Březen 2008

Spřátelka :o)

26. března 2008 v 15:56 | Adrianne |  °Spřátelené stránky°
Ahojky... především chci strašně, ale fakt strašně moc poděkovat všem, kteří napsali koment ke kapči k "Když ty jsi mnou." Fakt si to cením a ty komenty mě moc potěšily :D No, ale píšu vám kvůli spřátelkům :o) Mám v tom strašněj bordel a tak bych vás všechny chtěla poprosit, aby jste do komentů pod tento článek napsali o spřátelení. Některým jsem už odpověděla, ale možná jsem si vás nepřidala, tak se mi připomeňte :) Jak říkám, mám v tom binec.
Díky a zatím pa, Adria :)

9. kapitola- Ty chceš být bystrozor?

21. března 2008 v 19:50 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Tak a jsem tu zpět s další kapitolkou. Vím, trvalo mi to dlouho, ale nějak nebyla chuť :( No, každopádně další kapitolka je tady a já doufám, že se vám bude líbit. Nemám z ní sice zrovna dvakrát dobrej pocit, ale co nadělám, přepisovat to nebudu. Chtěla bych ji věnovat Ewil za ty nádherný, ale fakt nádherný komenty k předchozím kapčám :) Jsem moc ráda, že se ti povídka líbí, Ewil :) Taky ti nějaký komenty dlužím, takže jak bude čas, tak se těš :D No, a ještě bych kapitolku chtěla věnovat Ililik, která mě k jejímu dopsání nakopla :) A taky za jednu laskavost :) Takže holky doufám, že se bude líbit.
A KOMENTY JAKO VŽDY POVINNÉ :) (Jo, a za ty předchozí vám všem moc děkuju)

New lay :)

16. března 2008 v 16:08 | Adrianne |  °Blog, blog, blog°
Tak a jsem tady zase a se mnou je tu i nový lay :) Je takový hodně jednoduchý, ale celkem se mi líbí :) Takže mi ho pls okomentujte :)

POZOR! KOPÍROVÁNÍ!

16. března 2008 v 10:39 | Adrianne |  °Blog, blog, blog°
Tak jsem tu zase a mám pro vás jedno důležité upozornění :o) Chtěla bych vás varovat před tímto blogem- http://rokfort-harrypotter.blog.cz/. Jeho autorka zkopírovala povídku od Jules- Denník Jamesa Pottera. Později zkopírovala i nápad Niky- http://nika-sk.blog.cz- o Tajném ctitelovi. A když této "autorce" napíšete na blog nějaký komentář, který ji nevystihuje v zrovna dobrém světle, tak ten koment smaže. Proto si prosím dávejte na tuto autorku pozor, aby něco nezkopírovala i od vás :o)

I am so sorry...

16. března 2008 v 8:59 | Adrianne |  °About me°
Ahojky, tak jsem tady zase. Moc se omlouvám, že jsem o sobě nedala vědět nebo tak něco. Pravda je taková, že jsem měla celkem dlouhodobý výpadek netu :o) Takže fakt sorry. Jinak, moc mě potěšili vaše ohlasy na blog o Mediátorovi, ale ještě si to musím nechat projít hlavou. Blog o mediátorovi bych založila moc ráda, ale sami dobře víte, že občas nezvládám pořádně ani tento blog :o) Takže by se možná šikla nějaká výpomoc :o) Takže prosím všechny kdo y měli zájem, aby se ozvali sem do komentářů, nebo na mail- adrianne.blog.cz@seznam.cz, případně na icq-459220865. Jo, jinak se to pokusím teď na blogu zase trošičku oživit :o) Nevím, jestli to stihnu dneska, ale chtěla bych sem hodit další kapču k "Když ty jsi mnou". A v nejbližší době dám snad do pořádku i spřátelka atd... Takže se mějte, a ozvěte se někdo ohledně toho Mediátora :)

Mediátor :o)

7. března 2008 v 10:27 | Adrianne |  °About me°
Ahojky, mám na vás maličkej dotaz. Četli jste Mediátora od Meg Cabot? Já jsem si totiž nedávno její knížky přečetla, a úplně mě to uchvátilo :) Takže jsem uvažovala, že bych si o tom založila blog... no, jako ani nevím, co bych tam pořádně dávala, ale možná bych se dokonce pokusila i o nějaké povídky. Moc prosím, chtěla bych znát vaše názory na Mediátora a jestli to je s blogem vůbec dobrej nápad :o)
P.S- Jo, a jinak pro všechny, co chtějí spřátelit, nějak mi blbne administrace blogu, takže budu ráda, jestli se mi vůbec podaří uveřejnit tenhle článek. Vůbec mi nejdou vkládat odkazy, nic. Takže chviličku strpení, doufám, že se milostivý blog. cz to rozhodne dát brzy do pořádku :)