8. kapitola- Frajer Potter x Milovaný James

25. února 2008 v 21:24 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Taaaak a je to tady :) Po poměrně krátké chvíly je tady další kapča :) Chtěla bych ji věnovat především Andy, která se na ni tak moc těšila a vyhrožovala mi dokonce uškvařením :D Snad se ti bude líbit, ty spermie :D A ještě bych ji chtěla venovat Enny, Maysie a Pepence5 za to, jak jsem si s nima pokecala dneska na icq a za to, že se na tuhle kapitolku tak těšily :) Tak doufám holky, že se vám buáde kapča líbit :D
KOMENTY NUTNÉ :D- Ale musím vám poděkovat za to, jak komentujete. Vím, že se opakuju, ale jste fakt úžasní :)

"Proč by jsi to měl zkoušet?" Pravil nevěřícně Sirius. "Protože, jak už celých pět let neustále opakuješ, ji miluješ!" Zvedl Sirius hlas a Lily otevřela šokem pusu dokořán.
Lily v šoku zírala na Siriuse. Ten se ale jen natáhl pro další ze zákusků, jakoby toto sdělení pro něj nic neznamenalo. Však asi ani neznamená, prolítlo jí hlavou. Zarazilo jí, s jakou jistotou jí to Sirius řekl.
Bylo jí jasné, že se mu James svěřuje. A vzhledem k tomu, že hloupá rozhodně nebyla, jí bylo jasné i to, že to s ní James asi myslí opravdu vážně. Vždyť, kdyby šlo jen o srandu, Sirius by nikdy nereagoval takhle.
A najednou si uvědomila věc daleko závažnější. A tou věcí byl James, poslouchající ji a Siriuse škvírou mezi dveřmi. James, který vše slyšel. James, kterému se nyní nebude moci podívat do očí. Rychle se otočila a pohlédla směrem, kde James celou dobu poslouchal. Zahlédla záblesk smaragdových očí.
Potom se dveře otevřely a Lily nevěděla co dělat. Pohlédla do své vlastní tváře a její výraz nemohla identifikovat. Viděla v ní snad něhu, lásku nebo smutek z toho, že se to dozvěděla takhle?
"Li…Pottere, já…." Opravil se rychle. Lily rychle odpoutala pohled od smaragdové zeleně a podívala se na Siriuse, který je překvapeně, rozpačitě a udiveně pozoroval.
Po chvíli trapného ticha, kdy James Lily propaloval pohledem a Lily tím svým stále uhýbala, se Sirius zvedl.
"No, tak abych radši zase šel, že?" Zahlaholil bodře, ale bylo vidět, že si byl vědom toho, že to pořádně podělal.
" Jo, to bys měl." Souhlasil James.
"Ne, nechoď!" Vyhrkla Lily. Vidina nadcházejícího rozhovoru jí byla více než nepříjemná.
"Běž, Siriusi." Ozval se James a očividně si neuvědomil, že je v těle Lily. Sirius si taky uvědomil, že něco asi není v pořádku, když ho Evansová oslovuje křestním. Pokrčil ale rameny, vzal si další zákusek a zvedl se z pohovky.
"Nechoď, Blacku." Zavrčela Lily výhružně. Sirius po ní šlehl značně podrážděným pohledem.
"Hele, Jamesi, nevím na co si dneska hraješ." Prohlásil.
"Co…cože?" Zamrkala Lily překvapeně a sklopila pohled k zemi, protože žár sálající ze dvou smaragdů byl neskutečný.
" Ty se ještě ptáš?" Prskl Sirius. "To aji Evansová se dneska chová líp než ty! Celej den mi říkáš Blacku, a přitom víš, jak svoji rodinu nesnáším! Neposloucháš ani to, co říkám. A ještě ke všemu jsi prostě celkově divnej." Shrnul Lilyino chování Sirius.
"Tak promiň." Zamumlala Lily, které Siriusův výbuch na náladě rozhodně nepřidal.
Sirius byl zaskočen tak vlažnou reakcí na svá obvinění, a tak se nafoukl jako balon a štěkl:
"Omluva se nepřijímá! Až se budeš chovat zase normálně, Dvanácteráku, tak se ozvi." S těmito slovy se zadostiučiněním sebral z téměř prázdného talíře další zákusek a vypochodoval z místnosti.
Společenská místnost se zahalila do ticha. Pro Lily i Jamese to bylo to nejhorší ticho, jaké zatím zažili. Lily se rozhlížela po místnosti a odmítala se podívat do svých, nyní Jamesových očí. Bála se dokonce pohnout, aby zašustění látky jejího oblečení nenarušilo to ticho, které mezi nimi panovalo.
Začala studovat vzor na měkkém koberci. To jí ale moc dlouho nevydrželo. Už to nemohla vydržet a tak vzhlédla. A zjistila, že to dělat neměla. Jejich pohledy se střetly. Oči barvy smaragdu a ty barvy oříšků.
Lily měla pocit, jakoby jí projel elektrický šok a ten ji přilepil nohy ke koberci, který ještě před pár vteřinami zkoumala. Ne, nebyla tak unešená barvou svých očí, ale tím, co v těch očích viděla. Měla pocit, že se pod tíhou toho pohledu zlomí, že její kosti nevydrží a rozlomí se pod nátlakem všech těch emocí.
A bylo to tu znovu. Ten stejný pocit, který měla v Brumbálově pracovně. Těsně předtím než se jejich rty spojily. Pocítila touhu. Ale nebyla to touha po polibku. Byla to touha po lásce kluka, tedy teď dívky, stojícího před ní. Přišlo to jako záblesk z čistého nebe, ale Lily měla pocit, že to on je ten princ na kterého celé ty roky čekala.
Hlavou jí proběhla pochmurná myšlenka. Teď by měla být ráda, vždyť objevila svého prince. Jenže to, kdo tím princem byl, v ní zanechalo daleko větší zmatek a bouři pocitů. Věděla, že James Potter by byl ten pravý. Nikdy na sedmý smysl nevěřila, ale teď si říkala, že na tom fakt něco bude.
Přiznala si to. Konečně k sobě byla upřímná. Miluje Jamese Pottera. Je do něho zamilovaná až po uši. Miluje toho Jamese Pottera, který se s ní líbal v Brumbálově pracovně, toho, s kterým strávila celé odpoledne nezávazným povídáním o jejich životech.
Ale nesnášela Jamese Pottera šikanujícího jejího kamaráda, vrhající kouzla po každém, kdo se mu znelíbí. Nesnášela Jamese Pottera, který ji před celou školou zval na rande a také nesnášela toho Pottera, který byl ráno v přeměňování.
Věděla, že se jen tak nesmíří s tím, že Jamese miluje. Protože James v sobě skrýval dvě zcela odlišné osoby. A ona se nedokáže smířit s Jamesem Potterem, kterého z duše nenávidí. Ona by chtěla Jamese, který je ohleduplný, milý a milující. Ona by přece nemohla být s Pitomcem Potterem.
"Ehm." Odkašlal si James a Lily sebou vylekaně škubla. "Lily, já… nevím…co…ti na to mám říct." Vylezlo z něj nakonec.
Lily se na něho však jen dívala a neodpovídala. Nevěděla, co má odpovědět. Plané naděje mu dávat nebude, ale odmítnou ho taky nechtěla. Až teď si uvědomila, jak mu musela ubližovat. On jí nabídl své srdce, a ona po něm krutě šlapala.
"Lily?" Ozval se James znovu, teď lehce znepokojeně. "Já…promiň, já opravdu… Sirius…" Koktal. Lily ho bylo strašně líto.
Upřeně se mu zahleděla do očí a usmála se na něj. Ten úsměv byl od srdce.
"Budeme dělat, že se tohle nestalo, ano?" Zašeptala do ztichlé místnosti. Ji samotnou překvapilo, jak zní její hlas jistě. Byla v něm jistota, kterou ona ve svém nitru postrádala. James se zatvářil smutně a zklamaně. "Já… Jamesi, je mi to opravdu líto. Ale já nejsem připravená o tom mluvit. Nevím, co cítím. Ale to, co jsem se před chvílí dozvěděla, pro mě hodně znamená." Ujistila ho. Překvapila sama sebe, nečekala, že k němu bude tak otevřená.
James se na ni ještě chvíli smutně díval, ale potom se jeho ústa roztáhla do širokého úsměvu. Lily se při pohledu na něj musela taky usmát. Hlavně když zahlédla jiskřičky naděje v jeho očích.
Pak se James rozesmál. Lily na něj zmateně pohlédla. Začal ji pohlcovat vztek. Jestli si z ní dělal celou tu dobu legraci…
"Se Siriusem jsi to totálně zkopala." Smál se. "To je snad první věc, kterou Lily Evansová nezvládla na výbornou." Smál se dál. "Ne, vlastně ne. Druhá." Opravil se vzápětí. "Nesmíme přece zapomenout na to dnešní fiasko na hodině Přeměňování."
Lily se začala smát taky. Sice se jí James posmíval, ale jí to tentokrát nevadilo. Věděla, že má pravdu, a navíc taky vycítila snahu odklonit se od toho pro ně tolik žhavého tématu. Cítila, že mezi nimi nastala nová éra.
"Ha, ha, ha." Řekla mírně ironicky. "To je ohromně vtipné, Pottere." Dodala a James se furt pochechtával. "Ale hlavně nezapomeň, že to máš u Blacka hlavně podělaný ty." Dodala škodolibě.
"Jak jako já? Ty to přece musíš dát do pořádku!" Zatvářil se James překvapeně.
"Nooo, to nevím." Protáhla Lily provokativně. "Víš, já se totiž bez Blackovy přítomnosti tak nějak obejdu. Ale až se vyměníme, tedy jestli se někdy vyměníme, tak ten, kdo to bude muset dát do pořádku, budeš ty." Objasnila mu situaci a James na ni koukal jako na mimozemšťana. Když jí ale začaly cukat koutky, James se pobaveně zašklebil.
"Ty jsi ale mrcha, Evansová!" Zakroutil uznale hlavou.
"To víš." Nasadila Lily nevinný úsměv.
"Tohle na mě nezkoušej." Pohrozil jí James pobaveně.
"Já na tebe nic nezkouším. Až začnu, tak to poznáš." Mrkla na něho.
"Slečno Evansová, vy se mnou flirtujete?" Zeptal se James rozesmátě, ale bylo vidět, že ho Lilyino chování zarazilo.
Lily vyprskla smíchy.
"Víš, Pottere, já nemám tendenci flirtovat se svým tělem."
"Vtipná jako vždy, viď?" Odsekl James uraženě.
"Ale no tak, snad jsem se nedotkla tvého ega."
"Tak aby jste věděla, slečno Evansová, tak dotkla. Teď mě budete muset odprosit." Oznámil jí.
"Ale pane Pottere." Nasadila Lily smutný úsměv a s hrůzou si uvědomila, že tu opravdu flirtuje s Jamesem Potterem. I když bylo opravdu zvláštní flirtovat sama se sebou. "Bude vám stačit, když vám napíšu úkol do zítřejších lektvarů?"
James zapomněl na svoji uraženost. "Sakra, on nějakej byl?"
Lily se zasmála. "No, ano, byl. Ale ty a Black jste měli asi na práci něco lepšího než poslouchat Křiklana."
"To my máme na práci vždycky něco lepšího." Oznámil jí James a uculil se. Potom se zatvářil jako odkopnuté štěně. "A ty by jsi mi to opravdu napsala?"
"Ale jo." Mávla Lily rukou. "Svůj úkol mám už dávno napsaný, takže to stačí trošičku pozměnit, a bude to. Třeba aspoň jednou bude mít James Potter z domácího úkolu nějakou dobrou známku." Dodala.
" Když to napíšeš ty, tak to určitě nebude jiná známka než výborná." Zalichotil jí James a Lily se maličko začervenala.
"Díky." Zamumlala a nesměle se usmála.
"Není za co." Odpověděl James a zářil jako sluníčko.
"No, tak já si jenom dojdu pro věci a jdu to napsat." Řekla Lily a raději rychle zmizela ve svém pokoji. Přehrabovala se ve svém kufru, a hledala potřebné věci pro vypracování Jamesova úkolu.
V hlavě si přemítala všechno co za tento den s Jamesem už zažila a tvář ji ozdobil úsměv. Měla pocit, jakoby jí v břiše poletovalo hejno motýlů a rozechvívali jí tím poletováním snad každý sval v těle. Jako totální blázen se culila na svůj kufr, a prostě nemohla dostat svaly na obličeji zpět pod kontrolu.
Konečně našla vše co potřebovala a položila to na postel. Uvažovala, jestli se má vrátit do společenské místnosti, nebo raději zůstat v bezpečí, které jí poskytovala její ložnice.
Nakonec se ale rozhodla, že se vrátí k Jamesovi. Uvědomila si, že je v tom opravdu až po uši. Ale prostě se s tím opravdu nedokázala smířit. Nedokázala přemoci odpor k frajerovi Potterovi.
Stoupla si před zrcadlo s tím, že se alespoň trošku upraví. Uvědomila si však, že upravovat není co, jelikož Jamese asi nebude přitahovat jeho vlastní tělo. Proto si jen rukou vjela do vlasů, čímž nabyly ještě rozcuchanějšího dojmu. Nakonec si jen povzdechla a vešla do společenské místnosti.
Pro. Bo. Ha. V křesle seděl James Potter v těle Lily Evansové. To by samo o sobě pro Lily nebylo tak šokující, vždyť tenhle problém řešili celý den. Ale co Lily doslova přibilo k zemi, byl pohled na Jamese Pottera čtoucího učebnici do lektvarů. Učebnici!!! A ještě k tomu učebnici lektvarů!
Lily si nepamatovala jediný okamžik, kdy měl James v ruce učebnici. Natož aby se z ní učil!
" Co tam tak stojíš?" Zeptal se James a vzhlédl od knihy.
"Ty se učíš?" Vyhrkla Lily nevěřícně.
"Když to tak vypadá." Pokrčil rameny a uculil se.
"Ale proč?" Zeptala se Lily nechápavě.
"Co proč?" Zeptal se Potter rádoby nechápavě.
"Nedělej ze sebe ještě většího blbce než jsi, Pottere." Ušklíbla se Lily. "Proč se učíš?" Upřesnila svoji otázku.
"No, řekl jsem si, že když mi napíšeš ten úkol, měl bych se ti nějak odvděčit. A mohl bych začít třeba tím, že tě úplně neshodím u Křiklana, kterej tě úplně zbožňuje." Zazubil se. Lily se na něho dívala neschopná slova. Měla sto chutí ho obejmout a už ho nepustit. Byl tak neuvěřitelně sladký…
"Evansová?" Mával jí James rukou před nosem a Lily sebou vyděšeně trhla. Vůbec nezaregistrovala, že by došel až k ní. Podívala se mu do tváře. Rozmrzele si uvědomila, že je to zase její vlastní tvář. Tak moc jí chyběl pohled ně něj. Do jeho krásných očí…
"Lily?" Připomenul se James a začal se značně pobaveně culit.
"Hm…no… co je?" Vykoktala. Potom se maličko usmála. "Co se tak culíš?"
"Já jsem nevěděl, že se sama sobě tak moc líbíš." Usmíval se provokativně a Lilyin úsměv ihned zmizel.
"Cože?" Vyvalila oči.
James se uchechtl. "Nebo to vlastně koukáš jakoby na mě?" Zeptal se.
Lily zčervenala. "Neplácej nesmysly, Pottere." Odsekla.
James se teď opravdu zasmál.
"Ty se fakt nezdáš, Evansová." Usmíval se jako sluníčko.
Lily mu už na tohle neodpovídala a na malém stolku si rozložila věci co držela v náruči. Nalistovala knihu na potřebné straně a vytáhla svůj již dodělaný úkol. Najednou jí ale strašně nahlas zakručelo v břiše.
Celá zrudla a podívala se na Jamese, který se na ni pobaveně a zároveň láskyplně usmíval. "Láskyplně?" Zasténala Lily v duchu. "Co mi to ten Potter dělá?"
"Kašli teď na úkol, Evansová. Nemůžu tě nechat vyhladovět. Jde se do kuchyně." Zavelel energicky, zmizel ve svém pokoji a za chvíli byl zpět i s neviditelným pláštěm.
"Pojď, jdeme." Uchopil ji za ruku a táhl ji až k portrétu rytíře střežícího jejich společenskou místnost. Lily se jím nechala vláčet a mezitím se snažila rozdýchat ten elektrický šok, který jí proběhl od prstů celým tělem.
"Tohle bude ještě dlouhá noc." Pomyslela si zrovna když přes ně James přehazoval neviditelný plášť.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maysie Maysie | Web | 25. února 2008 v 21:49 | Reagovat

Jéééé no nádhera prostě! Strašně děkuju za věnování a navíc jsem hrozně ráda, že jsem tě aspoň trochu navnadila k další kapče, už teď se těším na další, bude co nejdřív, že jo? O=)

Trochu mě mrzí, že s toho tématu sešli, ale chápu, že vše nemůže jít tak rychle.. ale hrozně to deptá! A navíc ten otevřenej konec, obzvlášť! Takže Adri, makej!

2 Anduel Anduel | Web | 25. února 2008 v 21:57 | Reagovat

Spermie se hlásí k napsání komentu, jen jí dej chvíli, aby se trochu vzpamatovala...:DDDaaaaaaaaaaaaaaaaa, to bylo něco tak, jéééééééééé, já ani nevím, jak to popsat, Adri. se ti snad někdy vyfotím, abys věděla, jak se přitom usmívám, culím...i když to bys asi padla šokem, kdybys mě viděla...:D to je vedlejší teď ale...kapča byla naprosto, ale naprosto dokonalá!!!!!!!! myslím, že slova jako: super, úžasný, nejlepší, jedinečný, nádherný, bombastický, fantastický...to ani nevystihujou úplně přesně...to je málo:DDD myslím, že jsme ti na ajsku aspoň trochu přiblížila, jak moc a mooooooc tu povídku zbožňuju:DDD doufám, že ti to došlo. a všechno to, co jsme řekla, platí:) stonásobně...aaaa, je to fakt kouzelnýýý! naprosto to zbožňuju! kor tahle kapča... ten rozpor lily...jak je james na jednu stranu úžasnej a na druhou naprostej dement...je to originální, mooooooooooc se mi to líbí (se trochu opakuju a blekotám mno...) vidíš, co to se mnou dělá? z idiota ještě blekotající idiot!:D

tak už radši končím. myslím, že jsme dost polopaticky řekla,jak jsme z toho unešená...fakt že jo:Da jak moc se ti to povedlo...a na závěr bych ti ještě moc a moc chtěla poděkovat za to věnování, ani netušíš jakou si mi udělala radost...moooooc se mi líbila:-* a aspoň teď vím, co na tebe platí:DDD a fakt to se mnou bude k nevydržení...:D

3 Areneis Areneis | E-mail | Web | 25. února 2008 v 22:24 | Reagovat

Takže tohle je naprosto dokonalá kapitola. :-)

4 Lia Lia | 25. února 2008 v 22:31 | Reagovat

super..konecne dalsia kapca....mne sa velmi pacila...uz sa tesim na tu dalsiu....a to s jamesom a lilly..ten zaciatok bol veeeelmi pekny:)

5 Minoka Minoka | E-mail | Web | 25. února 2008 v 23:44 | Reagovat

to je take zlate tesim sa na dalsiu kapcu

6 Nika Nika | E-mail | 26. února 2008 v 9:03 | Reagovat

nooo, to bolo úžasné! tato kapitolovka sa mi strašne páči:-D klobúk dolu pred tvojím umením

7 sara sara | 26. února 2008 v 9:26 | Reagovat

to je fakt dobrý tuhle povídku mám ráda a doufám že brzo přibude další kapča

8 Ondina Ondina | Web | 26. února 2008 v 10:12 | Reagovat

Ufff... ÚŽASNÝ!!! Vůbec mě nenapadá, co sem psát! Je to BOMBOVÝ!!

9 pepenka5 pepenka5 | E-mail | Web | 26. února 2008 v 10:19 | Reagovat

Adri já ťe zabiju!To co má znamenat?Ja celou-celučičkou noc nespím kdy přidáš kapitolu-a co ty?Přidáš ale co?Tři slova?Další kapitola bude dlhší.Já ťe k tomu dosekám, i kdybych ťe měla zabít.Máš štestí že aspoň já nejsem spermie :D.To Andy xD.Lily se musí cítit trapně když je zamilovaná do svého těla :D.Kapča tady bude zítra nebo...to ti napíšu na ICQ, protože některý lidé mají slabé žalúdky.Vyvrátim ti střeva...xD.Jen počkej....eh...zajaci!

10 Biba Biba | Web | 26. února 2008 v 10:42 | Reagovat

wow ja nemôžeeeeem xDD to je tak úžasné. Vieš čo?? napíš knihu ja si ju určite kúpim xDD

11 kikikio kikikio | E-mail | Web | 26. února 2008 v 10:49 | Reagovat

to je úžasné moc se mi to líbí lily by mohla mít ale nějáký nevyřešený problém ještě s někým zezmijozelu a james v těle lily by nato přišel až když by jí někam dotáhly a chtěli by jí ublížit XD ale coto melu ty jsi toho spisovatelka je to moc hezké

12 Will Will | Web | 26. února 2008 v 11:27 | Reagovat

To je moc krásný, moc se mito líbílo. Je to krásně romantický, tahle kapitolovka se mi líbí víc než I hate... Nevim proč je to ale takový lepší, líbí se mi u tebe, že používáš náměty, který ještě nikdo nepoužil. Moc se těším na další kapču

13 Kristine Kristine | Web | 26. února 2008 v 12:01 | Reagovat

:D Perfekt! Zamilovala som sa do tejto poviedky, aj ked je to trochu bláznivé:)) prehodiť si telá, ale nadchlo ma to a teším na pokračko, kokso!

14 Biba Biba | Web | 26. února 2008 v 13:30 | Reagovat

daj rýchlo pokračovanie xDD

15 Jenny Jenny | Web | 26. února 2008 v 15:28 | Reagovat

Woooooooow!!!!!!!!!!! Nepřekonatelný!!!! Nádherně popisuješ ten "vztah" mezi nima...je to božský, jen tak dál!!! Strašně moc se těším na další kapitolu!!!!!!!!!

16 Prongs Prongs | E-mail | Web | 26. února 2008 v 15:34 | Reagovat

Krááása... Jak jinak, že?

Akorát že ze Siriuse děláš totálního debila... Ale to mě nevadí, to já dělám taky...:D

Prosím napiš rychle pokračování... Je to fakticky skvělá povídka...

17 Enervate Enervate | Web | 26. února 2008 v 15:36 | Reagovat

Huuu, tahle kapča je ... upa peckovnííí! Celá tahle povídka je boží! :o) Moc ti děkuju za věnování, příjemně překvapilo. :o) Teda a doufám, že další kapča bude co nejdřív. Muhehe ... ajsko to jistí...*v očích má ďábelský pohled*

Supa prostě. :o)

18 wisty wisty | E-mail | Web | 26. února 2008 v 15:55 | Reagovat

áááááááááááááá, naprosto úžasný!!! rychle sem přihoď další kapču!!!

19 Phee Phee | 26. února 2008 v 16:22 | Reagovat

no teda to bolo uuuuuuuuuzasne, som sa celu dobu ,ked sa Lily rozpravala s Jamesom usmievala ako prastena.........uplne bomba kapca, inak nebudem sa hnevat ked budes pokracovat v tomto tempe pridavania kapitol O:-)..........tak rychlo dalsiu kapcu:D:D:D

20 Tániiička Tániiička | Web | 26. února 2008 v 16:37 | Reagovat

nádhera, úžasný, dokonalý, úchvatný, ohromující, skvělý, boží a já nevim co ještě všechno. Prostě nádhera nádherná a nemůžu sse dočkat další kapitolky. a ta Lily... bože, to je uplně suprový a roztomilý a sladký a... prostě, áááá já nemám slov :-)

21 Nika Nika | Web | 26. února 2008 v 16:46 | Reagovat

Páni! To bola nádherná kapitola! Musela som si to prečítať znova, pretože po prvýkrát som to čítala dnes o tretej ráno v noci, keď som sa zobudila a zašla na päť minút na PC......nebola som schopná napísať zmysluplný komentár (ako keby som teraz bola :D ) tak to robím teraz. =) Čítala som to jedným dychom (aj v noci, aj teraz :D ), snáď som ani nežmurkla. :D No, Lily to u Siriusa pekne pokašľala, som zvedavá ako to ona, alebo James chcú napraviť :D. Ale som si istá, že sa to určite nejak spraví. ;)

Nechcela by som byť v tej situácii na Lilinom mieste...Popísala si to tak reálne, že mi aj za ňu bolo trápne. :D

Inak, niečo ma napadlo- teraz keď sú vymenený sa predsa nemôžu ani pobozkať, pretože bozkávať samú seba je dosť divné, odhliadnuc od toho, že by si bozkávala dievča....:D

No, kecám už dve na tri, tak len ešte napíšem, že dúfam, že tu ďalšia kapitola bude čo najskôr, inak ťa budem bombardovať komentármi a tiež si na Teba počkám aj na ICQ. ;)

P. S. ber to ako vyhrážku :D

22 mynamesm mynamesm | Web | 26. února 2008 v 16:57 | Reagovat

mam sto chuti kricat:D ale fakt:D aby si to nepochopila zle ja stale kricim ked sa tesim a teraz mam maximalne dobru naladu. tato kapitolka mi maximalne vylepsila naladu a hned mam krajsi den.

fakt krasna kapitolka cely cas sa tu smejem na hp monotor a aj ked vyzeram jak debil nevadi mi to:)

fakt krasne kapitolka hrozne zlata a dokonala:)

23 haňula haňula | 26. února 2008 v 17:10 | Reagovat

moc hezká kapitola skvěle jsi mi zvedla náladu

24 Padfoot Padfoot | E-mail | Web | 26. února 2008 v 17:29 | Reagovat

SUPER! Tahle kapitolka se ti fakt moc povedle, ne že by ty ostatní ne, ale tahle byla fakt bombastická!!!!!!!!!

25 Sion Sion | 26. února 2008 v 17:36 | Reagovat

Užasný jako vždy ta nekoukat,nemluvit a psát další kapču

26 Ettelwen Ettelwen | 26. února 2008 v 18:20 | Reagovat

Jééééé to je super že si přidala další kapitolku..... je úžasná .... četla sem ji už dvakrát....... moc ti to jde takže prosím brzo pokračování!!!

27 Ella016 Ella016 | Web | 26. února 2008 v 18:47 | Reagovat

je to naprosto božíXDD panebože já...já... je to fakt super, ta Lily je teda občas trochu mimoXD

28 Abigail Abigail | Web | 26. února 2008 v 19:27 | Reagovat

Tak jsem se konečně dopracovala k přečtení této povídky... celé myslím... a líbí se mi... ten nápad je dobrý, originální, já ještě nic podobného nečetla... A ty pocity, ty jsou super... taky bych se na sebe někdy chtěla dívat jinýma očima... třeba by to pomohlo... (zamyšlení) ... no nic, jsem zvědavá na další posun...

29 EILEENhp EILEENhp | 26. února 2008 v 19:39 | Reagovat

práve ma nenapadá jednoduchšie a výstižnejšie slovo ako........skvelé!!!! :) :D

30 lucyš lucyš | 26. února 2008 v 19:48 | Reagovat

No teď mi vyrazilas dech, tak brzo sem novou kapitolu nečekala, ale sem moc ráda, doufám že už píšeš další :-) Jinak je moc hezké, jako vždycky, ale celkem jich lituju, tohle by nebylo na moje nervy, mě by kleplo. Tak písej dál moc se těším...

31 Maddeline Maddeline | E-mail | 26. února 2008 v 19:50 | Reagovat

Ja nemoooooooooooozeeeeeeeeeeeem uplne super bomba plsssssss rychlo dalsie pokrackoooooooooooooooo pls si uzasna spisovatelka... fakt ide ti to len tak dalej...

32 Maddeline Maddeline | E-mail | 26. února 2008 v 20:07 | Reagovat

ja to uz dalej nevydrziiiiiiiim.... som tu kazdych 5 minut ci nepridas dalsiuuuuu cast a nech je strasne dlhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa plssss rychlo ja som na tom zavislaaaaa.

33 Mongara Mongara | 27. února 2008 v 14:31 | Reagovat

Je to fakt ú-p-l-n-ě fantastický :))) Teda nevim, cos mínila tím sedmým smyslem, ale budiž :D Je to skvělý, snaž se neupadnout do stereotypu a dávej pozor, abys nepsala o ničem, pokud to dokážeš, brzo napíšeš skvělou povídku :)

34 Tesse Tesse | Web | 27. února 2008 v 16:25 | Reagovat

Wow, tak to bylo vážně SUPER.Hotový luxus. =DJá prostě nemám slov, vážně povedená kapitolka.

35 Peggy Peggy | Web | 27. února 2008 v 17:14 | Reagovat

To je vážně skvělá kapitola!!! =) Ale to u tebe není výjimkou... :D To bylo fakt super, ty jejich rozhovory a... a vůbec! Už se nemůžu dočkat pokračování (já vím, že se s tímhle už opakuju, vlastně to píšu asi ke každý kapče, ale já si prostě nemůžu pomoct... aspoň vidíš, jakej má tvoje povídka úspěch :P už mi dokonce dochází slova... :DDD)!

36 Naiad Naiad | Web | 27. února 2008 v 17:46 | Reagovat

Kapitola byla roztomilá, i když ta předtím se mi líbila o něco víc :-) Už jsme četli, jak se Lily bavila se Siriusem, tak se moc těším na to, až se Jimmy bude bavit s Lilyionou kamarádkou :-) Ale to nebude asi hned, že? Bylo to moc hezký a já se moc těším na další :-)

37 Jess Jess | Web | 27. února 2008 v 19:36 | Reagovat

superrrr fakt good honem pokracko prosímmmmmmmmmmmmm

38 Jess Jess | Web | 27. února 2008 v 19:36 | Reagovat

i k ty prvni povidce já je zboznuju prosimmmm

39 Ka900 Ka900 | Web | 27. února 2008 v 20:08 | Reagovat

Tak toto bylo nádherné!!!! A jak se Sirius urazil :).... To to Lilča zvorala... Já se tak těšim na další!!! Jsem zvědavá, co se bude dít o hodině lektvarů!!!! :D... Tak napiš pokráčko!

40 Duana Duana | 27. února 2008 v 20:12 | Reagovat

čoveče ty máš jednu kapitolu lepčí než druhou!!...už se tešim na další..

41 moja moja | 28. února 2008 v 16:03 | Reagovat

Tý jo to je úplně bombastický!!! Newim jak to děláš ale tvoje kapitoly sou bezvadný :D Těšim se na další

42 Bonboooooonek Bonboooooonek | 29. února 2008 v 12:06 | Reagovat

bomba

43 Kiksa Kiksa | E-mail | 29. února 2008 v 15:58 | Reagovat

Ahoj mohla by si navstivit moj blog ?

http://zaskodnici.blog.cz/

Zacina sa mi tam super kapitolovka a este malo ludi vie o mojom blogu.

Vopred dakujem.

S pozdravom:

Kiksa

PS: Zanechaj aj neaky ten komentik

44 xXxlovelilyxXx xXxlovelilyxXx | 29. února 2008 v 20:11 | Reagovat

božííííííííííííííííííííííííí

45 ililik ililik | E-mail | Web | 29. února 2008 v 23:28 | Reagovat

Uf...tak jsem celou povídku přečetla na jeden zátah a musím říct...super. Nejdřív jsem byla trochu rozpačitá z té jejich výměny (spousta lidí se pokouší dostat do povídek nějakou zápletku a často to končí fiaskem), ale už po pár větách mi bylo jasné, že to není tvůj případ. Líbí se mi ten nápad a vůbec celé pojetí. Je super, že se tam zabýváš jejich myšlenkami. Dodává to povídce šťávu a dávku reality. Moc mě prostě tvoje psaní zaujalo a tuhle povídku si určitě pohlídám :o)

PS: doufám, že nebude vadit, když si tě dám do oblíbených

46 panthy panthy | Web | 1. března 2008 v 11:45 | Reagovat

v první řadě se strašně omlovám, já ty poslední dvě kapči četla už dávno, ale jelikož jsem byla nějaká unavená a v hlavě měla vygumováno, nebyla jsem schopná napsat koment. Už tě asi začínám chápat =D

Asi se přidám k Andy a jejím výhružnejm metodám, protože tahle povídka je opravdu nbeskutečně originální a hezká a hrozně tě obdivuju, že ses do toho nezamotala. To já bych tohle téma asi zpracovat opravdu nedokázala. Takže co z toho vyplývá :D Tohle je fakt jedna z mých nejoblíbenějších povídek a pořád kontroluju jestli náhodou nepřibyla další kapča, takže prosím mi někdy odpust, že nenapíšu koment, protože jsem z toho tak rozhozená, že no...

Prostě píšeš fakt skvěle a jak jsem ti řikala úplně poprvý na ajsku, myslela jsem si, že ti je nejmíň 17 :DDD

Jo a Adri...??? O:-) Co TAKHLE další kapču? Co by na tebe platilo??? Rozčtvrcení? :D I když to ne, to bys pak nenapsala nic :( Asi se zeptám Andy, jak na tebe chodí :DDD

No každopádně (Prosím)45456454564 další kapitoluuuuuuuuuuu!!!

47 P@paja P@paja | E-mail | Web | 1. března 2008 v 13:39 | Reagovat

Servus, buanus, babanus Adri;o))),

J

Tuhle stránku mi dokopla cégra. Povídku jsem přečetla za chvíli. Moc se mi líbí. Nej sou ty jejich kváky. Jsem měla výtlem a chechtala jsem se ještě dvacet minut po tom. Fakt, nekecám.

Upřímě mi někdy Lily leze krkem. Grrrr... No, nic já se uklidním a budu kvákat dál...Takže, v první řadě, máš fack pěknej blog. (jen bych možná nějak opravila ten pravej okraj vedle menu, leze do textu, sice se to dá přečíst, ale vzhledově to není zrovna dobrý;oD

Tvůj styl psaní se mi dosti zamlouvá. Hlavně ohledně humorný stránky. Jsi prostě dobrá,

48 P@paja P@paja | E-mail | Web | 1. března 2008 v 13:48 | Reagovat

Servus, buanus, babanus Adri;o)))

J

E

T

O

M

U

R

P

H

Y

Ž

Í ;O))))

Tuhle stránku mi dokopla cégra. Povídku jsem přečetla za chvíli. Moc se mi to líbí. Nej sou ty jejich kváky.*vysmátý ksichtík* Jsem měla výtlem a chechtala jsem se ještě dvacet minut po tom. Fakt, nekecám.  

Upřímě mi někdy Lily leze krkem. Grrr... No, nic já se uklidním a budu kvákat dál...Takže, v první řadě, máš fack pěknej blog (jen bych možná nějak opravila ten pravej okraj vedle menu, leze do textu, sice se to dá přečíst, ale vzhledově to ztráví šmrnc ;oD Toto jest můj názor, nebrat osobně. ;o)))

Tvůj styl psaní se mi zamlouvá. Hlavně ohledně humorný stránky. Jsi šikulka a těšim se na další pokračování...

49 P@paja P@paja | E-mail | Web | 1. března 2008 v 13:50 | Reagovat

Za ten první koment se omlouvám, zmáčkla jsem entr, abych udělala odstavec a ono se to poslalo, klidně ho smázni;o)))

50 Alisea Alisea | Web | 1. března 2008 v 18:28 | Reagovat

Tak tahle kapitola je úžasná, jen tak dál!!!!

51 Nelien Nelien | Web | 1. března 2008 v 18:56 | Reagovat

tyjo ... jsem vygumovaná. Já prostě něvím, co napsat! tohle je... tohle je prostě... toto... já... ech... :) adrianko, je to přenádherné! opravdu tato kapitla byla tak kouzelná, sladká a romantická... jimmy je vážně zlatíčko a já být na místě lily tak se asi zblázním. Asi bych se po něm vrhla :D ale lily se obdivuhodně drží. A taky jsem happy, že si konečně uvědomila, že ho miluje! a to flirtování taky stálo za to :D uááá prostě bájo! a jsem strašně zvědavá jak to bude dál! prosím pospěš s pokráčkem...

a víš co je fakt komický? Když to tak čtu tak se jen blaženě usmívám, ale když si vlastně představím je dva v opačných tělech... musím se fakt začít smát :D

52 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | 1. března 2008 v 20:05 | Reagovat

Adri..já se vážně stěží držím na židli..:) Tohle je prostě, tak úžasný a přitom tak přirozený! Začínám s toho ale blbnout..začínám totiž nesnášet Lily, za to, že Jamieho, tak trápí bestie a začínám litovat chduáka Tichošlápka, zato, co si s Lil ještě jisto-jistě prožije...A to nemluvím o tom, jak já se škodolibě těším na Jamieho setkání s Lilyinými kámoškami..(jenom aby si nevypíchl očko-((nebo Lily nevypíchl?)) řasenkou..):) Jak už psala Neli, ta představa, že Lily se vstéká prakticky sama na sebe, flirtuje sama se sebou a začíná milovat "démona" v jejím těle, je vážně vtipná! Je to jako bych zamilovaněš koukala na svého přítele a přitom se šklebila sama na sebe...

53 maggdinka maggdinka | Web | 1. března 2008 v 23:26 | Reagovat

Já jenom zírám kolik tady máš návštěvníků....úplně mi poklesla čelist.To já jsem přesně pravý opak a právě prot sem píšu.Byla bych ti moc vděčná,kdyby jsi zanechala na mém webu nějaký ten komentář,blog mám sice teprve od prosince,ale myslím že povídek na čtení je tam hodně...tak mě nezklam:P.......jinak suprová kapitolovka a fakt úúžasná kapča

54 karol karol | 2. března 2008 v 10:52 | Reagovat

je to super .kdy bude porkracko?????????

55 manik manik | E-mail | Web | 4. března 2008 v 20:13 | Reagovat

Moc pěkné! =D   celkem mě i zajímá, co se James dozví od Lillyiných přátel! =P doufám, že brozy bude další

56 Debra Debra | Web | 5. března 2008 v 11:25 | Reagovat

Úhúúúú... Ty nás chceš umučit k smrti!! A co pokračování? To jako nebude?

57 Hermiona-Nikola Hermiona-Nikola | Web | 5. března 2008 v 18:48 | Reagovat

Super!§Moc se těším na další kapču!!

58 Hayddé Hayddé | Web | 5. března 2008 v 19:32 | Reagovat

Adriannko, kdypak bude nová kapitolka?uplně hrozně moc se na ni těším, protože tato povídka je BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!

59 lucka lucka | E-mail | 6. března 2008 v 15:02 | Reagovat

teptve dneska sem narazila na tvuj blogisek a musim ti rict ze se mi obe povidky mocinky moooc libi!!!jen tak dal!!

60 Elisabeth Elisabeth | E-mail | Web | 6. března 2008 v 20:43 | Reagovat

Wow... jsem překvapená, že jsem na blog s tak dobrými povídkami narazila až takhle pozdě... každopádně máš pěkný styl... omlouvám se komentuji až tuhle poslední kapitolu, ale četla jsem to všechno najednou a tak jsem to hltala, že jsem neměla čas ten komentář napsat... ale tak ho píšu alespoň teď, když už nic jiného. A tak mě napadá, nechtěla by ses spřátelit? Moc by mě to potěšilo...

61 xXxlovelilyxXx xXxlovelilyxXx | 6. března 2008 v 21:41 | Reagovat

kdy napíšeš další kapču?furt sem chodím a nic:´(

62 Maddeline Maddeline | E-mail | 7. března 2008 v 16:13 | Reagovat

plz dalsie pokracko

63 Koko Koko | 7. března 2008 v 18:35 | Reagovat

prosím dej sem další kapču

64 C.ind.ere.lla C.ind.ere.lla | Web | 7. března 2008 v 22:45 | Reagovat

já nemám slov, je to naprosto úžasný, romantika, navíc se skvěle byvím, prostě nádhera, rychle pokráčko

65 Ewilan Ewilan | Web | 9. března 2008 v 0:10 | Reagovat

ja se roztecuuu! ne moment! ja uza jsem se roztekla:-D takze adrianne, v prvni rade se ti asi uz po treti chci omluvit, ze tuhle celou povidku ctu tak pozde..zase ty moje kecy..mylsim, ze jsem cetla pet kapitol, nikdy jsem nemela moc casu a moje nalada posledni dobou byva pod bodem mrazu...ale to je vedlejsi...

ted k povidce celkove za tech par kapitol ti musim rict, ze jsi me sokovala...je to neco nadhernyho, kdyby se o tuhle povidku pokousel kdokoliv jiny, bylo by to fiasko. v tvem provedeni je to neco fantastickyho! ja proste nemam slov a nevim, jak bych te mela poradne vynachvalit. v tehle povidce je hodne myslenek a to se mi libi. jak si lily postupem casu uvedomuje, koho doopravdy miluje. a tim je james. sice v jeho tele dela jedno kopyto za druhym - treba rozhovor se siriusem - to bylo vazne fiasko:-D a to uceni, no coment:-D ale je to proste lily a ta se zmenit nemuze..leda tak zardousit sve druhe ja:-Dkonecne si uvedomila, kdo je pro ni dulezity..miluje toho pozornyho a uzasnyho jamese a ne toho frajirka..jenze nemuze mit nikdy dokonaleho cloveka..james by nebyl james bez tech jeho blbinek...ty myslenky, druhe ja a nazory - libi se mi to, je to poutave napsany a tak citlive, ze bych se klidne rozbrecela...

a k jamesovi:-D hehe...je to proste zlaticko..zboznuju ho. pekne ji poskouba:-D ale ty fotky a pak jak lily prisla na to, ze ji opravdu miluje.chudak z toho byl vedle..najednou byl na rozpacich a jako kdyby nevedel jak se k ni ma chovat..ale rekla mu to krasne, kdyz oznamila, ze na to jeste neni pripravena...

tahle povidka je dokonala..neni tam moc postav, neni prehnana a navic tak originalni! a docela tezky to napsat. ty postavy musis dobre znat a ty jsi to napsala tak bravurne, ze ja proste ziram...

takze to pekne srhnu, ty moje mega kecy:-D je to PREKRASNY, NADHERNY A ADRIANNE - MAS NESKUTECNY TALENT NA PSANI!!!! a ja ti tleskam a smekam pred tebou:-))

jinak bylo by to uzasny jako film..dokazu si to zive predstavit. v tehle povidce se zraci romantika, smutek, laska a hlavne uzasny hlasky!

66 xXxlovelilyxXx xXxlovelilyxXx | 10. března 2008 v 15:06 | Reagovat

tak sem tady znova a znova marně čekám na další kapču,pls napiš už nějakou nebo já se zcvoknu ve škole furt přemýšlím jak to dopadne tak už pls nenapínej,tvůj verný čtenář lily

67 maggdinka maggdinka | Web | 11. března 2008 v 15:39 | Reagovat

úúú super kapča a jako teďka doufám,že bude další,konečně si Lilly začíná uvědomovat že ho miluje...super...akorát nmě osobně by bylo divný se koukat na jakoby sebe a pak sama se sebou ještě třeba líbat?:D xDto je docela divná představa,no uvidíme,jak se s tím popereš.....pls esi chceš jukni se na můj blogíís,je toho tam hodně,hlavně povídky,tak tam zanech nějakej svůj kometn....dííx předem

68 kj214 kj214 | 11. března 2008 v 18:56 | Reagovat

dobrý ale doufám že to lili (v těla jamese) urovna se siriem jink s-k-v-ě-l-í

69 Venea Venea | 13. března 2008 v 19:19 | Reagovat

moc krásná kapitola.....................ale prosím dej sem co nejdřív další kapitolu

70 Ewelin Ewelin | 14. března 2008 v 22:25 | Reagovat

jéé to je nádhernyy......prosim další kapitolkuuu. Prosím prosím

71 bláňa bláňa | 17. března 2008 v 19:58 | Reagovat

je to skvělí

72 Miky Miky | 25. března 2008 v 15:44 | Reagovat

Jejda nemůžu si pomoct ale když si představím že bych byla v jejich situaci a měla potom v podstatě sama sebe políbit....:D mno to je prostě úchylný:) No ale kapitola jako vždycky skvělá:-*

73 Dark Lady (Paige) Dark Lady (Paige) | Web | 1. dubna 2008 v 20:06 | Reagovat

opět nemám co dodat, krásná povídka, krásná kapitola, wow...jsem tu dlouho nebyla a promeškala jsem dvě kapitoly, hnedto jdu napravit!:)

Jsem zvědavá, co zase t dva provedou, jinak napsala jsi to zase stranš ě moc hezky:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama