11. kapitola- Alex Jackinson

9. května 2008 v 7:35 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Tak, usoudila jsem, že jsem vás týrala už dost :D Prostě je tu další kapitolka KTJM. Mám z ní sice takový smíšený pocit, ale přepisovat to rozhodně nehodlám :) Jo, a moc děkuju za komenty k předchozí kapče :) I když je teda pravda, že mě jejich počet zklamal :( Tak se pls víc snažte a každý nějaký napište :)

James nerudně zahlížel na všechny kolem sebe. Právě byli ve skleníku číslo tři a historka o tom, jak James Potter tancoval u jezera se školou roznesla rychlostí blesku. Už dvě přestávky sledoval, jak Lily prochází chodbou a zmijozeláci na ni pokřikují různé poznámky, v horším případě předvádějí ten tolik slavný tanec.
Byl rád, že bylinkářství nemají se Zmijozelem, ale s Mrzimorem. I tu si Lily sice vysloužila několik poťouchlých a škodolibých pohledů, avšak oproti zmijozelským to byla pohoda.
Myslel si, že jeho nálada už nemůže být horší, ale to se tedy šeredně pletl. Sledoval Lily, která v jeho těle házela úsměvy na všechny strany jako nějaká celebrita. Ještě neměl příležitost si s ní promluvit, jelikož to, že by Lily Evansová chtěla dobrovolně mluvit s Jamesem Potterem, bylo proti všem přírodním zákonům.
A tak jen bezmocně sledoval Lily, jak si ohromně užívá to, že ho ztrapnila a každou chvíli hází jeho směrem škodolibé úsměvy. Upřeně sledoval Lily, jak přesazuje nějakou rostlinu a přímo hýří dobrou náladou. Nejspíš musela vycítit jeho upřený pohled, protože vzhlédla a zadívala se mu do očí.
James ji provrtal vyčítavým pohledem, avšak ona se jen poťouchle usmála, schválně si frajersky prohrábla rukou vlasy a rádoby nevinně pokrčila rameny. James se rozhlédl kolem sebe, a když zjistil, že mu nikdo nevěnuje pozornost, rychle si přejel prstem pod krkem, načež se rusovláska v jeho těle začala tlumeně smát.
James protočil oči a netrpělivě čekal, až se Lily dosměje. Zjistil, že je daleko lehčí se na ni zlobit, když se nemusí dívat do smaragdově zelených očí. Jeho vlastní tvář se na něj omluvně šklebila. Nenápadně rukou ukázal rukou směrem ke zbývajícím třem Pobertům, kteří stáli zachmuřeně nad vlastními rostlinami.
Lily se tím směrem podívala také, ale potom bezstarostně pokrčila rameny a vrátila se zpět ke své práci. James zaťal ruce v pěst. Pomyslel si, že jestli Evansová nezmění svůj přístup k Pobertům, tak až se vymění, nebude mít pravděpodobně ani přátele.
Do konce hodiny zbývalo jen pár minut a když se konečně ozvalo zazvonění, Jamesovi se neuvěřitelně ulevilo. Rychlostí blesku si sbalil věci a chystal se vyběhnout ven do toho hnusného a nepříjemného počasí.
U východu ze skleníku ho něčí paže však chytla za rameno. Překvapeně se otočil a ke svému údivu tam stál Remus s maličko rozpačitým úsměvem.
"Lily?" zeptal se a stále se rozpačitě usmíval.
"Ano?" odvětil James ne zrovna příjemně. Na svého kamaráda se nezlobil, ale měl špatnou náladu.
Vypadalo to, že je Remus zaražen jeho tonem, a tak James dodal, "Co potřebuješ?" A přihodil k tomu křečovitý úsměv. Vypadalo to, že se Remus trochu uvolnil.
"No, víš… já… vlastně je to hloupé…" koktal vlkodlak a James se musel usmát.
"No tak, Moony, vybal to," pobídl ho.
"Moony?" zvedl Rem překvapeně obočí a James si už poněkolikáté za tento den začal nadávat do vypatlaných idiotů.
"No, já jsem slyšela Jamese a Siriuse, jak ti takhle říkají." vymýšlel si narychlo, ale vzápětí by si opět raději nafackoval.
"James? Sirius?" tázal se šokovaně vlkodlak. Potom se jeho rty roztáhly do poťouchlého šklebu. "Takže už žádné: ti debilní idioti Black a Potter?" ptal se a zvedl hlas ve snaze napodobit ten Lilyin.
James pro jistotu jen pokrčil rameny a dodal: "To byl jen zkrat." a neupřímně se zasmál. Potom zvážněl. "Proč jsi chtěl tedy se mnou mluvit?" otázal se a s Remem po boku vykročil do chladného počasí, avšak pršet už přestalo.
"No, já… vlastně, neber si to osobně, Lily, ale co jsi provedla Jamesovi?" ptal se a jeho tváře nabraly maličko červený nádech.
"Já?" zeptal se šokovaně James. "Spíš co ona- teda on provedl mně, ne?" dodal naštvaně. Remus se na něj otočil a očekával nějaké vysvětlení, avšak James se k tomu neměl, jelikož už asi po sté si za tento den v duchu nadával do sprostých výrazů, z nichž publikovatelné jsou leda tak idiot, magor a kretén.
"Mohla by jsi to prosím objasnit obyčejnému smrtelníkovi jako jsem já?" zeptal se Remus s pobavením v hlase.
James rychle přemýšlel jak se z toho vykroutit, ale nic ho nenapadalo. Nakonec jen vyhrkl:
"Promiň, musím jít!" a naprosto zbaběle spěchal směrem k Bradavickému hradu nechávajíc zmateného a popleteného Remuse daleko za sebou.
Byl kousek před vstupní bránou, když za sebou zaslechl pronikavý hlas Alys, jak na něj volá.
"Lily! Lily! No tak, počkej přece!" Alysiny výkřiky ho však donutily jen zvýšit rychlost, a tak za chvíli stál ve Vstupní síni a bezradně se rozhlížel kolem sebe. Nakonec se rozběhl směrem ke kumbálu na košťata a skryl se tam.
Počkal, až všechny zvuky na chodbě utichnou a on tak bude moci vyjít ven. Bylo mu jedno, že zamešká hodinu Kouzelných formulí. Se zadostiučiněním si uvědomil, že Evansová rozhodně nebude nadšená z toho, že bude mít díky němu zameškané hodiny.
Když už si byl jistý, že na chodbě nikdo není, pomalu otevřel dveře od přístěnku. Jejich skřípot se roznesl celou chodbou, která byla až nepříjemně tichá a prázdná. James si to zamířil přímo ke společných komnat, které sdílel s Lily.
Ušklíbl se. Rusovláska mu dokázala pořádně pít krev. Procházel chodbou a v hlavě si přehrával vše, co se vlastně za ty dva dny stalo. A že toho nebylo málo. I když mu bylo předtím neuvěřitelně trapně, nyní byl rád, že Lily ví, že ji miluje. Dávalo mu to novou šanci.
Uvažoval, jestli k němu Lily také něco cítí. Bylo mu jasné, že láska to asi nebude, ale za ty dva dny poznal, že jí není tak zcela lhostejný. A navíc její chování k němu se rapidně zlepšilo. Tedy, když nepočítal to noční fiasko díky Snapeovi a pak taky ten trapas co mu Lily dneska vyvedla.
Usmál se. Evansová tančívá v dešti? Zajímavá představa. Obzvlášť kdyby byla ve svém těle, jen ve školní košili a ta by se jí lepila na tělo… Jamesovi se na obličeji zjevil přiblblý úsměv, načež přestal dávat pozor na cestu a málem se srazil s nějakým klukem, který šel po chodbě.
James od něj o krok poodstoupil, protože byli příliš blízko, a to mu rozhodně nebylo příjemné. Avšak to samé se nedalo říct o neznámém klukovi, který tu vzdálenost mezi nimi opět hravě překonal a přitom zamumlal omluvu.
James se podíval neznámému do tváře, aby zjistil, s kým má tu čest. Při pohledu na namakaného blonďáka se musel ušklíbnout. Alex Jackinson. Hned po něm a Siriusovi snad nejoblíbenější kluk na škole. Samozřejmě ze strany holčičí. Ze strany klučičí se už však takové oblibě netěšil.
James si s pobavením uvědomil, že Evansová je docela prcek. Tedy, mezi holkama rozhodně ne, to patřila k těm vyšším, ale když stála vedle kluka… Jamesovi rozhodně nebylo příjemné dívat se zezdola na Jackinsona.
"Ahoj, Lily! Co ty tu?" zeptal se Alex nacvičeným hlubokým hlasem a ruce frajersky zastrčil do kapes značkových džínů. Byl to vysoký namakaný blonďák, odrážeč za Havraspárský tým. Blonďaté vlasy měl slepené snad tunou gelu a podle Jamese byl naprosto odporný.
"Procházím." odvětil celkem nepříjemně a snažil se kolem Alexe projít. Začínal mít totiž neblahé tušení o co tu jde a popravdě se mu to vůbec nelíbilo.
"A copak, že nejsi na hodině?" tázal se dál Alex a James toho začínal mít tak akorát dost.
"Udělalo se mi blbě." odpověděl stroze, avšak Alex očividně nebral na vědomí, že tu není vítaný.
"No, tak to bych tě měl doprovodit na kolej, ne?" nadhodil Alex, avšak James jasně vycítil, že to byla zcela řečnická otázka. I tak ale odpověděl.
"Ne, to nemusíš. Já to zvládnu sama." řekl rychle a pokusil se svým slovům dodat na pravdivosti tím, že přihodil něco, co se mělo vzdáleně podobat úsměvu.
"Ne, neboj, nijak mě to neobtěžuje." odpověděl nenuceně Alex, který si Jamesovo odmítnutí špatně vyložil. "Na hezkou holku si já udělám čas vždycky." Blýskl se Alex dokonalým chrupem a James zatnul drobné pěsti.
Bok po boku se vydali napříč bradavickými chodbami. Jamesovi šla z Alexe hlava kolem. Alex stále o něčem básnil a James toho měl akorát tak dost. Ve třetím patře James Alexe zastavil.
"Díky za tvoji…ehm…společnost, ale tudy už musím jít sám-a." oznámil mu nekompromisně a Alex se zatvářil sklíčeně. Potom ovšem zase nasadil výraz jsem-pán-všeho-tvorstva.
"Moc dobře se mi s tebou povídalo, Lily." Zašeptal a zastrčil jí (no, vlastně mu) neposedný pramen rudých vlasů za ucho. James se otřásl odporem, avšak Alex si myslel, že se chvěje z jeho přítomnosti a samolibě se usmál a o krok se k Jamesovi přiblížil. Ten o dva couvl.
"Jack- Alexi, co to děláš?" ptal se a hlas se mu třásl odporem, avšak Alex si myslel, že je to z jeho přítomnosti.
"Nedělej, že to taky necítíš, Lily." odvětil a pomalu Jamese přimáčkl ke kamenné stěně. Ten se ho pokusil odstrčit, avšak s Alexem ani nehnul. Proklínal holčičí slabost.
"Alexi, přestaň, prosím." požádal ho klidně, avšak uvnitř křičel na plné pecky. Přece není žádný buzerant!
To už se ale Jackinson skláněl k jeho obličeji, přičemž ho chytl za boky. James jen polknul. Ani na křik se nevzmohl a jen s hrůzou sledoval, jak se ústa Alexandra Jackinsona blíží k těm jeho.
Bůh ale musel opravdu existovat, protože v tu chvíli, kdy se jejich rty málem setkaly, se ozvalo zvonění oznamující konec hodiny. Alex od něj ihned odskočil a rukou si prohrábl vlasy. Chvíli na to se dveře učeben otevřely a na chodbu se vyhrnuly stovky bradavičkách žáků. Někteří starší na Jamese a Alexe potměšile mrkali a nebo se v případě dívek chichotali.
James rychle obešel Alexe, přičemž zamumlal něco jako pozdrav a řítil se směrem ke společenské místnosti primusů. Když dorazil před vstup skrývající jeho novou ložnici, uslyšel za sebou spěšné kroky. V domnění, že je to Alex, se neotáčel, vyhrkl heslo a zmizel ve společenské místnosti.
Tam se svalil do křesla a zhluboka oddechoval. Z představy co by se stalo, kdyby nezazvonilo, mu naskočila husí kůže. Nevěděl, jestli mu víc vadí to, že ho chtěl ten idiot líbat a nebo to, že očividně balí Lily. A nemá s ní zrovna nejčistší úmysly.
Portrét se odklopil a dovnitř rázným krokem napochodovala Lily a svalila se do protějšího křesla.
"Proč jsi na mě nepočkal?" zeptala se Lily vyčítavě a lapala po dechu.
"Nevěděl jsem, že jdeš za mnou." odpověděl James, ale ani na ni nepohlédl.
"Vždyť jsem na tebe téměř celou cestu volala." řekla podezřívavě.
"Neslyšel jsem tě, jasný?" osopil se na ni James. Lily překvapeně zamrkala.
"Tak promiň." odvětila ublíženě, zvedla se a zamířila ke svému pokoji. Když ale procházela kolem Jamese, tak ji chytil za ruku.
"Promiň, nechtěl jsem na tebe takhle vyjet." omluvil se tiše. Lily se na něj se zvednutým obočím podívala, ale nevypadalo to, že by chtěl něco dalšího říct.
A tak si rusovláska v Jamesově těle povzdechla a posadila se zpět do křesla.
"Podívej," začala. "jestli jde o to, že se nebavím s těmi tvými kamarádíčky, tak se omlouvám. Slibuju, že to co nejdřív dám do pořádku."
"Tady nejde jenom o to." odvětil James a podíval se na ni. Lily se uchechtla.
"Tak tobě jde o to co jsem provedla ráno? Hele, já fakt nechtěla. Nevěděla jsem kolik je hodin, a tak mi nedošlo, že by mě mohl někdo vidět… opravdu jsem to-" James ji ale utnul. Na rtech mu pohrával malý úsměv.
"Ne, o to taky nejde. I když, nezapomeň, že pomsta bývá sladká." Pohrozil jí ukazovákem. "Jde o to, že… já nevím. Asi to nezvládám. Myslel jsem si, že to bude celkem v pohodě, ale ta záměna je celkem fuška."
"To mi povídej." odvětila Lily chápavě. "Ale je pravda, že já jsem žádné problémy neměla. Zvolila jsem taktiku s nikým se nebavit. Ale ta mi asi nevydrží dlouho."
James se zašklebil.
"Asi tuhle taktiku začnu praktikovat taky. Třeba se potom vyhnu Alexům Jackinsonům, kteří mě budou zvát na rande a chtít mě líbat." Při té myšlence se znovu otřásl. Avšak nálada se mu rapidně zlepšila. S Lily bylo všechno veselejší.
Lily se na něj chvíli dívala, ale potom se zabořila do křesla a začala se smát. No, smát je celkem nepřesný výraz. Po tvářích jí tekly slzy a stěží popadala dech. James se na ni díval a po chvíli se musel začít smát taky.
Najednou Lily ztuhla.
"Alex Jackinson?" zeptala se nevěřícně. "TEN Alex Jackinson? Z Havraspáru? Blonďák? Vysokej? Hezkej?" ujišťovala se a nervózně poposedávala v křesle.
James se tvářil jako kakabus. Tohle se mu vůbec, ale vůbec nelíbilo.
"Jo." zabručel. "přesně ten. "Líp bych ho nepopsal ani já." dodal s jasně patrnou ironií.
"A co jsi odpověděl? Jako na to rande?" ptala se Lily zvědavě.
"No jasně že jsem to odmítl! Promiň, ale já nejsem na kluky." odpověděl James dotčeně. "Ale kdybych věděl, že se ti líbí, tak bych samozřejmě přijal." dodal trpce a pohled upřel na vzor koberce.
K jeho údivu uslyšel smích. Zvedl hlavu a zjistil, že má Lily další záchvat smíchu.
"Ty- ty sis mys-myslel, že se mi líbí A-Alex Jacki-Jackinson? To snad nemyslíš vážně! Co-o si o mně my-myslíš?" vyrážela ze sebe mezi smíchem.
Jamesova tvář se rozjasnila. Byl si jistý, že slyšel, jak se ten těžký šutr odvalil z jeho srdce. Jí se Jackinson nelíbí! Radoval se v duchu. Lily se konečně uklidnila.
"Teď bych se měla urazit, Pottere." provokovala ho. "Ty jsi si opravdu myslel, že by se mi ten idiot mohl líbit?" ptala se udiveně, ale zároveň se pobaveně usmívala.
James si odfrkl. "Vždyť po něm holky ze školy šílí." Dodal s nelibostí v hlase, ale také se usmíval.
"Jasně." přikývla Lily. "Ale šílí po něm jen ty holky, které šílí třeba i po Blackovi. Každá vidí jen hezkou tvářičku a to jim stačí." ušklíbla se pohrdavě.
"Ale co tě tak udivilo na to, že tě pozval na rande?" Zeptal se James nechápavě. Lily zrudla.
"Ale nic." snažila se to zamluvit. "Jo, a jak to, že jsi nebyl na formulích?"
"Nesnaž se to zamluvit, Evansová." Ukázal na ni James ukazovákem. Tohle téma ho začalo zajímat. "Proč tě to tak překvapilo?" zeptal se znovu.
Lily se trpitelsky zašklebila. "Ty mi s tím nedáš pokoj, viď?" James zakroutil s úsměvem hlavou.
"No, víš, jde o to, že…" Zhluboka se nadechla. James na ní viděl, že je v rozpacích. Celá se červenala. Tedy, spíš jeho tvář červenala. "Víš," soukala ze sebe rudovláska. "prostě mě jen překvapilo to, že pozval zrovna mě." řekla s důrazem na slovo mě.
"A proč by tě neměl pozvat?" ptal se James nechápavě. Lily zvedla oči v sloup.
"Prostě jde o to, že by mohl mít téměř kteroukoli holku z Bradavic. A vždycky si vybírá jenom ty… no, hezké a atraktivní. A tak mě prostě šokovalo, že by si vybral i někoho jako jsem já." dořekla a kdyby mohla, zrudla by ještě víc.
James na ni v naprostém šoku zíral. Potom se rozesmál.
"Evansová, ty si myslíš, že nejsi… jak jsi to řekla? Hezká a atraktivní?" dobíral si ji a stále se pochechtával. Lily se zamračila a chtěla něco odseknout, ale James ji předběhl. "Můžu tě ujistit, že tohle byla nejlepší volba Alexe Jackinsona jakou kdy učinil." Řekl s něžným úsměvem a Lily se na něj překvapeně podívala. Potom se usmála a šeptla:
"Děkuju."
"Nemáš za co." usmíval se stále James. Potom vyskočil na nohy. "Víš co?" zeptal se rozverně.
"Co?" zeptala se Lily a vykulila oči když ji vzal za ruku a táhl směrem k východu ze společenky.
"Jdeme do knihovny!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wisty wisty | E-mail | Web | 9. května 2008 v 8:50 | Reagovat

Tak Jimmi v knihovně, jo? to by se mělo zapsat do hyistorie:) a fakt povedená kapča a už se moc tším na další.) a taky by mohla přibyt nějaká kapča k I hate...

2 Will Will | Web | 9. května 2008 v 9:54 | Reagovat

Je to moc pěkný, moc moc moc, nejlepší ale ten konec

:-DDD. Doufámn, že brzo přibvyde další kapča, budu se těšit

3 bláňa bláňa | 9. května 2008 v 10:07 | Reagovat

Je to skvělí!!!

Další kapča by vážně mohla přijít co nejdřív!!!

Jamese, ale vážně lituju!!

4 haňula haňula | 9. května 2008 v 11:45 | Reagovat

fakt super kapitola moc se mi líbla a chudák James jak se na něj Alex vrhnul bylo mi ho až líto:-)))))

5 Prongs Prongs | E-mail | Web | 9. května 2008 v 12:50 | Reagovat

Pěkné...

Ale co ho to popadlo, že jde do knihovny?

Ale pořád ti nemůžu zapomenout to tancování u jezera...To od tebe nebylo zrovna hazký...

A těším se na další kapitolku...

6 Ewilan Ewilan | Web | 9. května 2008 v 13:00 | Reagovat

Jéééé, Adriannko já tě znožnuju:-D toolik jsem se těšila na tuhle kapitolku.jak jsi mi poslala jenom ten kousek., tak jsem byla jako na trní, jak to bude pokračovat. a já ti dám, mít z tak nádherné kapitolky smíšené pocity!! vždyt se to čte úúplně samo! no nemohla jsem, jak jamese - lily přepadl ten alex...fujky, jak jsi ho tam popisovala, asi bych se pozvracela:-D nagelovaný frajírek..blééé..ale umírala jsem smíchy, když chtěl jamese - lily políbit a on prý: nejsem buzerant:-D to prostě nemělo chybu...ale pěkný guláš si navzájem dělají ve svých stereotypech. lily jakožto james tancuje na pozemcích a odmítá poberty, jako kdyby to byli krysy a james v lilyně těle zase říká remusovi moony, jako starý kamarád mluví o sirim a odmítá se bavit s tou slípkou:-D

no a u toho konce jsem se nejvíc culila:-Dkdyž se tam v té společenské místnosti bavili..stršně se mi líbí, jak popisuješ ten jejich. vztah sbližování a tak. konečně oběma dochází, co k sobě cítí...takže moje milovaná Adriannko...koukej napsat další kapču nebo umřu na nedostatek drogy a přee mě nechceš mít na svědomí:-D budu tě strašit tak dlouho, dokud nenapíšeš pokráčko:-D

a přestaň se podceňovat, nemáš proč...píšeš náááádherně..čte se to úplně samo:-))

7 Theresa Theresa | 9. května 2008 v 13:11 | Reagovat

Hezké. Náhodou tancování bylo super. U toho jsem se fakt zasmála. Ale ta knihovna...to už je fakt divný.

8 Baby_W Baby_W | Web | 9. května 2008 v 13:24 | Reagovat

to je take cool...som sa rehotala jak svina..xDDDD proste to nema chybu...JAAAAAj este teraz mam priblbly vyraz tvare...xDDD davam ti +1+...xDDD len tak dalej..xDD

9 Jenny Jenny | Web | 9. května 2008 v 13:48 | Reagovat

Wow...kouzelná kapitola...moc povedený...kdy bude další?=)

10 Phee Phee | 9. května 2008 v 13:59 | Reagovat

jeziiiiiiiiiis to bolo genialne, jak som sa narehotala na tom skoro bozku, sak rodicia mi prisli kuknut do izby,ze ci som sa nahodou nezblaznila...........no krasa, nadhera, uz sa tesim na dalsiu kapitolku,ktora bude, dufam, uz coskoro.............mimochodom 50 komentarov sa ti zda malo??? O:-)    :D

11 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 9. května 2008 v 13:59 | Reagovat

fakt to bolo dobre to tancovanie ma zrazilo na kolena ale ta knihovna tak to ma teda poriadne dorazilo

vskutku dobra kapca a dalsia by bodla....:}

12 Lilacia Lilacia | 9. května 2008 v 15:03 | Reagovat

Dobrá kapitola, ale... tebe zklamalo 50 KOMENTÁŘŮ?! Znám lepší autory, pro který je 20 komentů výjimka... =c/

13 Venea Venea | Web | 9. května 2008 v 15:11 | Reagovat

to bylo užasný

14 maggdinka maggdinka | Web | 9. května 2008 v 15:14 | Reagovat

Kráásná kapitolka... děkuju moc, že jsi zase přidala kapču a už teď se nedočkavě třesu na další....nejvíc jsem nemohla z toho málem polibku:D:D xD. Já už myslela, že to chudáčkovi Jimmymu fakt uděláš xD...to by bylo na něj pěkně hnusný:D ale ne, udělala jsi to dobře a děkuju za kapču, byla superovská, úžasná, bombová a prostě kráásná. Jen tak dál a prosíím, napiš zase brzo další, jinak se asi z toho čekání zblázním.....mimochodem, čemu ty říkáš málo komentů?? xD já jsem ráda za 15 a když mám 20 tak skáču radostí do stropu a ty nejsi spokojená s tímhle!...no nic, každý má svůj limit že...prosíím další kapču

15 Alisea Alisea | Web | 9. května 2008 v 15:23 | Reagovat

Tak to bylo vtipný,že by se James měl líbat s klukem XD. Tahle povídka je fakt good

16 Ettelwen Ettelwen | 9. května 2008 v 15:34 | Reagovat

No teda fakt sem se musela smát když sem četla to jak chtěl Alex Jamese v Lilyně těle líbat. Fakt nice kapitolka a moc se těším na další pokračování:)))))))

17 M.o.n.i.k.a M.o.n.i.k.a | Web | 9. května 2008 v 15:48 | Reagovat

Skvělé... koukám, že ses vrátila v plné síle=)

18 Tániiička Tániiička | Web | 9. května 2008 v 15:52 | Reagovat

konečně další kapitolka, už sem jí nemohla dočkat... nádhera, Adri, jako vždycky... :)

19 Ella016 Ella016 | Web | 9. května 2008 v 16:30 | Reagovat

když si představím chudáka Jamese s tím Alexem s tunou gelu na hlavě...........................XDDDDDDD chudák ,ten se asi musel cítitXD

20 mynamesm mynamesm | Web | 9. května 2008 v 16:58 | Reagovat

paaaneeeecku to je krasa

ja som sa tak bala ze ju pobozka...fakt skoro si mi odtrhla zlcnika vsetky organy:D to si chcela sposobit?

inak fakt nadherna kapitolka aj som sa zasmiala:)

a hej mrzi ma ze mas malo kometnov lebo ty a tvoje umenie si cih zasluzi viac ako je zrienik piesku...:)

ja som si uz zvykla na ich nedostatok:)

ako vravi moj ocko: lide sou ruzni, ponejvice hovada:D

ech, prepac za nadavku a za tu cestinu ja aani neviem ci je to spravne napisane:D

zatim:)

21 Lucy Sallieri Lucy Sallieri | Web | 9. května 2008 v 17:04 | Reagovat

=oD Jsem se musela tlemit u toho, když Alex chtěl líbat jakoby Lily. A chudák James to schytal, skoro. Ale aspoň se James s Lily sblížily zase trošku a Jimmy mě udivil, že chce jít sám od sebe do knihovny. Ale jinak mi je Jamese líto, když se Lily v jeho těle téměř s nikým nebaví, to přece začne být podezřelé, ne? Jinak jsem dosti zvědavá an další kapču, a co se v ní stane a již jsem zvědavá, kdy se zase vymění... ;o)

Jinak to bylo skvěle napsané... =o)

22 Tess Tess | Web | 9. května 2008 v 22:19 | Reagovat

Jo to je skvělá kapitola, konečně jsem si na tuhle povídku taky vzpomněla. Je to fakt bezva, moc se těším na další!

23 Lia Lia | 10. května 2008 v 9:55 | Reagovat

super..pekne..ako ale chudak James...si neviem predstavit..ako sa musel citit pri Alexovi:D:D:D::D:D:D

24 Duana Duana | 10. května 2008 v 13:56 | Reagovat

hustyyyyyy....to je fakt the best povidka....to ti fakt tech 50 komentaru u predesli kapitoly pride malo???

25 Hermiona-Nikola Hermiona-Nikola | Web | 10. května 2008 v 14:16 | Reagovat

skvělí (taky jak jinak?)

Moc se těším na další kapču,doufám,že bude co nejdřív=OD

26 Tereza Tereza | 10. května 2008 v 14:33 | Reagovat

No pane jo, fakt jsem dost koukala, jak jsi to všechno vymyslela..=D Bylo to moc povědený a jsem zvědavá, jak se to všechno bude vyvíjet dál.

27 lucka lucka | E-mail | 10. května 2008 v 17:27 | Reagovat

úžasný je to prostě dokonalá povídka a moc mě baví

28 Hanďa Hanďa | 11. května 2008 v 11:13 | Reagovat

bezvadná kapitola.Moc se mi líbila.Už aby byla další

29 Fleurinka Fleurinka | 11. května 2008 v 14:03 | Reagovat

Moooooc krásná kapča. Moc mě zajímá, co v té knihovně budou dělat?;-) Jinak moc hezky píšeš.

30 lucyš lucyš | 11. května 2008 v 22:23 | Reagovat

Do knihovny? ooooooooo  tak to sme zvědavá, suprová kapča honem další, nemůžu se dočkaaaat :-)

31 Nika Nika | Web | 12. května 2008 v 1:50 | Reagovat

Takže chystám sa doplniť svoje resty a dopísať komentáre, ktoré Ti dlžím! :D Som zvedavá, či sa mi to aj podarí dodržať. :D

Každopádne kapitola bola úžasná a ja Ti za ňu veľmi, veľmi, veľmi pekne ďakujem! ;) Dúfam, že ďalšia je už na ceste, inak si ma nepraj zlato! :D ALe späť ku kapitole, pretože kecám blbosti, ktoré aj tak nikoho nezaujímajú (a ani sa nedivím, mňa by tiež nie :D )...:D

Chudák James, neviem čo by som na jeho mieste robila. Vidieť, ako ma niekto v mojom vlastnom tele strápňuje, asi by som si to rovno hodila...:D Jediné čo je asi na tom "pozitívne" je to, že si to teoreticky nemusí odtrpieť on, ale Lily, keďže je v jeho tele. Takže kým sa dostane do svojho tela späť, na ten trapas sa už možno ani nespomenie, pokiaľ mu Lily nevyrobí ďalší, čo určite, že vyrobí, ale to ešte len uvidíme.....:D

A zase chudák James- dobre, že ho tam Alex rovno neznásilnil :D:D ale nato, že tak žiarlil bol k nemu ešte pomerne "slušný" :D keby  som ja mala možnosť, poslať nejakú kravu do kelu v tele môjho "objektu", neváhala by som ani sekundu a dotyčná by si to na dlhšiu dobu aj pamätala :D

No, už sa teším na ďalšiu kapitolu! :D James Potter v knižnici bude fakt skvost :D aby tam ľudia nechytili infarkt...:D

Takže na Teba vyvíjam nátlak, zlato! Nie, že sa tu ďalší mesiac nič neobjaví, inak si ma nepraj! :D

Čo mesiac, týždeň! :D Pamätaj, mám ťa v ICQ, takže ak neposlúži ako správny nátlak tento komentár, môžeš sa tešiť, čo bude na ICQ! ;D

32 vocasek22 vocasek22 | Web | 12. května 2008 v 15:29 | Reagovat

fakt povedená kapča....good

33 Maysie Maysie | Web | 12. května 2008 v 18:47 | Reagovat

Do knihovny? No tě pic..:D:D

Hezký :o)

Ale chudák Jimmy, ten alex... ááá .:D:D:D

34 sarik sarik | 12. května 2008 v 20:54 | Reagovat

je to moc pěkná povídka!!! kdy bude další kapča???

35 Abigail Abigail | Web | 13. května 2008 v 13:10 | Reagovat

Je strašná škoda, že naše milá Adianne nepřidává častěji... Moc jí to psaní jde... Asi se přidám k Nice s tím nátlakem... A klidně i bez icq... jinak řečeno kapitola byla skvělá... líbil se mi James, strašně moc, nejprve mrzutý z Lily, jak ho ztrapnila a nebaví se s Poberty a potom poněkud zděšený z Alexe... Skvělé... A ten konec... no jssem zvědavá... moooc zvědavá...

36 Kris Kris | E-mail | 14. května 2008 v 15:19 | Reagovat

Tohle je jedna z nejlepších povídek,co jsem kdy četl.Prosím o další kapitolku.Předem dík

37 Illandris Illandris | Web | 16. května 2008 v 13:49 | Reagovat

Úžasná kapitolka. Nejvíc se mi líbilo to, jak se James skoro líbal s tím Alexem:)))

Honem pokráčko:)

38 Karol Karol | 16. května 2008 v 21:58 | Reagovat

naaaaaaaaaadhera

39 Maddeline Maddeline | 19. května 2008 v 12:59 | Reagovat

podme dalejj plsky plsky asi viac nevydrzimmmmmmm zomieraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam od tuzby citat dalsiu kapcu

40 Is Is | Web | 19. května 2008 v 18:01 | Reagovat

Tak tohle se ti povedlo... začíná se jim blýskat na lepší časy! Napiš hoooooodně brzo nějakou novou kapitolku, nebo zešílím!

41 manik manik | Web | 19. května 2008 v 18:25 | Reagovat

hezký, hezký, hezký, nějak mě nenapadá co bych už k tomu měla říct =0D

42 w€rushQa w€rushQa | E-mail | Web | 23. května 2008 v 13:11 | Reagovat

krásna kapitola..veľmi sa mi páčila...len pridaj prosím pokračovanie..xDxD...táto poviedka je úžasná....tak dúfam, že bude čoskoro.x))

43 peti8 peti8 | E-mail | 23. května 2008 v 13:29 | Reagovat

Fakt vydarená kapitola...:) Dúfam,že čoskoro bude pokračko :D

44 lulu lulu | 23. května 2008 v 13:49 | Reagovat

uf no premohla som sa a idem ti napisat koment.

kde zacat?asi tym ze to bolo uzasne !vazne tak si nakni napisat dalsiu kapcu!plssssssss

45 riky riky | 23. května 2008 v 13:51 | Reagovat

ahojky no pisem koment nawm co napisat ibaze to bolo bajecne!!a ten koniec a no ako nwm si predstavit Jimmiho v knizni ale newa ..........je to good!!

46 Nika Nika | E-mail | 23. května 2008 v 14:24 | Reagovat

h tato kapitola bola suprova, krasne vymyslene... čepička dolu pred Tebou

47 Teri Teri | 23. května 2008 v 14:38 | Reagovat

Knihovna a James Potter xD to vůbec nejde dohromady xD jinak kapitola je krásná x)

48 verča verča | 23. května 2008 v 14:42 | Reagovat

tjn....

49 sara sara | 23. května 2008 v 14:47 | Reagovat

blbý limity ale co se dá dělat jinak už se těším až se dají Lyli a James dohromady

50 Aria Aria | 23. května 2008 v 15:32 | Reagovat

uzasna kapca

51 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 23. května 2008 v 15:42 | Reagovat

fakt super kapitolovka a sa tesim na dalsiu kapcu

nech je co najskor..to nebolo prikaz,,,,(ale bol :),,,,)

52 denisa denisa | 23. května 2008 v 16:01 | Reagovat

super kapitola

53 bara bara | 23. května 2008 v 16:05 | Reagovat

úplně skvěléééééééééééééééééééééééééééé

54 bara bara | 23. května 2008 v 16:05 | Reagovat

úplně suppppppppppppppppppeeeeeeeeer

55 Lenisinka Lenisinka | 23. května 2008 v 16:36 | Reagovat

úžasné..dokonalé..prostě super..nemám co k tomu dodat..asi jen..už se těším na další kapču:-)

56 manik manik | Web | 23. května 2008 v 18:05 | Reagovat

To je fofr! za takovou chvilu tolik komentářů, na to bych já čekala aspoň rok =0D

Ale kapitola je opravdu hezká

57 Baby_W Baby_W | Web | 23. května 2008 v 19:13 | Reagovat

57 ti nestaci...???..xDDD

58 Jess Jess | E-mail | Web | 23. května 2008 v 19:27 | Reagovat

JOOOOOOOOOOOOOOOO PROSÍMMMMMMMMMMMMMMMM DALSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ PROSTE NADHERNA KAPCAAAAAAAAAAAAAA

59 lulu lulu | E-mail | 24. května 2008 v 7:22 | Reagovat

PROSTĚ  BÁJO KAPITOLA

60 Naiad Naiad | Web | 21. července 2008 v 19:17 | Reagovat

Já prostě Jamese obdivuju! Je neskutečný, jak mohl vydržet Alexe, vůbec si nic takového nedokážu představit, chudák Jimmy! Jinak kapitola byla jako vždy užasná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama