5. kapitola- Domluva

20. ledna 2008 v 11:15 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Tak a opět po týdnu je tu další kapitolka k "Když ty jsi mnou." Je taková hodně o ničem, ale v další se snad konečně pustím do nějaké té akce. Snad se vám bude kapitolka líbit. Strašně moc děkuju za komenty, jste fakt zlatíčka největší. Samozřejmě zase komenty očekávám :D
Tak se už pusťte do čtení :) Kapitolku věnuju všem, kteří komentujou :)

"Co tady sakra děláš, Evansová?" Ozvalo se ode dveří a ona pohlédla do naštvaných zelených očí. Svých očí, které momentálně patřily Potterovi.
Lily od kufru rychle odskočila a skončila na zemi. Dívala se do svých zelených očí a v duchu se proklínala za to, že do toho kufru vůbec lezla. James se zdál vážně vytočený. Musela uznat, že z její vlastní tváře jde strach když se naštve.
"Ehm… co jako myslíš?" Vyhrkla první věc který ji napadla, když jí došlo, že James očividně čeká na odpověď. Bože! Nemohla být jednou aspoň o něco míň zvědavá?
"Co myslím?" Zeptal se James s klidem, ale Lily viděla, jak svírá pěsti. "Třeba to, že se tady hrabeš v mých věcech!" Pokračoval a klid se pozvolna vytrácel.
Lily, která se už vzpamatovala, přešla do útoku. "Teď jsou ale moje!"
" Ano, Evansová?" Protáhl sarkasticky. "Tak co by jsi řekla tomu, kdybych já se šel právě teď podívat co ve svém kufru máš ty?" Řekl vyzývavě a chtěl odejít.
"Ne!" Vykřikla rychle Lily, zvedla se ze země a s albem v ruce dohnala Jamese, který už byl ve společenské místnosti. "To nesmíš!" Zakřičela na něho, chytila ho za paži a obrátila k sobě. Pohlédl na její, tedy vlastně jeho, paži.
"O tom stisku už jsme mluvili, nebo ne, Evansová? Já nevěděl, že máš i špatnou paměť."
Lily nikdy neviděla Jamese takhle naštvaného. Tedy viděla, ale nikdy nebyl takhle naštvaný na ni. Sice se občas pohádali, ale tohle… No, a navíc stejně nevidí James Pottera naštvaného. Vidí sebe.
"Promiň." Zamumlala Lily a rychle ruku stáhla. Sledovala, jak se na její vlastní paži formují otisky Jamesových dlouhých prstů.
" A tohle je myslím moje, nebo ne?" Zeptal se James a hrubě jí vytrhl album z ruky. Potom se otočil a chtěl odejít. Lily ho ale nenechala.
"Počkej, Pottere." Zašeptala tiše.
James skryl za víčky Lilyiny smaragdy. Chtěl raději odejít, bál se, že řekne něco, čeho bude potom litovat. Evansová ho vážně vytočila.
"Co chceš?" Osopil se na ni stále stojící k ní zády.
"Já…chci…chci se omluvit." Řekla stále tichým, mužným šepotem. "Kruci, mužným? Co se to se mnou děje?" Pomyslela si.
James se prudce otočil a pohlédl do svých oříškově hnědých očí. Viděl v nich provinilost a… lítost?
"Proč jsi to udělala?" Zeptal se rádoby stále naštvaným hlasem.
"No, vlastně…já…byla jsem na tebe naštvaná… a asi i zvědavá…vlastně já nevím." Koktala Lily. Nevěděla, proč se mu vůbec omlouvá, ale cítila, že je to tak správně.
"Neměla jsi to dělat, Evansová." Řekl příkře a chtěl se opět rozejít směrem do své ložnice. I když se na ni nedokázal zlobit, chtěl ji nějak vytrestat. Ale na druhou stranu, bylo mnohem lehčí se na ni zlobit když se nemusel dívat na její nádhernou tvář a měknout pod upřeným pohledem smaragdových očí.
"Ne, počkej! Ja…Pottere!" Vyhrkla a znovu ho chytila za paži, tentokrát však jemněji. Otočil se.
"Co ještě chceš, Evansová?" Zeptal se s odstupem, ve skutečnosti se však tetelil radostí, protože mu málem řekla Jamesi. Díky zmatenému výrazu na jeho vlastní tváři si uvědomil, že je samá překvapená tím, co málem vypustila z pusy.
"Já…jen chci, abys věděl, že mě to pravdu mrzí." Řekla lítostivě a malinko se pousmála, když zjistila, že jeho ledová maska zmizela.
"No, a ještě…" Pokračovala Lily. "Nechtěl by jsi se domluvit na tom, jak teď budeme všechno dělat?" Zeptala se nejistě. Vůbec se jí tento vývoj událostí nezamlouval. Vypadala jako nějaká zoufalka. Ale vážně jí bylo líto, co udělala. No, na druhou stranu…jí to však nebylo líto vůbec.
" Dobře." Přikývl James a s mírným úsměvem se sesunul na pohovku. Lily si sedla hned vedle něj, ale tentokrát jí to, že jsou tak blízko, nevadilo. Vlastně se cítila celkem příjemně a byla ráda, že se nehádají.
Lily se ale mihla rozpustilá jiskra v jejích prozatím hnědých očích, a zeptala se Jamese:
"A proč jsi vůbec šel do mého pokoje?" Pronesla s lišáckým úsměvem.
Teď zrozpačitěl James.
" Já…vlastně to je jedno." Snažil se to zamluvit.
"Ne, není. Dopověz to." Vybídla ho Lily, která špatně skrývala úsměv.
" Chtěl jsem se ti omluvit, stačí?" Vyjel na ni James s úsměvem, když zjistil, že si z něj utahuje.
"A za co?" Culila se nevinně Lily, ale na Jamesově tváři to vypadalo tak nepatřičně, že James vyprskl smíchy.
"Co je?" Zeptala se nechápavě.
"Ty." Řekl James se slzami smíchu v očích. Lilyin úsměv ihned zmizel, nahradila jej uraženost.
"Jasně." Řekla nepřátelsky. "Tak až se konečně dosměješ, mohli by jsme se teda konečně dohodnout?"
"Já jsem to tak nemyslel." Řekl James, když mu došlo co je špatně a chytl Lily za ruku. Rychle ji radši zase stáhl.
Lily se podívala na ruku, na které před chvílí cítila Jamesův, tedy vlastně svůj, dotyk. Překvapeně zamrkala. I když se jí vlastně dotýkala její vlastní ruka, věděla, že se jí svým způsobem dotýkal James a vůbec jí to nebylo proti mysli.
" A jak jsi to teda myslel?" Řekla už zase s úsměvem, když viděla, že to Jamese opravdu mrzí.
"No, ty ses prostě divně zatvářila." Řekl. "Teda jako ne, že se divně tváříš!" Vyhrkl rychle. "Prostě to na mým obličeji vypadalo strašně vtipně."
Lily se na něho usmála. Potom nastalo rozpačité, ale přesto příjemné ticho. Protrhl ho James.
"No, jak to teda uděláme?"
"A co?" Podívala se na něj nechápavě Lily, ale potom zrudla, když zjistila, že James nemyslel to, co se jí prohánělo myslí.
"Na copak to myslíte, slečno Evansová?" Protáhl James škádlivým tónem.
"Na nic." Zamumlala Lily a zrudla ještě víc.
"No jasně." Zachechtal se James, ale už ji dál netrápil. Jak byla Jamesova tvář rudá, tak teď zbledla. James se na ni starostlivě podíval.
"A doprdele." Zaklela.
James se při pohledu na její výraz málem neudržel a rozesmál se. Ale i tak si nemohl nechat ujít příležitost ji popíchnout.
"Slavná Lily Evansová, prefektka a pozdější primuska, má takové slovo ve svém slovníku?" Lily se na něj v odpověď zakřenila, ale i dál byla smrtelně bledá.
"Já nebudu hrát famfrpál!" Zašeptala s hrůzou. James vyvalil oči. Na to vůbec nepomyslel.
"A sakra." Zaklel taky, ale o něco mírněji než jeho společnice.
"Musíme zajít za Brumbálem, přece to nemůže nechat jenom tak!" Vykřikla Lily horlivě a už se hnala k průchodu ze společenky.
James se musel usmát nad její horlivostí.
"Evansová!" Zakřičel na ni.
"Co je?" Zeptala se Lily nervózně.
"Já jenom, že jdeš do ředitelny naprosto zbytečně. Jestli jsi si toho nevšimla, Brumbál se nad naší situací přímo baví, takže on nám rozhodně nepomůže." Oznámil ji s klidem.
Lily se zamračila, ale nakonec se otočila a sedla si zpět na pohovku. Netrpělivým pohybem si odhodila pramen černých vlasů z obličeje.
"Tak co chceš dělat? Já totiž na koště nevlezu!" Oznámila mu.
"Musíme něco vymyslet…" Dumal James.
"Už to mám!" Usmála se Lily. "Prostě odstoupím z týmu!"
Zato James se teď zamračil. "To nemůžeš myslet vážně! Já nemůžu odstoupit z týmu, jsem kapitán! A navíc, až se prohodíme, já nechci s famfrpálem skončit!"
"Dobře, dobře." Rezignovala Lily, když viděla Jamesovo rozhořčení. "Tak teda něco vymysli ty, když se ti tohle nelíbí." Pobídla ho maličko uraženě.
James opět usilovně přemýšlel, a nakonec se smaragdové oči rozzářily.
"Jo, to je ono!" Vykřikl vítězoslavně. Na Lilyin nechápavý pohled dodal. "Prostě tě budu učit létat na koštěti. Zápas ze Zmijozelem je až za dva měsíce, do té doby budeš lítat jako profík."
Lily ale z jeho nápadu nebyl nadšená ani z poloviny tak, jako James. Vidina toho, že sedí na koštěti, byla vážně příšerná.
"Ne, Pottere! Já na koště nevlezu a to je moje poslední slovo!" Řekla možná trošičku prudčeji než chtěla a založila ruce na prsou.
James si povzdechl.
"Nedělej to horší, Evansová. Stejně budeš muset, tak co řešíš?"
"Fajn!" Vyštěkla. "Ale jak to chceš jako udělat? Přece nemůžeme jen tak nakráčet na hřiště. Všem by to bylo divný! Potter a Evansová spolu! A ještě k tomu já, Lily Evansová, bych učila létat Jamese Pottera, famfrpálovou hvězdu!"
"Pro to mám taky řešení." Usmál se James oslnivě. "Nesmíš to ale nikomu říct. Víš…" Ztišil hlas do tajemného šepotu. "…já mám neviditelný plášť." Řekl a čekal, jak na to Lily zareaguje.
"Hm, všimla jsem si." Odvětila lhostejně a Jamesovi došlo, že ho viděla v tom kufru. Naštvaný, že ji neoslnil, pokračoval.
"A tak se prostě vždy schováme pod plášť a večer se vyplížíme na hřiště." Dokončil už zase s veselým úsměvem.
"Hm." Reagovala Lily celkem vyděšeně.
"Proč se vůbec tolik bojíš létání?" Zeptal se James zvědavě. "Vždyť je to nádhera!"
"Já…vlastně je to kvůli mé první hodině létání. Ty si to asi nepamatuješ, ale tehdy jsme měli udělat kruh kolem hřiště. No a tehdy do mě někdo narazil a já spadla. Ležela jsem na ošetřovně tři týdny. A od té doby se letu na koštěti strašně bojím."
James otevřel údivem pusu. Toto si teda vážně nepamatoval, ale moc se Lily nedivil.
"Neboj, Evansová, to zvládneš. Nedovolím, aby se ti něco stalo." Položil jí ruku na rameno.
Lily ji kupodivu nesetřásla, jen se pochybovačně ušklíbla.
V Jamesovi ale najednou hrklo. "Sakra, jak to teď bude s úplňky?" Něco z jeho obav se mu muselo zračit ve tváři, protože se Lily zeptala, co se stalo.
"Nic." Vyhrkl rychle.
"Pottere, co se stalo?" Nevzdávala se Lily.
"Říkám, že nic." Zabručel James.
"Tak mi to řekni." Řekla loudivým hlasem Lily.
"No…víš…" Ošíval se James. "Hele, Evansová, tohle je fakt vážný. Musíš mi slíbit, že to nikomu neřekneš. A ředitel o tom ví." Lily vycítila vážnost situace, zkoumavě se na Jamese podívala a vážným hlasem řekla:
"Slibuju." James se rozhodl říct jí to bez dalších vytáček.
"Remus je vlkodlak." Vychrlil na ni. Čekal, že bude vystrašená, ale to co udělala, ho naprosto vykolejilo. Ona se usmála!
"Já vím." Řekla stále s úsměvem.
"Cože?" Vyvalil na ni oči James. "Jak to můžeš vědět?"
"Vím to už od třetího ročníku. Je to jasné." James nemohl jinak, než ji začít obdivovat. Ach jo, jak je ta jeho budoucí manželka chytrá. Potom ale strnul.
"Řekla jsi to někomu?" Zeptal se podezíravě.
"Tsss." Odfrkla si. "Co si to o mně myslíš?"
"Samý hezký věci, Evansová." Zazubil se. Lily se ale zamračila.
"Proč jsi mi chtěl říct to o Remusovi?" James taky zvážněl.
"No, víš, ono tohle není celá pravda. Už v prvním ročníku jsme se já, Sirius a Peter dozvěděli, že je Rem vlkodlak a chtěli jsme mu při jeho přeměnách nějak pomoci. No, a nakonec jsme našli způsob, jak s ním být."
Lily zaprotestovala.
"Ale vždyť lidé nemohou být s…" Oči se jí rozšířily. "Zvěromágové?" Zašeptala udiveně. James jenom přikývl.
"Ale…ale jak? Jak dlouho? Všichni tři?" Začala pokládat otázky.
"Jo, všichni tři. Trvalo nám to skoro pět let. Já se měním v jelena, Sirius ve psa a Peter v krysu. Každý úplněk je Rem zavřený v Chroptící chýši, kam my za ním tajnou chodbou pod vrbou Mlátičkou přijdeme a většinou běháme po Zakázaném lese."
Lily otevřela ústa a zase je zavřela. Toto zopakovala několikrát.
"Páni." Vydechla nakonec. "A tím chceš jako říct, že to stejný musím absolvovat i já? Takže teď se i já umím proměnit, že jo?" Řekla se strachem a zároveň i s nadšením.
"Jo, to jo." Přikývl James a byl moc rád, že to vzala takhle. Utvrdilo ho to v tom, že tahle holka, teď vlastně kluk, vážně za něco stojí.
"Fajn, to dořešíme potom. Úplněk byl koneckonců před třemi dny, takže další je až za necelý měsíc." Uzavřela tuhle kapitolu prozatím Lily. "Jak to bude s tím sprchováním?" Osmělila se nakonec a James pokrčil rameny.
"No, víš, já nad tím přemýšlela, a došla jsem k závěru, že dokud nevymyslíme nějakou lepší alternativu, tak budeme muset používat pouze čistící a osvěžovací kouzla. Taky se mi to moc nelíbí, no ale přece nemůžeme…no, ty víš co." Zrudla a zmlkla. James už ji nechtěl dnes nijak provokovat a tak na to řekl jen:
"Jo, jasně, dobrej nápad." Lily se jen usmála.
"Jo, a oblíkat se budeme kouzlem, jasný? Žádný vyslíkání a tak, jasný?" Dodala.
James jenom přikývl.
"A Pottere?"
"No, Evansová?"
"Víš, že se teď budeš muset začít učit a naučit se dobře připravovat lektvary?" Zeptala se pobaveně.
James se zatvářil naprosto zhrozeně.
"U Merlina." Zamumlal vyděšeně. Ale jakmile tuto strašnou zprávu vstřebal, usmál se zase on.
"A Evansová?"
"No, Pottere?"
"Víš, že se budeš muset naučit mít rozhodně horší známky než vynikající a budeš se taky muset zdokonalit v umění nechat vybouchnout kotlík?"
Teď to byla Lily, kdo se zatvářil vyděšeně.
"Sakra." Zaklela.
Potom se na sebe podívali a zároveň se rozesmáli. Když se dosmáli, ponořili se do rozhovoru o tom, jak se chovat, co dělat a co ne. Věděli, že to bude fuška, ale musí to zvládnout. Nikdo nesmí nic poznat. Ani jejich nejlepší přátelé.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anduel Anduel | Web | 20. ledna 2008 v 11:45 | Reagovat

první koment????????? jdu číst!!!!!!!!!!!! a supeeeeeeeeeeeeeer že to tu je!

2 Maysie Maysie | Web | 20. ledna 2008 v 11:51 | Reagovat

Anduel!!!!!!!! Si zlá! já tu byla dřív..! Pche..jako.. no počkej.. =D

Takže, trochu sem čekala že to koupání a tak bude pikantnější, no ale.. já už mlčím.. =D

Teď mám v duchu takovou představu, že se nakonec spřátelej a James bude učit Lily nechávat explodovat kotlíky a Lily jeho vařit lektvary.. No těším se a rychle další kapitolu.. ! :o)

3 Padfoot Padfoot | E-mail | Web | 20. ledna 2008 v 12:02 | Reagovat

poěkněěěěěěěěěě! že bych měla první koment? Hele bylo to supa, ale zajimalo by mě jak to James v těle Lily zvládne s měsíčníma problémama, doufám, že si pochopila s kterejma?

4 Anduel Anduel | Web | 20. ledna 2008 v 12:07 | Reagovat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, adrianne já nemůžu!:-))))) to byla bomba!!! to je tak úžasný, ty dva...jak se omlouvala a...moc a moc se ti to povedlo!!! jako chlámala jsem se smíchy, hlavně když zjišťovali, co je vlastně čeká...james a pilný student:-))) je to dokonalý!!! prosíííííííííííííííím, napiš další kapču co nedřííííííív, prosím, moc prosím, prosím, modlím se, doufám, ¨věřím...prosíííííím! jinak budu mít absťák!:-)))

maysie promiň, ale kdo dřív napíše...:-)))

5 lucyš lucyš | E-mail | 20. ledna 2008 v 12:46 | Reagovat

No super jako vždycky.Vůbec jim to nezávidím, já bych se z toho složila. Jo a taky sem vědavá jak to zvládne James s těma měsíčníma problémama jak naťukla Padfoot. Tak moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc strašně moc prosím další kapitolu. PS: nepřemýšlíš nad tím že by James mohl obdivovat tělo Lily, podobně jako ona to Jamesove?

6 Arcona Arcona | 20. ledna 2008 v 12:51 | Reagovat

skvělá kapča, zvlášť ten závěr byl dokonalej :-D

7 Areneis Areneis | E-mail | Web | 20. ledna 2008 v 12:54 | Reagovat

Překrásná kapitolka. Moc se mi líbila. :D Stejně myslím, že James neodolá a stejně se na Lilyino tělo podívá. :D:D:D ó můj bože to zní divně:D:D:D

Ale jinak je to prostě překrásná kapitolka, který se nedá nict vyčíst. :-)

8 Jersey Jersey | 20. ledna 2008 v 14:05 | Reagovat

COOL!!!! Tak to čekání stálo za to, je to vážně milá povídka se super nápadem a mě fakt jen mrzí, že nejsi nějakej kyber machr a nepíšeš alespoň jednu kapitolu za den, jů to by bylo fajn =)))

Tak držím palečky v dalším psaní a už se moc těším na další kapitolky ;-) Tak nás prosím nenech čekat, co? Ty máš známky už uzavřený, ale já drtim  na zkoušky a čeká mě ten nejodpornější předmět...taková jedna další kapča před zkouškou, to by nebylo marný =))) ehm to neber jako citové vydírání =o)

9 Phee Phee | 20. ledna 2008 v 15:16 | Reagovat

ze vraj o nicom, vsak je opat bombova........rychlo pridaj dalsiu kapcu!!!

10 manik manik | Web | 20. ledna 2008 v 15:40 | Reagovat

Super! moc pěkný

11 Tániiička Tániiička | 20. ledna 2008 v 15:43 | Reagovat

jééééé, nádhera, fakt strááááááááááááááááááááááásně krasný, těšim se na další

12 Jenny Jenny | Web | 20. ledna 2008 v 15:45 | Reagovat

Wooow! Adrianne, tuhle povídku upa žeru!! A tahle kapitola byla skvělá...jsem zvědavá na další vývoj situace=D=D Je to boží!

13 Jess Jess | 20. ledna 2008 v 15:58 | Reagovat

jééééééééééé ty si me vazne potesila konecne dalsi kapitolka skvela kapitolka moooooooooooooooooooooooooooooooooooccccccccccccccccccccccccccccccc seeeeeeeeeeee tiiiiiiiiiiii povedlaaaaaaa já nemam slov jen tak dallllllll...............no proste honem pokracko i k ty 1 a at to netrva prosimmmmmmmmmmm honem pokrackooo

14 Nika Nika | E-mail | 20. ledna 2008 v 16:08 | Reagovat

krása!!!!!!! zaujímavá kapitola.....

15 Minoka Minoka | Web | 20. ledna 2008 v 16:32 | Reagovat

super uz sa fakt tesim ked vydu z tej miestnosti 8-D

16 tabby tabby | Web | 20. ledna 2008 v 17:31 | Reagovat

wow to je teda neco ...tech veci je teda hodne co musi udelat a co ne,ale jsem zvedava jak se bude Jamesik tvarit na to az dostane kramy:0)))..tedy pardon mesicky:0)))

17 Cariba Cariba | 20. ledna 2008 v 17:36 | Reagovat

Upe hustá kapitola, nemám co sosat, až na to, že by se mohla skrátit čekací doba....že?:D Prosím rychle rychle další. Nejlíp k této povídce!!!

18 Ella016 Ella016 | Web | 20. ledna 2008 v 18:00 | Reagovat

bombastickýýýýýýýýý=) kdybych uměla takhle psát tak skáču radostí až ke stropu, opravdu, smekám před tebou=)

19 vocasek22 vocasek22 | Web | 20. ledna 2008 v 18:04 | Reagovat

tak to teda hustý...moc pěkná kapča....su zvědavá jak to nakonec společnejma silama zvládnou a jak dlouho jim to nakonec bude trvat....

20 Peggy Peggy | Web | 20. ledna 2008 v 19:03 | Reagovat

To je fakt super!!! Tuhle povídku úplně zbožňuju, takže doufám, že nás nebudeš dlouho napínat a přidáš co nejdříc další... =)

P.S. Já chci vidět, jak bude Lily hrát famfrpál a James dostávat jedničky!!! :P

21 Duana Duana | 20. ledna 2008 v 19:28 | Reagovat

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer taky doufám, že další bude co nejdřív....to bude fakt good až bude Lil lítat....

22 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | 20. ledna 2008 v 19:30 | Reagovat

Já tuhle povdíku vážně miluju! Mno nevím, nevím jestli to James vydrží a neokoukne svoje nové tělo..:)Tahle povídka je vážně perfektní, nevím co k tomu jinýho prostě dodat..Výborný Adri..:)

23 Will Will | Web | 20. ledna 2008 v 20:06 | Reagovat

Moc hezký, už se moc těším na pokráčko

24 sara sara | 20. ledna 2008 v 20:19 | Reagovat

je to fakt bezva povídka, už se těšim na další kapči

25 C.ind.ere.lla C.ind.ere.lla | Web | 20. ledna 2008 v 22:17 | Reagovat

Páni, to bylo super, už se těším na pokráčko.

26 Laura Laura | 21. ledna 2008 v 9:32 | Reagovat

Kdy už bude další? Je to vážně super, pochybuji, že svá nová těla neprozkoumají :)

27 Enervate Enervate | Web | 21. ledna 2008 v 10:57 | Reagovat

Tak tohle bylo upa super! :o) Tahle povídka dokáže skvěle zvednout náladu. :o) Sem zvědavá, jak to Lil pude na koštěti. :o) A ty lektvary mě dostaly. :o)) Bomba prostě. Další?!:o))

28 Ka900 Ka900 | Web | 21. ledna 2008 v 15:36 | Reagovat

To bylo naprosto bombastický!!! Kdy bude další??

29 Denča Denča | Web | 21. ledna 2008 v 17:11 | Reagovat

Naúprosto skvělé! V jednom kuse se opakuju ale jinaá slova chvály neznám!! Ps: nechceš spřátelit? Pls odepiš mi do mých komentů, at vím, že jsi tam byla!

30 MarryT MarryT | Web | 21. ledna 2008 v 17:45 | Reagovat

Fakt super!!! To jsem zvědavá jak jim to půjde no a upřímně nevím nevím jak dlouho vydrží jen s čistícími kouzly ;-)

31 mynamesm mynamesm | Web | 21. ledna 2008 v 19:13 | Reagovat

paneeckuu to je pecicka!!! ja sa tak tesim toto bola uzasna kapitolka:D som ju citala az dva krat...strasne uzasne:D som zvedava ako lily prezije byt lajdakom...fuha...fakt podarena kapitolka:) tesm na dalsiu

32 Alisea Alisea | Web | 21. ledna 2008 v 19:16 | Reagovat

:) tahle povídka je fakt úža..... doufám, že bude brzo new kapča.

33 hihi hihi | 21. ledna 2008 v 21:14 | Reagovat

.. juuu super povídka fakt.. ale když už vyřešili jak se budou mýt a tak by mě zajímalo jak budůou chodit na záchod....hihihi:D:D:D:D...

34 Mongara Mongara | 22. ledna 2008 v 14:05 | Reagovat

Je to úžasný s líbí se mi to čím dál víc...

35 wisty wisty | E-mail | Web | 22. ledna 2008 v 20:30 | Reagovat

suuuper, jen tak dál!!!

36 Tesse Tesse | Web | 23. ledna 2008 v 14:57 | Reagovat

Wow to byla suprová kapitolka, vážně moc moc super :-) už se těším na další :-)

37 Tesse Tesse | Web | 23. ledna 2008 v 14:57 | Reagovat

Wow to byla suprová kapitolka, vážně moc moc super :-) už se těším na další :-)

38 kikikio kikikio | E-mail | Web | 23. ledna 2008 v 17:22 | Reagovat

BEZVADNÉ JEN TAK DÁL NENÍ K NIM CO ŘÍCT JSOU DOKONALÉ

39 panthy panthy | Web | 23. ledna 2008 v 18:04 | Reagovat

prostě perfekt, nic víc se k otmu říct nedá. Prosím, dej sem pokračování, Tahle povídka je opravdu báječná :))))

40 Jersey Jersey | 23. ledna 2008 v 19:37 | Reagovat

Kdypak bude další ? o=) Prosím ;-)

41 Peggy Peggy | Web | 23. ledna 2008 v 20:16 | Reagovat

pls pls pls, nechtěla bys přidat další? O:-)

42 Ella016 Ella016 | Web | 24. ledna 2008 v 20:03 | Reagovat

prosííííííííím další, už se nemůžu dočkat, chodím jsem ěkolikrát denně na kontrolu=)

43 Peggy Peggy | Web | 25. ledna 2008 v 18:37 | Reagovat

jo, to já to sem taky chodim kontrolovat několikrát denně... plosííííím, nemůžeš nás přece týrat věčně... O:-)

44 werik werik | E-mail | 26. ledna 2008 v 21:55 | Reagovat

a ako to vyriesia s WC- kom??:D....inak super kapitola...rychlo dalsiu bo uz to nevYdrzim:D..pls pls

45 Phee Phee | 27. ledna 2008 v 13:25 | Reagovat

kedy bude dalsia kapca???O:-)

46 Tániiička Tániiička | 27. ledna 2008 v 14:53 | Reagovat

tak kde to vázne?? už mám absťák XD

47 Jersey Jersey | 27. ledna 2008 v 21:14 | Reagovat

Já chci další kapču!!! Prosíííííííím ;´-(

48 lucyš lucyš | E-mail | 28. ledna 2008 v 16:14 | Reagovat

No tak kde to vázne?? Vždyť už jsou známky uzavřené ne? Prosím nenechávej nás čekat...:-(

49 Duana Duana | 28. ledna 2008 v 16:45 | Reagovat

neříkala si o víkendu náhodou???

50 charlot charlot | Web | 28. ledna 2008 v 19:36 | Reagovat

dálej jen dál

51 haňula haňula | 30. ledna 2008 v 17:15 | Reagovat

prosím další kapitolu tohle se nedáv vydržet jsem tu každou chvíli a ono furt nic

52 jjjjj jjjjj | 30. ledna 2008 v 18:40 | Reagovat

jo dělej a jak to bude až budou chtít na záchod???

53 Nelien Nelien | Web | 1. února 2008 v 1:47 | Reagovat

ježiš! to je prostě dokonalost sama! :D píšeš božsky, adrianko! Já jsem z téhle povídky hotová! miluju ji! je jedna z mých nejoblíbenějších, ale to už jsem ti tu určitě někde psala! prostě jimmy je k sežrání, zlatíško největší!! a culila jsem se od začátku do konce jako měsíček  na hnoji! ach jo, prosím prosím, nebud líná a napiš pokráčko! copak nevidíš, jak jsme nedočkaví? já to fakt nevydržím! Taky máte ted jarní prázdniny????

Tyjo, ale u toho konce jsem se fakt tlemila! Máš skvělý hlášky! a píšeš tak realisticky a tak lehce a čtivě :) máš talent. A pořád se zlepšuješ. Je to úchvatný!!! A líbí se mi to víc než I hate... Fakt, krásná a originální povídka!

54 Bejushka Bejushka | 2. února 2008 v 11:00 | Reagovat

Ahoj, je to suprová povídka...Lepší než ta první;-)Plsky co nejdříve přidej další kapitolku

55 LUCKILY LUCKILY | E-mail | Web | 4. února 2008 v 14:45 | Reagovat

Supeeeeer=)

56 Naiad Naiad | Web | 5. února 2008 v 19:54 | Reagovat

Tak to jsem na ně fakt zvědavá, myslím si, že bude opravdu hodně těžké, aby se dokázali chovat tak, aby je jejich kamarádi nepoznali... fakt je tohle úžasná povídka, hrozně se mi líbí a moc se těším na další :-)

57 Lia Lia | 5. února 2008 v 22:12 | Reagovat

ako fakt super kapitola!!CELKOVO aj napad..a poviedka..som velmi zvedava ..a tesim sa na dalsiu kapitolu:))

58 Alisea Alisea | Web | 7. února 2008 v 23:40 | Reagovat

Hele kde to vázne???? Už se nemůžu dočkat pokračování!!!!!

59 kiki kiki | 8. února 2008 v 18:35 | Reagovat

prosim napis sem kdy bude pokracovani.pises bozsky.

60 Merisa Merisa | Web | 15. února 2008 v 19:06 | Reagovat

Chjo to je škoda, že se nebudou sprchovat :D Ale i tak se mi to moc líbí. Hlavně to, že i celou tu proměnu popisuješ realisticky a věrohodně :) Navíc je to čtivý :)))

61 Paige Paige | Web | 16. února 2008 v 17:29 | Reagovat

uaaa...tak to je skvělý, tahle povída se mi líbí čím dál víc, nevím proč, ale prostě je to tak, píšeš poutavě, čtivě  a zábavně, jdu na další..:))

62 Biba Biba | Web | 25. února 2008 v 13:20 | Reagovat

perfektné......najlepšia poviedka aku som kedy čítala =)

63 Adrianne Adrianne | Web | 25. února 2008 v 18:58 | Reagovat

Biba: Moc děkuju :) Ale pochybuju, že je nejlepší :o) To jsi ještě asi na moc dobrých autorů nenarazila :)

A všecm ostatním taky moc děkuju :) Jste opravdu úžasní, jak komentujete :) Už mě ale nebaví opakovat, jaký jste zlata :) Vy to stejně moc dobře víte :)

64 Ewilan Ewilan | Web | 8. března 2008 v 23:36 | Reagovat

uáááááááááááááíííííííííííííí!!!!!:-D strasne lituju toho, ze jsem to cetla tak malo...ja se vazne strasne stydim:-((adrianne, odpust prosim..protoze jsem rpisla o neco tak nadherny, ze si to clovek nedokaze predstavit! hltam kazde slovicko, kazdou veticku! zboznuju tvuj styl psani. tady je videt, jak se rozvijis...a ty popisy miluju! znoznuju tvoje popisy, ty myslenky! a jeste jak se priznal, ze je remus vlkodlak a oni zveromagove:-D:-D:-D

a to s tim litanim..lily evansova uci jamese pottera ucit letat:-D lektvary a ty znamky...

normalne se tady valim smcihy:-D

asi nepujdu spat:-D

65 maggdinka maggdinka | Web | 11. března 2008 v 13:24 | Reagovat

Páááni super kapitolka,vůbec nebyla o ničem,mě se teda líbila...takže jdu hned na další

66 Miky Miky | 24. března 2008 v 11:52 | Reagovat

Supr. Já z nich nemůžu:D

67 Svorka-Hanka Svorka-Hanka | E-mail | Web | 6. ledna 2009 v 20:34 | Reagovat

Je to úplně úžasný ,dost jsem se u toho nasmála. Jen tak dál!

68 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 7. července 2012 v 18:19 | Reagovat

Je to super! Moc jsem se nasmála!!!! Jdu honem číst dál!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama