15. kapitola- Co se s vámi děje?

13. července 2008 v 18:26 | Adrianne |  Když ty jsi mnou
Ano, ano, slibovaná kapča je tady. Kdyby něco, tak si přečtěte článek pod tímto, proč jsem ji nepřidala tak, jak jsem slíbila. Díky za komenty k minulé kapitolce. Moc mě potěšily. No, a raději dám limit :)
60 KOMENTŮ! Dokud nebudou, nechte si o kapitolce jen zdát :P Já vím, jsem opravdu zlá :)

A čas plynul dál. Dny jejich záměny ubíhaly a oni oba ani nevěděli jak. Lekce létání byly čím dál častěji, jelikož famfrpálový zápas proti Zmijozelu se blížil. James mohl s čistým svědomím říct, že Lily létá dobře. Kdyby chtěla, ihned by ji přijal do týmu. Ne jako chytačku, ale jako střelkyni.
Lily o tom ale nechtěla ani slyšet. Stále říkala, že létání není její parketa, ale James na vlastní oči viděl, jak si to užívá, když vylétne do vzduchu. I Lily o jeho nabídce v duchu vážně přemýšlela, ale potom to zavrhla. Tento rok je přece čekají OVCE, a tak musí mít dostatek času na učení. A navíc, nemá cenu do týmu vstupovat po zahájení sezony. I když je to její poslední sezona. Ale největším problémem bylo, že se stále ještě nevyměnili, takže jak by vypadalo, kdyby Lily Evansová nastoupila jako chytačka a James Potter jako střelec? No paráda…
Obrovským problémem byl však úplněk. Přes počáteční plán nacvičovat s Lily přeměnu, se James zatvrdil a rázně to odmítl. S Lily na toto vedli mnoho debat, avšak James nehodlal ustoupit.
"Ale no tak, Jamesi, přece v tom nemůžeme Remuse nechat!" útočila Lily na jeho slabou stránku přes jeho kamaráda.
"On to zvládne." ujistil ji James neústupně. "Jednou jsem měl školní trest s Filchem a Sirius to zvládl sám." obhajoval se.
"Jo, jenže tentokrát na to být Sirius sám nemusí." argumentovala Lily. "Já to zvládnu, opravdu!"
"Ne, a už se o tom odmítám bavit." oznámil jí James.
"Fajn, ale já se o tom teda bavit budu!" vyletěla Lily naštvaně. "Proč mi to nechceš dovolit?! A navíc, nemáš mi co zakazovat!" řekla vzpurně.
"Ne, prostě tam nepůjdeš!" zvýšil i James hlas a zadíval se na ni neproniknutelným pohledem. "Lily, je to prostě moc nebezpečné. Běhat po školních pozemcích s vlkodlakem, není jen tak." ztišil hlas a maličko se usmál.
"Ale já to zvládnu! Vždyť už se umím i přeměnit!" nehodlala se vzdát Lily bez boje.
"Ano, umíš se přeměnit, ale ještě v tom nemáš praxi! Nedokážeš se přeměnit během vteřiny, nedokážeš se přeměnit když je to nutné. Musíš se na to příliš soustředit. A v přítomnosti vlkodlaka by tě takováto vteřina mohla stát život." řekl tiše. Lily přeběhl mráz po zádech, ale i tak se nehodlala vzdát. Zhluboka se nadechla.
"Hele, Jamesi, podívej se na to takhle. Já chci Remusovi pomoci a nezajímá mě, co by se mi mohlo stát. Vím, že se mi nic nestane. Prostě tam půjdu a ty mě nezastavíš." řekla normálním, leč tvrdým hlasem.
"Ne, Evansová! Naopak, prostě tam nepůjdeš, i kdybych tě měl přivázat k židli!" vyjel James vztekle.
"To se ještě uvidí." řekla Lily arogantně, vztekle se zvedla a třískla za sebou dveřmi svého pokoje.
James složil bezradně hlavu do dlaní. Tohle už byla několikátá hádka na toto téma. Ani jeden nehodlal ustoupit. Lily ho svojí paličatostí doháněla k šílenství. Copak nechápe, že se jí může něco stát? Jako Dvanácterák nedokáže ještě ovládat své pohyby, reflexy…. nedokáže se ani tak rychle přeměnit. Prostě ji tam nesmí pustit! To nejde.
Jenže nevěděl, jak tuhle holku zastavit. Když si něco usmyslela, šla si tvrdě za svým. A navíc, kdyby ustoupila, uznala by jeho vítězství, a to ona neuzná nikdy. Tak, jak ji měl rád, tak ho i dokázala vytočit.
S myšlenkou, že musí vymyslet něco, aby ji od plánu strávit úplněk s vlkodlakem odradil, se stejně jako ona zavřel ve svém pokoji.
Právě seděli v zatuchlé a vlhké učebně lektvarů. S podepřenou hlavou Lily zírala na nějakou láhev, z které na ni zíraly nevidomé oči nějakého nechutného tvora. Když si uvědomila, na co se to už hodnou chvíli kouká, otřepala se a na chvíli věnovala pozornost Křiklanovu výkladu.
Křiklan jim na tuto hodinu zadal namíchat lektvar nenávisti, jehož zjednodušenou verzi připravovali již v šestém ročníku, takže to bude hračka. Ihned se dala do krájení ingrediencí a moc nevnímala udivené pohledy Remuse a Siriuse.
"Hej, kámo." syknul Sirius a drcl ji loktem do břicha.
"Hm?" zeptala se, pohlcená přípravou lektvaru.
"Odkdy ti takhle jdou lektvary? Vždyť ten tvůj má lepší barvu než Remův a to je co říct." zašeptal. Potom se ale jeho zmatený výraz změnil na vševědoucí. "To Evanska, že jo?" uchechtl se. "Já věděl, že ta holka na tebe bude mít špatnej vliv." Lily se jako odpověď jenom zašklebila a dál se raději věnovala své práci.
Mimoděk vzhlédla a uviděla Jamese, jak se potí nad svým lektvarem. Když James maličko poodstoupil od svého kotlíku aby se natáhl pro další přísadu, usadila se Lily v hlavě myšlenka, že to nedopadne dobře. Na chvíli se obávala, aby jí James svými výkony nezhoršil průměr v lektvarech, ale tuto myšlenku zaplašila. Za celý rok má v lektvarech samé výborné, přece jí pár nedostatečných nemůže tolik zhoršit známku. Navíc když si Křiklan všechny její nedostatečné odmítl zapsat s tím, že za to nemůže, že je jistě zamilovaná.
I tak se ale rozhodla zasáhnout. Rychle na malý lístek načmárala Jamesovi vzkaz a hůlkou ho nenápadně odlevitovala před Jamese. Ten si ho přečetl.
Pošli mi vzorek tvého lektvaru. L.
Stálo na papíře. James neváhal a rychle do malého flakonku odlil pár kapek svého lektvaru. Potom ho obyčejným nadnášecím kouzlem odeslal zpátky k Lily. Sirius, který to všechno viděl, se nevěřícně zašklebil a s pocitem, že tady něco nehraje se rychle sklonil nad svým kotlíkem, který začal bublat.
Za chvíli měl James na lavici odpověď.
Přidej tam hrst švábích oček, potom desetkrát zamíchej po směru hodinových ručiček. Pak přidej špetku pavoučích nožiček a pětkrát zamíchej po směru, potom pětkrát proti směru. Pak nech lektvar vychladnout.
James se na Lily otočil s vděčným úsměvem, ale ta už se skláněla opět nad svým kotlíkem. Po chvíli si oddechla a lektvar odstavila. Mohl být i lepší, ale díky tomu, že radila Jamesovi ztratila čas. I tak je však lektvar na výbornou.
Po Křiklanově obcházení třídou, které se neobešlo bez toho, aby se Křiklan podivil nad "Jamesovým" zlepšením v lektvarech a radostí nad tím, že Lily se zase vrací do formy díky známce "Nad očekávání", se celá třída odebrala na další hodiny, kde vše probíhalo podobně jako v lektvarech. Lily v Jamesově těle se občas neudržela a zběsile mávala rukou ve vzduchu na znamení, že zná odpověď. Třída se na ni díky tomu divně dívala a obzvlášť Poberti se nestačili divit.
Sirius celý školní den uvažoval nad tím, co se děje. Něco tady nehrálo. A to tedy hodně nehrálo. Umanul si, že se musí Jamese zeptat co se s ním děje.
Lily se právě vyřítila z Velké síně. Hlad ji přešel díky nějaké blonďaté páťačce, která ji chtěla zatáhnout do nějaké prázdné učebny proto, aby se jí podepsal na kalhotky "nejlepší bradavický chytač za posledních sto let." No to tak.
Už alespoň čtyři roky je James uznávanou bradavickou famfrpálovou "celebritou." Už aspoň čtyři roky za ním chodí holky pro podpisy. Už aspoň od začátku sedmého ročníku jí vadí, když vidí Jamese, jak se jim podepisuje, usmívá se na ně… Zatřepala hlavou. Proč by měla žárlit? James má rád ji. Tedy, aspoň myslí… a ona jeho má ráda taky.
Hodila si věci do ložnice a oblékla si teplejší svetr. Počasí letos vypadalo tak, že zima pravděpodobně udeří už brzy. Pomalým krokem se vydala napříč bradavickými chodbami. Přemýšlela. Nad ní a Jamesem, nad budoucností.
Přemýšlela také o tom, co bude až opustí bezpečí bradavického hradu a vstoupí do světa dospělých. Bude muset jít na lékouzelnickou školu, po čase si také najít byt, nesmí stále viset rodičům na krku jako Petunie.
Napadlo ji, jaké by to bylo, kdyby se její a Jamesovy cesty rozešly. Už nikdy by si spolu nepromluvili, už nikdy by se spolu nezasmáli. Tyto myšlenky ale okamžitě zahnala. Vždyť s Jamesem si spolu rozumí a navíc mají plno času. Doufala, že až se vymění zase zpět, tak jejich vztah nabyde jasnějších rozměrů. Rozhodla se, že by i udělala první krok. James ho dělal několik let, tak proč ne ona?
Jenže teď o žádném chození nemohla být řeč. Všechno to bylo takové divné. Nebýt ve svém těle, ale v těle kluka, kterého asi milujete… no prostě všechno postavený na hlavu.
Podívala se na hodinky. Panebože, 7 hodin! Na patě se otočila a uháněla směrem k Jamesově a její společenské místnosti. Když do ní dorazila, jen stěží potlačovala výbuch smíchu. James seděl na pohovce a kousek od něj seděla v tureckém sedu Alys a živě gestikulovala, přičemž se jí pusa nezastavila.
"Ahoj." pozdravila oba Lily.
"Nazdar, Jamesi." odvětila Alys vesele, James jen pokýval hlavou a podíval se na ni zoufalým pohledem. Lily uteklo uchichtnutí.
"A to jeho božské tělo. Věděla jsi, že má na pravé části hrudníku takovou malou jizvičku? Říkal, že mu to udělal jeho bratr, když…" slyšela brebentění Alys než ji utlumily dveře ložnice. Za dveřmi se zasmála. Chudák James, jestli se z tohohle vzpamatuje…
Rychle na sebe navlékla famfrpálový dres, chrániče a vzala do ruky koště.
"Kam jdeš?" ptal se James když procházela společenskou místností.
"Na trénink." oznámila mu.
"Aha." řekl zmateně, neřekla mu, že u McGonagallové domluvila rozvrh tréninků pro Nebelvír. Lily zmizela za obrazem rytíře střežícího vstup do jejich společenské místnosti. Za obrazem se však zastavila a otočila se o 180 stupňů zpět. V rychlosti řekla obrazu heslo, a nakoukla dovnitř.
"Jo, a Alys…" počkala až jí dívka věnovala pozornost. "Mám pocit, že se po tobě v nebelvírské společenské místnosti sháněl Sirius." mrkla na ni. Alysina tvář se rozzářila, spěšně se rozloučila, protáhla se kolem Lily a pospíchala směrem k nebelvírské věži.
"Díky." rozlil se Jamesovi na tváři výraz úlevy.
"Za málo." křikla Lily a teď už opravdu zamířila směrem k famfrpálovému hřišti.
"Spíš za hodně!" slyšela ještě Jamesovu hlasitou odpověď.
Když dorazila na famfrpálové hřiště, všichni její spoluhráči už tam čekali. Lily si nervozně promnula ruce a spustila povzbuzující řeč. Sdělila jim taktiku, kterou vymyslel James a vypadalo to, že se všem zamlouvala. Potom vypustili potlouky, vyhodili camrál a nakonec vypustili i zlatonku. Trénink mohl začít…
Už létali asi hodinu a všichni byli řádně promrzlí na kost. K vlezlé zimě se přidal i déšť s jemný krupobitím, takže celé družstvo remcalo a jejich výkon klesal. Už několik hráčů se přiletělo zeptat, jestli už to pro dnešek nestačilo, avšak od Lily si vyslechli vždy jen zápornou odpověď.
Asi v půlce tréninku přišel i James a sednul si na tribuny, odkud celý trénink sledoval. Lily si za to vysloužila několik rýpavých poznámek na téma "Tak už se ti povedlo sbalit Evansovou?" , ale úspěšně to ignorovala.
Několikrát si za Jamesem dokonce zaletěla pro radu a James se zdál být celkem ve svém živlu a tvrdil, že když trénink sleduje jakožto nezávislý pozorovatel, přijde na víc chyb než kdyby byl v roli kapitána. Lily mu potají záviděla tu teplou kouzelnou bublinu, kterou si vytvořil, aby k němu neproniklo ošklivé venkovní počasí.
Po další hodince usoudila, že toho už všichni mají plné zuby a tak celý tým propustila. Z tréninku měla celkem dobrý pocit, sice ještě mají co vylepšovat, ale není to nejhorší. Spolu s ostatními členy družstva zamířila do šatny, kde se převlékla z famfrpálového dresu. ¨
Jako i tolikrát, tak i dnes litovala, že si nemůže dát pořádnou teplou sprchu. Jamesovo soukromí až na občasné obdivování jeho svalů respektovala, a tak pro ni byla sprcha tabu. Po rozpačitém rozhovoru s jejími spoluhráči vyšla ze šatny se stejnou bublinou jakou měl kolem sebe James.
James už na ni čekal u šaten, což se také neobešlo bez poznámek. Oboum to ale bylo celkem jedno, ať si všichni říkají co chtějí.
Celou cestu do hradu musela Lily poslouchat Jamesovi rady ohledně tréninků, jak docílit lepších výkonů, jaké finty používat, co zdokonalit. Hlava jí z toho šla kolem. James nehodlal toto téma opustit ani ve společenské místnosti, a ta se Lily musela ke spánku uchýlit poměrně brzy.
Ráno však vstala, a bohužel pro ni na ni James čekal ve společenské místnosti, aby ji zahltil vším, co přes noc vymyslel. Cestou na snídani to poslouchala jen na půl ucha, ale po chvíli už na to neměla náladu a vypla úplně.
"Lily, posloucháš mě?" Zatřásl s ní James.
"Jo, jasně." zablekotala rychle a zaostřila na Jamese. Ten si založil ruce na prsou v nepřístupném gestu.
"Co jsem tedy říkal?" zeptal se.
"Jestli tě poslouchám?" usmála se na něj Lily omluvně a Jamesovi zacukaly koutky.
"Asi moc mluvím o famfrpálu, že?" rozlil se Jamesovi na tváři omluvný úsměv a poškrábal se rozpačitě ve vlasech.
"No, možná o maličko víc než obvykle." rozesmála se Lily. Úsměv jí ale jako mávnutím kouzelného proutku zmizel. "Ach, ne." zasténala. "Já už to jejich cukrování nevydržím."
James se ohlédl. Ve dveřích Velké síně stál Sirius a držel se za ruku s Alys, které něco šeptal do ucha. Ta se jen zasněně usmívala. Sirius se rozhlédl po síni, a když spatřil Jamese a Lily, zamával jim a s Alys v závěsu se hnal k nim. Za nimi se objevil Remus s dosti znechuceným výrazem a Peter, který málem slintal při pohledu na jídlo na stolech.
"Stihneme utéct?" zašeptala Lily koutkem úst a křečovitě se usmála směrem, kterým k nim spěchali jejich přátelé. James v odpověď jen zavrtěl hlavou a nasadil podobně křečovitý úsměv.
"Ahoj ve spolek!" zahlaholil vesele Sirius a okamžitě si začal mazat na topinku marmeládu. Alys jen něco zahuhlala a zbožně Siriuse sledovala. Lily se snažila zaplašit nepříjemnou myšlenku, že se její kamarádka chová jako jedna z těch hloupých husiček, které za Blackem běhají. Remus se sesunul na lavici vedle ní. Když si byl jistý, že ho Sirius a Alys neuslyší, zašeptal směrem k Jamesovi a Lily.
"Raději mě zabijte, než abych strávil další hodinu s těma dvěma." Kývnul hlavou k líbající se dvojici. Lily a James se rozesmáli. Vyrušilo je odkašlání. Sirius s Alys se od sebe už odlepili a Sirius se teď díval na Lily.
"Brácho, můžu s tebou mluvit?" zeptal se a když viděl Lilyino souhlasné gesto, tak dodal. "O samotě."
"J-jasně." zadrhla se Lily a vstala od stolu. Následovala Siriuse cestou z Velké síně a ohlédla se na své přátele, ti se však tvářili stejně zmateně jako ona. Se Siriusem se zastavila až v jedné nepoužívané učebně. Tam se k ní Sirius obrátil čelem.
"O čem jsi se mnou chtěl mluvit, Siriu-" chtěla se zeptat Lily, ale Sirius ji přerušil.
"Co se děje s tebou a Lily?" zeptal se a Lily se náhle udělalo sucho v krku. Tohle nevypadalo dobře…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (190)
Zobrazit starší komentáře

101 nora nora | 17. července 2008 v 14:20 | Reagovat

prosímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm pokrackooooooooooooooooooooo honem honemmmm je to krasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa¨naaaaaaaaaaaaaaa kapca

102 Theresa Theresa | 17. července 2008 v 16:20 | Reagovat

Uzasna kapitolka. A za takovy konec tu musi byt pokracko, co nejdriv. Takhle to useknout. Vzdyt uz je tu asi o 40 vic komentu nez si dala limit. :-D

103 bláňa bláňa | 17. července 2008 v 17:46 | Reagovat

vždyť napsala, že tu kapitolu nemá dopsanou, tak si budem muset počkat než du dopiše, to neni, že řekneme dej sem další kapitolu a ona ju sem dá, když ju ani ještě nemá!!!

104 Venea Venea | Web | 18. července 2008 v 9:18 | Reagovat

super kapitola

105 ode ode | 18. července 2008 v 20:33 | Reagovat

už se těším na další

106 martnka martnka | Web | 19. července 2008 v 11:02 | Reagovat

já tuhle povídku muliju, tak kdy bude další?

107 EILEENhp EILEENhp | 20. července 2008 v 13:33 | Reagovat

za ten cas co som bola na dovolenke pribudli uz DVE kapitoly!!!! to je predsa skvele!!!! a su to skutocne vynikajuce kapitoly a mne osobne sa najviac pacila ta cast s riaditelom :D:D:D.........prosim rychlo dalsiu!!!!

108 Lucy Lucy | E-mail | 20. července 2008 v 15:31 | Reagovat

úžasný

109 karol karol | 20. července 2008 v 21:06 | Reagovat

dokonaly fakt....plosim plosim dalci kapcu...komentiku uz je mnohem vic nez 60

110 martnka martnka | Web | 21. července 2008 v 11:38 | Reagovat

adri, aspon nám tu písní kdy chystáš další kapču, nebo jak si na tom, jestli už to máš rozepsané... prosím, prosím dej aspon vedet

111 Naiad Naiad | Web | 21. července 2008 v 20:17 | Reagovat

Takhle to useknout? To mi děláš schválně, že? Byla zase úžasná kapitola a i když vlastně tento komentář k tomu, abys přidala další kapitolu, zbytečný, ráda jej píšu, už je proto, abych jich bylo víc :-) moc a moc se těším na další :-)

112 Fleurinka Fleurinka | 22. července 2008 v 17:20 | Reagovat

Hele, já už jsem zvědavostí nepříčetná!!!!! Pospěš si, jinak mě máš na svědomí!!!!

113 wisty wisty | E-mail | Web | 23. července 2008 v 9:10 | Reagovat

hezký, lae takhle to useknout... no já vím, že to děláš schválně...

114 weruška weruška | Web | 23. července 2008 v 10:00 | Reagovat

Fakt moc sorry ... Lidi já vim, já to tqaky nesnášim, ale já se moc bojim x((

Sorry,ze ti to posilam.Posilam to ze strachu.NE o sebe ale o sve blizke.Tento dopis pochazi z Venezuely byl vyslan aby zmenil tvuj zivot a udelal te stastnejsi.Posli tento dopis 20 lidem do 96 hodin.Zmeny se dockas do 5 dnu.Alena Kovarikova ktera tento dopis poslala 22 lidem vyhrala v losovani automobil.Erik Prazak ktery tomuto dopisu neuveril do 5 dnu dostal rakovinu

115 Maddeline Maddeline | 23. července 2008 v 14:20 | Reagovat

krasne milujem tooooooooooo pls pokracko

116 Pěťulďas Pěťulďas | 24. července 2008 v 20:05 | Reagovat

jstli chceš dvojnásobek 60 tedy 120 komentářů tak si to mohla napsat rovnou :P

117 martnka martnka | Web | 25. července 2008 v 12:49 | Reagovat

by mě zajimalo koho ještě baví psát ty komentáře, mě už teda ne....pls už chci novou kapitolku, mám absták!!!! jestli chceš abych skončila na psychině, tak si vedeš dobře:P každý den třískám hlavou do zdi a aby toho nebylo málo, tak se mi z hlavy vysipala moje nová kapitolka, takže ti fakt moc díky:P prosím pisni pokračko, jako na počet komentářů si nemůžeš stěžovat, maš jich tu jak do cypa

118 martnka martnka | Web | 25. července 2008 v 12:49 | Reagovat

by mě zajimalo koho ještě baví psát ty komentáře, mě už teda ne....pls už chci novou kapitolku, mám absták!!!! jestli chceš abych skončila na psychině, tak si vedeš dobře:P každý den třískám hlavou do zdi a aby toho nebylo málo, tak se mi z hlavy vysipala moje nová kapitolka, takže ti fakt moc díky:P prosím pisni pokračko, jako na počet komentářů si nemůžeš stěžovat, maš jich tu jak do cypa

119 bláňa bláňa | 25. července 2008 v 13:59 | Reagovat

mě taky už nebaví čekat, já kapitoli píšu rychlec, pošim pošim já zachvilku dostanu asi absťák taky!!

120 Laura Laura | 25. července 2008 v 14:13 | Reagovat

Splňuji dvojnásobek, i když si myslím, že je to zbytečnost =o/

121 Hermiona-Nikola Hermiona-Nikola | Web | 25. července 2008 v 14:31 | Reagovat

Skvělý!!

fakt jsem zvědavá co mu na to Lily řekne=0)

Honem další kapču!!=0)

122 Alexis Alexis | 25. července 2008 v 16:46 | Reagovat

hele to ale nemá cenuuu..... komntô je dost už od 14.7. a dneska je 25. 7. a pokračování není, tak proč limit, když ty to pak nedodržíš?....=(

123 Alexis Alexis | 25. července 2008 v 16:49 | Reagovat

jo sorry, jen jsem si nepťečetla ten tvůj komentář to fakt sorry, ale do týhle doby by jsme to myslím zvládli i bez limitu ne? =/ fakt sorrysem si to nepřečetla, ale stejně....

124 Kris Kris | E-mail | 27. července 2008 v 9:03 | Reagovat

Hele bezva kapča,já už se nemůže dočkat další.Začíná se to celkem zajímavě zvrhávat

125 Bejushka Bejushka | 27. července 2008 v 19:31 | Reagovat

Je to suprové!! Moc se těším na další kapitolu.

126 vocasek22 vocasek22 | 28. července 2008 v 23:02 | Reagovat

skvělý.....už se těším na další

127 Elvíra Elvíra | Web | 29. července 2008 v 14:53 | Reagovat

Heej, slečno, to, že jsou prázdniny neznamená, že nebudeš psát!:) Moc se těším, co dál vymyslíš....Máš můj obdiv:)..P.S.: Kdybys měla čas, ráda bych znala tvůj názor na moje povídky. Děkuju a měj se bájo

128 Nyx Nyx | 29. července 2008 v 16:09 | Reagovat

Chtělas 60 nebo 2x 60 ? :D Protože i to je splněno :) Jinak moc pěkná povídka

129 Niken Niken | 30. července 2008 v 13:39 | Reagovat

supeeeeer  skvělá povídka

130 bláňa bláňa | 30. července 2008 v 13:53 | Reagovat

tak jako mohla by sis pohnout!!!

131 Casey Casey | 31. července 2008 v 0:38 | Reagovat

Tý jo.. utnout to zrovna tady!!! a bláňa má pravdu... mohla bys trochu máknout

132 bláňa bláňa | 31. července 2008 v 13:49 | Reagovat

jo jo Casey,

utnout to tady, když to je zrovna takoví zajímaví, toje hřích, nás takhle nechat čekat!!!! na další kapču!!!

133 strey strey | 1. srpna 2008 v 21:12 | Reagovat

uz jich je 133

134 bláňa bláňa | 1. srpna 2008 v 21:26 | Reagovat

jestli to budu ňáká krátká kapitola, zakončená jako takhle tak se asi zbláznim

135 bláňa bláňa | 1. srpna 2008 v 21:26 | Reagovat

jestli to budu ňáká krátká kapitola, zakončená jako takhle tak se asi zbláznim

136 Saranče Saranče | 2. srpna 2008 v 15:33 | Reagovat

prosíííííííííím dalšíí, nebo se ukoušu nudou 8o)

137 bláňa bláňa | 3. srpna 2008 v 17:49 | Reagovat

pěkně pošim pošim, smuťně kukám, sňaď si očička vykůkám,

dej sem další kapču!!!!

138 nathalyajulli nathalyajulli | 5. srpna 2008 v 20:43 | Reagovat

super dalsí kapču ted hned:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

139 Maysie Maysie | Web | 8. srpna 2008 v 9:15 | Reagovat

Čím dál zajímavěji:)

Pecka, moc hezký:)

140 eliza eliza | 8. srpna 2008 v 14:17 | Reagovat

Komentů už máš dost tak napiš další kapču prosíííím

141 bláňa bláňa | 9. srpna 2008 v 22:07 | Reagovat

prosímtě dej sem už další kapču!!!

142 mucQ mucQ | 16. srpna 2008 v 14:53 | Reagovat

boží..nádherný...úžasný...

143 bláňa bláňa | 16. srpna 2008 v 21:51 | Reagovat

prosímtě dej sem už další kapču!!!

prosímtě, prosím!!!

144 Bejushka Bejushka | 25. srpna 2008 v 22:29 | Reagovat

Drsneeee!! Doufám, že na to přijde:D  Skvělá kapitola, moc se ti povedla. Už se strašně hodně těším na další;-)

145 Terulka Terulka | 27. srpna 2008 v 13:46 | Reagovat

plsky!!!!!!!!!!!!napis dalsi kapcu!!!!!!!

146 malfoyka malfoyka | Web | 27. srpna 2008 v 23:24 | Reagovat

krasna kapitolka....uz se moc tesim na dalsi....=)

PS:jinak komentaru uz tady mas dost....=)

147 Kris Kris | E-mail | 30. srpna 2008 v 12:39 | Reagovat

Já už se úděsně nudím páč nemám co číst.Udělej nám všem laskavost a přihoď sem další kapitolku.Pěkně prosím smutně koukám :D

148 Seemly:) Seemly:) | 1. září 2008 v 20:51 | Reagovat

to limity jsou pěkně na prd!

149 iris iris | 4. září 2008 v 13:48 | Reagovat

notak další kapitolu prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím

150 karol karol | Web | 5. září 2008 v 9:06 | Reagovat

prooooooooooooooooooooooooooooooosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim potrebuju tu kapitolku k zivotu,....

151 verča verča | 9. září 2008 v 14:21 | Reagovat

no,tak aspon už víš o kolik komentářů si máš příště říct....?

152 Miraella Miraella | Web | 16. září 2008 v 20:38 | Reagovat

Mě zajímá, zda tě vůbec těší, když ti sem lidé píšou jen proto, abys "honem rychle přidala další kapitolu", mažou ti med kolem pusy a říkají, jak to bylo úžasné, jen aby nemuseli zbytečně čekat o pár dní víc. To tě tak hrozně naplňuje pocitem štěstí, když lidi nutíš do toho, aby ti chválili a z nutnosti komentovali tvoje povídky? Promiň, ale přijde mi to dost hloupý. Schválně - zkusila ses někdy podívat, z jakého IP píší, a zdali nepíše jeden člověk třeba deset komentářů? Řekla bych, že tomu tak klidně může být...

Řeknu ti tohle, i když můj komentář asi smažeš, anebo ho tvoje čtenářky zahltí nadávkami a obrannými komentáři: Jsem na tvém blogu poprvé a popravdě se mi nijak nechce pouštět do čtení tvých povídek. Proč? Protože nechci být popoháněna k tomu, aby vůbec byla napsána další kapiola. Většinou je to tak, že čtenáři občas popoženou autora, tady je to naopak. Nechtěla bych být v tvé kůži, protože jak vidím, sloužíš tu pro všechny jen jako psací stroj, kterému se poručí a on napíše. To tě snad ani nemůže těšit psát, nebo ano? Jen se podívej - napsali ti 60 komentářů, a když se kapitola neobjevila, hned do tebe hustili, ať ji přidáš, poroučeli jako služce a byli nevrlí. To bych nesnesla :) Vím, že tě můj názor nezajímá a zřejmě ho odpálkuješ a já už tu nebudu, abych svoje názory a svůj komentář nějak obhajovala, ale zkus se zamyslet. Píšeš pro sebe, protože tě to baví a protože se chceš zlepšovat a někam to dopracovat, anebo aby sis polichotila ego tím, že trháš rekordy v komentářích?

153 bláňa bláňa | Web | 17. září 2008 v 19:35 | Reagovat

prosímtě dej sem další kapitolu, když už né kvůli nám tak kvůli tobě!!

154 tejush tejush | E-mail | 4. října 2008 v 16:25 | Reagovat

hele máš tady těch komentářů už skoro o stovku víc!!! Prosím, prosím přidej další, páč já už to nemůžu vydržet:-(

155 Verča Verča | 6. října 2008 v 21:09 | Reagovat

tejush: četlas článek nad tím? a ty komentáře pod ním??

156 Laura Laura | 7. října 2008 v 8:21 | Reagovat

Přišla jsem se mrknout po měsíci, zda se třeba náhodou neobjevila kapitola nebo vysvětlení. Musela jsem se smát - neobjevilo. Těm, kteří píšou komenty můžou upadnout prsty, ale Ty tím svým prstem ani nepohneš. Vím, psala si, že Ti nejde net, ale to jsi jediná ve svém městě, kdo ho má?

S limitama jsem se setkala až na Tvém blogu a trošku (trošku víc) mě to zarazilo.

Takže tady mě už nic nedrží, ani výborná povídka, takže pápá.

A Miraello, souhlasím s Tebou ...

157 martnka martnka | Web | 7. října 2008 v 21:20 | Reagovat

ahoj verčo komentář 155:D:D prosímtě nedala bysmi na sebe nějaký kontakt? třeba jestli máš blog nebo email, pokud chceš tak icq. docela dobře se mi s tebou na tomto blogu povídalo a pokud si se rozhodla jako někteří ostatní že na tuto stránku házíš bobek jako jeho majitelka, tak bych byla ráda kdybych na tebe měla nějaký koontakt abychom mohli kecat dál, teda pokud bys měla zájem:) pokud jo, tak bych byla raději kdybys mi ten kontakt napsala na můj blog než na tento, díky a snad se mi ozveš, byla bych nerada, kdybys hodila bobek i na mou osobu:D:D

lauro: já už psala několikrát, že se může ozvat i odjinud než z domova, nevadí mi tak moc, že nepřibyla kapča jako to, že nepřibylo žádné vysvětlení. jak si sama napsala spoustu lidí si můžou zlámat prsty jak se snaží udělat adrianne radost, ale žádný vděk od ní nemají. Já už odmítám psát jen chválící komentáře, kapitolu a celou povídku už sem vychválila dost, nemám čas a chuť povzbuzovat někoho, kdo o to ani nestojí, tady jde jen o komentáře, důležité je mít jich co nejvíc jejich obsah už nejspíš není důležitý. nechápu proč opět píšu tak dlouhý komentář, když majitelka blogu to má stejnak u prdele(pardon) tento komentář nepíšu pro ni, ale pro ty kteří to čtou. Opravdu obdivuju ty z vás, kteří nevybuchly a stále dokážou žadonit o kapitolu, někdy mi to připadá už dost ponižující, když vidím jak spousta z vás se přímo plazí před monitorem aby se dočkali pokračování. obávám se, že dřív než tady něco přibide, že to spíš dřív bude 30. únor. Taky bych chtěla pochválit ty, kteří už taky přestávají dělat blbečky a nebojí se tu napsat, co si myslí.

Adrianne: je mi jasné, že pokud mé komentáře čteš, že si na mě pěkně naštvaná, ale promiň omlouvat se ti nebudu. Protože omluva kterou člověk nemyslí vážně není omluva, a já zatím nemám důvod svůj názor na tebe měnit, což je mi líto, nerada bych tě soudila neznámtě jako člověka, jen jako majitelku tohoto blogu a netvrdím, že si špatný člověk, určitě si fajn holka, která až moc dobře ví co chce, máš taky talent na psaní, ale co víc? Co si můžu myslet o holce, která nedodrží své sliby? o spisovatelce která se chce pochlubit svým počtem komentářů? o člověku který nedokáže ocenit snahu ostatních? Pamatuju si, jak u poslední kapči byl limit 60 komentářů, já sama sem se mohla přetrhnout aby tu byly co nejdřív, tak na tom byli i ostatní. Komentáře tu byli za 2 dny, pak se po dalších 2 dnech objevil tvůj komentář, ve kterém si stručně řečeno psala, že sme tě blbě pochopili. Takže když ty sis přála komentáře, měla si je tu hned, ale když mi chceme pokračko nebo alespon nějaký stupidní komentář, kde bys napsala jestli vůbec žiješ, tak my můžeme počkat viď? Ano mi přece nejsme ty velké hvězdy, co mají 200 komentářů. Docela mě mrzí za tebe, když vidím, kolik čtenářů už dávají tvému blogu sbohem. ikdyž ted si ty a já myslíme určitě to samé: že jakmile se tu objeví kapitola nebo článek, tak že se tu hned všichni nahrnou zpátky, v tom máš určitě pravdu, pěkně sis své čtenáře vycvičila limitama, vycvičila sis je jako nějaké pejsky, kteří na zavolanou přiběhnou, což je sice chválihodné, ale i ten pes, když přileze za paníčkem napovel dostane odměnu a jakou odměnu dostane ten, kdo ti napíše komentář? žádnou! prostě ať jen přibývají komentáře, nic jiného tě nezajímá. Komentáře ti tu přibývají, teď jen záleží jestli si spokojená s jejich obsahem.

158 Terulka Terulka | 8. října 2008 v 19:16 | Reagovat

Me uz to nebaví!!!!!!!!Vzdicky kdyz se tady objeví dalsí kapca tak sem ráda.Ale vzdycky si musím precíst aspon konec té predchozí protoze uz sem zapomela o cem to bylo.Takze jak tuto povídku dopíses tak uz se tady ani neukázu!!!!!!!!!!!

159 martnka martnka | Web | 8. října 2008 v 21:48 | Reagovat

terulko ty si ještě myslíš, že tato povídka bude někdy dopsaná? já už tomu přestala věřit dávno, to spíš uvěřím, že ježíšek fakt existuje, že děti nosí čáp a holčičky vrána! Ehm..když tak čtu všechny komentáře, zajímalo by mě, jestli tu ještě někdo zůstane. Zatím to vypadá že postupem času, dříve nebo později adrianne každý pošle někam. Jo a mimochodem přeju příjemnou zábavu všem, kdo má ještě patlat adrianne med kolem pusy..ale už vás moc není, jak tak koukám. Njn ne každý má tak velkou trpělivost, aby dokázal toto snést.

160 Terulka Terulka | 9. října 2008 v 14:39 | Reagovat

Asi máš pravdu!!!!!!!!!!

161 Verča Verča | 9. října 2008 v 20:21 | Reagovat

martnka: určo se ti ozvu na web, jinak se s tebou souhlasím úplně ve všem

Terulka: ona nemá asi pravdu, martnka má určitě pravdu!!

162 Honey Írimë Honey Írimë | E-mail | Web | 10. října 2008 v 15:17 | Reagovat

Na tento blog som sa dostala náhodou cez prázdniny. Strašne sa mi zapáčila povideka "I hate..." . Chodila som sem takmer každý deň, či pribudla nová kapitola. Potom som sa začítala aj do tej "Keď ty si mnou"- je dobrá, ale "I hate..." je pre mňa lepšia. Ale koľko je to už mesiacov, čo tu bol posledný koment? Tri?

Vážne mám pocit, že sa tej Adrianne stalo niečo ozaj zlé, lebo pochybujem, že by nejaká osoba opustila svoj blog a nedala o tom vedieť- a keby aj, určite by si chodila čítať komenty alebo občas ho pozrieť- veď je to jej práca, preboha!!! Kto by len tak zahodil to množstvo času (neviem ako dlho tento blog existuje..), čo do toho vložil, kto by odhodil len tak tú námahu čo to stálo a navyše keď toto nie je nejaký blog o sebe, celebritách, atď. (neberte si to osobne, ja tie blogy nezhadzujem! Len vravím, že na poviedkovom blogu vlastne máte SVOJE VLASTNÉ výtvory a o to je to asi vzácnejšie...), keď- ako som teraz povedala- tu má svoje výtvory, svoju prácu, svoje myšlienky a vpodstate aj svoje sny, lebo do poviedok ľudia píšu tak trochu aj o sebe a o svojich nesplnených túžbach (aspoň myslím, pretože tak to robí vä

163 Honey Írimë Honey Írimë | E-mail | Web | 10. října 2008 v 15:17 | Reagovat

...väčšina vážne dobrých autorov, čo poznám..).

Ok, týmto komentárom som vážne chcela povedať len toľko, aby ste na Adrianne nenadávali- fakt si myslím, že sa jej skutočne niečo stalo- a tá vec s internetom určite nie je jediná!

A ak sa jej nič nestalo a v skutočnosti sa vykašľala na svoju tvorbu a tých, čo jej poviedky tak radi čítali a jednoducho si založila nový blog (pričom na starý sa neunúvala ani napísať čo sa stalo) alebo sa na blogovanie vykašľala, v tom prípade je to prosto krava. Iné vysvetlenie nie je.

Takže podľa mňa je to jedna z týchto možností, ale radšej budem veriť tej prvej- hoci, keď sa to tak vezme, ak sa jej vážne niečo zlé stalo, tak to nei je dobré... Asi by sme mali veriť tej druhej a dúfať, že s ňou nič nie je xD

(Fúú aký dlhý koment! xD)

164 martnka martnka | Web | 11. října 2008 v 11:04 | Reagovat

no jo honey irime máš pravdu, že se jí něco mohlo stát, ale nevím, pochybuju o tom. Je fakt, že znám i autory, kteří na blogy klidně kašlou i přes dva roky. Fakt mi nevadí že nepřibývají kapitolky, i když se strašně na ně těším. ale nějak vědět by dát mohla. Nechtěla sem jí nadávat, ale moje trpělivost prostě bohužel přetekla, nejvíc mě fascinuje těma limitama, tím mě štve nejvíc. Kdyby nedávala ty limity, tak si nestěžuju, že dlouho nic nepřibylo, chce mít spoustu komentářů, ale sama není schopna tu napsat aspon jeden. Koho z vás by to nenaštvalo?! Co pak vás nezajímá co se s ní děje? mě docela jo.

165 Lily of the valley Lily of the valley | Web | 13. října 2008 v 16:42 | Reagovat

martnka, Honey Írimë: Jeden z těch autorů, co v klidu odejdou, je například Keirra... V září to byl rok, co naposledy přidala kapitolu:) Psala geniálně, zpočátku to bylo horší, ale vylepšovala se a najednou byla pryč:D

Já jsem ale taky na blogu nic nepřidala už dva měsíce (teda, teď už zase jo:D) a přesto mi to připadalo jako chvilinka... Bylo moc práce:D

No, limity znám odevšad - a nesnášim je. Původně jsem je dávala taky, ale když byli doplněné a já neměla ani řádku, nebyl to zrovna příjemný pocit... Ale já byla vycucaná a za Boha to nešlo.

No nic... Stále můžeme doufat:D Já teda hlavně doufám v tu povídku o Twilight:D Ale to je jedno...

166 Tessinkááá Tessinkááá | E-mail | 20. listopadu 2008 v 21:10 | Reagovat

Prosím další kapitolku!!! iž mám vsechny prectene a strasne se nudim...prosím honem sem s další ....sem na téhle povídce závislá...A jinak píšeš upé božsky....lafuju kašššdíííšškej tvůůj řádek...slovíško a píšmenko...prosím nepšestávej s tím....Opři se do toho a udělěj prosím radost nám, ktežžííí...těžko žijeme bez tvých povídek....Jamessss a Liliii......a hlavně dělej radost sobě sama z krásných příběhu a lásky...Nepřestávej!!! Závislost se těžko přes srdce přenáší....Pokračuj prosím!!! Děkuju Tessinečkáá

PS.:dyž tak mi daj vedět na mejlína...až to tu bude....:D děkuju law jůů!!

167 Emma Emma | E-mail | Web | 1. prosince 2008 v 19:09 | Reagovat

Tyjo rychle další jinak to nevydržím.....Já se scvoknu,protože to bude asi docela zajímavej rozhovor,ale jinak jako obvykle super......jo jo bezváááááááááááááááááááááááááááááá

168 Kate.Tonks vlk Kate.Tonks vlk | 14. prosince 2008 v 18:57 | Reagovat

Sice se taky nemůžu dočkat ale ráda si počkám.A prozatím...se zdržím nadávek;-).Snad brzo napíšeš něco nového....ale kdo si počká ten se dočká:-)

169 Ztřeštěnec Ztřeštěnec | 17. prosince 2008 v 17:28 | Reagovat

Úžasná,naprosto úžasná kapitolka - honem další :)

170 Adel Adel | 4. ledna 2009 v 12:00 | Reagovat

Ahoj, všechno nejlepší do Nového roku, přeju autorce (která skvěle píše ;-))... i všem ostatním :-) !!!

171 Svorka-Hanka Svorka-Hanka | E-mail | Web | 7. ledna 2009 v 16:13 | Reagovat

Je to úplně boží, krásný a úžasný! Moc moc moc se těšim na pokračování!

172 Svorka-Lucka Svorka-Lucka | Web | 9. ledna 2009 v 6:28 | Reagovat

Ahojky, moc pěkná kapitolka, jen už by to chtělo další....Ukončila jsi to v té nejnapínavnější chvíli, to se nedělá...tytyty........................................

173 Terezulinečička Terezulinečička | 2. února 2009 v 19:37 | Reagovat

Hele, těch komentů je tu 172, s mym vlastně už 173... Limit byl 60. Nechtěla bys čirou náááhodou přidat další kapitolu??? xD  Mimochodem píšeš vážně pěkně.

174 Shine Shine | 16. února 2009 v 11:11 | Reagovat

Už tu je víc jak 170 komentářů, dej už sem dlší kapitolu, sou bezva, moc se ti povedly!!!!!!!!

175 fanynka12 fanynka12 | E-mail | 1. března 2009 v 19:57 | Reagovat

tohle je upe bomba povidka hrozne moc se tesim na dalsi kapcu.kdy ji se pridas?

176 uujuj uujuj | 21. března 2009 v 20:53 | Reagovat

daaalsiii

177 Nel-ly Nel-ly | 28. března 2009 v 20:11 | Reagovat

Bylo by potřeba pokračování... za chvíli tu nebudeš mít 177 komentů... ale 1000 rozzuřených výkřiků:D šupky!!!

178 marti marti | 4. dubna 2009 v 11:26 | Reagovat

prosim prosim už piš pokráčko

179 Klér Klér | Web | 5. dubna 2009 v 22:08 | Reagovat

dneska jsem objevila tvůj blog a tuhle povídku, vážně se mi líbí, chtělo by to ale pokračování;-) chtěla si kolik komentů? 60? máš jich tu bez jednoho třikrát tolik:)

180 Lilynka Lilynka | 1. června 2009 v 20:37 | Reagovat

No tak to už jich je tříkrát tolik a nějakou tu kapču k I hate bys mohla taky přidat.

181 Jane Jane | 14. července 2009 v 11:27 | Reagovat

pls... další kapšu...nebo aspoň dvě

182 MarkétKa MarkétKa | 24. července 2009 v 16:04 | Reagovat

Máš tady třikrát tolik komentářů! Prosím, další kapitolu, je to úžasná povídka :D :)

183 helca helca | 25. srpna 2009 v 14:15 | Reagovat

je to fakt super povidka!!!!!!!!
prosím pokracovanie!!!!!!!!!!!!!!!

184 Nel-ly Nel-ly | Web | 4. září 2009 v 0:57 | Reagovat

Páni takovejch komentářů? :D No doufám, že tě to přemluví to dopsat... nebo až přejdeš další stovku? Myslím, že se k tomu schyluje

185 Kika Kika | 2. dubna 2010 v 23:47 | Reagovat

další, další, další!!

186 dalsi kapitolky prosím...xD dalsi kapitolky prosím...xD | 7. července 2010 v 15:32 | Reagovat

další kapitolky si žádáme!!! Miluju tyhle kapitolovky!!!!

187 ĎALŠIU!!! ĎALŠIU!!! | 5. března 2011 v 10:15 | Reagovat

bože dáš tu už konečne ďalšiu kapitolu???!!!!!

188 aja aja | 29. září 2011 v 17:13 | Reagovat

je to skvělý další kapitolu prosííím

189 mia mia | 18. května 2012 v 20:17 | Reagovat

další, další, další!! a suhlasim z ostatnimi

190 Lea Lea | 31. července 2012 v 13:55 | Reagovat

Tale povídka už dopsána nebude- jste si nevšimli dat? už 4 roky se tady neobjevila žádná kapitola. Šance že se tahle povídka dopíše je asi stejná, jako že se k sobě vrátí členové skupin jako ABBA nebo Pink Floyidi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama