš hrozně pěkně:)

46 abbina abbina | Web | 1. dubna 2008 v 13:19 | Reagovat

:DDDD ty voe, mě se to tak děsně líbí!! je to dokonalý, nejlepčí, úžasný!!!:DDD

47 bláňa bláňa | 5. dubna 2008 v 21:07 | Reagovat

mě se to hrozně moc a moc líbí!!

Je to super!!!

Jen tak dál!!!

48 misinka misinka | 21. června 2008 v 11:03 | Reagovat

fakt skvely hrozne me to bavy moc se ti to povedlo

49 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 7. července 2012 v 18:13 | Reagovat

Jejky! Bude naštvanej?! Asi jo co...? Ale on jí taky bude určitě prohlížet věci! Teda jestli už to neudělal... No uvidíme, uvidíme...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama