6. kapitola- Otravné druhé já

9. února 2008 v 17:04 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Aaaaa, tak jsem zase tady :)
Snad vás potěším, je tu již šestá kapitolka "Když ty jsi mnou". Stále mám sice krizi :), ale přemohla jsem se a něco jsem napsala. Myslím, že to, jakou mám náladu se na kapitolce hodně odrazilo a přijde mi fakt příšerná. Proto vás moc prosím, v komentářích mě nešetřete. Věnuji ji všem, kterým se tato povídka líbí. A prosím, fakt moc prosím, pište komenty, klidně i ty negativní. I když si myslím, že zrovna ty budou převládat, tahle kapča je fakt děsná...

Ještě chvíli seděli jen tak na gauči, ale nakonec se James prudce postavil a tím vytrhl Lily z přemýšlení.
"Evansová?" Zeptal se i přesto, že viděl, že ho vnímá. Lily jen tázavě pozvedla obočí.
"Já jen, jestli si chceš vzít něco ze svého kufru, tak to udělej, protože v něm právě něco potřebuju." Oznámil jí.
"A co?" Zeptala se Lily zvědavě, ale James ji zpražil pohledem, a tak raději zmlkla.
"Myslím, že po tom ti nic není." Oznámil ji lhostejně a Lily se maličko zamračila. Zajímalo ji, co mu zase přelítlo přes nos, ale nechala to být. Zvedla se a zamířila k Jamesově ložnici a potom do svého, na nějakou dobu Jamesova, kufru.
Vytáhla si z něj jen ty nejosobnější věci, jako fotky, šperky a ostatní maličkosti. Při pohledu na své fotoalbum ji zahryzalo svědomí. Potom se rozhlédla po ložnici. Zjistila, že je v podstatě stejná jako ta její, ale stěny byly na rozdíl od zelených žluté.
Raději se už v pokoji nezdržovala a tak se vrátila zpět do společenské místnosti za Jamesem, který netrpělivě čekal před dveřmi. Když uviděl album v jejích rukách, ušklíbl se a prošel do své ložnice.
Lily si vyhlédla pohodlné křesílko u krbu a přemýšlela o nastalé situaci. Věděla, že teď to ona ani James nebudou mít lehké. Musejí zvládnout spousty a spousty věcí, aby je nikdo neodhalil. Zatoužila tu mít Alys. Vždy jí dokázala poradit, a její pouhá blízkost přiváděla Lily na lepší myšlenky. Polapena svými myšlenka usnula v křesle.
James si zatím prohlížel svoji novou ložnici. Nakonec se posadil na postel a rukama si vjel zoufale do vlasů, které se opět rozcuchaly. Vzal do ruky jeden pramen a přičichl k němu. Zatočila se mu hlava. Takhle krásně voněla jen ona. Jeho Lily.
Postavil se a prohlížel si půjčené tělo od shora dolů a stále dokola. Nemohl tomu uvěřit. Tahle situace mu připadala téměř absurdní. Měl chuť se smát. Smát se jako blázen. Pousmál se a přistoupil k zrcadlu stojícímu za jeho zády.
Vydechl úžasem. I přesto, že Lily vídal každý den, její krása mu dokázala vždy odebrat ten tolik cenný vzduch z plic. Zas a znovu se musel rozplývat nad jejími rudými vlasy, roztomilým, přesto však sexy obličejem, nezaměnitelnou postavou…
Ještě dlouho takhle stál u zrcadla a prohlížel si tělo Lily Evansové. Celou dobu ho však lákala jedna věc. A nebyl by správný chlap, kdyby odolal. Třesoucími se prsty rozepnul všechny knoflíky na bradavickému hábitu a zatajil dech.
Pusa mu spadla skoro až na zem. Mockrát viděl Lily, ale nikdy ne takhle vyzývavě oblečenou. Byla hříšně sexy. Byla sexy…ďábel. Ano, jiné pojmenování se pro ni teď nehodilo. Mučil ho pohled na její vytáhlé a hubené tělo. Poprsí se nyní prudce zvedalo jak James s námahou dýchal.
Upnuté bokovky podtrhovaly dlouhé a hubené nohy, a olivově zelený top bez ramínek dal vyniknout pevným, celkem velkým prsům. James zatoužil se jich dotknout. Vzápětí se ale cítil provinile vůči Lily, která nemá ani ponětí o tom, co právě teď s jejím tělem provádí.
Začal se zase zahalovat bradavickým hábitem, snad aby se jeho rozhodnutí ještě nezměnilo. Jako blesk z čistého nebe mu však myslí proběhlo, jak Lily listuje v jeho albu, jak se hrabe v jeho kufru… Byl spokojený, že tímto ospravedlnil své chování, a bradavický hábit si zase odepnul.
Nevnímal svůj zrychlený tep, vnímal jen to krásné tělo před sebou. Jeho prsty s pěstěnými nehty se chytily okraje látky a začaly ji vyhrnovat stále výš a výš. Jamesův tep se stále zrychloval, až mu na čele vyrašil pot. Nemohl již dále snášet tohle mučení, a tak si top rychle přetáhl přes hlavu. Málem to s ním seklo.
Měl pocit, že se dusí. Lapal po kyslíku, ale stále se mu ho nedostávalo. Pak najednou hučení v uších ustalo a on zase mohl volně dýchat. Prvotní šok z té nádhery opadl a James se nyní nemohl vynadívat na nádheru toho těla. Pevná prsa na něho hleděla ze zrcadla. Jamese polil ruměnec.
Pevná a poměrně snědá kůže na prsou Jamesovi dráždila veškeré smysly. Pak se ale najednou myslí přehnala nepříjemná představa. "Co když Evansová chodí na nuda pláže? Vždyť i na prsou má tak snědou kůži…" Začal se mračit jako sto čertů. Vidina toho, jak se Lily rozvaluje nahá na pláži, a nějací kluci ji pozorují s vyplazenými jazyky byla… no, prostě byla příšerná. Rozvést tuto myšlenku už však nemohl, jelikož uslyšel nějaký šramot před pokojem.
S panikou v zelených očích začal horečně hledat top, který ležel kousek od něj na zemi. S topem v ruce rychle proskočil koupelnovými dveřmi. Koupelna sice nebyla tak honosná jako ta ve společenské místnosti, ale Jamesovi by i tak bohatě stačila. Avšak rozhodně se teď nezabýval vybavením koupelny, ale tím, jak si co nejrychleji top opět navléct.
Naštěstí mu to příliš práce nedalo, jelikož tento kousek oblečení neměl ani ramínka. Stačilo ho jen přetáhnout přes hlavu, naaranžovat tak, aby nelezlo hříšné poprsí a bylo hotovo. V tu chvíli z vedlejší místnosti uslyšel tiché:
"Jamesi?" A srdce mu poskočilo. Bylo to poprvé, co mu řekla jménem. Vyšel z koupelny a usmál se na Lily, která se právě nejistě usadila na jeho posteli.
Ihned jak ho uviděla, zase se rozpačitě postavila, ale Jamesův úsměv se jen rozšířil.
"Klidně si sedni, Evansová." Vyzval ji.
Lily se na něj podívala a podezřívavě přimhouřila oči.
"Cos tam dělal?" Zeptala se s nově nabytou sebejistotou a hlavou pohodila směrem ke koupelně. Potom ještě jednou sjela celé své tělo zkoumavým pohledem. "A proč jsi tak červený?" Dodala a posadila se zpět na postel.
James zrudl snad ještě víc. Kdyby jen věděla… Věděl, že kdyby se toto Lily dozvěděla, byl by to jeho konec. Už nikdy by si ani neškrtl. Před očima se mu zjevilo její poprsí a on byl rudý snad i na zadku.
"Je tu horko." Odpověděl nonšalantně, avšak značně nepřesvědčivě. Lily ho ještě jednou provrtala značně podezřívavým pohledem, avšak k tématu se již nevracela. Ani odpovědi na svoji první otázku se nedomáhala.
Po mírně trapném tichu se ozval James.
"Tak co jsi potřebovala, Lily?" Zeptal se a zvláštní důraz dal na její jméno. Nevěděl, proč jí najednou řekl křestním. Prostě to tak cítil.
Vypadalo to, že ji to oslovení zarazilo, potěšilo a zároveň i vyplašilo. Nevěděla, jak má zareagovat, a tak se urychleně zvedla, a chystala se k úprku.
"No, vlastně nic. Já to zapomněla. Asi to nebylo nic důležitého." Vyhrkla rozpačitě a nejistě se usmála.
" A tak to zase ne." Zamítl to James s lišáckým úšklebkem a vrhl se ke dveřím, o které se opřel tak, aby je nemohla otevřít. Lily se k jeho údivu rozesmála. James se na ni jen nechápavě koukal se zdvihnutým obočím.
" Myslíš, že mě jako zastavíš?" Zeptala se pobaveně, když se uklidnila. "Asi zapomínáš, Pottere, kdo teď má větší sílu." Řekla výsměšně, avšak James v oříškově hnědých očích zahlédl pobavené ohníčky. A tak přistoupil na její hru.
"Ale přece by jste neublížil nebohé dívce, pane Pottere?" Zeptal se nevinně a zamrkal řasami. Lily se zašklebila a rukou prohrábla své nyní černé rozčepýřené vlasy.
"Pokud si se mnou dáš rande, tak ne, Evansová." Odpověděla rádoby nafoukaně a sebevědomě. Oboum začaly nezvladatelně cukat koutky.
James hodil oči v sloup.
"S tebou nikdy, Pottere." Odfrkl si, ale stálo ho to hodně přemáhání, jelikož měl pocit, že každou chvíli vyprskne smíchy.
"Ale proč?" Nahodila Lily zklamaný výraz.
"To se mně ještě ptáš? To si děláš srandu? Já ti teda řeknu proč, Pottere. Protože seš nafoukanej idiot, který si umí leda tak hrát s tou pitomou zlatonkou! Furt si čechráš vlasy a myslíš si, bůhví jak nejsi sexy když vypadáš, jako by jsi právě slezl z koštěte! Zaklínáš každého na potkání! Už chápeš, proč s tebou nechci jít na rande?" Jamesovi už ke konci hlas podivně přeskakoval, jelikož smích už se dral napovrch.
Jejich oči se střetly a oba se začaly chechtat jako blázni. Smáli se tak dlouho, že už nemohli ani popadnout dech. James se držel za břicho, které ho už bolelo a Lily z očí tekly slzy.
"Mě snad šálí zrak!" Ozvalo se Lilyino druhé já. "Lilyan Evansová, ty se tu směješ s Potterem?"
"No a?" Odpovědělo první já.
"No a?" Opakovalo druhé já šokovaně. "Je to přece Potter! Vždyť ho nenávidíš!"
"To je pravda."Přitakalo ihned první já.
"Jsi si tím tak jistá?" Provokovalo druhé já.
"Jistě!" Odseklo první já.
"No, já bych to až tak jistě neviděla." Rejplo si druhé já.
"Tak to jsi asi pěkně slepá. Ono to totiž jisté je." Odseklo první já již značně nabroušeně.
"Ano?" Protáhlo druhé já samolibě. "Já bych tedy řekla, že ať už k němu cítíš cokoli, nenávist to nebude." Pokračovalo nemilosrdně. "A pochybuji, že to někdy nenávist byla."
"Jistě, že byla! A stále je!" Oponovalo první já rozhořčeně.
"No, jak myslíš. Ale nezapomínej, že já jsem tvoji součástí. A něco mi říká, že ti James Potter není ani zdaleka lhostejný. A že to, co k němu cítíš, rozhodně nijak negativní nebude."
"Co to zase třepeš?" Vyjelo první já, ale druhé já už se neozvalo.
Lily ze zamyšlení probralo mávání rukou před obličejem.
"Halooo, Země volá Lily Evansovou!" Zubila se na ni její vlastní tvář. Lily už se chtěla usmát, ale nakonec si to rozmyslela a zamračila se.
"Co chceš, Pottere?" Řekla nepříjemně. Jamese změna v jejím chování zarazila.
"Není ti nic, Lily?" Aniž by si to uvědomil, již podruhé ji za tento den oslovil jménem.
"Nic, co by mi jako mělo být?" Odsekla Lily. "Mohl by jsi mě už pustit z pokoje, prosím?" Zeptala se otráveně.
James zaskočeně uhnul. Nakonec však za ní naštvaně bouchl dveřmi a sedl si na postel. Nevěděl, co se jí stalo. Vždyť všechno bylo v pohodě, nehádali se, dokonce se skvěle bavili.
Kdyby mu někdo před dvěma dny řekl, že se bude smát nebo dokonce líbat s Lily Evansovou, poslal by ho k Mungovi. Jistě, sice v to sám doufal, ale nečekal by, že to přijde tak najednou. Měl radost, že k sobě nacházeli cestu a ona se najednou začne zase chovat nepřátelsky.
Zastesklo se mu po přátelích. Vždy jim mohl svá trápení ohledně nezájmu z Lilyiny strany svěřit, a oni ho vždy rozveselili a přivedli na jiné myšlenky.
Tentokrát však byli pro něj Pobertové příliš vzdálení a to na dlouhou dobu. Protože podle toho, jak se situace vyvíjela, nehrozilo, že by byl v nejbližší době zase s nimi. Začínal ztrácet naději, že se mu jeho tělo někdy vrátí. Nevypadalo to totiž, že by Lily stála o nějaké velké sbližování.
Ještě chvíli se zabýval budoucností, potom si však připomněl, že James Potter se přece nikdy nevzdává a s úsměvem se opět postavil před zrcadlo…
Lily se rozčileně posadila na pohovku ve společenské místnosti. Zachovala se teď jako idiot a věděla to. Chudák James. Vůbec nevěděl, co se stalo, a ona na něj byla tak hnusná. Hlodaly ji výčitky svědomí.
"Snad se tady netrápíš kvůli tomu nenáviděnému Potterovi?" Ozval se jízlivý hlásek.
"Nemůžeš prostě zmiznout?" Ozvalo se první já zoufale.
"Ne, já jsem totiž ty." Oznámilo jí druhé já důležitě.
"To potěší." Proneslo ironicky první já.
"Já vím." Ozvala se samolibá odpověď.
"Vypadni." Zavrčelo první já, které toho mělo právě po krk.
"Už jsem ti říkala, že nemůžu. A co teda ten Potter?" Ozvala se opět odpověď.
"Nic, co by?" Řeklo nepřesvědčivě první já.
"Tak nic, jo?" Zachechtalo se škodolibě druhé já. "Já bych spíš řekla, že něco."
"Tak to se pleteš. Já totiž Pottera n-e-n-á-v-i-d-í-m." Řeklo první já tonem, který odmítal veškerou další diskuzi na toto téma, avšak druhé já to vůbec nebralo na vědomí.
"Proč si to nepřiznáš? Přinejmenším, zdůrazňuji přinejmenším, se ti líbí." Našeptávalo jí druhé já.
"To není pravda!" Zaječelo první já nepříčetně. "Zmlkni!"
"Klídek, jo? Vždyť já už mizím…" Rezignovalo druhé já pro tuto chvíli.
Lily, ještě naštvanější než předtím, vyskočila z pohovky a vyšla otvorem v portrétu ven ze společenské místnosti. Musela si utřídit myšlenky.
A co jí mohlo pomoci víc než pořádná procházka po bradavickému hradě? Jen tak se procházela prázdnými bradavickými chodbami. Podivila se, že nepotkala žádného studenta. A když vyhlédla jedním z mnoha oken, zjistila, že se již setmělo. Překvapeně se podívala na Jamesovi hodinky, a zjistila, že je již půl hodiny po večerce. Čas strávený s Jamesem jí utekl strašně rychle.
Nebylo to ovšem na škodu. Alespoň ji nikdo nebude obtěžovat. A kdyby potkala Filche a nebo někoho z profesorů, tak by jí nic nemohli udělat, byla přece primuska. Tedy primus.
Toulala se bradavickými chodbami topící se ve svých myšlenkách. Ušklíbla se. Nikdy nepřemýšlela takhle často. A už vůbec ne o Jamesovi Potterovi.
"Dvanácteráku!" Ozvalo se za ní. Nevěnovala tomu pozornost.
"Dvanácteráku, počkej přece!" Zakřičel hlas znovu a jí konečně došlo, že to je na ni.
"A sakra." Zaklela tiše a pomalu se otočila.
Spatřila Siriuse Blacka, běžícího přímo k ní.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tániiička Tániiička | 9. února 2008 v 17:26 | Reagovat

áááááá, to je nádherný, uplně božííííííííííííííííííííííííííííí

2 EILEENhp EILEENhp | 9. února 2008 v 18:18 | Reagovat

konečne!!!!..........prosím rýchlo dalšiu!!!!..............mimochodom táto bola super!!!

3 AlexQa.x AlexQa.x | Web | 9. února 2008 v 18:21 | Reagovat

Super♥...D-o-k-o-n-a-l-o-s-t!Neceš spřátelit blogy?? :) ozvi se,prosím :-* pa

4 Maysie Maysie | Web | 9. února 2008 v 19:18 | Reagovat

Hrozný? Nehodlám zvyšovat tvé sebevědomý, ale mě se to líbilo!

A James, no to nemá chybu! =D s tím zrcadlem... se nezdá chlapec=D  Normálně já se bála, že když znovu zamířil k zrcadlu, tak že ho Lily chytí a vše se tím zkazí... já se normálně bála číct, abych neobjevila tragickej konec! Ale máš štěstí, jinak bys mě vážně měla na svědomí..!

Jinak, strašně mě ta kapča potěšila, ale zase je mi líto Jamese, že... :o( chudák... Přece jenom by mohla být Lilynka milejší O=)

5 lucyš lucyš | 9. února 2008 v 19:20 | Reagovat

Že příšerná...náhodou byla jedna z nejlepších! Nejvíc mě dostalo jak se James díval na tělo Lily, to se ti povedlo :-) Jinak je samozřejmě skvělý, že je nová kapitola a moc moc moc se těším na další...

6 Jersey Jersey | 9. února 2008 v 19:47 | Reagovat

No mě se ta kapča zdálo OK.. rozhodně konec a začátek další kapči bude jistě fakt zajímavej ;-)))) A James je jen chlap tudíž to co uděl bylo ehm.. očekávané ;-) Tak držím palce ať tě nepisálkovské období rychle opustí a já se moc těším na další kapči od tebe ;-)

7 Hayddé Hayddé | Web | 9. února 2008 v 19:55 | Reagovat

je to krásný, ta scéna s Jamesem a Lilyiným tělem- to bylo hustá, to se ti moc povedlo, aji pak ten rozhovor!Ale ukončilas to škaredě, sem zvědavá, jak to Lily vymyslí!

8 Vatra Vatra | Web | 9. února 2008 v 20:26 | Reagovat

Pěkná kapitolka

9 Phee Phee | 9. února 2008 v 20:38 | Reagovat

no to som zvedava,ako sa Lily ovladne a bude sa normalne bavit so Siriusom:D:D:D............som strasne rada,ze si konecne pridala novu kapcu, dufam,ze skoro pridas dalsiuO:-)..........hm , inak som si vsimla,ze Lily ma dost schizofrenicke sklony:D:D:Dskoda,ze bola taka protivna k Jamesovi.......jaaaaaj strasne sa tesim na pokracko:D

10 Ella016 Ella016 | Web | 9. února 2008 v 20:53 | Reagovat

no to je žůžo, prej hrozný! jak něco takového můžeš napsat? je ot naprosto skvělý máš talent=) doufám že další kapitolka přijde trochu dřív, protože jsem na týhle povídce závislá a dostávám absťák=) poklona tvému talentu ;)

11 Cariba Cariba | 9. února 2008 v 21:42 | Reagovat

Uá to je s-u-p-e-r!!!! Takže s tím" hrozný" ji to asi myslela ironick, že?´:-P . Já jsem stejně jako Ella016 na tvé povídce uplně z-á-v-i-s-l-á, takže P-r-o-s-í-m RYCHLE pokráčko. PLSKYYYYYYYY

12 Minoka Minoka | Web | 9. února 2008 v 22:17 | Reagovat

8-D no to som zvedava jak to dopadne

13 Jess Jess | Web | 9. února 2008 v 22:36 | Reagovat

super jen tak dal honem pokracko sem zvedava jak se z toho lily vyvlikne a s tim jamesem to bylo husty no honem dalsi kapitolky

14 Nelien Nelien | Web | 9. února 2008 v 23:18 | Reagovat

no ty vole! to bylo první slovo, který jsem si řekla, jakmile jsem to dočetla :D to jooooo to je dokonalost sama! já ani nevím, co psát, jsem mimo! ale to doslova! zase jsem se u toho tlemila a culila jak postižená a bylo mi to fuk :D to je taaaaak krásný! Já to upe hltala! tyjo, adrianko, už nevím, jak ti to vychválit.... miluju jamese! :D a měla jsem největší záchvaty přitom, jak si jimmy prohlížel její tělo!! :D na to jsem čekala :DDD ježiiiiš, já byla hotová! To je takovej nemrava! Nadrženec :D ale dalo se to čekat, vždyt je to přece chlap :D no úúúúúžas! a jak byl pak rudej, no božííí! a ten jejich rozhovor, jak jeden předváděl druhýho... to taky nemělo chybu :D prostě nádhera! Tahle kapča byla božská! takže honeeeem dalšíííí :)) navíc ten konec... ani nevíš, jak jsem napnutá! se tady celá třesu! tyjo, sirius! no to bude zajímavý, já chci pokrááááčkooooo! :D prosím!

No, už končím :) byla to krása, adrianko, a doufám, že jsi to s tím "strašná" myslela ironicky!

papa :D

15 Will Will | Web | 10. února 2008 v 9:34 | Reagovat

Náhodou je to moc hezký,moc! Doifám, že brzo napíšeš pokráčko, protože ten konec byl vážně suprovej

16 Jenny Jenny | Web | 10. února 2008 v 10:11 | Reagovat

To bylo naprosto...naprosto senzační!! Já nechápu, co se ti na týhle kapče nezdá....byla skvělá!! Jak se James prohlížel=D A pak jak předváděli jeden druhýho, prostě perfektní a mocky povedený...jo a ten konec, ten je dooost zajímavej...doufám, že brzy napíšeš pokráčko=P

17 Charisse Charisse | Web | 10. února 2008 v 10:37 | Reagovat

No teda, bezvadný... Jak asi bude James na Siriuse reagovat, aby neprozradil svůj hlááásek!!!:D

18 Duana Duana | 10. února 2008 v 10:56 | Reagovat

Co se ti ne tej kapitole nelíbí prosimtě?? dyt' je supeeeeer.....

19 Lia Lia | 10. února 2008 v 12:48 | Reagovat

suppeeeeeeeeer...kapca..:).....mne sa velmi pacila...:):D:..a James nemal chyby:)..ako si prezeral lillyine telo:D..no to som zvedava na dasliu kapcu:))

20 C.ind.ere.lla C.ind.ere.lla | Web | 10. února 2008 v 13:54 | Reagovat

nádhera, strašně se těším na pokráčko, jak asi Lily zvládne setkání se Sirim, tak si pospěš

21 Alisea Alisea | Web | 10. února 2008 v 14:32 | Reagovat

Já to věděla, že to James nevydrží a prozkoumá Liliino tělo :) a konečně se Lily potkala s jedním z pobertů jupííí!!! No a teď jak to bude dál???? doufám, že se tu pokračovaní objeví co nejdřív!!!!!!!

22 haňula haňula | 10. února 2008 v 16:37 | Reagovat

krásná kapitola a už se těšim na další jak se bude Lily chovat k Sirusovi

23 Padfoot Padfoot | E-mail | Web | 10. února 2008 v 17:17 | Reagovat

tý jo James je kanec

24 pantherka pantherka | Web | 10. února 2008 v 18:31 | Reagovat

tak jooo :D Jdu ti napsat ohromnou pochvalu :p

Takže...tahle kapitola, že byla strašná, no dovol, takhle jí podcenit...byla naprosto úžasná, hezká, vtipná a prostě moc povedená :)

Já pořád přemýšlím nad tím, jak to děláš :D

To jak si James urychleně nandaval to tričko, já myslela, že umřu :DDD Sem si řikala, že si ho možná vzal opačně...:D Naštěstí ne, mno...

Teda ale to jak Lily zapomněla, že je James, to zní strašně :p, no prostě a jednoduše, bylo to skvělý a já doufám, že bude brzo další, čistě proto, abys udělala radost všem těm lidem, co se na tu kapču moc těší :)

Takže prosím překonej to nepíšící období :)

25 kikikio kikikio | E-mail | Web | 10. února 2008 v 18:56 | Reagovat

super těším se na další

26 Peggy Peggy | Web | 10. února 2008 v 19:49 | Reagovat

jé, to je fakt úžasná kapitola!!! nechápu, jak si můžeš myslet, že je děsná... mně se totiž moooc líbí =))) A jsem zvědavá, co bude Lily dělat, když potkala Siriuse... :DDD No, už se hrozně těším na další kapču!

27 Laura Laura | 11. února 2008 v 8:00 | Reagovat

Chceš říct, že se Ti tahle povídka nepovedla? Tss, tak to si vážně mimo, protože je ÚŽASNÁ!!

Tak doufám, že bude brzy pokráčko a že Tě špatná nálada opustí

28 Tesse Tesse | Web | 11. února 2008 v 9:07 | Reagovat

Wowky to bylo super, už se těším na další. :)

29 Enervate Enervate | Web | 11. února 2008 v 15:57 | Reagovat

Peckovní kapča! Moc se ti povedla. :o) A ten konec, sem zvědavá, jak to bude pokračovat. :o)

30 Naiad Naiad | Web | 11. února 2008 v 19:16 | Reagovat

Určitě mi to nepřišlo hrozný, bylo to zábavný, ale i tak se víc těším na další kapitolu, myslím si, že to bude ještě sranda :-D Jsem zvědavá, jak si teď Lily poradí :-) tak ať tě krize opustí, i když i během tohoto období, píšeš skvěle :-)

31 Ettelwen Ettelwen | 11. února 2008 v 20:07 | Reagovat

Tahle povídka je fakt super a tahle kapitola je obzvlášť povedená ....... doufám že další bude hrozně brzo protože povídky o pobertech miluju a tahle je zvlášť pěkná....... a mimochodem fajn blog!!!

32 Ka900 Ka900 | Web | 11. února 2008 v 21:35 | Reagovat

Tak toto bylo velmi povedené!!! Doufám, že další kapitola přibude co nejdřív :D

33 Anduel Anduel | Web | 12. února 2008 v 19:37 | Reagovat

já sem dement, jsem myslela, že už tu fakt mám koment, to sem chodím kontrolovat, jestli už nepřibyla náhodou další, protože tuhle povídku bytostně miluju a zbožňuju! ta kapča byla absolutně úžasná!!! moc a moc se ti povedla, a pokud mě nechceš mít na svědomí, tak přidáš, co nejdřív další! moooooooooooooc prosím a smutně koukám!!!

34 zuzka:) zuzka:) | E-mail | 12. února 2008 v 23:05 | Reagovat

jeeeeeeeej...a zase super kapitola...nemam co dodat- proste super od hora az dole.....len tak dalej...vsetci sa tesime na dalsie.....:)

35 mynamesm mynamesm | Web | 13. února 2008 v 16:50 | Reagovat

juuuuuuuuuuuuuu

to bolo uplne perfektne uzasna kapitlka:)

neda sa ani kritizovaaat:(

tesiiim sa strasne na pokracko:) pises horzne pekne a vtipne ja som sa tak nasmiala:)

36 Tániiička Tániiička | 14. února 2008 v 17:05 | Reagovat

tak kde to vázne?? začínám mít abstáááááák XD

37 Peggy Peggy | Web | 14. února 2008 v 17:12 | Reagovat

Já taky!!! :D

38 Anduel Anduel | Web | 14. února 2008 v 17:56 | Reagovat

řve:JÁ TAKYYYYYYYY:D

39 hihi hihi | 14. února 2008 v 18:41 | Reagovat

ale jakooo ja taky..ale fakt:D:D:D

40 Tániiička Tániiička | 14. února 2008 v 20:30 | Reagovat

uděláme nákou vééééééééélikou demonstraci, ju?? XD

41 hihi hihi | 15. února 2008 v 17:55 | Reagovat

no jasně souhlasím...ale hooodně velikou:D:D:D

42 bláňa bláňa | 15. února 2008 v 18:23 | Reagovat

je to dobrý ale mohlo by se už pokračovat, já jsem děsně zvědavá

43 Merisa Merisa | Web | 15. února 2008 v 19:12 | Reagovat

Ty jo takhle to useknout ... jako zrada ;D Tahle povídka je úžasná :))) Jsem zvědavá, jaký to setkání se Siriusem bude :D A i ten James, jak se prohlížel :D:D To nemělo chybu :)))

Mimochodem, nechceš spřátelit? :)

44 Nika Nika | Web | 16. února 2008 v 0:21 | Reagovat

No jo, James je typický chalan, proste sa musí pozrieť :D. Keby Lily vedela, čo vo svojej izbe vyvádza.....:D I keď, je pravda, že nevieme čo robí Lily....:D Mať telo vyšportovaného "chlapa" musí byť pokušenie sa mrknúť :D.....Táto poviedka nemá chybu a ja s veľkou zvedavosťou čakám na ďalšiu kapitolu, ktorá tu pevne verím ž čoskoro pribudne. ;)

45 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | 16. února 2008 v 12:08 | Reagovat

Vážně, udivilo by mě...tedy ne udivilo..považovala bych Jamese za exota, kdyby to svoje nový tělo neokoukl..:) Ale obdivuju Lily, že ještě důkladně neprozkoumala svoje "Nové" tělo..Vážně, nádherná kapitolka..ale takový úsek? Zrovna Tichošlápek na scéně a ty to tak škareďě utneš..:)) Budu se těšit na pokračování..

46 xXxlovelilyxXx xXxlovelilyxXx | 16. února 2008 v 13:25 | Reagovat

pokračuj pls

47 xXxlovelilyxXx xXxlovelilyxXx | 16. února 2008 v 13:25 | Reagovat

pokračuj pls

48 Paige Paige | Web | 17. února 2008 v 18:27 | Reagovat

Wow, je to čím dál lepší a ta scénka Jamese s Lilyiným poprsím neměla chybu, já nevím, co na to říct, píšeš strašně hezky a poutavě, takže snad co nejdřív přidáš další kapitolku, jinak se zblázím....uaaaaaaaa, tohle není nátlak:D

49 Sion Sion | 17. února 2008 v 19:43 | Reagovat

Tak tohleto nemělo chybu a napiš rychle pokračováníčko pls budu na prášky

50 pepenka5 pepenka5 | E-mail | Web | 18. února 2008 v 13:35 | Reagovat

Hahahahaha!Že  hrozná kapitola!Je to úžasné.Nech ťa nálada nenapíšem--vám-nič rýchlo prejde.James sa zachoval ako chlap!Ja som sa satrašne bála že si dá niečo naopak alebo...no...to je jedno.Len rýchlo dalšiu kapču!

51 pepenka5 pepenka5 | E-mail | Web | 18. února 2008 v 14:11 | Reagovat

Hahahahaha!Že  hrozná kapitola!Je to úžasné.Nech ťa nálada nenapíšem--vám-nič rýchlo prejde.James sa zachoval ako chlap!Ja som sa sa strašne bála že si dá niečo naopak alebo...no...to je jedno.Len rýchlo dalšiu kapču!

52 Tess Tess | Web | 19. února 2008 v 20:58 | Reagovat

To je boží ;D Fakt tahle povídka je prostě bomba, doufám, že to bude nějaká sranda s tím Sirim příště. Kdy bude další, je to supr

53 domika domika | 19. února 2008 v 21:04 | Reagovat

hey já chi honem další.....to je úplně super:-Dnemůžu se dočkat jak se budou chovat v hodinách a mezi sebou a jestli SIrius neprokoukne svého NOVÉHO

54 domika domika | 19. února 2008 v 21:04 | Reagovat

kamaráda

55 Ondina Ondina | 20. února 2008 v 13:18 | Reagovat

Ó jé! Tak teď se nemůžu dočkat pokračování!

56 Biba Biba | Web | 25. února 2008 v 13:34 | Reagovat

omg omg omg omg......................super!!! som zvedavá aké bude pokračovanie...toto bola najlepšia kapitola xD

57 Mongara Mongara | 25. února 2008 v 19:02 | Reagovat

Je to skvělý! Super úžasný! Akorát mi trochu přišlo, že z Lily děláš Mary Sue, ale ještě se to dá :))

58 Ewilan Ewilan | Web | 8. března 2008 v 23:45 | Reagovat

a do pr**do haje! tohle musim okomentovat rychle porotze jsem zvedava, jak to dopadne se siriusem:-D a to lilyino druhe ja mi pekne pije krev:-D tak krasne se smali a ja se rechtala..vsichn itady spi a ja se tlemim na cely pokoj:-D

" Myslíš, že mě jako zastavíš?"

"Ale přece by jste neublížil nebohé dívce, pane Pottere?"

---protože tohle mě absolutně odrovnalo:-D ta jejich pobavená hádka..dalo se to nazvat jako hadka?

jinak doufam, ze lily nebude to chovani menit tak rapidne..at zustane takova jaka byla driv, bez nejakych kecu druheho ja:-D

59 maggdinka maggdinka | Web | 11. března 2008 v 13:43 | Reagovat

Ta kapitolka je dobrá,akorát mi přišlo divný jak james hladil to tělo.Jasně je to lilyino tělo,ale tad patřilo jemu a vypadalo to blba,jako že hladí sám sebe:Dale jinak myslím že se kapča povedla

60 Miky Miky | 24. března 2008 v 13:15 | Reagovat

Mno jáj...to chci vidět jestli to pozná:D

61 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 7. července 2012 v 18:28 | Reagovat

Do... něčeho!!!! Tak to je... někde! Nechci být sprostá... Tak to msím jít číst dál!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama