13. kapitola- Žárlivost a Létání

1. června 2008 v 9:36 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Tak je tady ta kapča. Ještě jednou se omlouvám, že jsem to nestihla v termínu. Za to, že jsem se opozdila, tentokrát nedám žádné limity.
ALE MOC PROSÍM, KOMENTUJTE!
Věnuji ji všem, kterým se tahle povídka líbí a hlavně všem, kteří u minulé kapči napsali koment :) Upozorňuju, že je to zase strašlivě sladký :D

"Já vím." řekla a společně se vydali do stínů Zapovězeného lesa.
Lily se vystrašeně rozhlížela po Zapovězeném lese. Už šli s Jamesem asi patnáct minut mezi hustými stromy a kdyby James stále nesvíral její ruku, už by asi dávno odtud utekla. Uvažovala, jestli si teď o ní James bude myslet, že je strašpytel. Ale bylo jí to v podstatě jedno. Tak se bojí, no a co.
"Jamesi? Už tam budeme?" ptala se nešťastně. I když na cestu svítili hůlkami, téměř nic neviděli. Oba už několikrát skončili na zemi. Oblečení měla ušpiněné od smůly a všude plno jehličí.
"Za chviličku," odvětil James a dál se soustředil na cestu. Lily byla neskonale ráda, že se James v lese vyzná, jinak by tuhle bylinu hledali pěkně dlouho. Naštěstí James ale věděl přesně kde roste, a tak tu nebloudili.
Po dalších deseti minutách dorazili na okraj krásné mýtiny. Tak, jak Lily Zapovězený les nenáviděla, tak se jí tato mýtina líbila. Byla celá zalitá měsíčním svitem, plná různých květin a bylin.
Lily pustila Jamesovu ruku a rozeběhla se do středu mýtiny, kde si lehla na záda a jen tak pozorovala nebe plné hvězd.
Po chvíli uslyšela kousek od sebe kroky, a vzápětí si k ní přilehl James.
"Je tady krásně," vydechla Lily okouzleně.
"Já vím, už jsem tu byl," odvětil James stejně tiše jako ona.
"Jo?" protáhla Lily. "A s kolika děvčaty jsi tu už byl?" utahovala si z něj.
"Pár jich bylo." Pokrčil James lhostejně rameny. Lily prudce otočila hlavu směrem k němu. Než se ale na ni stačil podívat, už se zase dívala na oblohu plnou hvězd. Kouzlo tohoto místa jakoby se vytratilo.
Lily se snažila zatlačit slzy. Věděla, že mu nemůže věřit. Mělo jí být jasné, že si s ní jen zahrává. Koutkem oka viděla, že ji James pozoruje. Nechtěla, aby jí nějaká zrádná slza utekla, proto se raději postavila.
"Kde roste ta bylina?" zeptala se Jamese odměřeně.
"Támhle." ukázal James zaraženě na opačný konec mýtiny."Musíš jít kousek dál a tam to uvidíš." Lily na to nic neřekla a vydala se tam, kam James ukazoval.
"Lily!" zavolal za ní. "Počkej na mě!" Ale ona se nezastavovala. I když si to nechtěla přiznat, vadilo jí, že tu byl s nějakou jinou dívkou. A podle všeho nebyla jen jedna. Věděla, že nemá právo být naštvaná, James jí nepatřil, dřív ho od sebe dokonce odháněla, ale nemohla si pomoct.
Překvapeně vykřikla, když zakopla o nějaký kořen a poroučela se k zemi.
"Lily!" slyšela vykřiknout Jamese, který byl ještě na mýtině. "Lily! Není ti nic?" Po chvíli k ní James přiběhl.
"Nestalo se ti nic?" ptal se a napřáhl k ní ruku. Lily dělala, že si pomocné ruky nevšimla a na nohy se vyhrabala sama.
"Ne," odpověděla na Jamesovu otázku stroze.
Šli vedle sebe a napětí mezi nimi by se dalo krájet. Konečně dorazili na místo, kde rostla bylina. Lily se beze slova pustila do sbírání. Slyšela, jak si James povzdychl.
"Když se tě zeptám, co se stalo, mám šanci, že mi odpovíš?" zeptal se.
"Ne, nemáš," odsekla nepřátelsky. James si frustrovaně povzdychl a prohrábl si dlouhé rudé vlasy.
"Lily, co se stalo?" Přistoupil k ní blíž, ale ona od něj poodstoupila. Aby svůj ústup zamaskovala, tak dělala, že se jenom přesunula, aby mohla posbírat další byliny.
"Nic se nestalo, Pottere. Nestarej se," odpálkovala ho.
"Tak už jsem zase Potter?" zeptal se James zklamaně, ale i trochu naštvaně. "Můžu se aspoň zeptat proč?"
"Ne, máš pravdu, zeptat se nemůžeš." Usmála se na něj Lily jízlivě.
"Panebože, Lily! Co jsem zase provedl, že jsi znovu taková? Myslel jsem, že jsme…" tady zaváhal. "Přátelé," dopověděl.
"Tak to jsi myslel špatně, Pottere!" vyjela na něj Lily vztekle. "My dva jsme přátelé nikdy nebyli, nejsme a ani nebudeme! Nikdy nebudeme nic víc než spolužáci! A laskavě mě už neotravuj a běž si za těma svýma husičkama," zasyčela mu do obličeje, obešla ho a zamířila zpátky.
Zastavila se, když uslyšela Jamesův smích. Naštvaně se otočila, ale když to udělala, James se začal smát ještě víc.
"Takže ty žárlíš?!" ptal se se smíchem.
Lily ho jenom provrtala naštvaným pohledem a pokračovala dál v cestě. On se jí dokonce vysmíval! Stavidla povolila a po tvářích se jí rozkutálely první slzy. Cítila se zrazená. Proklínala Fawkese. Nebýt jeho, nikdy by s Potterem nestrávila tolik času. Nebýt jeho, měla by teď svoje tělo, byla by s Alys v ložnici a nadávala na Pottera jaký je to blbec. Nebýt jeho, nikdy by se do Jamese nezamilovala…
Nevěděla, co s ní je. Chovala se jako jedna z těch trapných hysterických husiček, které pálily za Blackem nebo za Jackinsonem a nakonec si mohly oči vybrečet, protože je ti dva pitomci podvedli. Prostě na ni najednou všechno tak nějak spadlo. Ta záměna… Potter, Potter a zase Potter. Slzy si utřela do rukávů a rozhodla se, že s přecitlivělostí je konec. Mezi ní a Potterem nikdy nic nebylo, tak přece nebude vyšilovat.
Najednou kousek od ní zašustil keř. Lily okamžitě napřáhla tím směrem ruku s hůlkou a pomalu ustupovala dozadu. Keř se celý pohnul. Lily nevěděla co dělat. Byla ztuhlá strachy a nohy jakoby měla přikované k zemi. Keř se nyní pohnul víc než předtím a Lily se roztřásla ruka s hůlkou.
Najednou uslyšela i něco za sebou, a tak se prudce otočila. Za ní stál James. Lily se mu vrhla do náručí, i když to bylo zvláštní, protože James byl menší než ona. I tak ji ale ochranitelsky objal a stejně jako předtím ona namířil hůlkou na keř.
Keř se ještě několikrát zatřásl, James opatrně skryl Lily za sebe a potichu se ke keři plížil. Když byl u keře nadosah ruky, z keře něco vyskočilo a Lily vykřikla. I James sebou škubnul, vzápětí se ale uvolnil.
"Lily? Lily, už se nemusíš bát. To bylo jenom mládě jednorožce." Lily se teď cítila jako největší zbabělec na světě. To to tedy dopracovala.
"Ehm…," snažila se něco říct. "Jasně. Díky, že jsi přišel," vyhrkla, otočila se a chtěla pokračovat v cestě, ale James ji chytl za ruku a i přes to, že byla silnější, ji přitáhl k sobě.
"Pusť mě, Pottere!" zaprskala a vytrhla se mu. James ji ale znovu chytil a držel pevněji.
"Hele, Lily, jestli jde o to, co jsem říkal na té mýtině, tak jsem si dělal srandu, ano? Není to pravda, nikdy jsem tam s žádnou jinou holkou nebyl. Jenom jednou jsme na to místo narazili s klukama," Snažil se ji přesvědčit.
V Lily zahořel plamínek naděje.
"Opravdu?" zeptala se nejistě.
"Přísahám, opravdu," přitakal James s úsměvem. Lily se nepředstavitelně ulevilo. Její druhé já jí sice našeptávalo, že může lhát, ale ona věděla, že mluví pravdu. Chtěla, aby mluvil pravdu. Potom si ale uvědomila, že si James myslí, že žárlí.
"Ale o to nejde, Pottere," snažila se zachránit, co se dalo. "Mě nezajímá jestli tam s tebou někdo byl nebo ne. Je mi to jedno." lhala. A jak ona, tak on to věděli moc dobře.
"Dobře." Pokrčil rameny. "Já jen, aby bylo jasno." S těmito slovy pokračoval v cestě. Lily bylo jasné, že si myslí, že žárlí, ale nechala to být. Ihned ho doběhla. Atmosféra mezi nimi se zase uvolnila.
Konečně vyšli z lesa a po bradavických pozemcích mířili zpět k hradu. James ale najednou změnil směr.
"Jamesi? Kam to jdeš?" ptala se Lily zvědavě a šla za ním.
"Už jsem zase James?" usmál se, ale ne výsměšně, spíš potěšeně. Lily to raději nekomentovala.
Konečně se James zastavil a Lily zjistila, že jsou na famfrpálovém hřišti.
"Co tu děláme?" ptala se celkem zmateně. James se šibalsky usmál.
"No, když už jsme tady, tak jsem si řekl, že bychom mohli zahájit tvoji první hodinu létání." uculil se a koutky mu zacukaly, když zahlédl Lilyin naprosto vyděšený výraz.
"Ne, to je dobrý. Měli bychom se vrátit do hradu, je pozdě a já jsem unavená." vyhrkla Lily, chtěla se otočit a prchat, ale zastavila ji Jamesova (její) ruka na jejím (Jamesově) předloktí.
"Lily, prosím," řekl James a podíval se jí do očí. Lily polkla. Sice se dívala do svých očí, ale byl to James, který se na ni nimi díval a ona by pro nyní pro ty oči udělala snad všechno. Uchýlila se k poslednímu zoufalému pokusu jak se z toho vykroutit.
"Jamesi, prosím, ne." Upřela na něj prosebný pohled. "Pojď do hradu… létat můžeme i zítra, ne?" Snažila se nasadit veselejší tón hlasu, ale moc se jí to nepovedlo. Kupodivu Jamesovi zacukaly koutky.
"Nedívej se tak na mě, Evansová." Zašermoval jí ukazovákem hravě před obličejem. "Já ti to létání neodpustím. A teď je vhodná příležitost." Usmál se a Lily věděla, že vyhrál.
"Tak fajn." Odsouhlasila to mrzutě. "Ale kde chceš vzít košťata?"
"Jsem přece kouzelník." odpověděl James se samozřejmostí a pozvedl ruku s hůlkou. "Accio košťata Jamese Pottera!" zvolal a Lily pozvedla obočí nad formulací toho, co potřebuje. James se jen zakřenil. Čekali asi jen tři minuty, a najednou se před nimi vznášela dvě košťata.
Lily sice košťatům vůbec nerozuměla, ale poznala, že obě košťata jsou velmi dobrá. Aby ne, vždyť řada Nimbus je proslulá.
"Tady máš." Podal jí James starší model.
"Ty máš dvě košťata?" ptala se Lily nechápavě. "Na co?"
"No, vlastně ještě nedávno jsem měl jen jedno, ale rodiče mi o prázdninách koupili k narozeninám nové." Pokrčil rameny. Lily se zašklebila.
"A proč mi tedy nepůjčíš to novější, když si mám hrát na úžasného nebelvírského chytače?" popíchla ho. James se zatvářil rozpačitě.
"No, ehm, jako ne, že bych ti nevěřil, ale budeš létat téměř poprvé… a ne, že bych si myslel, že bys to nezvládla, ale…" dodal rychle ve snaze neurazit ji. Potom ale ztuhl. "Počkej, ty jsi řekla, že jsem úžasný nebelvírský chytač?" ptal se nadšeně.
Lily hodila oči v sloup.
"Ironie, Pottere, ironie…"
"Jen aby, Evansová." Uculil se na ni James. Potom položil koště pro Lily do trávy. "Teď natáhni ruku nad koště a řekni "Hop!". poručil jí.
"A proč? Vždyť ho můžu vzít normálně do ruky, ne?" vydechla Lily nervózně.
"To ano," souhlasil James. "Ale rozhodně bych ti to nedoporučoval. Já vím, je to zvláštní, ale když koště uposlechne tento povel, potom máš jistotu, že s tebou bude spolupracovat. Proto se na hodinách létání začíná tímto." vysvětlil jí. Lily si povzdechla, natáhla ruku nad koště a nahlas pronesla:
"Hop!" Jaké bylo její překvapení, když jí koště ihned vlétlo do ruky. Překvapeně se podívala na Jamese, který se na ni široce usmíval.
"Já věděl, že to s tebou nebude tak marný, Evansová." Popíchl ji. "Teď na to koště nasedni." Pobídl ji.
Lily se na něj vystrašeně podívala, ale poslušně na koště nasedla. Zhluboka se nadechla a vydechla. James už byl také usazen na svém koštěti.
"Teď se nohama odraz od země." Naváděl ji. Lily zavřela oči, ale odrazila se. Překvapeně vykřikla. Ruce se jí začaly třást a nemohla se přinutit k tomu, aby otevřela oči.
"Lily," ozval se Jamesův pobavený hlas. "Lily, otevři ty oči, takhle se ti bude létat dost těžko."
Lily zakroutila hlavou, ale ten prudký pohyb měl dopad i na koště, které s sebou cuklo na stranu, a Lily přidušeně vyjekla. Najednou ucítila na své tváři teplou ruku.
"Lily, otevři ty oči," přikázal jí James jemně, ale nekompromisně. Poslechla ho a pomalu začala oddalovat víčka od sebe. Přímo před sebou spatřila svoji vlastní tvář, jak na ni s pobavením a starostlivostí hledí.
"Jsi v pohodě?" ptal se James.
"Já nevím, asi jo… nebo spíš ne," odpověděla a snažila se odolat nutkání podívat se dolů. James najednou uchopil násadu jejího koštěte a nasměroval ji směrem k zemi. Lily se ani nevzmohla na protest a po chvíli ucítila, že se špičkami bot dotýká země. Úlevou vydechla, a došlápla na zem, kde se ihned svalila do vlhké trávy. Lehla si na záda a oddechovala.
Před obličejem se jí objevila její vlastní křenící se tvář.
"Vstávat," zavelel James a natáhl k ní ruku, aby jí pomohl vstát. "Ještě není čas na pauzu."
Lily na protest zasténala, ale nabízené ruky se chytla a s její pomocí se vyšvihla na nohy.
"Nenecháme to na jindy?" Pokusila se Jamese přemluvit.
"Ne." Zazněla jasná odpověď. "Teď to zkusíme jinak, pojď sem." Pokynul jí. Lily k němu přistoupila blíž.
"Nasedni na koště." Ukázal na svůj novější Nimbus a Lily, i když byla překvapená z toho, že jí půjčuje novější koště, bez protestů poslechla. Po chvíli ucítila horký dech na krku a naskočila jí husí kůže. James se posadil na koště za ni.
"Teď se odrazíme od země, ano?" upozorňoval ji na to, co má v plánu. Lily přikývla, najednou beze strachu. Věděla, že s ním se jí nemůže na koštěti nic stát. Přece nebyl nejlepším chytačem za posledních několik desetiletí jen tak.
James se odrazil a vznesli se do vzduchu. Lily sice měla stále nutkání zavřít oči, ale jen se přitiskla blíž ke svému vlastnímu tělu, ve kterém se skrýval James a čekala, co bude dál.
"Teď obletíme hřiště," zašeptal James a ona přikývla. James vylétl ještě trošku výš a pomalým tempem začal létat kolem hřiště. Lily se to i líbilo. Strach byl sice stále obrovský, ale byla to nádhera. Stoupali stále do větší výšky a zrychlovali tempo. Lily si říkala, o co se díky svému strachu připravovala, létání bylo krásné. Když takhle strávili asi půl hodinu, už si na strach ani nevzpomněla.
"Něco ti ukážu," zašeptal jí James do ucha a husí kůže se vrátila. Rozlétli se pryč od famfrpálového hřiště, směrem k jezeru. Když dolétli nad hladinu, Lily okouzleně vydechla. Pod nimi se rozprostíralo stříbrné zrcadlo, v němž se odrážel svit měsíce. Vypadalo to, jakoby létali nad tekutým stříbrem. James letěl dál, a kolem nich najednou byl jen les, jezero a nebe plné hvězd.
Doletěli k obrovské košaté vrbě a James se proplétal větvemi dokud nedorazili až k jejímu kmeni. Tam koště zastavil.
"Vlez si na tu větev," pobídl Lily. Ta velice opatrně slezla z koštěte a sedla si na tlustou větev, stále pozorujíc tu nádheru kolem ní. James si k ní přisedl, zmenšil koště a strčil si ho do kapsy.
"Je tady nádherně," zašeptala Lily.
"Jo, to je," souhlasil James. "Věděl jsem, že se ti tu bude líbit." Usmíval se.
"Líbit? To je slabý slovo," sdělila mu. Ucítila Jamesovu paži kolem jejích ramen. Přitiskla se k němu ještě blíž. Byla jako opilá štěstím. Toto byl bezpochyby její nejromantičtější zážitek. A to se ani nelíbali, nemazlili, nemluvili… Byla jen ona a James. Slova tu byla zbytečná.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martynka Martynka | 1. června 2008 v 9:51 | Reagovat

jeeee prvni komentář!:D Jeste sem si to neprecetla ale pak bych nestihla prvni koment :D tak az doctu tak pisnu druhej papec a du cist Martynka

2 Martynka Martynka | 1. června 2008 v 10:03 | Reagovat

Tak to mam docteny ty woe uplna romantika uz se tesim na dalsi:D

3 M.o.n.i.k.a M.o.n.i.k.a | Web | 1. června 2008 v 10:39 | Reagovat

Krásné=) Tahle kapitola je skvělá, povedla se ti. Tuším ale, že již brzy bude téhle kapitolovce konec nebo ne?

4 bláňa bláňa | 1. června 2008 v 10:47 | Reagovat

to bylo krásnýýýý!!!!!!!!!!!!!!

je to romantycký, já nemám roc ráda nějaký slaďárny, ale tohle semi líbilo!!!!!!!!!! je to takoví jiný¨!!!!

těším se na další kapčuu!!!!

doufám, že bude co nejdřív!!!!!!!!!!

5 Drach Drach | Web | 1. června 2008 v 10:52 | Reagovat

Tomu se říká bujón :D Teda lidi, nevim, jak vy, ale já si tam pokaždý představuju normálního Jamese a normální Lily, bez záměny, jinak mi to příde děsně dementní :D Neuraž se, Ad, ale já za to nemůžu.. to ta má bujná fantazie :D A jako romantička jsem se málem pochca-éhm-ucvrnkla, ťakový krásný romantika, to já dlóho nezažít xD Fajn, přehánim :D

Zase se ti to povedlo, potvoro :D Možná mi tam jenom trochu vadí to natahování :D Vážně mě zajímá, kdy už na to konečně hupsnou, ňákou ekšn :D

6 Drach Drach | Web | 1. června 2008 v 10:53 | Reagovat

Tak fajn, já se du zas rozplívat na můj blog..

7 lucyš lucyš | 1. června 2008 v 10:59 | Reagovat

úžasné jako vždycky a s tou romantikou je to v pohodě, vůbec to neni přehnaný, jinak sem ráda že sme se konečně dočkali :-D těším se na dalšííí (doufám, že bude brzo!!!) sem zvědavá na tu výměnu, snad už bude brzo....moc pěkný

8 maggdinka maggdinka | Web | 1. června 2008 v 11:24 | Reagovat

Úplně nádherná kapitolka...nemám k tomu ani co dodat, prostě to bylo úžasné, krásné a všechno dohromady. Je sice sladší, než jsme od tebe zvyklí, ale mě to nevadí, teď mě slaďárny číst baví, ani nevím proč, mám prostě nějakou zvláštní náladu. Nezbývá mi než dodat, aby byla co nejdřív další kapča, protože se to krásně vyvýjí a těším se na další. Hrozně se ti ta povídka vede, je superovská, jedna z nejlepčích, který jsem kdy četla a věř mi, že já čtu hodně povídek:-) pls rychle pokráááčko

9 maki maki | 1. června 2008 v 11:35 | Reagovat

nádhera.....supr...kdy bude další kapitolka? už se moooooooooooooooooooooooooc těším

10 lizzie lizzie | 1. června 2008 v 11:56 | Reagovat

krasnaaaaaaaaaaa kapcaaaaaaaaaaaaaaaa no uplneeeeeeeeeeeee bezvaaaaaaaaaaa konecne sme se dockali no at uz je co nejdriv pokrackooooo prosímmmmm nebo se zblaznimmmmmmm ♥♥♥

11 humik humik | 1. června 2008 v 13:04 | Reagovat

Hurráááááááá:D...už teď je mi líto, že to bude někdy končit..chjo...škoda, že tu knížku nemůpžeš přepsat celou...sice by pak nebyl asi Harry taková hvězda, ale...;)...P.S.: nechceš zkusit něco neHP? Jde ti to moooc skvěle

12 Luninko Luninko | 1. června 2008 v 14:29 | Reagovat

heeeeeezkeeee

13 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 1. června 2008 v 14:57 | Reagovat

bolo to fantasticke a ja neprehanam

uz sa tesim na dalsiu kapku...a vobec to nebolo presladene

14 Aria Aria | 1. června 2008 v 15:30 | Reagovat

super takovy pekne romanticky ale tak primerene

15 wisty wisty | E-mail | Web | 1. června 2008 v 15:44 | Reagovat

teda, fakt nádherný:) mno a doufám, že další kapča tady bude co nevidět:)

16 Baby_W Baby_W | Web | 1. června 2008 v 16:02 | Reagovat

wow...xDD nadhera..x)

17 lucka lucka | E-mail | 1. června 2008 v 16:12 | Reagovat

moc hezoučkýýý

18 sara sara | 1. června 2008 v 16:30 | Reagovat

už aby se skoro vyměnili jinak je to úúžasný

19 Ettelwen Ettelwen | 1. června 2008 v 17:16 | Reagovat

Sice to bylo strašně sladký , ale taky strašně pěkný.... už se nemůžu dočkat konce ale zase nechci aby ten konec přišel bo bych pak neměla co číst... jiank moc krásná kapitola a těšim se na další!!!

20 haňula haňula | 1. června 2008 v 17:27 | Reagovat

moc krásný a romantický

21 romuska romuska | 1. června 2008 v 17:57 | Reagovat

nádherne romantické:))) hrozne sa mi páčilo ako žiarlila a on keď si to uvedomil tak sa začal smiať=DDD a ten let na konci bol tiež krásny:) pls rýchlo ďalšia kapča

22 Lia Lia | 1. června 2008 v 19:11 | Reagovat

krasne..sice troska presladene..ale newa...

23 Theresa Theresa | 1. června 2008 v 19:22 | Reagovat

Pekne. Nemuzu si pomoct, ale kdyz si nepredstavuju normalni Lily a Jamese, tak se zacnu strasne smat.

24 Ella016 Ella016 | Web | 1. června 2008 v 19:35 | Reagovat

dokonalý=) nemám slov a těším se na příští kapitolku=)

25 mynamesm mynamesm | Web | 1. června 2008 v 19:39 | Reagovat

keby ma niekto videl ked citam tuto kapitolku tak si pomysli ze som blazon...sklebim sa tu s usmevom na monitor, este tak slinu do ust a fakt ma poslu do blazinca:)

je to strasne kraaaaaaaaaaaaaaaaasne:)fakt asi nepoznam lepsiu autorku:)

LUDIA KOMENTY! LEBO VAS USKRTIM!

26 mynamesm mynamesm | Web | 1. června 2008 v 19:39 | Reagovat

keby ma niekto videl ked citam tuto kapitolku tak si pomysli ze som blazon...sklebim sa tu s usmevom na monitor, este tak slinu do ust a fakt ma poslu do blazinca:)

je to strasne kraaaaaaaaaaaaaaaaasne:)fakt asi nepoznam lepsiu autorku:)

LUDIA KOMENTY! LEBO VAS USKRTIM!

27 Tamia de Moon Tamia de Moon | 1. června 2008 v 20:33 | Reagovat

Hezké.

28 Maysie Maysie | Web | 1. června 2008 v 22:06 | Reagovat

Krásně sladký.. :o) ten konec :)

29 Phee Phee | 2. června 2008 v 9:21 | Reagovat

tak toto bolo opat kraaaaaaaaasne.....ty sa kazdou kapcou prekonavas.....ja ani neviem,co pisat,aby som vyjadrila,ako sa ti to podarilo......ale priznam sa ,ze sa furt musim smiat,lebo ja si stale predstavim,ze ake to musi byt zvlastne,keby tych dvoch niekto videl, vsak uznajte: James  sa boji vysky, Lily isti Jamesa zozadu na metle, Lily chrani Jamesa v lese......jednoducho stale sa musim smiat ,ked si to predstavim:D:D:D..........a pls daj rychlo dalsiu kapcu, lebo chytim abstak...

30 narcis narcis | 2. června 2008 v 9:29 | Reagovat

krasna kapcaaaaaaaaaaaa honem honem pokrackoooooooooo

31 Nika Nika | E-mail | 2. června 2008 v 10:38 | Reagovat

jej konecne sa mi na 3. krát podarilo to dočítať :) to bolo nádherné a sladučké:) nemusis sa velmi ponahlat, ani rozpisat mne ide skor o kvalitu ako o kvantitu a toto sa mi velmi pacilo, .... dakujem ze stale pises:) skvela poviedka

32 Laura Laura | 2. června 2008 v 12:47 | Reagovat

Pěkná kapitolka, které jsem se nemohla dočkat. Doufám, že bude brzy další

33 passia passia | Web | 2. června 2008 v 14:30 | Reagovat

no hura konecne som to precitala lebo vcera som nestihla, ale je to krasa aaa to muselo byt fakt romanticke

34 rose rose | 2. června 2008 v 19:18 | Reagovat

huraaaaaaaa honem pokrajdoooooo plsssssssss je to nadherna kapitolkaaaaaaaa

35 EILEENhp EILEENhp | 2. června 2008 v 20:03 | Reagovat

waw!.........aj ked je to také sladké je to super a ja sa už nemôžem dočkať dalšej!!! :D:D:D

36 peti8 peti8 | E-mail | Web | 2. června 2008 v 20:45 | Reagovat

Super kapča.A vôbec to nie je strašlivo sladké :)) Je to nádherné.A pls.rýchlo ďalšiu kapitolku :DD

37 Alisea Alisea | Web | 2. června 2008 v 21:04 | Reagovat

Slaďárny ty já ráda obzvlášť L+J. Fakt superně píšeš pls přidej new kapču brzo

38 lily lily | 3. června 2008 v 7:23 | Reagovat

krasnaaaaaaa kapitolkaaaaaaa honem dalsíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

39 vatara vatara | 3. června 2008 v 9:06 | Reagovat

Krasna kapitola už aby byla další

40 Maddeline Maddeline | 3. června 2008 v 18:41 | Reagovat

je to uzasne len jednu chybu to ma ze je to na mna kratke ja by som tu chcela vsewtko naraz je to uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

41 Jersey Jersey | 3. června 2008 v 20:07 | Reagovat

Parádní kapitolka! Škoda, že nás teď určitě budeš mučit dlouhým čekáním na další.. no dlouhým.. to víš... když se člověku nějaká povídka líbí a autorek nepřidá povídku hned ale až za pár dnů tak to je úplně nekonečný :-) tak nás netrap :)

42 bonbooonek bonbooonek | 3. června 2008 v 21:12 | Reagovat

jůůůůůůůůů chi

43 Tániiička Tániiička | Web | 4. června 2008 v 17:19 | Reagovat

jůůů, nádherná kapča, už se těšim na další... =)

44 vocasek22 vocasek22 | Web | 4. června 2008 v 17:59 | Reagovat

super

45 bláňa bláňa | 4. června 2008 v 20:23 | Reagovat

tak kdy bude další kapča?? no???

já jako nebudu čekat věčnost!!!!!!

46 Duana Duana | 5. června 2008 v 15:12 | Reagovat

to je ale romantika covece....tlac sem dalsi....

47 bara bara | 5. června 2008 v 17:55 | Reagovat

skvěléééééééééééééééééééééééé

48 Anorien Anorien | 5. června 2008 v 19:49 | Reagovat

skvělááááá:) strašně se těším na další:)

49 annabell annabell | 6. června 2008 v 10:03 | Reagovat

chtelo by to pokrackooooo skvela kapca honemmmmmmm

50 tonks tonks | Web | 7. června 2008 v 12:17 | Reagovat

velmi pekna kapca :)

hoci asi by som si nevedela prestavit, ze by som mala byt v tele niekoho ineho :DDD

51 maddeline maddeline | 7. června 2008 v 12:54 | Reagovat

podem chceme to tu a hned

52 bláňa bláňa | 7. června 2008 v 22:53 | Reagovat

notak, kdy bude další kapitola, jsem netrpělivá, jak nevim co a ty nic!!

53 kikikio kikikio | E-mail | Web | 8. června 2008 v 15:43 | Reagovat

Těším se na další část a to hoooooooooooodně

54 meg meg | Web | 8. června 2008 v 19:49 | Reagovat

nádhera prostě nádhea já nevím co říct...doufám že bude co nejdřív další

55 Hanďa Hanďa | 8. června 2008 v 20:18 | Reagovat

nádhera.Moc se mi to líbilo, už aby tu brzo přibyla další

56 Fleurinka Fleurinka | 8. června 2008 v 20:24 | Reagovat

Páni, taková romantika!!!!! To je neco pro mne! Nádherná kapitolka fakt nádherná!!!!!! Musis pridat dalsi!

57 bláňa bláňa | 9. června 2008 v 14:56 | Reagovat

KDY UŽ BUDE DALŠÍ KAPITOLA?????

JÁ SEM CHODIM, KVŮLI TOMU, ŽE BY TADY BYLA NĚJAKÁ DALŠÍ KAPČA, ALE TADY NENÍ NIC!!!!

TAK SI JAKO POHNI!!!!

58 Annie Annie | 10. června 2008 v 15:14 | Reagovat

to je kráááááááááááááásná kapča;-))a kdy bude další??????????????

59 bláňa bláňa | 11. června 2008 v 9:08 | Reagovat

pošim  pošim další kapču!!

60 Sion Sion | 11. června 2008 v 10:57 | Reagovat

Krásnááá kapitolka moooc se trěšííím na dalšííííí

61 Ella016 Ella016 | Web | 11. června 2008 v 21:32 | Reagovat

já prostě miluju pár Lily ♥ James=)

62 maki maki | 13. června 2008 v 15:17 | Reagovat

další kapču...honem..nestačí ti 62 komentářů?

63 bláňa bláňa | 14. června 2008 v 14:20 | Reagovat

pošim pošim, další kapču!!!!

já bych ji chtěla tak do zítřka!!

64 jjjjjjjjjj jjjjjjjjjj | 14. června 2008 v 18:07 | Reagovat

prosí další!!!!!!!!!!!

65 Lubinko Lubinko | 14. června 2008 v 18:38 | Reagovat

kedy das dalsiu kapitolku k  I hate marauders! Or not? je to jedna z najkrajsich veci ake som zatial citala......prosim pokus sa nieco vymysliet!!!!!  prosim prosim!

66 sarik sarik | 17. června 2008 v 15:11 | Reagovat

prosím vymýšlej a piš dáál!!! jak tuhle povídku tak i I hate marauders!

67 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 17. června 2008 v 19:34 | Reagovat

halo,halo sme doma ?

68 Danny Danny | Web | 18. června 2008 v 16:43 | Reagovat

pekne..pekne..no proste nadhera..i ked ja radsej depresiu

69 Selfík Selfík | Web | 18. června 2008 v 19:11 | Reagovat

kráááása nádhera...další kapču..prosíííííííííííííííííím

70 Illandris Illandris | Web | 18. června 2008 v 22:28 | Reagovat

Páni, to bylo vážně nádherný. Škoda ale, že se nestalo nic víc:)

Už se nemůžu dočkat pokráčka:)

71 bara bara | 19. června 2008 v 18:09 | Reagovat

úplně coooooooooooooool ale chtělo by to další kapču

72 bláňa bláňa | 20. června 2008 v 18:40 | Reagovat

pošim, pošim další kapču co nejdřív!!!

73 misinka misinka | 21. června 2008 v 13:38 | Reagovat

je to úplně boží ale moc prosím dalšíí kapitolu už se nemůžu dočkat

74 bláňa bláňa | 21. června 2008 v 22:53 | Reagovat

kdy sem  dáš další kapču??

75 Anush Anush | 22. června 2008 v 11:17 | Reagovat

Bude další kapitolka??

76 míša míša | 23. června 2008 v 13:41 | Reagovat

paráda,krása!!!!!!!honem další!!!!!kdy ju sem přidáš????:Dje to mooooooooooc pěknýýýýýýýý!!!!!

77 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 23. června 2008 v 20:20 | Reagovat

ako som tu uz raz napisala je to super kapca ale fakt sorry no ja sa to musim spytat.Co chces robit ked bude mat Lil svoje dni?Ako sorry no mna to proste napadlo ked som isla spat.Naozaj je to blbost,ale ja to akosi nemozem dost z mysle,pretoze neviem ako by sa asi tvaril James keby dostal zrazu krce.....:)

Ja som korunovany idiot,ked ma to napadlo ale som sa to fakt chcela dozvediet ,ze co by si urobila

P.S:mohla by si mi na to nieco odpisat,pls

78 Kris Kris | E-mail | 24. června 2008 v 14:03 | Reagovat

Pro tebe romantiicka-komiicka:já sio to taky nedovedu dost dobře představižt a nejsi idiot když ti to vrtá hlavou.Já kdybych byl na Jamesově místě tak by mě to celkem zajímalo.V tomhle teda holky fakt obdivuju,protože vydržet něco takovýho celej týden a to každej měsíc.No tedy potěš...Prosím piš další kapitolky já už se nemůžu dočkat jak to dopadne.

P.S:zkus tuhle možnost zohlednit ;D

79 Selfík Selfík | Web | 24. června 2008 v 14:40 | Reagovat

jj no je zajímavý..tohle mě nikdy nenapadlo..xDjo a ploším tu kapču

80 bláňa bláňa | 24. června 2008 v 16:21 | Reagovat

dáš sem už konečně další kapitolu??

81 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 24. června 2008 v 16:45 | Reagovat

som vedela,ze ma tu niekto pochopi

P.S:Adri mohla by si napisat ako si na tom s tou kapitolkou

(Inak Kris, si moj clovek......XD.)

82 bláňa bláňa | 25. června 2008 v 19:18 | Reagovat

prosim, prosim, další kapču!!

83 martnka martnka | Web | 26. června 2008 v 21:58 | Reagovat

já chcu new kapču!!! jinak souhlasim s darh taky si je představuju v jejich normalní podobě:-) chci tu novou kapitolu ím dřív tím líp!! máš tu 60 komentář tak nedělej fory

84 bláňa bláňa | 26. června 2008 v 22:53 | Reagovat

fakt jako dej sem novou kapču!!

85 bláňa bláňa | 29. června 2008 v 13:46 | Reagovat

pošim pošim další kapču!!

86 bláňa bláňa | 30. června 2008 v 12:49 | Reagovat

dáš sem další kapču, v dohledné době???

protože kdybys řekla, že ju sem daš za několik měsíců tak bych sem denně nechodila, se dívat jestli jsi sem tu kapitolu dala!!!

ale takhle sem denně chodim jak debil kvůli ničemu!!!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

87 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 30. června 2008 v 14:13 | Reagovat

ludia mozno ide o to,ze sice Adri nedala limit na komenty ale stale nemusi dat kapitolku kym tu nebude tolko komentov kolko chce a ked zobereme do uvahy,ze pri minulej ich tu bolo viac ako dost tak sa to da aj pochopit.Takze ja navrhujem ich tu napisat viac ako bolo pri minulej a tiez sa netreba stale stazovat urcite jej to nepomoze(ved ake to je asi tazke vymyslat pribeh s poriadnym smrncom?).To je asi vsetko co som chcela

BYE

88 ada ada | 30. června 2008 v 20:06 | Reagovat

Ahoj máš hezký blog! :-)   A moc pěkná povídka.

Válíš! ;-)

89 anonym anonym | 30. června 2008 v 20:09 | Reagovat

Zdarec! Supr povídka! ;-) Se sem jednou za čas kouknu, ale nic novýho :-( ... chtělo by to změnu ;-) Ale jinak fakt mazec!!!

90 Kačena Kačena | 30. června 2008 v 20:10 | Reagovat

Čaues! Máš to tady fakt pěkný!

91 bláňa bláňa | 1. července 2008 v 10:31 | Reagovat

souhlasim s romantiicka-komiicka,

chtělo byto víc komentů, minule jich bylo přes 120,

a tady jich je zatim akorát 91

92 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 1. července 2008 v 15:13 | Reagovat

pre priblizenie,minule ich bolo 131....(tak piste)

Bola to uzasna kapitolka ale som si fakt nevsimla ze by si mi nieco odpisala na ten moj dosti neinteligentny komentik.............tym sa ti snazim naznacit aby si sem napisala hocico ak si to nepochopila  :)

Inak ak je pravda to co si napisala tak kapitolka by uz mohla byt napisana(keby si ma mohla vidiet nasla by si  par smutnych psich oci mojho kamarata,pretoze ich vie dokonale napodobnit a ................... a neviem co lebo som zabudla)tak sa posnaz ved su prazdnin.:)

93 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 1. července 2008 v 15:16 | Reagovat

vidite teraz mi napadlo co ked je na dovolenke,alebo je u starkej na prazdninach alebo jednoducho je odcestovana?

myslim ze by sa tym mnohe vysvetlilo

(ja som debil.Neviete mi niekto vysvetlit preco to rozpisujem do dvoch komentov?Ja sa fakt nechapem)

ale inak som v pohode

94 bláňa bláňa | 2. července 2008 v 10:28 | Reagovat

to je mozny, ze odcestovala, alebo nekam jela, alebo ted nema cas.

ale stejne by si mohla pospisit, je to skvela povidka!!

95 Saranče Saranče | 2. července 2008 v 22:48 | Reagovat

prosíííííííííííííím další kapču8c)

96 bláňa bláňa | 3. července 2008 v 10:08 | Reagovat

jj, další kapču

pošim pošim smutně koukám

97 bláňa bláňa | 4. července 2008 v 20:56 | Reagovat

je to skvělá kapitolka,

ale uvědomila jsem si, že když takhle budeme dávat nátlak na další tak s toho nic dobrého nebude.

98 bláňa bláňa | 4. července 2008 v 20:57 | Reagovat

takhle se na to přece nemůže soustředit!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama