14. kapitola- Nekaž mi zábavu!

4. července 2008 v 22:13 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Ahoj.. tak tedy po měsící a kousek je tady další kapitola :) Snad vás potěší. Věnuju ji vám všem, že jste museli tak dlouho čekat, ale jinak to opravdu nešlo :( Snad se vám kapitola bude líbit, mně se psala celkem dobře, jsem s ní celkem spokojená.
Tak si ji užijte, Adrianne.

Další dny byly pro Lily i Jamese jedněmi z nejlepších. Sice jejich záměna byla mrakem kazícím jejich jinak slunečnou náladu, ovšem nebylo to zase tak strašné. Jejich vztah byl velmi zajímavý. Nebyli pár, ale ani kamarádi. Měli se k sobě daleko více než přátelé, ovšem o dost méně než pár. Přesto jim to zatím stačilo. No, stačilo. Oba dva chtěli víc, ale Lily se bála překročit tu hranici a James se k ničemu také neměl.
Každý večer po setmění chodili létat a Lily byla den ode dne lepší. Sice několik dní trvalo, než si na koště zvykla a začala si na něm trochu věřit, ovšem od začátku létacích lekcí udělala obrovský pokrok. James sice kolikrát trnul strachy, protože několik pádů hrozilo, ale naštěstí se Lily nic nestalo. Lily se létání sice zalíbilo, ale teď, v listopadu, nebyla z tréninků zrovna nadšená. Každou chvíli z nebe padaly provazce vody a bývalo opravdu chladno.
Další komplikací byli hráči nebelvírského famfrpálového týmu, kteří za ní pravidelně běhali se stížnostmi na nedostatek tréninků.
Lily urovnala vztah s Poberty, což Jamese ohromně potěšilo. Nejmladší Evansovou to sice stálo celkem dost přemáhání, ale pro Jamese by udělala téměř všechno. Navíc, zjistila při tom jednu dobrou zprávu.
Zrovna kráčela směrem k nebelvírské společenské místnosti a doufala, že tam narazí na Siriuse Blacka. Před několika dny slíbila Jamesovi, že se mu omluví a dá to s ním do pořádku, ale stále se k tomu tak nějak neměla. Nakonec se ale překonala a proto teď kráčela chladnými bradavickými chodbami.
Došla do nebelvírské společenské místnosti, ale Sirius tam nebyl. Proto rychle vyběhla schodiště vedoucí k chlapeckým ložnicím sedmého ročníku, avšak uvnitř našla jen Remuse čtoucího nějakou tlustou knihu. Vyměnili si pár slov, a jelikož se Lily cítila nesvá, dala se raději rychle na ústup.
Usadila se v křesle a nepřítomně pozorovala, jak prváci hrají Řachavého Petra, ale i tato zábava ji brzy omrzela, proto se zvedla, a s myšlenkou, že si Siriuse odchytí zítra o přestávce, se vydala zpět.
Cestou zpátky však zaslechla podivné, mlaskavé zvuky. Jelikož bylo po večerce a ona byla primuska, teď zrovna primus, bylo její povinností zasáhnout. A navíc byla zvědavá, kterou dvojici vyruší při jistě velmi zajímavé činnosti.
Na dveře, kde se ti hříšníci ukrývali, seslala tlumící kouzlo, aby nevrzaly a vrazila dovnitř.
"Co tu děláte? Před hodinou byla večerka a já jsem primusk-primus. Odebírám vaší koleji-" spustila nacvičený monolog, avšak nedokončila.
Černovlasý chlapec, který se dosud zabýval dekoltem své slečny, se otočil, a Lily shledala, že je to ten, kterého již přes hodinu hledá. To by však nebylo tolik překvapující jako to, že vzápětí za Siriusovými mužnými rameny vykoukla platinová hlava její nejlepší přítelkyně.
"Ehm…já… nebudu rušit!" vykoktala Lily a zmizela za dveřmi. Pospíchala co nejdál od muchlující se dvojice. Nevěděla, jestli má být ráda, nebo jestli se má bát. Alys byla do Siriuse zblázněná dlouhý čas, ale Sirius… on a děvčata byla kapitola sama pro sebe. Bála se, aby její kamarádka neměla ve finále zlomené srdce, ale zároveň byla šťastná za její štěstí.
Vběhla do společenské místnosti a našla Jamese, jak sedí v křesle a čte nějakou knihu o famfrpálu. Ani nezaregistroval, že přišla. Proto si důrazně odkašlala a James sebou trhnul.
"Tak co Sirius?" vybafl na ni ihned. Lily se šibalsky usmála.
"No, mám pro tebe jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Kterou chceš slyšet první?" zeptala se stále s tím tajemným úsměvem.
"Tu špatnou." řekl James okamžitě.
"Se Siriusem se mi to urovnat nepodařilo…" James se zamračil a skočil jí do řeči.
"Vždyť jsi to slíbila! Nemůžeš-" začal rozhořčeně, ale tentokrát ho přerušila Lily.
"Protože jsem ho nikde nemohla najít." dokončila větu. Jamesův zamračený výraz zmizel.
"A ta dobrá?" zeptal se nedočkavě.
"No…" protáhla Lily. "Když jsem šla z nebelvírské společenské místnosti… narazila jsem na jednu velmi zajímavou dvojici jak provozuje ne zrovna slušné věci." Jamesovi vylítlo obočí až do vlasů a Lily maličko zrudla, ihned však pokračovala dál. "No, dobře. Prostě jsem vrazila do učebny, kde jsem je slyšela. A že nevíš, koho jsem tam našla?" zeptala se provokativně.
"Lily!" zavrčel James výhružně, aby neprovokovala.
"Zkus hádat." vyzvala ho.
"Lily!" zavrčel znovu, Lily se zasmála a raději pokračovala.
"Dobře, dobře… našla jsem tam Siriuse a…" Škodolibě se bavila Jamesovou netrpělivostí a zvědavostí.
"A?" pobízel ji dychtivě.
"A Alys." dořekla Lily vítězoslavně. Na Jamesově tváři se rozlil výraz čirého údivu, který však ihned vystřídal široký úsměv.
"Já to věděl!" zajásal.
"Co jsi věděl?" nechápala Lily.
"Už delší dobu já a Remus Siriuse pozorujeme, a došli jsme k závěru, že se asi do někoho zabouchl. Přestal se scházet s holkama, a často byl takovej duchem mimo nebo co. A navíc jsme si všimli, že když si myslí, že se nikdo nedívá, tak na Alys visí pohledem." oznámil vítězoslavně.
Lilyin úsměv se ještě víc rozšířil a již podruhé navštívila s Jamesem kuchyni, aby oslavili štěstí svých přátel.
Další den za Siriusem ihned zašla a dala to s ním do pořádku. V duchu děkovala Alys, že si s ním něco začala, protože díky štěstí, které prožíval, už Sirius ani nevěděl, kvůli čemu byli pohádaní, a tak to Lily měla primitivně lehké.
Na Siriusovo naléhání musela kolem desáté hodiny večerní doběhnout pro Jamesův neviditelný plášť a společně se Siriusem se vydala chodbou za jednookou čarodějnicí ke Třem košťatům, kde se Siriusem zapíjela jeho triumf.
"Já jsem tak šťastnej, brácho!" Zářil Sirius.
"Jo, to já taky." přitakala Lily vesele a hodila do sebe panáka, který ležel před ní. Ne, že by nějak ráda pila, ale menší trénink s Jamesem udělal své.
"A co ty a Evansová?" zeptal se Sirius rozjařeně. Lily málem zaskočilo. Co má teď proboha říct?
"Je to lepší, ale nic se mezi námi nestalo." odpověděla diplomaticky. "Možná by se dalo říct, že jsme přátelé."
Vypadalo to, že Lilyina zpráva zlepšila ještě více Siriusovu dobrou náladu a tak mávl na madame Rosmertu a gestem jí naznačil, že chce další dva panáky ohnivé whiskey. Madame Rosmerta k nim ihned svižně přicupitala s dvěma panáky vznášející se před ní a hned nato se jal Sirius pronášet přípitek.
"Na Jamese Pottera a Lilyan Evansovou!" pronesl zvučným hlasem. Lily se jen široce usmála, ťukla si s ním a zopakovala po něm přípitek.
O dvě hodiny později se konečně doplazila do společenské místnosti. Hlava se jí točila, viděla dvojmo a bylo jí na zvracení. Svalila se na pohovku a ihned usnula.
Ráno se probudila s hlavou tříštící jako střep. Rozhlédla se kolem sebe a ve vedlejším křesle spatřila sedět Jamese, jak si čte opět nějakou knihu o Famfrpálu.
"Dobré ráno." pozdravil ji se škodolibostí v hlase. Lily zasténala.
"Ne tak nahlas!" okřikla ho šeptem.
"Evansová, Evansová…" Zakroutil hlavou. "Víš, že by jsi neměla tolik pít, když to neumíš?" řekl škádlivě, načež po něm Lily hodila hnusným pohledem.
"Nevíš, jak se toho teď zbavit? Máš přece praxi." ptala se zoufale.
"Ne, ne. Tím si musíš projít sama." uchechtl se. Ale když viděl, že Lily začíná v obličeji zelenat, zašátral v kapse kalhot a položil před ni na stolek lahvičku s lektvarem. Lily se na něj s vděčností podívala, lahvičku odzátkovala a rychle ji do sebe kopla.
"Lektvar proti kocovině, vždy je lepší mít ho po ruce." dodal James mudrlantsky a Lily mu musela dát v duchu za pravdu. Bolest hlavy pomalu odeznívala a rozbouřený žaludek se také pomalu zklidňoval.
"Díky." vydechla a promnula si prsty spánky.
"To jste se Siriusem tolik slavili?" zeptal se James jakoby mimochodem, zatímco opět listoval knihou. Lily ale věděla, že ho to náramně štve.
"Jo, celkem se to protáhlo." Usmála se Lily při vzpomínce na včerejší večer. Viděla, že James je skleslý z toho, že nemohl oslavovat s kamarádem on sám, a tak dodala. "A víš, že je Black celkem fajn? Před měsícem bych nevěřila, že to řeknu, ale uznávám, že má něco do sebe."
Lichotka pro nejlepšího přítele zabodovala, James trochu pookřál.
"A co jsi dělal ty?" zeptala se Lily zvědavě, Jamese včerejší den téměř vůbec neviděla.
"Celé odpoledne jsem poslouchal tu blonďatou pohromu, jak chválí to boží sexistické tělo mého nejlepšího přítele." řekl James kysele a Lily vyprskla smíchy.
"Alys není žádná blonďatá pohroma." bránila chabě přítelkyni. "Ale ty ódy si dokážu živě představit, poslouchám je od poloviny šestého ročníku." dodala soucitně.
"Tak dlouho?" podivil se James. " Nikdy nedala nic najevo, ne jako ty…"
"Slepičky bez mozku." doplnila ho Lily. James se zasmál.
"Asi máš pravdu." připustil. "Ale ne všechny byly tak hloupé."
"To vykládej miminům." Odmávla to pohrdavě Lily. "Ty husičky co za Blackem, tebou, Jackinsonem a Malfoyem běhají jako blechy, rozhodně mozek nemají."
James se s ní raději nepřel, na to byla Lily až příliš v ráži.
Najednou se portrét odklopil a dovnitř vešel Sirius ruku v ruce s Alys.
"Ahoj, hrdličky." pozdravil James s úsměvem, Lily jen něco zabručela, stále na ní byla znát ranní nevolnost.
"Volá vás Brumbál." oznámil jim Sirius, zatímco se zabýval na pohovce krkem své přítelkyně, která se chichotala. "A mohli by jsme vás poprosit, ať se dřív jak za dvě hodiny nevrátíte?" dodal nevinně.
Lily se znechuceně zašklebila.
"Raději vám to tady na dvě hodiny přenechám, než aby jste to všechno dělali přede mnou." řekla poměrně znechuceně, neboť Sirius ani nečekal na odpověď, a už byl ústy přisátý na ústa Alys a jeho ruce dosti odvážně bloudily pod jejím tričkem.
Lily viděla, že se James tváří podobně, a tak vystřelila do svého pokoje, kouzlem se převlékla, prohrábla si prsty vlasy, v koupelně spáchala ranní hygienu a už byla připravená jít k řediteli.
James zatím se značným úsilím vymámil z dvojice heslo do Brumbálovi pracovny a tak mohli vyrazit. Po cestě James Lily vykládal různé příhody co se mu staly s Poberty a Lily se mezi záchvaty smíchu nemohla ani nadechnout.
Když stanuli před chrličem, ten ihned po sdělení hesla odskočil a Lily s Jamesem vyjeli po točitých schodech k dubovým dveřím, kde zaklepali. Zevnitř se ozvalo tiché vyzvání, aby vešli.
Podzimní slunce svítící za okny je na okamžik oslepilo, ale když se trochu rozkoukali, spatřili starého ředitele, jak stojí u Fawkesovy klece a hladí kouzelného tvora po hlavě.
"Volal jste nás, pane řediteli?" ptala se Lily, když se starý pán neměl ke slovu. Po jejích slovech se k nim otočil, jakoby právě teď zaregistroval jejich přítomnost.
"Ano, děti moje, volal." usmál se šibalsky. "Nedáte si citronovou zmrzlinu?" tázal se ihned. Lily i James odevzdaně přikývli. "Posaďte se, hned ji donesu." pravil Brumbál a spěšně zmizel za dveřmi vedoucími k jeho soukromému mrazáčku plného citronové zmrzliny.
Lily s Jamesem se na sebe podívali a stěží potlačovali smích. Albus Brumbál byl zpátky coby dup i s dvěma obrovskými citronovými zmrzlinami. On sám si vzal z mísy ležící na stole citronový drops.
Ředitel bradavické školy čar a kouzel sepjal prsty a zpod půlměsícových brýlí pozoroval studenty pár modrých očí.
"Jak jste na tom se záměnou? Nějaká změna?" ptal se nedočkavě.
"Ne, vůbec nic." zavrtěla Lily smutně hlavou. "Pane řediteli, co když už se nikdy nevyměníme?" ptala se zoufale.
Brumbál nasadil vážný výraz.
"Nebojte, se pane-slečno Evansová, ještě máme spoustu času do konce školního roku. Snad přijdete na podstatu tohoto všeho. Ale pokud ne, pak je to nezvratná záležitost. Fénixové nikdy neberou své činy zpět." Pak se však široce usmál. "Ale nač si kazit náladu!" Rozpřáhl ruce. "Je krásný, podzimní, slunečný den a my si jej kazíme takovýmito chmurnými úvahami. A nemáte žádné problémy? Ohledně záměny? Nikdo vás nepodezírá?"
Oba záporně zakroutili hlavou. Brumbál se uchechtl.
"Až na profesora Křiklana, samozřejmě." řekl pobaveně. "Už několikrát mi ve Velké síni při jídle říkal, že si myslí, že je slečna Evansová zamilovaná, vybuchly jí prý už tři kotlíky! Nevíte vy dva náhodou, čím to bude?" Zamrkal na ně.
Lily a James se zasmáli a za veselého hovoru s Brumbálem dojedli zmrzlinu, rozloučili se a odešli.
Po jejich odchodu vylétl rudozlatý fénix ze své klece a usadil se panu profesorovi na rameno. Zazpíval krátkou, káravou melodii.
"Ale no tak, Fawkesi, nekaž mi náladu." Pokáral ho jemně ředitel. "Oni se zvládnou vyměnit sami, i bez tvého přičinění."
Fénix znovu zazpíval svoji káravou melodii.
"Ale kdepak!" vykřikl starý kouzelník, jakoby kouzelnému tvorovi rozuměl. "Kdybych jim řekl, že je můžeš vyměnit hned teď a tady, tak bych přece přišel o tu zábavu sledovat, jak se to mezi nimi vyvíjí!" zvolal.
Tentokrát byla fénixova píseň pobavená. Načepýřil se, vzlétl a opět se usadil ve své zlaté kleci, kde si jal čistit peří. Brumbál zůstal sedět za stolem a nepřítomně koukal na dveře, kudy před chvíli odešli dva mladí lidé.
"Tohle bude ještě zajímavé." zavrtěl s úsměvem hlavou a s pohvizdováním začal vyřizovat své ředitelské povinnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ewilan Ewilan | Web | 4. července 2008 v 22:33 | Reagovat

Juchůůůůůůůůů!!! volejte sláva a tři dny se radujte!!! je tu kapča a je úžasná!!!

zhtla jsem jí jedním dechem...

aaa, začíná se nám tady klubat láska:D tos  tím Siriusem nemělo chybu, ale to už jsem ti psala na icq...:o)) v dekoltu dívky:-D a nebo Celé odpoledne jsem poslouchal tu blonďatou pohromu, jak chválí to boží sexistické tělo mého nejlepšího přítele.":-D

miluju tvoje hlášky:-D

a jako brumbál je pěknej filuta:D asi bych ho zaškrtila..prý nekaž mi tu radost:D pcheee:D nooo..strašně moc se těším na další kapitolu a prosím co nejdřív...tahle byla dokonalá a šla úplně sama:-)ostatně jako všechny:o))

a to s tou rodinou - držím pěsti, bude to dobrý..obě se dají dohromady;-))

2 Szurmina Szurmina | 4. července 2008 v 22:35 | Reagovat

Jeeeeee 1. koment! To se mi jeste nestalo! Jinak to cekani se vyplatilo , moc pekna kapca

3 Szurmina Szurmina | 4. července 2008 v 22:35 | Reagovat

Tak nic no :(

4 M.o.n.i.k.a M.o.n.i.k.a | Web | 4. července 2008 v 22:49 | Reagovat

Týbrďo... ten Brumla se nezdá=D Píšeš vážně skvěle, co víc dodat... a jestli tu nebude co nejdříve kapitola, tak tě budu terorizovat=P

5 mynamesm mynamesm | Web | 4. července 2008 v 23:11 | Reagovat

ty si spat!!! a kapitolka je uzasna:) ja som taka rada ze tu nieco pribudlo, hlavne po meisaci co je hrozne dlha doba:) fakt krasna kapitolka, som sa nasmiala:D bodaj by sa uzmedzi nimi nieco dialo:)

6 AlexUnwanted AlexUnwanted | Web | 4. července 2008 v 23:57 | Reagovat

úžasné,rychle dál :) z tebe bude spisovatelka :)

7 bella bella | Web | 5. července 2008 v 0:05 | Reagovat

Jee....zda sa, ze cakanie sa naozaj oplatilo. :) Dalsia SKVELAAA kapitolka. Ale dufam, ze na dalsiu uz nebudeme musiet tolko cakat :)

8 annabell annabell | 5. července 2008 v 9:00 | Reagovat

no tak to je husty brumbla se nezdaaaaaa honem pokrackooooo no proste super

9 Anush Anush | Web | 5. července 2008 v 9:44 | Reagovat

Píšeš pěkně, to  musím uznat. Nikdy jsem podobně dobrou povídku tohohle stylu nečetla. Jen tak dál.

10 scarlett scarlett | Web | 5. července 2008 v 9:48 | Reagovat

hey, tak toe prdeelll xD už se těším, jak to nakonec dopadne.. (samozřejmě že dobře... xD)

11 katty katty | Web | 5. července 2008 v 10:08 | Reagovat

..waw..pjekna kapca...rychlo pis dalsiu...nemozem sa dockat..:)

12 Tániiička Tániiička | Web | 5. července 2008 v 10:45 | Reagovat

uuuu, nádherná kapitolka, fakt, upe krásná... =) těšim se na další..

13 Theresa Theresa | 5. července 2008 v 11:15 | Reagovat

Pekna kapitolka.

14 Nika Nika | Web | 5. července 2008 v 11:39 | Reagovat

Waw, nová kapitola!!! :D

Páni, myslela som, že mám vidiny, ale ako vidím, tak je to pravda! :D

Kapitolu som okamžite prečítala a je ako vždy- úžasná! :) I keď, neviem či sa mi o kúsok nepáči viac, ale to je jedno. :D

Sirius a Alys- zaujímavý párik, najmä veta: "Celé odpoledne jsem poslouchal tu blonďatou pohromu, jak chválí to boží sexistické tělo mého nejlepšího přítele." ma dostala :D. Ale kto sa jej môže diviť. :D

A Dumbledor- ten chlapík sa nezdá! :D Ale divím sa, že Lily s jej ohromnými vedomosťami to o Fénixoch nevie :D

Neviem sa dočkať ďalšej kapitoly a ako sa to bude medzi tými dvoma pármi vyvíjať. ;)

15 Bella Bella | 5. července 2008 v 11:44 | Reagovat

perfektně jsem se pobavila :-D pekné

16 Selfík Selfík | Web | 5. července 2008 v 11:55 | Reagovat

nádherné!!..já se nemůžu dočkat další..tak písej písej...

17 Lussia Lussia | 5. července 2008 v 12:03 | Reagovat

no uuplna spica

18 Hanďa Hanďa | 5. července 2008 v 12:14 | Reagovat

super je tu kapča:)pobavila jsem se u ní, super a doufám, že nebudeme muset čekat zase tak dlouho:)

19 Ettelwen Ettelwen | Web | 5. července 2008 v 12:22 | Reagovat

Super... konečně další kapitola a takle moc fajná!!! To bych do Brumbála nikdy neřekla že je takle moc škodolibej.... Fakt moc krásný a těším se na další pokráčko!!!

20 Aria Aria | 5. července 2008 v 12:40 | Reagovat

je to byla

upa super kapca

21 Duana Duana | 5. července 2008 v 14:07 | Reagovat

mne ti dycky ta kapitola tag zlepci naladu.....doufam ze dalsi bude driv nez za mesic...

22 Fleurinka Fleurinka | 5. července 2008 v 15:08 | Reagovat

Tleskám!!! Další super kapitolka!!! Bravo!!!! Moc se mi ten příběh líbí!!!

23 maggdinka maggdinka | Web | 5. července 2008 v 15:24 | Reagovat

Hej ten Brumbál je ale vychcanej xDxD hajzlík jeden vousatej :D to se musí nechat...alebombastic kapča...upe nejvíc, potěšila jsi mě s ní, už jsem se nemohla dočkat a jsem strašně naklepaná a natěšená na další. Takže nás dlouho prosím nenapínej a přidej další kapču.dííky a ještě jednou kráásná kapitolka

24 belatrix belatrix | 5. července 2008 v 15:47 | Reagovat

no šup honem další je to božííííííí a nenech nás tak dlouho čekat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

25 bláňa bláňa | 5. července 2008 v 18:25 | Reagovat

je to skvělá kapitola, na tohle bych čekala ještě dýl, ale další kapitolku co nejdřív prosím!!

:):):):):):):)

26 wisty wisty | E-mail | Web | 5. července 2008 v 19:13 | Reagovat

njn, Brumbál a jeho citrónová zmrzka... taky bych si dala... no fakt hezká kapča a moc se těším na další, doufám, že bude co nejdřív:)

27 passia passia | Web | 5. července 2008 v 23:19 | Reagovat

haaaaaa tak takto ono je to nezvratne pcheee ale dobra kapitola som rada, ze si zase nieco pridala 8-)

28 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 6. července 2008 v 10:25 | Reagovat

to bolo super,jednym slovem super

29 Venea Venea | Web | 6. července 2008 v 14:15 | Reagovat

užasná kapitola :) :)

30 Phee Phee | 6. července 2008 v 18:12 | Reagovat

no teda ten koniec ma dostal.......takze Brumbal sa chce viac pobavit.....jaaaaaaaj bomba kapitolka,cely cas som sa tak smiala na nej......a ked si predstavim ako Lily oslavuje so Siriusom....no naozaj kraaaaaaaaasa......tesim sa na dalsiu kapcu...dufam ,ze pribudne coskoro:D

31 Ella016 Ella016 | Web | 6. července 2008 v 20:33 | Reagovat

woooooooooow tak to je super=) i když jsem už byla jak uzlíček nervů, kdy bude pokráčko, musím se přiznat, že když si počkám, tak to vždycky stojí za to=) teda ten Brumbál je ale syčák XDDDD takhle jim krutě lhát XDDD doufám, že se dají dohromady=)

32 Makyka Makyka | Web | 6. července 2008 v 21:41 | Reagovat

Nevím,co mám napsat,abych se neopičila, ae všichni přede mnou to řekni úplně výstižně!!!!! Byla to vážně úžasná a super skvělá kapitola!!!! :-DDDDDDDDDDDD

33 maki maki | 7. července 2008 v 17:00 | Reagovat

tož fajne děvucha fajne!

34 bonbooonek bonbooonek | 7. července 2008 v 19:11 | Reagovat

To je hustý......chechecheche

35 Pěťulďas Pěťulďas | 7. července 2008 v 20:37 | Reagovat

supééééééééééééééééér

36 Pěťulďas Pěťulďas | 7. července 2008 v 20:37 | Reagovat

supééééééééééééééééér

37 Anush Anush | Web | 7. července 2008 v 21:17 | Reagovat

Jo, fakt to ujde.. Znám horší. :)

38 Lucy Lucy | E-mail | 8. července 2008 v 13:18 | Reagovat

to je fakt bezvadnýý...moc mě tato povídka baví!!

39 weruška weruška | Web | 8. července 2008 v 20:21 | Reagovat

super kapča.. :o)

40 Hermi Hermi | 10. července 2008 v 9:06 | Reagovat

Brumbál je správnej.. :D super kapitolka :)

41 NarcissaB. NarcissaB. | Web | 10. července 2008 v 9:21 | Reagovat

Tak přesně tohle bych od Brumbála čekala! :DDDDD Je to naprosto úžasně napsaná kapitola. Moc se ti povedla.

42 Lussia Lussia | 10. července 2008 v 10:00 | Reagovat

no uuplne paradne toto je

43 marianna marianna | 10. července 2008 v 10:01 | Reagovat

jeeeeeeeej:D..to je tak super kapitola

44 Tamia de Moon Tamia de Moon | 10. července 2008 v 10:13 | Reagovat

Hezké.

45 nica14 nica14 | 10. července 2008 v 10:16 | Reagovat

tak Brumbál ich teda dobre oblbol:D spravny chlapík:D celkom dobre sa to vyvíja a teším sa uz na dalsiu kapču a ten metlobalovy zapas:DD

46 JayJay JayJay | 10. července 2008 v 10:18 | Reagovat

Nadherna kapitola. Ten Brumbal se ti teda povedl. Uplne si ho dokazu predstavit.

47 wisty wisty | E-mail | Web | 10. července 2008 v 10:30 | Reagovat

fajn, řekla sis o to...

48 wisty wisty | E-mail | Web | 10. července 2008 v 10:30 | Reagovat

tahle kapitola byla

49 wisty wisty | E-mail | Web | 10. července 2008 v 10:31 | Reagovat

naprosto úžasná, skvěle napsaná, a já nevím co ještě....prostě se ti moc povedla:)

50 wisty wisty | E-mail | Web | 10. července 2008 v 10:33 | Reagovat

no a tady teda 50 komentář, tak teda doufám, že to za tu snahu stálo....a že kapča bude ještě dnes.

P.S.ko jo, a kdysi sme ti psaly o spřátelko, ale měly sme tam blbou adresu, tak kdybys náhodou... tak abys zbytečně neměla blbou adresu.... papa

51 Baby_W -- I kiss you...cmaq..xD Baby_W -- I kiss you...cmaq..xD | Web | 10. července 2008 v 11:42 | Reagovat

no..xD uz mas 51.komentov.x.DDD

52 weruška weruška | Web | 10. července 2008 v 12:30 | Reagovat

tak kdy bude ta kapitolka??

53 scarlett scarlett | Web | 10. července 2008 v 12:51 | Reagovat

tohle je úúžasná povídka, strašně se těším na pokráčko.. tak šup šup šup;)

54 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 10. července 2008 v 14:28 | Reagovat

dufam ze ta potesim komentikom

ako znova napisem bolo to super a potesilo by ma keby si napisala dalsiu kapitolku,tak uz sa tesim:)

55 Fleurinka Fleurinka | 10. července 2008 v 18:35 | Reagovat

Mno, uz se tesim na novou kapitolku!!! Mas zatim ete dost casu!!

56 manik manik | Web | 10. července 2008 v 18:35 | Reagovat

Hehe, takže to má celý na svěomí Brumla? mno to je paráda! :) Ale hlavně je ještě neměň! nějaká ta zápletka by se tam ještě vešla ;)

57 Selfík Selfík | Web | 10. července 2008 v 19:46 | Reagovat

taky se těším na new kapču!!..tohle je po dlouhý době jedna z mála povídek který mě zaujaly!!! Patříš k mým oblíbeným HP FF autorkám!!

58 Jersey Jersey | 10. července 2008 v 20:47 | Reagovat

Tak koukám, že padesát komentů už máš :o) tak další nepotřebuješ ne? Ale já ti ho ráda napíšu! ;-) Kapča byla bezvadná, ostatně povídky od tebe se mi moc líbí a těším se na tvůj nový počin po skončení tohoto dílka :o) Tak s další kapčou sem.., jsem na ní moc zvědavá ty vyděračko :oD

59 bláňa bláňa | 10. července 2008 v 21:33 | Reagovat

jojo, prosím další kapču co nejdřív!!!

60 annabell annabell | 10. července 2008 v 21:38 | Reagovat

prosímmmm

61 annabell annabell | 10. července 2008 v 21:38 | Reagovat

dalsi

62 annabell annabell | 10. července 2008 v 21:38 | Reagovat

kapcu

63 annabell annabell | 10. července 2008 v 21:38 | Reagovat

je

64 annabell annabell | 10. července 2008 v 21:38 | Reagovat

to

65 annabell annabell | 10. července 2008 v 21:39 | Reagovat

suprova

66 annabell annabell | 10. července 2008 v 21:39 | Reagovat

povidka

67 lussia lussia | 11. července 2008 v 10:18 | Reagovat

aano už daj dasliu..nemožem sa dočkať

68 bláňa bláňa | 11. července 2008 v 12:31 | Reagovat

pošim pošim další kapču, 50 komentů už máš!!

69 Lia Lia | 11. července 2008 v 12:35 | Reagovat

noo krasa..ale ved uz mas tych kometarov..dost..no taaaaaaaaak.

70 maki maki | 11. července 2008 v 13:07 | Reagovat

máš jich tu 69 to je ti málo? jinak supr kapča...jako obvykle

71 P@paja P@paja | Web | 11. července 2008 v 14:07 | Reagovat

Správně Adri, s těma komentama je to na pytel, každej je o prázdninách trochu línej, no...

Jinak, kapitola byla šupkézní, hopkézní a zároveň monstrózní (jinými slovy B.O.M.B.A) XD Brumla je pěknej vypočítavej smraďoch... a to je tak asi vše... pěkně v psaní pokračuj a vlož tu slibovanou kapitolu nebo tě tady tvoji věrní čtenáři ukamenujou (mezi něma budu i já XD) Muhehe... *šílený smích šílence*

72 Danny Danny | Web | 11. července 2008 v 16:58 | Reagovat

Supeeer,, chcelo by to new kapitolku

73 lulu lulu | E-mail | 11. července 2008 v 18:05 | Reagovat

krasna kapitola

74 Anush Anush | 11. července 2008 v 21:11 | Reagovat

Zaklínám tě temná sílo, dej sem ihned další dílo!

75 kája kája | 11. července 2008 v 23:29 | Reagovat

mocinky moc hezká kapča STRÁÁÁÁÁŠNĚ SE TĚŠIM na další!!!!ten nápad s proměnou byl přímo brilantní!!!)

76 lucyš lucyš | 12. července 2008 v 1:27 | Reagovat

mno to bude zajímavé, moc se těším jak se to bude dál vyvijet a jaks e vymění, brumbál je pěkná potvora, tak honame další nenapínej nás

77 bláňa bláňa | 12. července 2008 v 9:59 | Reagovat

pošim pošim další kapču!!!

78 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 12. července 2008 v 13:00 | Reagovat

prosim ,prosim,prosim

79 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 12. července 2008 v 13:00 | Reagovat

dalsiu,dalsiu,dalsiu

80 romantiicka-komiicka romantiicka-komiicka | 12. července 2008 v 13:01 | Reagovat

kapcu,kapcu,kapcu

81 haňula haňula | 12. července 2008 v 19:46 | Reagovat

super kapitola moc se ti povedla

82 lussia lussia | 12. července 2008 v 21:11 | Reagovat

jeminee.sak už pridaj dalsiuuuuu

83 peti8 peti8 | Web | 13. července 2008 v 18:17 | Reagovat

Supeeer! Úžasná kapča! Ty ma svojimi kapčami vždy vieš potešiť :D A vždy sa teším na ďalšiu :)

84 Naiad Naiad | Web | 21. července 2008 v 19:58 | Reagovat

Máma vždycky tvrdila, že Brumbál promýšlí dost věcí zákeřně! :-D Ale ještěže tak, že? :-) Skvělá kapitola :-)

85 Hermiona-Nikola Hermiona-Nikola | Web | 25. července 2008 v 14:16 | Reagovat

super!!!

Důležitý,že se Brumbál baví=0D

Fakt super!!=0)

86 Nyx Nyx | 29. července 2008 v 15:08 | Reagovat

Kdy bude dalšíííííííííí ? Prosím, prosím, co nejrychleji.....

87 Lucca Lucca | 11. srpna 2008 v 12:37 | Reagovat

Moc moc pěkný další kapitolku

88 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 7. července 2012 v 19:52 | Reagovat

Ale, ale, ale!!!!! Tak Brumbálek se nám takhle baví!!!!!! Ts, ts, ts! Že se nestydí!

89 Ella Ella | 2. srpna 2012 v 22:26 | Reagovat

No jo,Brumla se nezdá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama