9. kapitola- Ty chceš být bystrozor?

21. března 2008 v 19:50 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Tak a jsem tu zpět s další kapitolkou. Vím, trvalo mi to dlouho, ale nějak nebyla chuť :( No, každopádně další kapitolka je tady a já doufám, že se vám bude líbit. Nemám z ní sice zrovna dvakrát dobrej pocit, ale co nadělám, přepisovat to nebudu. Chtěla bych ji věnovat Ewil za ty nádherný, ale fakt nádherný komenty k předchozím kapčám :) Jsem moc ráda, že se ti povídka líbí, Ewil :) Taky ti nějaký komenty dlužím, takže jak bude čas, tak se těš :D No, a ještě bych kapitolku chtěla věnovat Ililik, která mě k jejímu dopsání nakopla :) A taky za jednu laskavost :) Takže holky doufám, že se bude líbit.
A KOMENTY JAKO VŽDY POVINNÉ :) (Jo, a za ty předchozí vám všem moc děkuju)

Pomalu bok po boku procházeli hradem a James vytáhl z kapsy Pobertův plánek. Lily o něm už věděla z jejich vyprávění, a tak nebyla ani tak moc překvapená. I tak si ho ale s obrovským zaujetím prohlížela. Nadšená byla obzvlášť z tajných chodeb. Nedokázala pochopit, jak mohli na ty tajné chodby přijít.
James se jen tajuplně usmíval a nic nechtěl prozradit. Lily ta jeho tajuplnost značně rozčilovala.
Cestou minuli Filche a ten jeho smeták nazývající se při velké fantazii kočka. Lily měla nepříjemný pocit, že zvířata dokáží vidět skrz plášť, ale nakonec na ně Filch stejně nepřišel.
Také prošli kolem jedné učebny, která měla pootevřené dveře, z nichž se ozývaly mlaskavé zvuky. Lily s Jamesem se na sebe jen rozpačitě zašklebili a pokračovali ve své cestě.
Konečně dorazili do dlouhé chodby, kde Lily nikdy dřív nebyla. Po obou stranách chodby visely všelijaké obrazy ovoce. James sebejistě zamířil nalevo k obrazu košíku naplněného ovocem. Zvedl ruku a Lily se zatajeným dechem čekala co se stane, ale James stáhl ruku zpátky a s úsměvem se na ni otočil.
"Žádný takový, Evansová." Zakýval rádoby káravě prstem. "Teď se hezky otoč. A nekoukat." Pohrozil jí pobaveně. Lily nespokojeně prskla.
"Ale no tak, Pottere." Nahodila prosebný pohled, ale uvědomila si, že Jamesovo srdce neobměkčí pohled na sebe. Proto raději přešla k slovnímu podbízení. "Já to přece nikomu neřeknu."
James jenom zakroutil hlavou a usmíval se. Lily už začínala být naštvaná. Potter ji teď má v hrsti.
"Co za to?" Zeptal se James a v zelených očích se blýsklo.
"Nic." Odsekla Lily rychle.
"Tak se teda otoč." Vyzval ji James s pokrčením ramen. Lily naštvaně zasyčela.
"Pottere…" Zavrčela varovně.
"Ano, Evansová?" Opáčil se sladkým úsměvem.
"Neštvi mě, Pottere." Varovala ho Lily.
"Já že tě štvu?" Hrál James překvapeného a Lily se musela ušklíbnout. Byl opravdu dobrý herec.
"Jo, ty." Oznámila mu.
"To teda nevím čím." Zatvářil se Potter zamyšleně.
"Pottere!" Zařvala Lily vztekle, ale přesto se pobaveně usmála.
"Dobře, dobře." Rezignoval James a na znamení míru zvedl ruce. "Tak se už ale otoč."
Lily vydala zvláštní zvuk, který zněl jako "Debil." A otočila se. Každou chvíli se ale nenápadně ohlížela ve snaze zahlédnout co James provádí.
"Tohle na mě neplatí, Evansová." Varoval ji James s úšklebkem. "Já myslel, že máš hlad."
"Vždyť taky mám!" Odsekla Lily a už se neohlížela. Jediné, co uslyšela, bylo nějaké zahihňání a vzápětí ji James vyzval, aby se otočila zpět. Tak se tedy otočila a hodila na Jamese hnusný pohled. Ten se ale jen usmál a pokynul jí.
"Dáma první." Řekl a Lily tedy jako první prošla portrétem. Ihned ale leknutím vypískla, jelikož se k ní nahrnula armáda domácích skřítků a pisklavými hlasy se ptali, co by si paní a pán přáli. Lily nikdy domácího skřítka neviděla, a tak si je teď s obrovským zájmem prohlížela.
"Co by si pán přál?" Zeptal se jeden z mladších skřítků. Lily mu na to nic neodpovídala, neuvědomovala si, že je to na ni. "Pane?" Připomněl se pro jistotu skřítek.
"Ano, ano." Zamrkala Lily a zamračila se. Tahle záměna jí pomalu ale jistě lezla na mozek. "No, já nevím. Něco mi dones…" Čekala až se jí skřítek představí.
"Tiby." Pískl skřítek.
"Tiby." Dodala Lily s úsměvem. "Hlavně ať je to něco sladkého." Mrkla na něj a skřítek se s úsměvem od ucha k uchu rozběhl splnit její přání. Lily se svalila na lavici, která stála u dlouhého stolu.
Sledovala, jak si James také objednává něco k jídlu a rozhlížela se po kuchyni. Za chvíli už byl ale u ní Tiby s horou sladkostí. Lily na ty dobroty vyvalila oči. Byly tu zákusky, jak kouzelnické tak mudlovská, různé oplatky, tyčinky, sodovky, palačinky, prostě všechno. Rozhodla se, že zkusí od všeho něco.
To už se však vedle ní usadil i James a pozoroval ji. Lily se rozhodla, že to bude ignorovat.
"Máš na nose šlehačku, Evansová." Prohodil James s úšklebkem. Lily si rychle šlehačku setřela. Nevnímala však Pottera, cpala se dál.
"Neměla by jsi toho tolik jíst, Evansová." Upozornil ji James. Lily se na něj se zdvihnutým obočím podívala, ale nevypadalo to, že by James hodlal pokračovat.
"A můžeš mi říct proč?" Zeptala se malinko podrážděně.
" Protože s takovou se neodrazíš s koštětem ani od země." Objasnil jí a Lily hodila oči v sloup.
"Neměj péči, Pottere." Usadila ho a vrátila se ke konzumování sladkostí.
Po chvíli dorazil i skřítek který obsluhoval Jamese s lahví ohnivé whiskey.
"Ty se hodláš opít, Pottere?" Zeptala se Lily jakoby mimochodem.
"Jasně, že ne." Prohlásil James spokojeně. "To my se hodláme opít."
"Ty o sobě mluvíš v množným čísle?" Zeptala se Lily s hraným překvapením.
"Ne." Popřel to James. "Tím my jsem myslel tebe a mě."
"Tak to máš ale smůlu, Pottere. Já nepiju." Zamítla to rázně Lily.
"Ale nedělej ze sebe neviňátko, Evansová." Odvětil James škádlivě. "Já vím, že piješ."
"A jak můžeš vědět něco, co není pravda?" Zeptala se Lily a ušklíbla se.
"Nesmíš zapomínat na to, že já jsem byl ve společence tehdy, když jste s Alys předváděly ten váš okouzlující výstup." Připomněl jí James škodolibě.
"Nevím o čem to mluvíš." Popřela to Lily, i když moc dobře věděla co má James na mysli.
"No, mluvím o tom, jak jste s Alys vběhly polonahý do společenky, samozřejmě zpitý pod obraz, a vykřikovaly něco o tom, že chcete někoho, kdo…"
"Ticho!" Zaječela Lily a krvavě zrudla.
"Že by jsi si vzpomněla?" Zeptal se James nevinně.
"To jsem si mohla myslet, Pottere. Vytáhl jsi mě sem leda tak proto, abys mě provokoval." Ušklíbla se Lily. "Kudy se odtud dostanu?" Zeptala se a začala se zvedat.
James se zarazil. "Kam bys chodila, Evansová?"
"Pryč. Nehodlám tady s tebou zůstávat." Oznámila Lily.
"Ale no tak, Evansová." Hodil na ni James nevinný úsměv a Lily se i proti její vůli roztřásla kolena. Raději se zase rychle posadila a James se zatvářil nadmíru spokojeně.
Chvíli bylo ticho přerušované jen občasnými cupitavými krůčky, které vydávali domácí skřítci. Ticho prolomil James.
"Co chceš dělat až odsud odejdeme?" Zeptal se a pohrával si s pohárkem ohnivé whiskey.
Lily se na něj zamyšleně podívala a ukousla si kousek jednoho dortíku. Zatímco kousala, promýšlela si odpověď.
"No…" Začala. "Uvažovala jsem o léčitelství." Odpověděla a James přikývl. "Ale v poslední době spíš uvažuju o tom, že bych šla na bystrozora. V těchto dobách se hodí každá pomoc." Dodala pomalu.
James zvedl oči od lesklé tekutiny a užasle se na Lily podíval.
"Ale to je dost nebezpečné." Řekl, jako by o tom Lily nevěděla sama. "Nikdy nevíš, kdy zemřeš. Nemáš jistotu, že se večer vrátíš domů."
"Já vím." Pokrčila Lily rameny, překvapena jejich vážnou konverzací. "Ale kdyby to každý bral takhle, tak by nebyl nikdo, kdo by se mohl postavit Voldemortovi."
James se na ni podíval ještě překvapeněji než předtím. "Ty mu říkáš jménem?" Zeptal se celkem zbytečně.
"Jistě. Říkám mu tak už od té doby co se objevil a ještě do mě za to neuhodil žádný blesk a ani se přede mnou nezjevil sám Voldemort a neseslal na mě Avadu.. Nevím, proč se všichni ti hlupáci bojí vyslovovat jeho jméno." Odfrkla si znechuceně. Potom mu pohlédla do očí. "Neříkej mi, že ty se ho bojíš." Dodala překvapeně.
"Jistě, že se ho nebojím." Nafoukl se James. "A i já mu říkám jménem. Co by jsi také čekala od budoucího bystrozora?" Zeptal se James značně samolibě. Lily protočila oči.
"Ale neříkej, že zrovna ty, který si tak rád dovoluje na slabší, chce být bystrozorem." Řekla a ironie z každého jejího slova přímo ukapávala.
"Jo?" Protáhl James uraženě. "A na koho si teda dovoluju?"
"Třeba na Severuse." Odpověděla Lily klidně.
"Severus-" Vyprskl James jeho jméno jako nadávku. "Rozhodně není slabší. Nedělej, že nevíš, jak má ten svůj křivej nos zabořenej stále do černé magie. Říkám ti, z toho nevzejde nic dobrýho." Rozčiloval se James a šel z něj opravdu strach. Lily se od něj maličko odsunula, i když věděla, že jí v jejím těle nemůže ani nijak ublížit.
"A ty chceš být bystrozorem?" Zeptala se tiše. "To ti nedošlo, že takhle se chovají i smrtijedi? Nemůžeš někoho soudit jen proto, že ho zajímá černá magie a je trochu jiný než ostatní. To je podobné, jako by jsi mě nesnášel jen kvůli tomu, že mí rodiče jsou mudlové. A možná bych i chápala ty tvoje časté souboje se Severusem, ale proč na něj útočíte v přesile? Vždy jste na něj minimálně dva. To není fér, Pottere." Mluvila tichým a smutným hlasem a James se na ni celou dobu zaraženě díval.
Začal uvažovat o jejích slovech. Vždyť to bylo něco úplně něco jiného!
"Do toho se nepleť, Evansová." Odsekl znechuceně. "Tohle nemůžeš pochopit."
"Ne, Pottere, já to chápu moc dobře!" Řekla rozčileně Lily a intenzita jejího hlasu stále stoupala. "Znám Severuse od dětství, to on mi řekl, že jsem čarodějka a já chápu, proč je takový jaký je. Dalo by se říct, že Severus mě zná ze všech lidí nejlíp a já jeho také." Dokončila rozohněně.
James vypadal, jakoby dostal ránu přímo do žaludku. Že Snape jí zná nejlíp? To on jí řekl, že je čarodějka? Ne. Ne! Jamese pohltila žárlivost a zuřivost. To není možný. Ten všivák Snape! Za tohle mu ukáže!
"Už jsi dojedla?" Zeptal se. Měl totálně po náladě. Opojení z toho, že je s Lily, z něj rázem vyprchalo. Zbyla jen závist, žárlivost a vztek. A to vše jen díky Srabusovi.
Lily se na něj ani pořádně nepodívala, jen zamumlala souhlas, což Jamese popudilo ještě víc. Nedokázal se smířit s tím, že je ten umaštěnec nejbližší osobou jeho Lily. Tou osobou měl být přece on!
Přehodil přes oba neviditelný plášť, ale nesnažil se k Lily dostat co nejblíž, jako se pokoušel cestou do kuchyně. Ne, šli od sebe tak daleko, jak jim plášť dovoloval.
Ve společenské místnosti se jen stroze rozloučili a každý šel do svého pokoje. Oba se kouzlem převlékli a ulehli do svých postelí. Ovšem nedalo se říct, že by prožili klidnou noc. James zamhouřil oči až nad ránem, protože kdykoli zavřel oči, vynořil se mu před nimi obraz Lily a Snapea v důvěrném objetí.
A Lily usnula až nad ránem protože uvažovala o všem, co řekla Jamesovi. Věděla, že to od ní nebylo správné. Ano, James vše co mu řekla opravdu dělá, ale nepochybovala o tom, že je to ve skutečnosti dobrý člověk. Jen potřebuje ještě trochu dospět, přehodnotit priority. A navíc se cítila provinile i kvůli tomu, že se dnes vlastně dozvěděla, že ji miluje a ona na něj hned byla tak protivná.
S předsevzetím, že se mu hned ráno omluví, konečně usnula.
Ráno se probudila nevyspalá a nevrlá. Avšak po pohledu z okna jí bylo hned lépe. Venku se blýskalo, hřmělo a hustě pršelo. Lily milovala déšť a bouřky zbožňovala ještě víc. Rychle tedy vstala z postele a tanečním krokem vběhla do koupelny.
Zarazila se, když uviděla SVOJE TĚLO, jak si čistí před zrcadlem zuby. Její první reflex byl křičet, avšak když se na ni tělo podívalo a pozdravilo. "Nazdar, Evansová." Tak si na všechno vzpomněla. Nálada jí o pár stupňů klesla. Pak si ovšem připomněla venkovní počasí a zase se široce usmála.
Rychle si vyčistila zuby, vběhla do svého pokoje a kouzlem se převlékla do školního hábitu. Vybrala z kufru pár učebnic, narvala je do Jamesové školní brašny a proplula kolem Jamese sedícího ve společenské místnosti.
Zamířila do Velké síně, kde popadla dva toasty, letmo zamávala Pobertům, tedy spíše jen Removi, protože Sirius se zdál být stále uražený a okázale ji ignoroval a Peter… no, Peter se cpal. Takže s toasty v ruce urychleně pádila na školní pozemky.
Všechen stres z ní náhle spadl. Najednou tu byla jen ona a kapky deště, které ji bodaly do tváří. Občas maličko nadskočila, když zazněl obzvlášť silný hrom. Zdálo se, že bouřka byla blízko. Uvolněným krokem došla až k břehu jezera. Zastavila se na jeho okraji a zadívala se na tmavě šedé, téměř černé nebe.
Přemýšlela nad samými hloupostmi. Bylo jí strašně lehce. Tak lehce, jako už dlouho ne. Na chvíli si pomyslela, jestli se z toho všeho třeba nezbláznila. Vždyť právě teď je v situaci, kdy by jí rozhodně lehce být nemělo.
Roztáhla ruce a zatočila se kolem dokola. Byla celá mokrá a prokřehlá, ale nějak jí to nevadilo. Točila se tam jako blázen a spokojeně se smála. Ano, dalo by se říct, že byla šťastná. Vždyť byla zamilovaná. I když si nebyla jistá, jak to všechno dopadne, byla šťastná.
Vítr začal foukat ještě silněji a studené kapky dopadaly na její obličej s větší razancí. Od úst jí šla pára, ale ona se tam stále točila a začala si zpívat svoji oblíbenou písničku. No, zpívat. Spíš ji vyřvávala do okolí. Bylo jí jedno, že Jamesův hlas není zpěvu očividně uzpůsoben.
Byla tam tak několik minut, dokud se za ní neozval mohutný výbuch smíchu. Lily strnula a pomalu se otočila. Za ní stála půlka sedmého ročníku, skládající se z nebelvírských a zmijozelských. Všichni na sobě měli pláštěnky a smáli se až se za břicho popadali. V čele průvodu byla profesorka Červotočková a snažila se maskovat svůj smích kašláním.
Lily však v davu vyhledala smaragdově zelené oči a rudé vlasy. Když konečně našla Jamese Pottera ve svém těle, musela se také začít smát. Vypadalo to totiž, že James Potter v jejím těle neví, jestli se má smát nebo brečet nad tím trapasem, co mu udělala.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lucyš lucyš | 21. března 2008 v 20:24 | Reagovat

Je to moc krásné...sem ráda že je tu konečně nová kapitola,nemohla sem se dočkat :-) ten konec byl nejlepší:-D Tak rychle další, nemůžu se dočkat

2 haňula haňula | 21. března 2008 v 20:35 | Reagovat

super kapitola ten a ten konec to bylo prostě něco chudák James taková ostuda:-)))))

3 zuzka:) zuzka:) | E-mail | 21. března 2008 v 20:35 | Reagovat

jejka....supeeer....krasna kapitola...uz som sa nemohla dockat kedy bude a teraz som uplne happy...:)

4 ililik ililik | E-mail | Web | 21. března 2008 v 20:42 | Reagovat

"Dě-ku-ju, dě-ku-ju, dě-ku-ju-ju-ju..." prozpěvovala si Ililik radostně, když si přečetla kapitolku u Adrianne.

Konečně, myslela jsem, že moje abstinenční příznaky budou touhle kapčou překonány. Ale zjistila jsem, že s další dávkou se má závislost ještě zhoršila. Děkuju moc za věnování a jsem ráda, že jsem tě svým nezdolným šarmem donutila k psaní...

Myslím, že na konci roku budou mít na kontě oba tolik trapasů, že by ani nikomu nepřišlo divný, kdyby spolu začali chodit.

Úplně živě před sebou vidím Lily v Jamesově těle, jak se cpe k prasknutí a Jamese v Lilyině těle, jak do sebe nalejvá whisky. Docela živě tu scému vidím. Myslím, že až ta výměna zkončí, tak bude z Jamese buřt a z Lily alkoholička.

Njn, ale teď mě opět čeká dlouhé čekání a zhoršení závislosti...Snad to zvládnu...

Ještě jednou chválím kapitolku...a dě-ku-ju, dě-ku-ju, dě-ku-ju-ju-ju-ju-ju-ju-ju-ju-ju-ju-ju-ju-ju-ju-ju-ju-juuuu

5 Nika Nika | Web | 21. března 2008 v 21:16 | Reagovat

Ty si pridala kapitolu! Ale vážne! Pridala si KAPITOLU!

Skoro som spadla zo stoličky, keď som to videla! Bohužiaľ, radosť z nej vyprchala hneď po jej prečítaní, keď som si uvedomila, že na ďalšiu budem musieť čakať rovnako dlho, ak nie dlhšie.....

Nechápem, prečo z nej máš zlý pocit, pretože bola dobrá, čo dobrá..... Ten trapas na konci...... Chudák James, neviem čo by som robila na jeho mieste.... No síce, ako sa poznám smiala by som sa tiež, kašľať na to, že by som sa teoreticky smiala sama na sebe....

A už sa teším na metlobalový zápas.....som zvedavá, ako to Lily zvládne, keď metlobal v živote nehrala....plus Jimmy na elixíroch....to Ti bude iný trapas....budú si s Lily kvit :D

No a tá scéna v kuchyni....nechem vedieť, v akom stave bude Lilina pečeň, keď dostane naspäť svoje telo (ak ho naspäť dostane :D).....A James......ešteže hrá metlobal, inak by som to nevidela práve najružovejšie.....:D

Plus chudák James......dozvedieť sa, že ten koho nenávidíš pozná toho, koho miluješ už od malička a má k nemu najbližšie.....tiež by mi to bolo ľúto.....

A teraz to hlavné zlato: bež za PC, zapni si word a začni pracovať na ďalšej kapitole! *máva pred obrazovkou počítača hodinkami, v snahe zhypnotizovať Adrianne k písaniu....to, že Adrianne ju očividne nemôže vidieť je vedľajšie...:D*

Ale nie, myslím to vážne...:D prosím, však už na ďalšej kapitole pracuješ a máš ju minimálne už rozpísanú? :D pretože ak nie, priprav sa na môj teror! A to bude teror s veľkým T! :D a ak ten nezaberie, prejdem na vydieranie :D alebo nepridám kapitolu ku Príbehu :D no dobre, začínam byť mrcha :D

Je zvláštne, písanie komentárov mi vôbec nejde, vždy zo mňa vyjdu maximálne dve-tri vety, ale tu sa vždy rozpíšem a meliem blbosti (ako napríklad teraz :D).....

Okey, už som ticho......je mi jasné, že tento komentár nie je k veci, ale snažila som sa! Fakt! :D

6 moja moja | 21. března 2008 v 21:33 | Reagovat

Supr úplně boží kapitolka.... moc se těšim na pokráčko

7 Duana Duana | 21. března 2008 v 21:44 | Reagovat

jedno slovo: hustýýýýýýýýýýýýýýý

8 Ewilan Ewilan | Web | 21. března 2008 v 21:58 | Reagovat

AAAAAAAA!!! Arianne, ze me se stal takovy zavislak na tehle povidce..nekecam, jsem tu kazdy den nejmin 10x a hlidam, jestli se nestal zazrak..a ted se stal a ja nejvic jasam...jee, a straasne moc ti dekuju za venovani, ale vazne jsem si tuhle povidku oblibila a straasne moc...miluju jiii:-)) proste pises prekrasne a tomu odpovida i ten hafec komentu, co tu pokazdy mas...

ale ted k ty uzasny kapitolce..teda ja nestacim zirat..ten vztah mezi jamesem a lily...je to zvlastni, jak se to vyviji...a potesilo me, ze jsi tam dala i to silne pratelstvi mezi lily a sevikem.jehee, a jak jamesik najednou zarlil co??:-D:-D:-D ale ta hadka me teda nepotesila..jj, ach ty vycitky. diky tvoji povidce jsem si lily strasne moc oblibila..vetsina lidi ji totiz popisuje jako sladkou holcicku, sprtku, ale ty ji popisujes jako cloveka..s chybama a svyma problemama, myslenkama..

a teda to byl trapas:-D njn, konecne si uvedomila, ze je zamilovana..a doufam, ze se daji dohromady co nejdriv. a vis co me trochu vydesilo? aby se james jako v tele lily nepustil do severuse..to by bylo hodne spatny..ale ten trapasek vazne nemel chybu.-D tocila se kolem dokola  a kricela v tele jamese..a james ve vytlemu a snim cely sedmy rocnik jak nebelvir tak zmijozel..joo, to muselo byt pokoukanicko:-D

Adrianne, snazim se ti v kazdym komentu dat najevo a vypsat, jak prekrasna tahle povidka je! proste ji miluju a reknu ti, jsem zavisla...porad nad tim premyslim a tohle je proste skvely tema. i kdyz skoro kazdy pise o tom, jak se dali james a lily dohromady, ty to pises tak originalne a jeste se to misi s tvym talentem..proste ti tleskam, Adrianne  a prosiiiiiiiiiiiim pridej co nejdriv pokracko:-)) nebo budu skandovat:-D

PS: na tuhle povidku me navnadila Neli:-D

9 Ettelwen Ettelwen | 21. března 2008 v 21:59 | Reagovat

Je to super ..... je tam troška od všeho co tam má bejt fakt good... moc se těšim na další kapitolku!!!!!

10 Peggy Peggy | Web | 21. března 2008 v 22:00 | Reagovat

To je fakt úžasný!!! Geniální! Suprový! A já nevím, jak jinak bych to už řekla... :P Moc moc moc se těším na pokráčko =)

11 Francesca Francesca | 21. března 2008 v 22:54 | Reagovat

Nádherná kapitolka, už se těším na další!!!:)

12 Enervate Enervate | Web | 22. března 2008 v 2:51 | Reagovat

Hu hu hu huuuuuuuuuuuustýýýýýýýýýýýý! Fakt moc povedená kapča! Ty jo, sem se upa těšila, kdy tu přibude nová kapča a teď tu mrknu a BINGO! Je tu! A je super! fakt se ti povedla, ten konec byl úžasnej. :o))) Ty bláho, já mít takovej trapas, tak už ani nevylezu. :o))) Snad bude další mnohem dřív. ;o)))

13 a.m. a.m. | 22. března 2008 v 9:37 | Reagovat

tahle tvoje povídka je snad nejlepší co jsem četla moc se mi líbí vážně úžasný!!!!!!! nemůžu se dočkat další kapitolky tak jí sem prosím přidej (pokud to půjde) co nejdřív ....moc se těšim na dalšíííííííííííííííííí

14 Biba Biba | Web | 22. března 2008 v 9:47 | Reagovat

heh ten koniec bol najlepší xD

teším sa na ďalšiu kapitolu, dúfam že nebudeme čakať tak dlho =)

15 Prongs Prongs | E-mail | Web | 22. března 2008 v 9:58 | Reagovat

Šmarja....

Tak prvně se musím omluvit, že koment píšu až teď, když kapitolu jsem četla už včera... takže: sorry.

Je fakt hustá... Já vím dost blbý hodnocení, ale ono se vážně nic jinýho nehodí a zřejmě za mě ani nic jinýho nevypadne...

Ale ten trapas - to sis mohla odpustit... Vím, že by t bez ně nebylo ono, ale tohle si můj miláček Jimmy nezaslouží... Doufám, že jí to nějak oplatí...

Nechápu, proč si chuť k jídlu kazili Srabusem, ale tak neva...

To by tak mohlo být všechno... Ani nevíš, jakou jsi mi tou kapitolou udělala radost a jak tak zběžně koukám na ty komenty nejsem jediná...

A ještě se ti omlouvám za svůj koment, jsem teď po ránu nějaká popletená...

Matrix je všude!

Prongs

16 Hermiona-Nikola Hermiona-Nikola | Web | 22. března 2008 v 10:00 | Reagovat

Tak to je super!!!Moc se těším na další kapču!!!!Píšeš skvěle!!!

17 Abigail Abigail | Web | 22. března 2008 v 10:43 | Reagovat

no hezké, baví mě to, jen škoda. že to nejde rychleji...

18 Maddeline Maddeline | 22. března 2008 v 11:41 | Reagovat

to je bomba len tak dalej a rychlo dalsia kapitolka...

19 Lia Lia | 22. března 2008 v 14:16 | Reagovat

nooo pekne:D:..super..uz sa tesim na dalsiu kapcu:))

20 wisty wisty | E-mail | Web | 22. března 2008 v 14:38 | Reagovat

naprosto úžasná kapča, tak sem hoď další co nejdřív a ať to tak šíííleně netrvá :)

21 Theresa Theresa | 22. března 2008 v 15:35 | Reagovat

Úplně úžasná kapitola, hllavně ten konec. Ta představa je fakt zajímavá.

22 passia-Minoka passia-Minoka | Web | 22. března 2008 v 15:50 | Reagovat

8-D no ktovie aku pesnicku si vlastne spievala 8-D

23 lucka lucka | E-mail | 22. března 2008 v 18:07 | Reagovat

je to uzasny fakt te mocinky chvalim prosim pokracovani....

24 sara sara | 22. března 2008 v 19:54 | Reagovat

suprr konečně už se těšim na pokračování hm to bude ještě zajímavý

25 Ella016 Ella016 | Web | 22. března 2008 v 21:05 | Reagovat

tak to je božííííí, to čekání se vyplatilo=) nevím, co bych udělala kdyby mi někdo udělal takovej trapas XDDD asi bych se potrhala smíchy, dokud by mi nedošlo, že jsem to já XDDDD doufám, že další kapitolka přijde brzy, protože se nemůžu dočkat=) co asi zpívala? doufám že ne...no nic, jen si tak představuju Jamese, jak zpívá to za a a za b, jaká písnička je ta Lily oblíbená...nápady jsou to teda zajímavýXD

26 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | 23. března 2008 v 9:33 | Reagovat

Hehe...mno tak co, bude trošku pomluvenej, možná ho budou považovat za pološílenýho...ale může se vymluvit na svou poblázněnost k Lily, kdyby něco samozdřejně..:)) Krásná kapitolka..! Docela mě udivilo, že chce být Lil bystrozorkou, ale co...k ní by se to určitě hodilo...!!

27 Jess Jess | Web | 23. března 2008 v 11:48 | Reagovat

skvela kapitolka huraaaaaaaaaaaaa moc si me potesilaaa a zlepsilo den fakt díkyyyyyyy honem pokracko prosímmmmmmmmmmmmm uz se nemuzu dockatttttttttttttttttttttttttttt :-)))))))) prosímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

28 maggdinka maggdinka | Web | 23. března 2008 v 13:44 | Reagovat

Páni super kapitolka,ten konec byl famósní xD a jsem ráda,že si konečně Lily uvědomila že je do Jamese zamiolovaná.....rychle pokráčko,klidně i k "I hate marauders...."...........strašně se mi líbí jak píšeš,nechtěla bys spřátelit,písni pls na můj web.....a ještě jednou:další kapču k čemukoliv

29 pepenka5 pepenka5 | E-mail | Web | 23. března 2008 v 15:45 | Reagovat

Mno...chcela by som sa ti ospravedlniť že som dlho-predlho na tvoj blog ani okom nemrkla.Mala som vlastné starosti, nešiel mi blog...ale to teraz nikoho nezaujíma :) Skoro som spadla so stoličky keď som sa dozvedela že je nvoá kapča!!!Kapča bola suprová, bombastická úžasná suprová, megabombastická,krásna,nádherná, proste supéééééééér!Mno ja nemám slov.-.. :) Trošku ma mrzí že je taká uhádaná ale nevadí...dúfam,že bude čo najskôr nová kapča...

PROSÍM ŤA PREČO NENI SI NA ICQ?STÁLE SI LEN NEVIDITELNÁ A JA SI CHCEM S TEBOU POKACAŤ.....:((((((((((((((((((((((((((( PROSÍM OZVI SA!!!!!

30 M.o.n.i.k.a M.o.n.i.k.a | Web | 23. března 2008 v 17:35 | Reagovat

Užasný... píšeš fakt krásně.... Mimochodem, nechtěla by ses spřátelit?

31 Chantala Chantala | Web | 23. března 2008 v 18:24 | Reagovat

Supeeeeer.....chudák James :DDD

32 C.ind.ere.lla C.ind.ere.lla | Web | 23. března 2008 v 19:17 | Reagovat

bezva kapitola, hlavně ten konec neměl chybu, rychle další

33 Will Will | Web | 23. března 2008 v 19:17 | Reagovat

moc pěkný, těším se na pokráčko

34 Venea Venea | 23. března 2008 v 20:28 | Reagovat

užasná kapitola.................fakt super

35 Luca Luca | 23. března 2008 v 20:30 | Reagovat

ježiši to je super kapča hlavně ten konec se ti povedl a honem další prosím ne že bude zase až za měsíc

36 karol karol | 24. března 2008 v 9:12 | Reagovat

pises bozsky...prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim pokracko nebo to nevydrzim????????

37 romuska romuska | 24. března 2008 v 9:22 | Reagovat

nádhera ako vždy už sa teším na pokračovanie..........pls rýchlo

38 xXxlovelilyxXx xXxlovelilyxXx | 24. března 2008 v 12:03 | Reagovat

hezké fakt boží

39 Tániiička Tániiička | Web | 24. března 2008 v 12:55 | Reagovat

oj, super kapitolka... nádhera

40 Maysie Maysie | Web | 24. března 2008 v 17:31 | Reagovat

Ježíš! chudák...:D:D teď nvm kdo ale... =D Trapas jak vyšitej... ou =D James by mohl bejt naštvanej jen naoko třeba..xD a ráno se mu neomluvila, tak doufám, že to napravíš =D

Krásná kapča... i když to co mu řekla.. no.. =P

41 Miky Miky | 25. března 2008 v 16:01 | Reagovat

Úžasný!!! Hej ten konec nemá chybu! Nemůžu se dočkat pokráčka:)

42 P@paja P@paja | Web | 25. března 2008 v 16:25 | Reagovat

Čus,

je to dobrý, jen ten rozhovor mezi Lily a Jimem mi přišel trochu krkolomnej, ale vědu z toho dělat nebudu. K trapasu, Lily je máčo a James jí to určitě odpustí...XD Tě pic...a pěknej zbytek Vemena...

43 P@paja P@paja | Web | 25. března 2008 v 16:30 | Reagovat

Taky prosba, úplně jsem to vypustila z makovice, já hlava děravá, nechtěla by ses spřátelit?

44 Ka900 Ka900 | Web | 25. března 2008 v 21:43 | Reagovat

Nádhera!!!!! Tak jsem se zase jednou koukla k tobě na blog a.... KAPITOLA!!!!! Normal jsem začla skákat radostí, ale pak když jsem ji dočetla, tak..... jsem zjistila, že byla hrozně KRÁTKÁ!!!! Takže by další měla přibýt opravdu HODNĚ BRZO!!!! Jinak to asi nepřežiju :D!!! Ten trapas na konci byl prostě úžasnej!!!! Jsem zvědavá, jak zareaguje James! A kdypak bude famfrpál??? Se nemůžu dočkat, až Lily poletí na koštěti!!! NO nazdar, to bude zase sranda a moje bránice bude VELMI unavená!! A co teprve James a lektvary :D!! Zdá se, že Lily poprvý vybuchne kotlík :DD!!!!! To je srandáááá!!!!!!!!!!!!! Tak PIŠ RYCHLE POKRÁČKO, protože to jinak asi NEPŘEŽIJU!!!!!!! Nebo se přinejmenšim ZBLÁZNIM!!!! Takže bude příští komentář nejspíš z Bohnic :D!!!! Tak jdi RYCHLE PSÁT!!!!!!!

45 Laura Laura | 26. března 2008 v 6:52 | Reagovat

Má cenu tu stále psát, že to je SUPER? Doufám, že se čekací lhůta na další kapitolku zkrátí, je to totiž k nevydržení. Kdyby ta povídka aspoň nebyla zajímavá nebo tak něco, tak se to vydržet dá, ale tohle je týraní nedočkavých zvířátek! Udám Tě Srstkovi a Kubišové :o).

Chválím a chválím, kapitolka je perfektní

46 Vatara Vatara | Web | 26. března 2008 v 10:39 | Reagovat

Moc hezkýý, krásná kapitola, Lili byla fakt dobrá

Nechceš se spřátelit?

47 Elizabet Elizabet | Web | 26. března 2008 v 15:13 | Reagovat

krásne :) A kedy bude ďalšia??

48 Illandris Illandris | Web | 26. března 2008 v 19:24 | Reagovat

Mooc pěkná kapitolka. A téma povídky je hodně zajímavé a originální. Jsem moc zvědavá, na pokráčko:))

49 Maddeline Maddeline | 26. března 2008 v 19:24 | Reagovat

pls dalsiu kapčúúúúúúúú

50 Naiad Naiad | Web | 27. března 2008 v 22:19 | Reagovat

Úžasná kapitola! Opravdu byla senzační! Hrozně se mi líbila Jamesova reakce na vztah mezi Lily a Severusem, byl tak krásně majetnický :-) Ale konec prostě neměl chybu :-) Opravdu jsem se smála a kdybych byla Jamesem, asi Lily zabiju :-D Moc se těším na další :-)

51 Bejushka Bejushka | 29. března 2008 v 20:13 | Reagovat

Drsné!! :-D Chudák James... Takový trapas :-D

52 kikikio kikikio | E-mail | Web | 29. března 2008 v 20:44 | Reagovat

To je bezva XD nemůžu smíchy fakt goood

53 Padfoot Padfoot | E-mail | Web | 30. března 2008 v 13:51 | Reagovat

Ha super, sorry, že to čtu až teď......

54 Alisea Alisea | Web | 1. dubna 2008 v 12:08 | Reagovat

Ahojík tahle kapitola mi připadala taková slabší oproti těm cos zatim napsala,ale tuhle povídku mám ráda takže doufám,že tu bude brzo new kapča!JO když už jsem u těch new kapitol, bude někdy kapitola k i hate? pls

55 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 1. dubna 2008 v 15:10 | Reagovat

tak to bolo super dievca valis

56 manik manik | Web | 1. dubna 2008 v 17:36 | Reagovat

Páááni, tak to bylo skvělý!!! ten trapas co Lily provedla Jamesovi, byl naprosto bez chyby! =oD

57 Dark Lady (Paige) Dark Lady (Paige) | Web | 1. dubna 2008 v 20:24 | Reagovat

tak ten konec neměl chybu, celá kapitola neměla chybu, chudák pravý James:D:D:D:D...

jsem zvědavá, jestli to Lily nějak oplatí:D

Mno nic, delší koment dneska si nebude, pokud teda nechceš poslouchat jak skvěle jsem se bavila a uculovala celé jak tuhle, tak i tu předešlou kapitolu:D

58 bláňa bláňa | 4. dubna 2008 v 21:29 | Reagovat

je to naprosto skvělí, jsem fakt zvědavá co bude James s Lily teď dělat.

59 strey strey | Web | 7. dubna 2008 v 19:29 | Reagovat

ctelobyto nejakou novou kapcu pls ,oc moc moc moc

60 lenussqa lenussqa | Web | 8. dubna 2008 v 21:04 | Reagovat

jeej...pises super pribehy....uz sa tesim na dalsiu kapitolku :)

...mozme sa spriatelit??

61 Elasia Elasia | 9. dubna 2008 v 19:29 | Reagovat

SUPER POVÍDKA, DOUFÁM, ŽE BRZY BUDE DALŠÍ KAPČA ;-)

62 panthy panthy | Web | 11. dubna 2008 v 18:29 | Reagovat

Adri to bylo skvělý...nepřekonatelný. Však víš!!! xD A stejně mám pocit, že předchozí komenty to prezentovaly dostatečně a já už prostě nemám, co bych dodala.

Snad jen, že doufám, že překonáš krizi a co nejdřív sem hodíš pokračování :) Slibuju, že potom nebudu mít krizi ve psaní komentů O=D

63 Terka Terka | 13. dubna 2008 v 17:59 | Reagovat

Tohle je skvělá povídka!PROSÍM POKRAČOVAT!

64 bláňa bláňa | 13. dubna 2008 v 19:40 | Reagovat

DĚLÁ SE TO POKRAČOVÁNÍ??

JÁ JSEM STRAŠNĚ ZVĚDAVÁ!!

65 Sandra Sandra | 14. dubna 2008 v 17:20 | Reagovat

Supr rychle piš pls pls pls:)

66 Fleurinka Fleurinka | Web | 14. dubna 2008 v 19:30 | Reagovat

Tahle kapitolovka je naprosto úžasná!! Dostala mě do kolen! Musíš psát a psát a psát!!!!Hořím zvědavostí a asi nejspíš i uhořím:-D

67 panthy panthy | Web | 21. dubna 2008 v 11:45 | Reagovat

njn, je to skvělý :) ale co tobě budu povídat =P Sem se odhodlávala k dlouhýmu komentu,ale pak sem si řekla, že to asi nemá cenu, vzhledem k tomu, že něco podobnýho ti napsalo 66 komentů přede mnou :D Takže se omezuju pouze na to, že se mi to moc líbilo :)

68 bláňa bláňa | 21. dubna 2008 v 17:41 | Reagovat

je to opravdu velice skvělá kapitola!!

ale mohla by se přidat dalši!!

já čekám už aspoň měsíc!!

69 m. m. | 22. dubna 2008 v 13:02 | Reagovat

další kapitola by nebyla ??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

70 Terka Terka | E-mail | 23. dubna 2008 v 15:02 | Reagovat

Kdy bude další kapitolka??????Já hořím nedočkavostí:D Už je to děsně dlouho!

71 Saranče Saranče | 2. července 2008 v 11:35 | Reagovat

chudák James..............nebo Lily? skvělá kapča

72 rgnutojcf rgnutojcf | E-mail | Web | 24. dubna 2009 v 21:31 | Reagovat

huho44  <a href="http://djhhisgxedho.com/">djhhisgxedho</a>, [url=http://ejseeelxkmzv.com/]ejseeelxkmzv[/url], [link=http://alxofeeyiwtt.com/]alxofeeyiwtt[/link], http://utwoiafiwhhj.com/

73 Nikol Nevrlá Nikol Nevrlá | E-mail | 29. června 2010 v 13:44 | Reagovat

je to hrůza

74 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 7. července 2012 v 18:58 | Reagovat

Tak to bylo krapet trapný... Trošičku mu udělala ostudu no... Zatím se James chová mnohem líp než ona... Jdu číst dáááál!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama