7. kapitola- Protože ji miluješ...

21. února 2008 v 20:23 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Ne, opravdu se vám to nezdá... Je tu další kapitola "Když ty jsi mnou". Není nic moc, ale aspoň něco. Nebudu to protahovat, jen chci říct, že ji věnuju všem, kterým se tahle povídka líbí :) Ale nejvíc ji chci věnovat Nice, protože píšu jednu z nejúžasnějších povídek jaký znám (Příběh mojho života) a na které jsem závislá :)
Jinak, KOMENTÁŘE NUTNÉ :)

¨
Spatřila Siriuse Blacka běžícího přímo k ní.
"No ty vole, brácho!" Zafuněl Sirius, když se zastavil přímo před ní. "Kdes byl prosím tě celý odpoledne? S klukama jsme tě hledali. A ani na plánku jsi nebyl." Podivil se Sirius.
"Plánku?" Zeptala se Lily překvapeně. Sirius se na ni zkoumavě podíval.
"No jasně! Přece Pobertův plánek, pamatuješ? Přesně ten, co ukazuje každého na tomhle hradě kde je." Vysvětloval netrpělivě. Když se Lily dál tvářila zmateně, dodal: "Co je s tebou brácho? Vždyť je to ten plánek, který jsi s náma kreslil!" Řekl a odhodil si neposlušný pramen vlasů z očí.
"A jo, jasně." Usmála se Lily rozpačitě a nejistě se poškrábala ve vlasech.
"Jamesi, není ti nic?" Zvážněl bradavický Casanova.
"Jasně že ne." Zazubila se.
"Panebože, co mám teď dělat?" Nadávala v duchu.
"Přece hrát milovaného Jamese." Ozvalo se druhé já kousavě.
"Kuš!" Vyprsklo první já.
"A jak bylo u Brumbála?" Zeptal se Sirius a společně se vydali chodbou dál. "Budu hádat. Nabídl vám citrónovou zmrzlinu, že jo?" Zachechtal se Sirius.
"Jak to víš?" Podivila se Lily.
Sirius se k ní znovu obrátil a teď vypadal maličko vyděšeně.
"Dvanácteráku, fakt seš v pohodě?" Zeptal se s obavami.
"Vždyť už jsem ti říkal, že jsem!" Odsekla Lily nevrle. Sirius se zarazil, ale potom se zase usmál.
"Tak co ti Evansová zase udělala?" Zeptal se s úsměvem.
"Proč by mi měla něco dělat?" Zeptala se překvapeně Lily.
"Ale prosím tě." Zachechtal se Siri. "Takhle protivný jsi vždycky jen kvůli ní."
"No jo." Usmála se Lily a usilovně namáhala mozek, aby vymyslela, jak z tohohle ven. "Neudělala mi nic." Dodala, když si všimla, že Sirius čeká, že svoji odpověď nějak rozvine.
"Nic?" Zatvářil se Sirius pochybovačně. "V tom případě ale jdeme na ošetřovnu, brácho, protože ti asi přeskočilo."
"Sakra, už jsem ti říkala, že mi nic není!" Vyjela na něj Lily.
Sirius se na ni zhrozeně podíval.
"Říkala? Říkala?" Opakoval nevěřícně. "Dvanácteráku, ty o sobě mluvíš, jako bys byl holka!"
"Sorry, zkrat." Pokrčila Lily ležérně rameny, ale ve skutečnosti se vůbec necítila tak sebejistě, jak dávala najevo.
"Trochu divnej zkrat, ne?" Opáčil Sirius, ale dál už tohle téma nerozebíral. Usoudil, že to bude bezpečnější. "Tak co ta Evansová?" Zeptal se nedočkavě.
"A co chceš slyšet?" Zeptala se Lily a stále vymýšlela únikový manévr.
"Přece všechno, Dvanácteráku!" Zachechtal se pobaveně Black. "Nikdy s tím neděláš takový drahoty. Potrestal vás Brumbál? Máte spolu trest? To by byla super možnost, jak ju konečně sbalit, no ne?" Sypal ze sebe Siri.
Lily zmatkovala. Zaskočilo ji, že si o ní James se Siriusem takhle povídají. Když se nad tím ale zamyslela, ona taky všechno říkala Alys. Ale i tak, bylo strašně zvláštní mluvit sama o sobě z pohledu někoho jiného.
"Ne, nepotrestal nás. Znáš Brumbála, ten nepotrestá nikdy nikoho. Poslal McGonagallovou pryč a nabídl nám citronovou zmrzlinu." Ušklíbla se. Upravená verze zněla tak nevině. "A potom, místo aby s náma rozebíral ten "incident", tak začal mlet cosi o společenské místnosti pro primuse. No, a nakonec z něj vylezlo, že to bude náš trest. Budeme bydlet spolu."
Lily se příčilo takhle o Brumbálovi mluvit, ale musela. Nikdo nesměl poznat její záměnu s Jamesem.
Sirius chvíli vstřebával informace, ale pak se rozchechtal na celé kolo. Lily se na něj zmateně otočila, ale když viděla, jak se Siri směje, sama to nevydržela a rozesmála se taky.
"Čemu…čemu se směješ?" Vyrazila ze sebe Lily a otírala si slzy smíchu.
"Vždyť…Brumbál…Brumbál….on si fakt myslí, že to bude pro tebe trest?" Hýkal. "Vždyť tohle je naprosto senzační příležitost, jak konečně Evansovou dostat! Teda pokud ju dřív neodvezou k Mungovi."
Lily se zatvářila nechápavě.
"Proč by mě.. ehm, Evansovou odváželi k Mungovi?"
"Protože jí z tvé přítomnosti leda tak přeskočí." Odpověděl Sirius a začal se zase smát.
Lily se zamračila, ale nakonec na tváři vyloudila úsměv.
"Hej." Osopila se na Blacka a rádoby přátelsky ho dloubla do žeber.
Sirius se už zase chechtal. "To až povím Removi. Ten bude chtít jít Evansovou zachránit. I když, já jí vlastně taky tak nějak lituju. Celej den se dívat na ten tvůj obličej…"
Lily se zamračila. "Mohl by jsi se už laskavě přestat smát?" Obořila se na něj.
Sirius zaraženě zmlknul. "Tak promiň, brácho. Já se přece nechtěl dotknout tvého ega." Řekl s hranou vážností, ale koutky úst mu cukaly.
"No jasně." Zabručela Lily. Rozhodla se, že bude na Siriuse nepříjemná aby se ho zbavila.
"Víš co, Bla…no, Siriusi?" Zeptala se a Sirius se na ni překvapeně podíval, protože její přeřeknutí mu neušlo.
"Promiň, ale jsem strašně unavenej. Uvidíme se zítra, ok?" Oznámila a demonstrativně zívla. K její smůle byla ale Siriusova reakce úplně jiná než jakou očekávala.
"Tak to teda ne, brácho. Musíš mi ukázat to vaše hnízdečko lásky. A nedělej, že seš unavenej. Vždyť tě znám, chodíváme spát až někdy kolem půlnoci. Mě se tak snadno nezbavíš." Zasmál se a Lily už začínala ta jeho vlezlost lézt pomalu ale jistě na nervy.
"Fajn, tak pojď." Prohlásila poraženě a vedla Siriuse spletitými chodbami Bradavic. Byla ráda, že si jako zázrakem zapamatovala cestu. Poslouchala Siriusovo brebentění o tom, co se dnes stalo ve škole a ve vhodných chvílích přikyvovala. Sirius byl očividně spokojený, že má posluchače, a ani mu moc nevadilo, že mu ten posluchač nevěnuje příliš pozornosti.
Konečně dorazili před obraz rytíře Cemrieho, Lily řekla heslo.
"Sblížení." Oznámila a zrudla, protože se Sirius začal zase chechtat.
"Ten Brumbál je ale starej filuta, viď, brácho?" Smál se. "Je asi jasný, co má s váma dvěma v plánu." Lily zaťala pěsti, Black byl neuvěřitelně všetečný a otravný.
Jako první prošla otvorem v portrétu a naskytl se jí pohled na její tělo, jak spokojeně sedí na pohovce a cpe se zákusky.
Lily v duchu zasténala. Jestli to takhle půjde dál, tak dřív, než se s Potterem zase vymění, Potter i s jejím tělem zemře na obezitu.
"Áááááá, tady je naše drahá Evansová!" Ano, správně. To se kolem Lily protlačil dopředu Sirius. Nijak se neostýchal a hodil s sebou na gauč hned vedle Jamese, který se s úsměvem kousek posunul.
Když zachytil však James Lilyin pohled, zatvářil se smutně. Uvědomil si, že Lily se k Siriovi taky nechová zrovna dvakrát nejlíp.
"Hm, ahoj Blacku." Zabručel sklesle. Lily ho bylo líto. Sama nevěděla, jaké to bude, až potká Alys, a nebude si s ní moci normálně popovídat.
"Co tak sklesle, Evansová?" Chytil se hned Sirius. "Přišel jsem k vám na návštěvu, tak by jsi měla hosta jako správná hostitelka přivítat, no ne?" Prohodil a natáhl se pro jeden z lákavých zákusků.
Lily bojovala se smíchem. Označení "hostitelka" znělo fakt vtipně. Zvlášť, když to označení platilo na Jamese Pottera.
James se na Siria podíval pohledem, že by mu ten zákusek nejradši zabavil, ale nakonec se zase pohodlně opřel s dalším zákuskem v rukách.
"Měl by jsi vypadnout, Blacku." Prohodil James jen tak, aby se neřeklo. Lily ale bylo jasné, že je rád, že tu Sirius je.
"Víš, Evansová…" Protáhl Sirius. "tohle je teď i Jamesův bejvák, takže jsem si jistý, že tě zklamu, ale ještě odejít nehodlám."
"Fajn, jak chceš." Odsekl James, ale Lily neušel rychlý úsměv, který mu (vlastně jí) na chvíli rozzářil tvář.
Došlo jí, že tam stojí jak idiot a tak se sesunula do jednoho z křesílek.
"A jak si tu žijete, hrdličky?" Ptal se Sirius rozverně, a nějak mu očividně nedocházelo, že tu jeho přítomnost není zrovna dvakrát vítaná.
"Blacku, my nejsme hrdličky!" Vyjela na něj ihned Lily, ale potom si uvědomila, že zase mluvila kdy neměla. I James se na ni podíval vyčítavě a Sirius překvapeně.
"Jimmy? Fakt ti je dobře?"
"Jo, jasně. Já jsem jen čekal, že přesně tohle řekne Evansová." Vysvětlila rozpačitě Lily a malinko zrudla.
"Jasně." Ušklíbl se Siri. "Ale zdá se, že Evansová vyšla z formy. A nebo spíš je tak zdeptaná z toho pobytu s tebou." Zasmál se štěkavě Sirius a Lily by mu tu jeho dobrou náladu nejradši vrazila někam.
"Víš co, Blacku?" Opáčil James. "Fakt nejlíp uděláš když vypadneš." Oznámil Siriusovi a pohledem žádal Lily, aby ho kdyžtak odejít nenechala.
"Evansová, Evansová." Zakroutila Lily hlavou. " Přece taky nechceš, abych vyhazoval tvoje kamarádky až sem přijdou, že ne?" Zeptala se Lily pobaveně, celá tahle situace jí přišla směšná.
"Tak fajn, Pottere! Jak chceš!" Zatvářil se James naštvaně, přešel ke knihovně, vytáhl z ní knihu, opět se rozvalil na pohovce a pustil se do čtení. Lily se usmála. Měl ji dokonale přečtenou. Přesně tohle by udělala taky.
" Tak Dvanácteráku, asi by jsme neměli tady dámu rušit, no ne?" Nadhodil Sirius a Lily po chvíli došlo, co čeká.
"Jo, jasně." Vyhrkla. "Pojď ke mně do pokoje." Řekla celkem neochotně, ale jak se zdálo, Sirius si ničeho nevšiml. Za to James ji provrtal zkoumavým pohledem, načež teatrálním gestem zavřel knihu, postavil se a oznámil.
"Klidně zůstaňte tady, já vás tady nechám. Stejně nemám chuť se dívat na ty vaše hloupé obličeje." S těmi slovy se otočil, odešel do svého pokoje a třísknul dveřmi.
Lily se usmála. James byl opravdu dobrý herec.
"Posaď se, Tichošlápku." Pokynula Siriusovi a děkovala Bohu, že si vzpomněla na to, jak ho Poberti oslovují.
"Co tak slušně?" Zeptal se Sirius a natahoval se k talíři se zákusky, které tu James očividně zapomněl.
"Cože?" Nechápala Lily.
" No že se chováš tak slušně." Zahuhlal Sirius s plnou pusou a Lily uteklo znechucené ušklíbnutí.
"Asi má na mě vliv Evansová." Zasmála se.
"Asi jo." Odpověděl Sirius, když konečně sousto spolknul. "A to si představ, že s ní budeš až do konce školního roku."
"Náhodou, já jsem rád." Nafoukla se Lily.
"Jasně, že seš, brácho." Poplácal ji Sirius po zádech. "Se ti ani nedivím, vždyť se ji snažíš sbalit už od prvního ročníku." Potom se ale mladý Black zatvářil vyděšeně. "Jak to ale teď budeme dělat s žertíky a úplňky? Panebože Jimmy, ten Brumbál se nezdá, tohle je fakt trest." Povzdechl si sklesle. Lily přemáhala chuť začít se smát.
"Ale co." Prohlásil nakonec Siri vítězně a zatvářil se značně samolibě. "Správný Poberta si vždycky cestu najde, tak to neřeš, brácho." Oznámil Lily, která se na něj zmateně podívala, vždyť ona nic neřešila. Potom ale jen pokrčila rameny a natáhla se pro sirupový košíček, který tu James zanechal.
Sirius něco brebentil o hodině lektvarů, ale Lily ho nijak zvlášť nevnímala. V duchu se bavila tím, jaký je Black drbna. Kam se na něj hrabou holky.
Pohled jí sklouzl na dveře Jamesova pokoje. Byly pootevřené a Lily zahlédla pramen rudých vlasů. Usmála se. Bylo jí Jamese líto. Bylo jí líto sebe samé. Nejradši by zaškrtila Fawkese, a když by to šlo dobře, možná i Brumbála. Jakoby nestačilo, že má skládat tenhle rok OVCE. Ne, ona si musí vyměnit tělo s Jamesem Potterem.
S Jamesem Potterem, kapitánem nebelvírského famfrpálového družstva, nejlepším chytačem za posledních sto let, čestným Pobertou, a klukem, který má zatraceně, ale fakt zatraceně sexy zadek. Lily se nad svými úvahami zhrozila. Raději ale nad tím jen mávla rukou, popřemýšlí nad tím v posteli. Podívala se na Siriuse, který ji provrtával upřeným pohledem.
"Ehm…no… co že jsi to říkal? Nějak jsem se přeslechl." Zakoktala kvapně.
Sirius pozvedl obočí a Lily tím až moc nápadně připomněl Severuse.
"Přeslechl? Vždyť jsi celou dobu úplně mimo!" Osopil se na ni.
"Ale ne…to jen." Když ale viděla Siriusův pohled, sklopila hlavu a zašeptala. "Promiň, B..Siriusi."
" Na co myslíš, Dvanácteráku?" Rozlil se Siriusovi nakonec na tváři pobavený úsměv. Když Lily chtěla odpovědět, zarazil ji gestem ruky. "To byla řečnická otázka, brácho. Já vím, že myslíš na Evansovou." Provokativně se uculil, a Lily dostala takovou chuť mu vrazit facku, že raději sevřela prsty pevněji opěradla křesla. "Nebo ne?" Dodal Sirius a zamrkal.
"Máš mně přečtenýho, Tichošlápku." Vydechla s křečovitým úsměvem. Tahle debata jí byla rozhodně víc než jen nepříjemná. Ale pak ji něco napadlo.
"Siriusi?" Vyrušila ho od pojídání dalšího zákusku.
"Hmmmm?" Zabručel.
"No, já… myslíš, že by nám to s Evansovou vyšlo?" Zeptala se opatrně.
Siriusovi zaskočilo. Začal se tam dusit, a Lily ho raději udeřila pořádně do zad.
"Ehm… díky." Zasípal stále ještě červený Sirius. "Co tě to proboha napadá, Dvanácteráku? Celou dobu jsi nad něčím takovým nepřemýšlel! Jestli by vám to vyšlo? Vždyť vy jste pro sebe jako stvoření!" Vyhrkl přesvědčeně.
Lily nevěděla co na to říct. Zaskočilo ji to. Myslela si, že to s ní Potter nemyslí vážně, a teď toto…
"Myslíš?" Zeptala se nejistě.
"Ne, nemyslím. Já to vím!" Řekl Sirius. "Nehledě na to, že to i tak musíš vyzkoušet, jinak se to nikdy nedozvíš."
"A proč bych to měl zkoušet?" Zeptala se Lily, která nevěděla jak dál. Až teď jí došlo, že je James celou dobu za dveřmi poslouchá. "Vždyť mě Evansová nesnáší!"
"Proč by jsi to měl zkoušet?" Pravil nevěřícně Sirius. "Protože, jak už celých pět let neustále opakuješ, ji miluješ!" Zvedl Sirius hlas a Lily otevřela šokem pusu dokořán.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 werik werik | E-mail | Web | 21. února 2008 v 20:49 | Reagovat

supeeeeeeeeeeeeeeeeer....na toto som cakala....konecne kapitola...a ako iank je super....len skoda ze tak pomaly pridavas.....je to fakt super kapitolovka:)

2 haňula haňula | 21. února 2008 v 21:02 | Reagovat

uplně super kapitola fakt tahle povídka je naprosto skvělá má super nápad a ty situace do kterých Jamese a Lily přivádíš jsou fakt dobrý a zajímavý píšeš fakt suprově

3 Anduel Anduel | E-mail | Web | 21. února 2008 v 21:33 | Reagovat

Adriiiiiiiiiiiiiiiiii, já tě fakt kuchnu!!! já jsme se bála takovýho konce...aaaaaaaaaaaa, to snad nevydržím, teda budu muset, ale....kuvaaaaaaa, fajn...výhružky pokračují a boj se. máš ultimátum, do konce týdne nebo po všech čertech sháním kontakt!!! a pak ti fakt nedám pokoj, protože takhle to useknout...to by mělo být nezákonný!!! jak mi tohle můžeš dělat????? posííííííííííííííííííím, já chcu další!!! napíšu ti tady sto nebo klidně tisíc komentů, hlavně ať je to co nejdříc, prosííííííííííííííííííííííííííííííím. já jsme fakt závisláááááák:D:D:Da začnu být protivná, když nedostanu svou dávku...kleím, prosím, modlím se, mooooooooooooooc prosím!!! a věřím... tě fakt budu vydírat:D

jo a jinak...tahle kapča byla naprosto luxusní, skvělá, úžasná, nádherná, vtipná...ten KONEC...aaaaaaaaaaa, mě z toho snad klepne:D moc a moc se ti to povedlo a pokud ti to po mém předešlém výlevu ještě nedošlo: TAK SE MOOOOOOOOOOOOOC TĚŠÍM NA DALŠÍ (jež pod výhružkou vyžaduji-přímo vyžaduji co nejdřív:D)

a už radši končím...ale byla to fakt bomba:)))))

4 Hayddé Hayddé | Web | 21. února 2008 v 21:53 | Reagovat

to je prostě uplně božíí..ten Sirius je takovej..trouba, s prominutím..ale teda chudášci Lily a James, takhle je trápit--no sem zvědavá, až bude Lily lítat na koštěti a prostě jak to bude dál..

5 Nika Nika | Web | 21. února 2008 v 21:57 | Reagovat

Tak za toto Ťa milujem!!!! :D  Ty si tú kapitolu dopísala!!!! :D To, aby som si ja s tou svojou pohla :D......Ale ku kapitole.....Chúďa Lily, musí to byť fakt ťažké hrať niekoho iného......Ja by som sa asi stále prekecávala, i keď ma všetci čo ma poznajú volajú herečka :D:D:D.......ale ten ženský rod by som určite používala dosť často.....A je mi ľúto aj Jamesa.....to, ako počúval za dverami a vyháňal Siriusa, ale dúfal, že zostane.....=) A ten rozhovor na konci medzi Siriusom a Lily nemal chybu......som VEĽMI zvedavá na ďalšiu kapitolu, takže mi sľúb, že sa tu čo najskôr objaví! :D:D:D Inak ťa budem stále otravovať aj v komentároch a aj na ICQ :D! Viem byť veľmi otravná, keď chcem :D

P.S. tento komentár nebol napísaný za účelom vystrašiť ťa, mal ťa len popohnať k písaniu a ďalšej kapitole :D

6 Lia Lia | 21. února 2008 v 21:59 | Reagovat

supeeeeeeeeer::D:D:D:D:...no to som zvedava na dalsiu kapcu:..

7 Ondina Ondina | 21. února 2008 v 22:04 | Reagovat

Oj, oj. A teď tu budu přešlapovat den co den a čekat na pokračování! Ach jo!!! Tohle není fér!!! Střihnout to zrovna tady!!! Ty nás chceš umučit, že jo? Vymyslet a napsat něco takhle úžasnýho a pak nás pomaloučku natahovat a natahovat, až jsme skoro na prasknutí, než konečně napíšeš pokračování! Ach jóóó! Já z toho asi fakticky umřu. Myslím, že bych měla taky začít něco psát, než si tady místo nehtů začnu nedočkavostí ukusovat prsty... :D No, i když, to by asi nebyl dobrej nápad. To bych pak ani neměla čím psát! Ach jóóóó... totiž nééé... ehm, já nevím. Zachraňte mě někdo.

Pro Salazara, co to tu píšu za bláboly?

Ach jo, asi už mi vážně přeskočilo.

8 Areneis Areneis | E-mail | Web | 21. února 2008 v 22:33 | Reagovat

Pááááááááni, dokonalá kapitola. Moc pěkná. Chvílema se ztrácim, ale je to prostě dokonalé.

9 Ella016 Ella016 | Web | 21. února 2008 v 23:57 | Reagovat

uááá=) úžas ! tak to sem teda nečekala, takhle brzo další kapitola, zírám a smekám=) vážně super

10 Nika Nika | Web | 22. února 2008 v 0:04 | Reagovat

Až teraz som si ja krava všimla to venovanie :D......Ďakujem, ďakujem, ďakujem! :-*

11 Padfoot Padfoot | E-mail | Web | 22. února 2008 v 8:56 | Reagovat

heheheheh to je prdel, skvělá kapitola, hoinem napiiiiiiiiiiiiiiiš dalšíí

12 Wiwa Wiwa | Web | 22. února 2008 v 11:54 | Reagovat

Ahoj, nechceš se se mnou a mou kámoškou X-ennou spřátelit???

13 Drachia Drachia | Web | 22. února 2008 v 12:00 | Reagovat

Něco tak perfektního jsem už dlouho nečetla! Wow! Ty seš prostě skvělá! Úplně perfektní kapitola, vážně! Ani nevíš, jak se těšim na další! :D

14 Peggy Peggy | Web | 22. února 2008 v 12:01 | Reagovat

To je vážně suprová kapča!!! Dobře jsi to zamotala, ale chudák James, že se ani se Siriusem nemohl bavit... No a chudák Lily, že ona zase musela... :P Už se nemůžu dočkat další kapitoly, takže doufám, že nás nechceš nechat dlouho čekat... budeš totiž tolik bobmbardovaná obdivnými komentáři, že ti nakonec nezbyde nic jinýho, než jí stejně přidat :D

15 Drachia Drachia | Web | 22. února 2008 v 12:02 | Reagovat

Ihned jdu na tvojí další povídku... Věřim, že bude stejně dokonalá a promyšlená jako tahle!

16 EILEENhp EILEENhp | 22. února 2008 v 12:49 | Reagovat

proste skvelá kapitolka .........teším sa na to,ako to bude pokračovať :)............som strááášne zvedavá :D

17 Tániiička Tániiička | Web | 22. února 2008 v 13:20 | Reagovat

ááá, nádherná kapitolka... ale takhle to utnout-to se dělá?! XD fakt uplně boží...

až se mi teď nechce jít psát další kapitolku, když vidim, jak se ti ta tvoje povedla.. no ale to je vedlejší :D

18 domika domika | 22. února 2008 v 13:29 | Reagovat

tohle je prostě luxusní! prej, nic mi neříkej! vím že myslíš na Evansovou..........ach to je sladké.....:-Dto bude ještě zajímavé.....už teď je to úplně skvělé! ááááá už se těším na to jak na to bude reagovat a doufám, že se jen tak brzy nesblíží:-Pto ještě počká......pár měsíců:-Djen ať si to v sobě chvíli užijí(omg to zní, mě kazíš:-D)

19 Sherina Sherina | 22. února 2008 v 14:02 | Reagovat

chudák James :) Sirius přišel na návštěvu a ani u toho nemůže být :)

20 hihi hihi | 22. února 2008 v 14:19 | Reagovat

ježiš marja tak to típnout...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...asi něco rozbiju:D:D:D...mocinky mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc fajná kapitolka...moc se mi tato povídka líbí...honem napiš další pokračování nebo nevím... asi umřu zvědovostí:D:D:D...honeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem:D:D:D:D...asi jsem se vážně zblásnila:D:D:D:D

21 Tesse Tesse | Web | 22. února 2008 v 14:50 | Reagovat

Suprová kapitolka... už se mocky těším na další.......... Jo a mmmooooooooocccccccc dddddíííííkkkkkyyyy za spřátelko. :D

22 Jenny Jenny | Web | 22. února 2008 v 15:17 | Reagovat

Ježiiiiš to je bombastický!!!!!! Siri je hustej, fakt drbna =D=D Perfektní kapitola!!! Fakt jsem se u ní bavila!! Vůbec celá tahle kapitolovka je supeeeer!!! A ten konec byl skvělej=D Takže Adri, další kapitolu požaduji co nejdřív...pač si to usekla a to se hodným čtenářům nedělá=D Pls pls!! Napísej brzy další=)

23 Elizabeth greenová Elizabeth greenová | Web | 22. února 2008 v 15:39 | Reagovat

Jéé...já se konečně odhodlala a začetla jsem s eúplně ale úplně....fakt píšeš moc dobře to se musí fak uznat, tuhle povídku jsem si fakt zamilovala a doufám, že další kapča bude brzo x))

24 Sion Sion | 22. února 2008 v 15:42 | Reagovat

Tak tohle je naprosto suprový prosím dalši kapitolku no co dodat že celá tato kapitolovka je taky naprosto úžasná.

25 peggy.kaja peggy.kaja | 22. února 2008 v 18:14 | Reagovat

wow!!! to je uzasny!!!! ze by lily neco oonecne doslo? :D tdea vlastne jamesovi... :D :DDDD

tesim se na dalsi

26 Alisea Alisea | Web | 22. února 2008 v 18:24 | Reagovat

Ta kapitola mě fakt potěšila:) jen mohla být trochu delší:( :). Těšim se na pokračování páč tahle povídka je fakt boží!!!!

27 Ettelwen Ettelwen | 22. února 2008 v 18:53 | Reagovat

Hurá tak sem se konečně dočkala ........ je to bezvadný , skvělý , prostě super... už mě nenapadá jak tě ještě víc pochválit.:-)))))))...... Prosím další kapitolku co nejdříve!!!

28 Jenn Jenn | Web | 22. února 2008 v 19:01 | Reagovat

Skvělýýýý :)

29 Paige Paige | Web | 22. února 2008 v 19:04 | Reagovat

Uáááám, dočkala jsem se!!

Tak zaprvé: tě musím pochválit, jak rychle tu ta kapitola přibyla, za druhé, smekám nad obsahem, protože to bylo vtipný, děsně vtipný a místy jsem měla šílený výtelem a pak ten konec( hlavně ta poslední věta...) já se rozplývám:DDD No jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, wow....nemám, co dodat, tahle povídka je fakt skvělá, jen tak dál:D

30 Luca Luca | 22. února 2008 v 20:02 | Reagovat

mooooc pěkný už se moooc těším na dlaší kapču

31 kikikio kikikio | E-mail | Web | 22. února 2008 v 20:16 | Reagovat

ÚŽASNÉ JSI MOC ŠIKOVNÁ TADLE KAPITOLA SE MOCINKY POVEDLA!!!!!!!!!!!!

32 Duana Duana | 22. února 2008 v 20:42 | Reagovat

na to se nedá nic jinýho než, že to je super, dokonalý, úžasný, nejlepší napsat.....

33 M.o.n.i.k.a M.o.n.i.k.a | Web | 22. února 2008 v 21:19 | Reagovat

To je víc než dobrá povídka... má vážně něco do sebe. Fakticky se mi líbí ;)

34 Minoka Minoka | E-mail | Web | 22. února 2008 v 22:07 | Reagovat

kks sa tu cely cas snazim neusmievat a nerehotat lebo uz na mna rodicia fakt cumia jak na debila 8-D superna kapitola dufam ze coskoro pribudne nova

35 Phee Phee | 23. února 2008 v 8:58 | Reagovat

no teeeeeeda krasna kapitolka......jak Lily sikovne si zistila par veci........rychlo dalsiu:D:D

36 xXxlovelilyxXx xXxlovelilyxXx | 23. února 2008 v 8:59 | Reagovat

bezva,pokračuj.........jen směle do toho.je to moc hezká kapča už se těším na další

37 Adrianne Adrianne | Web | 23. února 2008 v 9:05 | Reagovat

Jeeeeee, lidi děkuju :) Moc jste mě potěšili :) Takový krásný komenty jsem nečekala ani náhodou :) Opravdu jste zlatíčka, ty největší :) Co bych bez vás dělala? A pro nedočkavce (viď Andy...) mám dobrou zprávu. Další kapitolku už mám minimálně z poloviny napsanou :) Fakt vám moc děkuju, tolik chvály jsem nečekala :) Tahle kapitolka mi přišla snad ještě horší než ta předchozí, ale nechtěla jsem se litovat :) Moc děkuju :)

38 wisty wisty | E-mail | Web | 23. února 2008 v 15:25 | Reagovat

teda. fakt krásný a doufám, že další kapča přibyde dřív, než tahleta:)

39 Maysie Maysie | Web | 23. února 2008 v 15:51 | Reagovat

Teda, krásná kapča... :o)

40 xXxlovelilyxXx xXxlovelilyxXx | 23. února 2008 v 16:57 | Reagovat

jaký nečekala?si se zbláznila?za takovou kapitolovku chceš mít špatné ohlasy?tak to ne,adrianne,hezky piš a nenech dlouho čekat takový nedočkavce jako jsem já,neměla jsem předtím čas kontrolovat jestli je tu sedmá kapitola,ale dneska sem chodím furt a marně čekám,že tu bude další kapitola,tak mě pls nenechej dlouho čekat a nenech čekat ani nikoho jinýho jen hezky piš a měj se mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooocinky fajn,ty naše skvělá spisovatelko:D)

už se MOOOOOOOOOOOOCINKY TĚŠÍM NA DALŠÍ KAPITOLU(jsem jak děcko o Vánocích :0) )

41 xXxlovelilyxXx xXxlovelilyxXx | 23. února 2008 v 17:02 | Reagovat

ještě nic?já se zcvoknu jsem notorik,závislák..........................pane bože,za co mě trestáš?zařiď to radši tak,že už tu bude další kapitola,ju?

42 xXxlovelilyxXx xXxlovelilyxXx | 23. února 2008 v 19:13 | Reagovat

dáš to sem ještě dnes pls?já nutně potřebuju vědět jak to dopadne jinak vážně neusnu a to bude vážně blbý páč se budu nudit a nejhorší na tom je,že znám celou svou knihovnu nazpaměť,takže asi umřu nudou:(

43 xXxlovelilyxXx xXxlovelilyxXx | 23. února 2008 v 19:14 | Reagovat

se všema se s láskou loučím........orevuar,sbohem,astala vista......

44 Nera Nera | Web | 23. února 2008 v 20:01 | Reagovat

krása!§ moc se topovedlo!

45 Merisa Merisa | Web | 23. února 2008 v 21:25 | Reagovat

Jsem se u toho strašně smála :D Ten Sirius je někdy takový trdlo :D:D Asi brzo zapadnu do postele a tohle bylo o 100% lepší než pohádka na dobrou noc :))) S další kapitolkou si klidně pospěš, máš (nejenom) moje svolení :D :-*

46 moja moja | 23. února 2008 v 22:19 | Reagovat

NO tak to je hustý!!!!! A ať je tu co nejdřív kapitolka :-)))

47 Anduel Anduel | Web | 24. února 2008 v 0:52 | Reagovat

anoooooooooooo, koukej ji co nejdřív dopsta...jinak...jo a promiň, byla jsme drzá a sehnala jsem si icq...řekla jsme, že pokud tu nebude do konce tohoto týdne...:Dtak se mě nezbavíš...no nic...moooooooooooooooooooooc se těším a to mi fakt věř:DDDD

48 Will Will | Web | 24. února 2008 v 9:46 | Reagovat

Je to moc hezoučký, doufám, že brzo bude nová kapča

49 Nika Nika | Web | 24. února 2008 v 10:29 | Reagovat

Čauko, Tvoj "nenátlakový" komentár asi zabral, pretože na blogu už mám ďalšiu kapitolu ku Príbehu :D.

P. S. pevne verím, že tá kapitola, ktorú máš už z polovice napísanú sa tu ešte dnes objaví! :D

50 pepenka5 pepenka5 | E-mail | Web | 24. února 2008 v 14:02 | Reagovat

Adrianne!Zabiju ťe!Ty jedna...no nemám slov na tvé pojmenování.Ty si úplna...no prosťe sem znechucena!Jak se opovažuješ dát takovej konec?Ty seš hnusná!To je drzost seknout to v takové chvíli!

P.S- Doufám že dopíšeš kapitolu za chvíli nebo ťe zabiju!

51 lucyš lucyš | 24. února 2008 v 20:08 | Reagovat

Takhle skončit, prosííím rychle další....to čekání je bleeee.....

52 Biba Biba | Web | 25. února 2008 v 13:51 | Reagovat

daj rýchlo pokračovanie lebo zošaliem xDD je to úžasné...už nieviem ako to mám komentovať

53 jjjjjjjj jjjjjjjj | 25. února 2008 v 20:45 | Reagovat

to je úžasné!!!!

54 Ka900 Ka900 | Web | 25. února 2008 v 21:21 | Reagovat

Tak... to..... je..... BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já se tlemim jak něco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem se málem probourala k sousedum, jak jsem spadla ze židle :D:D....... To je prostě fantastický!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kdy bude další??

55 Mongara Mongara | 26. února 2008 v 15:05 | Reagovat

Je to super a já nějak zaostávám! Honem na další kapču...

56 Naiad Naiad | Web | 27. února 2008 v 17:33 | Reagovat

Tak tohle byla skvělá kapitola :-) Opravdu Lily obdivuju, jak se dokáže držet, to já bych určitě nesvedla :-) Skvělý :-)

57 Nelien Nelien | Web | 1. března 2008 v 18:39 | Reagovat

to je naprosto úúúúúúúžasný! :D tyjo jsem zase mimo!!! uuuuuíííííííííí!!! fakt krása! ty píšeš taaaaak nádherně! páni... wow! nemám ani slov! a siriusek je taaaak sladkej! a bylo mi jimmyho strašně líto, jak se ke svýmu nej kamarádovi musel chovat tak odtažitě :( a Lily, ježiš, to bylo úžasný :D prostě dokonalost sama tato povídka! Adrianko, jsi borec :)

58 Ewilan Ewilan | Web | 8. března 2008 v 23:54 | Reagovat

ty vole, ty vole!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! JEZISI!!! ja se tady valim smichy:-D

prej starej filuta:-D - Ten Brumbál je ale starej filuta, viď, brácho?

nemohla jsme, jakse james nacpaval tema zakuskama  Potter i s jejím tělem zemře na obezitu. teda james hral lily docela dobre, ale lily by propadla:-D strasne se m ito libi..pockej, to uz jsem rikala:-D jsme z tehle povidky vazne odvarena, ted jsem opravovala asi 4 preklepy:-D jsem z toho mimo, letim na dalsi kapcu a asi budu skandovat, jestli nepridas pokracovani do konce tydne, co je asi za 5 minut:-D

59 maggdinka maggdinka | Web | 11. března 2008 v 13:59 | Reagovat

Super kapča...Sirius malej dolejzalxDnj to je celej on a ještě k tomu vykecat Lilly,jak jí James miluje...nj tohle dokáže jen náš Siri:D

60 Miky Miky | 25. března 2008 v 15:21 | Reagovat

Supeer!:D Ježíš já fakt musím rychle pokračovat dál:)

61 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 7. července 2012 v 18:36 | Reagovat

Dokonalýýýý!!!!!!! A Jamie to zvládl naprtosto bravurně!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama